PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک درمورد مودم D-Link وایرلس

ImLoser
20-06-2015, 10:49
سلام دوستان
من دو روزه یه مودم وایرلس دی لینک خریدم و همه چیش عالیه از انتن دهیش و سرعتش راضیم
فقط یه مشکلی دارم اونم این ک مودم کلا بدون قطعی کار میکنه ولی شبا موقع دانلود رایگان خودبخود قطع میشه با اینکه چراغ نت مودم سبزه میدونین مشکل چیه؟
و یه سوال دیگه داشتم من چون قبلا مودم بدون وایرلس داشتم زیاد اگاهی ندارم میخواسم بدونم واس مودم های وایرلس دار کانکشن نمیشه ساخت؟ مثلا من بعضی وقتا اگه بخوام به نت وصل نباشم حتما باید دستگاه رو خاموش کنم ؟

paveej
20-06-2015, 11:21
سلام.اینکه شبها مودمت قطع میشه شاید مربوط به سرویس دهنده هست.با اون یکی مودمت امتحان کن ببین اونم شبا قطعه یا نه.
واسه درست کردن کانکشن هم باید اول اونو توی تنظیمات مودم روی حالت bridge بزاری.بعد توی ویندوز مثل مودم قبلی یه کانکشن درست کن.ولی فکر کنم توی اون حالت از وایرلس نمیشه استفاده کرد.در ضمن توی همین حالتی که هست یعنی pppoe امنیتش بیشتره.البته اگه پسورد مودم یعنی admin رو عوض کنی که کسی نتونه از طریق اینترنت وارد تنظیمات مودمت بشه.
اگه میخوای گاهی وقتا کامپیوتر به اینترنت وصل نباشه میتونی توی همونجا که کانکشنها هستن بری روی قسمت LAN روی local area connection کلیک راست کن و Disable کن.بعد وقتی خواستی وصل بشی از همونجا Enable کن.