PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Garfield

royahajian
12-09-2006, 10:04
دوستان سلام
لطفا اگر كسي اطلاعاتي در مورد نحوه بازي Garfield دارد به من بگويد چون من نمي توانم بازي را ذخيره كنم و ضمنا بعضي از در ها كه دور دسته آنها نور دارد چطور باز ميشود و ديگر اينكه چطور بايد بعضي از اشيا را از جاهاي بلند برداشت و يا گذاشت به عنوان نمونه گربه نمي تواند از كابينت وسط آشپزخانه بالا برود و يا ظرف ميوه را از روي كتابخانه اتاقي كه تلويزيون دارد برداره . ضمنا من يكي از اتاق ها را تكميل كردم و يك كليد به من داد ولي نميدانم از آن چطور استفاده كنم .كليد D بعنوان guest inventory معرفي شده كه نميدانم براي چيست و چطور بايد از ان استفاده كرد .
در يك سايت كد تقلب به من داد ولي نميدانم چطور كار ميكند .
در آن سايت نوشته شده بود حالت خدايي و پرواز " در حين بازي دكمه توقف بازي و سپس پرش را بزنيد تا ضد ضربه شده و پرواز كنيد . اگر دكمه پرت كردن را بزنيد به حالت معمولي برخواهيد گشت ." كه هر چه خواندم نفهميدم يعني چه و دكمه توقف كدام دكمه است و دكمه پرت كردن كدام دكمه . و در مورد انتخاب مرحله توضيحي اينگونه داده كه من نميدانم يعني چه ؟
:sad: انتخاب مرحله : در صفحه پسورد در صفحه option كد Arlene,Arlene,Arlene را تايپ كنيد .
يك سري كد مرحله هم داده كه نمي دانم كجا بايد استفاده كرد .
اگر راهنمايي كنيد من را از دست يك دختر 8 ساله سمج خلاص ميكند چون دائم به من ميگويد كه اين چطور كار ميكند .

amistad
26-09-2006, 15:02
خوب معلومه که از کابینت بالا نمیره باید مثلا بپری رو یه جعبه بعد بپری بالا کابینت. البته جعبه رو مثال زدم, حالا نری دنبال جعبه بگردی . اون کلیدی که بهت داده ببین چه رنگیه ,دری که همون رنگه به وسیله اون کلید باز میشه .اگه سوالی هست بپرس .

royahajian
07-10-2006, 11:32
خوب معلومه که از کابینت بالا نمیره باید مثلا بپری رو یه جعبه بعد بپری بالا کابینت. البته جعبه رو مثال زدم, حالا نری دنبال جعبه بگردی . اون کلیدی که بهت داده ببین چه رنگیه ,دری که همون رنگه به وسیله اون کلید باز میشه .اگه سوالی هست بپرس .

دوست عزيز سلام
من امروز بعد از مدت ها سر زدم و راهنمايي شما را خواندم . منظور من جاهايي مانند بالاي كمد مثل كمد اتاقي كه تلويزيون است و بازي از انجا شروع ميشه كه بالاي كمد يك ظرف ميوه است ولي هركار ميكنم نمي توانم بردارم روي مبل بزرگه ميروم ولي ميفتم پايين و نمي شه و در ضمن بعضي وسايل مانند بلندگو ضبط صوت كه توي پله ها است را بر ميدارم ولي هر چه ميگردم جايش را پيدا نمي كنم .
بزرگترين مشكل من اين است كه بازي را نمي توانم سيو كنم . وقتي وارد بازي ميشوم load دارد ولي save نداره وقتي بيرون مي آيي دوباره بايد از اول بازي كني .

اين حالت خدايي كه ميگن چيه ؟ و چطوري كار ميكنه من كه سر در نياوردم .البته اين را توي يك سايت پيدا كردم كه گفته بود دكمه توقف بازي را بزنيد و سپس دكمه پرت كردن را تا به اين حالت برسين .
از راهنمايي شما متشكرم .

royahajian
11-10-2006, 08:48
دوست عزيز سلام
من امروز بعد از مدت ها سر زدم و راهنمايي شما را خواندم . منظور من جاهايي مانند بالاي كمد مثل كمد اتاقي كه تلويزيون است و بازي از انجا شروع ميشه كه بالاي كمد يك ظرف ميوه است ولي هركار ميكنم نمي توانم بردارم روي مبل بزرگه ميروم ولي ميفتم پايين و نمي شه و در ضمن بعضي وسايل مانند بلندگو ضبط صوت كه توي پله ها است را بر ميدارم ولي هر چه ميگردم جايش را پيدا نمي كنم .
بزرگترين مشكل من اين است كه بازي را نمي توانم سيو كنم . وقتي وارد بازي ميشوم load دارد ولي save نداره وقتي بيرون مي آيي دوباره بايد از اول بازي كني .

اين حالت خدايي كه ميگن چيه ؟ و چطوري كار ميكنه من كه سر در نياوردم .البته اين را توي يك سايت پيدا كردم كه گفته بود دكمه توقف بازي را بزنيد و سپس دكمه پرت كردن را تا به اين حالت برسين .
از راهنمايي شما متشكرم .

ضمنا گفته بودي كليد چه رنگي است من يك كليد به رنگ سفيد پيدا كردم ولي هيچ دري را باز نمي كند چند تا در هست كه با رنگ سفيد مشخص شده اند ولي هيچ كدام باز نمي شه . لطفا راهنمايي كنيد .

mws
24-10-2006, 10:33
ميشه يك مقدار درمورد مشخصات بازي يه توضيحي بديد

شايد من هم بازي كردم

amistad
25-10-2006, 00:58
سلام . راستش بخواي من فقط با برادر كوچيكم فوتبال بازي ميكنم .( البته هميشه هم مي بازم ) امروز تازه اومدم خونه بعد از 1 ماه ( از دانشگاه ) . من خودمم از اين بازيا سر در نميارم . اون دفعه هم از برادرم پرسيدم . چشم دوباره ازش سوال ميكنم و براتون مي نويسم كه چي كار كنيد . الان خوابه . انشاا... فردا .البته اين بازي خيلي بچهگونست. شما چند سالتونه ؟

NINTENDO_DS
25-10-2006, 10:51
بابا گارفيلد كه براي گروه سني 12 سال به پايينه نه براي شماها

royahajian
28-10-2006, 09:07
بابا گارفيلد كه براي گروه سني 12 سال به پايينه نه براي شماها

سلام
بابا چرا آدم كتك ميزنيد
من اصلا اهل بازي كردن نيستم و وقت براي اين كار ندارم . يك دختره 8 ساله دارم كه بازي ميكنه چون بازي ها را خودم براش ميخرم . بايد بازي كردن با آن هم بلد باشم تا بتوانم به او بگويم كه چكار كند .
اين بازي هم كه حال ما را كلي گرفته .
راستي كسي ميدانيد شركت نانو سافت پي سي تلفن تماسش يا سايتش چيه ؟
چون يكي به من گفته اگر از آن شركت بگيرم مشكلش حل ميشه .
شما را به خدا من را از دست اين بچه نجات بدين چون هر روز از من سوال ميكنه .

royahajian
28-10-2006, 09:10
سلام . راستش بخواي من فقط با برادر كوچيكم فوتبال بازي ميكنم .( البته هميشه هم مي بازم ) امروز تازه اومدم خونه بعد از 1 ماه ( از دانشگاه ) . من خودمم از اين بازيا سر در نميارم . اون دفعه هم از برادرم پرسيدم . چشم دوباره ازش سوال ميكنم و براتون مي نويسم كه چي كار كنيد . الان خوابه . انشاا... فردا .البته اين بازي خيلي بچهگونست. شما چند سالتونه ؟

دوست عزيز سلام
اگر يك راهنمايي درست حسابي بكني ممنون من ديگه از دست دخترم خسته شدم .چون هرروز از من سوال ميكنه
راستي از برادرت اطلاعات كامل تر بگير مثلا اينكه چطوري بازي سيو ميشه . چون بازي ما سيو نميشه و با كليد هم نميتوان در ها را باز كرد ما يك كليد سفيد پيدا ميكنيم ولي هيچ دري باز نميشه .
ممنون .

waqe
22-08-2012, 17:44
سلام.خسته نباشید.من نمیدانم که چطور گوشت لازانیا در این بازی را پیدا کنیم؟ لطفا در صورت امکان یاری ام کنید.