PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ای برای اتصال حرفه ای فایل های صوتی

wdson
18-02-2016, 18:44
سلام. راستش توی یوتیوب برای مثال فیلمی قرار میدن با عنوان 20 آهنگ کلاسیک برتر. وقتی کلیک می کنی، می بینی 1 دقیقه از آهنگ اولی پخش میشه، بعد آهنگ به تدریج جای خودشو به بعدی میده. می خواستم بدونم با چه برنامه ای میشه این کارو کرد. یعنی انگار Fade Out می خوره و میره رو قطعه برش داده بعدی ...
جا داره بگم از Corel Video Studio Pro X5 استفاده می کنم. 32 بیتی هستم و افتر افکت ندارم ... خواهش می کنم اگه برنامه ای سراغ دارید یا راهی، دوستانه کمکم کنید

CafeNet999
19-02-2016, 01:16
سلام. راستش توی یوتیوب برای مثال فیلمی قرار میدن با عنوان 20 آهنگ کلاسیک برتر. وقتی کلیک می کنی، می بینی 1 دقیقه از آهنگ اولی پخش میشه، بعد آهنگ به تدریج جای خودشو به بعدی میده. می خواستم بدونم با چه برنامه ای میشه این کارو کرد. یعنی انگار Fade Out می خوره و میره رو قطعه برش داده بعدی ...
جا داره بگم از Corel Video Studio Pro X5 استفاده می کنم. 32 بیتی هستم و افتر افکت ندارم ... خواهش می کنم اگه برنامه ای سراغ دارید یا راهی، دوستانه کمکم کنید

یکی از راحت ترین کارهاست.من یه روش خیلی ساده و مقدماتی رو با برنامه ی کم حجم و رایگان Wavosaur به شما یاد میدم
اول برنامه Wavosaur رو از آدرس زیر دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برنامه رو اجرا کنید و فایل صوتی رو بندازید داخل برنامه.هر قسمتی که میخواید رو برش بدید انتخاب کنید،کپی کنید و کلید ctrl+shift+v رو بزنید تا قسمت انتخاب شده بصورت یه فایل جدید ایجاد بشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا آخر فایل صوتی یا اول فایل صوتی رو انتخاب کنید و از گزینه های fade out و fade in استفاده کنید.

چسبوندن قطعات هم که خیلی راحته.کافیه قسمت مورد نظر رو کپی کنید و نشانگر موس رو ببرید آخر فایل صوتی که میخواید بهش چیزی اضافه کنید و paste کنید
---
از برنامه ی رایگان audacity هم برای انجام این کار میتونید استفاده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه سرچ کنید audacity mix audio میتونید ببینید که آموزش های زیادی توی وب براش وجود داره

wdson
19-02-2016, 07:13
ازتون تشکر می کنم دوست عزیز ... دستتون درد نکنه