PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Global Operations

S A M
10-09-2006, 15:56
تاپيك مخصوص بازي Global Operations
تمامي راهنمايي هاي بازي گلوبال اينجا صورت بگيرد .
هر راهنمايي در مورد بازي Global Operation خواستيد اينجا بگيد تا از زياد شدن تاپيك هاي ديگر خودداري شود :biggrin:

S A M
10-09-2006, 16:03
اينم چند تا كد :
همه پيش شما ميايند : Z12
برو : Z13
بيا و جونمو زياد كن : Z15

S A M
10-09-2006, 16:09
اينم يه راهنمايي:
بازي با تروريست ها : با موفقيت تمام 13 مرحله بازي را در در حالت شاخه اي در هر حالت سختي تكميل كنيد تا حالت شاخه اي دوم باز شود .
نكته : در صفحه حالت شاخه اي دوم روي كلمه Next كليك كنيد تا تمام ماموريت ها باز شود .

soleares
12-09-2006, 14:08
عزیز دلم میشه یک نکته جالب رو بگید اینا رو که خودمون می دونستیم اون کد ها رو هم که کاملا واضحا مصلا یکیش میگه : i need madic اين همون زد 15 هست كه مديك مياد خونتو زياد مي كنه اگه ترينر يا رمز يا مرحله جديد يا ورژن بهتر داري خبر بده ...

S A M
12-09-2006, 21:39
نه ورژن جديد كه نيومده ولي من يه سرچ هايي كه كردم بازيي كه اسمش نزديكايه اين بازي با كدهاي تقلب اينه كه فكر كنم مطمئن نيستم فكر كنم اين ورژن جديدش باشه اسم بازي اينه:Global Domination
اينم از كد هاي تقلبش:
بار گذاري تمام سيلوها:كد dad را در بازي وارد كرده و دكمه shift را چهار با بزنيد.
سيلو ها داراي موشك: aaa[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را تايپ كنيد
پرواز چند تايي: كد dddww را در بازي وارد كرده و دكمه Shift را دوبار بزنيد
موفق باشيد : week week week

soleares
12-09-2006, 21:53
آقا جون تاپيكت مگه مال عمليات گلوبال يا جهاني نيست ! پس چرا درباره چيز ديگه مي نويسي مثل اينكه از اين تاپيك خيري به كسي نميرسه ...

S A M
12-09-2006, 22:20
عزيزم Global Operation اسم يك بازيي هست مثل كانتر با كمي تفاوت حالا گرفتي اگه سوالي در مورد اين بازي داري من در خدمتم.
موفق باشيد

soleares
12-09-2006, 23:00
مرحله تونل چرا نمي تونم Vip رو آزاد كنم ؟ مشكل از منه يا بايد كليد خاصي رو بزنم ؟

S A M
13-09-2006, 12:11
اگه در باره همين بازي گلوبال صحبت ميكني مرحله رو بيشتر توضيح بده منظورت از مرحله تونل مرحله اخريه؟
اگه در باره اونه يا در باره مرحله ديگه خوب توضيح بده.
اگه منظورت اخريه جواب بده تا بگم.

soleares
13-09-2006, 15:31
بله عزيز منظورم مرحله آخر كانتر هاست براي تروريست ها آخر نيست ... يه كم درباره سوالم توضيح بديد ..

S A M
13-09-2006, 16:18
خب پس مرحله اخري.
اون جايي كه پليسا ميان يه ادمه وايسادست با كت و شلوار خش تيپه نه ؟ خب بگزريم تروريست ها ميخوان بيان و اونو بكشن اگه اونو بكشن بازي تمومه برا همين تو بايد اون مرده رو به يه جايي برسوني .
همون جايي كه بر روي مرحله تونل كليك ميكني در صفحه بعدي عكس مرده هست با عكس جايي كه بايد اونو برسوني اونو وقتي به اونجا رسوندي بازي تمام شده .
اگه درست بود خبرم كن.
تو تازه اين بازي رو خريدي؟
البته يه روزه اين بازي تموم ميشه به خاطره جذابيت فراوان و اسونيش .
تو توي نصب اين بازي مشكل نداشتي من نميتونم نصبش كنم ولي مرحله هاشو كامل حفظم خنده داره نه؟
حتما سي دي تو اورژينال هست .
اگه تونستي راهنماي نصبش رو خصوصي برام بفرست باشه؟
موفق باشيد : week week week

soleares
13-09-2006, 17:17
عزیز من تو کار خصوصی سازی نیستم ! کرک داره اینو بدون ...

در ضمن می دونم باید چه غلطی بکنم منظورم اینه که برای اینکه وردیکه بیاد دنبالم باید چه کلیدی رو بزنم..

soleares
13-09-2006, 18:27
ميشه از اول براي همه دوستان مرحله به مرحله با عكس توضيح بدي ؟ اگر نمي توني بگو خودم بكنم ..

S A M
13-09-2006, 22:21
ميشه از اول براي همه دوستان مرحله به مرحله با عكس توضيح بدي ؟ اگر نمي توني بگو خودم بكنم ..
يعني ميخواهي برات تمام مرحله ها رو توضيح بدم؟

در ضمن می دونم باید چه غلطی بکنم منظورم اینه که برای اینکه وردیکه بیاد دنبالم باید چه کلیدی رو بزنم..
من كركشم كپي كردم . درست شد؟
اين مرتيكه به هيچ وجه دنبال تو يكي نمياد.من كه با گلوبال بزرگ شدم نتونستم اين مرتيكه رو دنبال خودم بكشم. فقط يارات ميتونن اين مرتيكه رو دنبال خودشون بكشن.
تو اجازه ي اين كار رو به هيج وجه نداري.
فقط يارات ميتونن اين كار رو بكنن. اونم راه حلش فكر كنم كه اين باشه بايد تو حالت Hard بازي كني تا iq يارات برن بالا و اون مر تيكه يعني همون اقا خوش لباسه رو دنبال خودشون بكشند .
تو بيشتر از كدوم مرحله اين بازي خوشت مياد؟ من بيشتر از مرحله ارژانتين.
اميدوارم مفيد بوده باشم .
موفق باشيد.

S@eid
14-09-2006, 09:45
والا منم این بازی رو خیلی وقت پیش تموم کردم.منتها بدون دردسر و خیلی راحت .توی همین مرحله هم که شما
ها دارید درموردش حرف می زنید که البته فکر می کنم مرحله ی اخر بازی با پلیس ها (13) هست و ترروریست ها
لباس قرمز دارن و توی یه تونل قطار هستیدو Vip هم کت و شلوار تیره تنشه بیشتر از 10 دفعه این یارو Vip رو دنبال
خودم کشوندم به یه محوطه ی باز اونجا بیسیم زدم وهلی کوپتر اومده سوارش کرده واون رو برده .
حالا این کار رو با چه دکمه ای انجام دادم متاسفانه یادم نیست چون خیلی وقت پیش بود.اما سعی می کنم بازی رو
نصب کنم وببینم کدوم دکمه رو باید بزنید.
موفق باشید
;) ;) ;)

S A M
14-09-2006, 13:11
والا منم این بازی رو خیلی وقت پیش تموم کردم.منتها بدون دردسر و خیلی راحت .توی همین مرحله هم که شما
ها دارید درموردش حرف می زنید که البته فکر می کنم مرحله ی اخر بازی با پلیس ها (13) هست و ترروریست ها
لباس قرمز دارن و توی یه تونل قطار هستیدو Vip هم کت و شلوار تیره تنشه بیشتر از 10 دفعه این یارو Vip رو دنبال
خودم کشوندم به یه محوطه ی باز اونجا بیسیم زدم وهلی کوپتر اومده سوارش کرده واون رو برده .
حالا این کار رو با چه دکمه ای انجام دادم متاسفانه یادم نیست چون خیلی وقت پیش بود.اما سعی می کنم بازی رو
نصب کنم وببینم کدوم دکمه رو باید بزنید.
موفق باشید
افرين
اقا سعيد شما تو مرحله سوم هم ميتونستين ادم دنبال خودتون بكشين؟
من كه هر دكمه رو ميزنم و تو اپشن نگاه ميكنم هيچي نيست .
حتما اون دكمه رو به من بگو

soleares
14-09-2006, 14:01
خدمت محمد آقا عرض كنم كه كليد E به نظرم براي صحبت با vip هست و شما با فشار دادن اون مي تونيد اونو دنبال خودتون بكشيد در ضمن شما كه با گلوبال بزرگ شديد بايد اينو مي دونستيد من هم خودم سازنده اين بازيم و با هارد بازي مي كنم شما يه بار مرحله ها رو ريست كن اگه تونستي با هارد تا آخرش بري اون وقت مي توني بياي بگي من با اين بازي بزرگ شدم ...

در ضمن مطلب من دوستانه بود يه وقت موقع خوندن لحن توهين آميز بهش نديد !

S A M
14-09-2006, 14:51
راست ميگي؟
با هارد برم كه كاري نداره
مطمئني كه با كليد E مياد دنبالت.
تو مرحله سوم چي چيجوري بايد اونو رفتگره رو دنبال خودت بكشوني با همون E ؟
راستي يه پيغام خصوصي مهم برات فرستادم حتما بخونش و جوابمو بده اگه ميخواستم اين پيغامو اينجا بدم جاش نبود چون اصلا مربوط به اين تاپيك نيست.
من با گلوبال بزرگ شدم ولي هميشه يارام ادمارو دنبال خودشون ميكشيدن.
من كه با W S D A بازي ميكنم پس چرا نفهميدم كه بغل w يعني E رو بزنم ميتونم ادم دنبال خودم بكشم؟

soleares
14-09-2006, 15:16
عزيز الان بازي روي پي سيم نصب نيست بعد از ظهر امروز Install مي كنم جوابتون رو حتما ميدم ...

S A M
14-09-2006, 19:06
هرچه زود تر جوابم را بده

Ali&G
15-09-2006, 10:41
سلام خدمت دوستان P30world
اون دكمه ي افسانه اي كه شما دوستان دنبالش هستيد (اسپيس) هستش كه وقتي جلوي vipهستيد بزنيد
ايشون به دنبال شما ميان ودر مرحله ي اخر اين بازي اگر شما پليس باشيد بايد vipرو به اخر تونل ببريد وقتي اخر
تونل برسيد همان طور كه دوست عزيزمS@eid گفتش به يك محوطه ي بزرگ ميرسيد كه در انجا دو اتاقك هستش
كه بايد به سمت يكي ازاونا بريد در انجا يه دستگاه بیسیم هستش دكمه ي اسپيس رو بزنيد بعد از چند ثانيه
هلی کوپتر مياد و vip رو سوار مي كنه و مرحله تمام مي شه

soleares
15-09-2006, 12:37
خیلی خیلی متشکر من این دکمه رو یادم نمی اومد آخه من با space تفنگ هاي روي زمين رو بر مي دارم ... به هر حال خيلي متشكرم از همه دوستان ...

عزيزان اگر ترينري از اين بازي در دست داريد لطفا آپلود كنيد ...

S A M
15-09-2006, 12:45
سلام خدمت دوستان P30world
اون دكمه ي افسانه اي كه شما دوستان دنبالش هستيد (اسپيس) هستش كه وقتي جلوي vipهستيد بزنيد
ايشون به دنبال شما ميان ودر مرحله ي اخر اين بازي اگر شما پليس باشيد بايد vipرو به اخر تونل ببريد وقتي اخر
تونل برسيد همان طور كه دوست عزيزمS@eid گفتش به يك محوطه ي بزرگ ميرسيد كه در انجا دو اتاقك هستش
كه بايد به سمت يكي ازاونا بريد در انجا يه دستگاه بیسیم هستش دكمه ي اسپيس رو بزنيد بعد از چند ثانيه
هلی کوپتر مياد و vip رو سوار مي كنه و مرحله تمام مي شه
تو مطمئني؟
من كه اول تو مرحله اخر بلد نبودم بپرم و space رو ميزدم كه نميپريد و بعد رفتم تو اپشن ديدم با كترل ميپره پس من چرا نفميدم با اسپيس مياد دنبالم و اون چرا نيومد دنبالم؟

soleares
15-09-2006, 12:55
عزيز شما برو توي كنترولت نگاه كن من مال خودم رو كرد بودم e چون يه مدت كه كانتر بازي كردم به اين دكمه عادت كردم به همين خاطر فكر كردم به طور پيش فرض e هست شرمنده ...
لطف كن درباره يه مساله ديگه صحبت كن ... اين قدر هم كش نده يه موضوع رو متشكرم ..

S A M
15-09-2006, 15:04
ايول!!!ايول!!!ايول!!!
ايول!!!بر و بچ پي سي ورلد چه قدر باوفان.من بالاخره با راهنمايي هاي بر و بچ p3oworld تونستم گلوبال بازي كنم بالاخره درست شد . من بايد كركو تو محل نصب بازي كپي ميكردم.
من چقدر خنگ بودم كه تاحالا نفميدم كجا بايد كپي كنم.

soleares
15-09-2006, 15:08
يه مشكل !

اومدم سي ديم رو گذاشتم كه بازي رو نصب كنم از اونجايي كه گيج مي زدم سدي درست جا نرفت و ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تقي صدا داد (يعني ترك برداشت !)

حالا هم بايد برم از پسر عموم بگيرم اون كه 24 ساعته خوابه !

S A M
15-09-2006, 15:21
بابا ايول ديگه .
همتون با مرامين
من تونستم بازي رو نصب كنم

Ali&G
15-09-2006, 16:57
دوستان كسي ترينر اين بازي رو نداره

soleares
15-09-2006, 19:34
متاسفانه من نتونستم پيدا كنم ولي به سولجر پيغام ميدم شايد بتونه برامون آپلود كنه ...

Mikail
16-09-2006, 03:07
در لينك زير Save تمام مراحل بازي را آپلود كرده ام كه مي توانيد پس از دانلود در پوشه ي بازي جايگزين كنيد البته قبل از جايگزيني، از پوشه ي profile بازي در جاي ديگر كپي تهيه نماييد زيرا با جايگزيني فايل هاي مربوطه Save شما از دست خواهد رفت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك دانلود غيرمستقيم با حجم 25 كيلوبايت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين يكي هم TRAINER بازي است كه براي من كار نكرد.به هر حال آپلود كردم تا شايد به درد دوستان بخورد.

موفق باشيد! :biggrin:

soleares
16-09-2006, 03:10
متشكر ....

S A M
16-09-2006, 13:38
من ميترسم دانلود كنم ويروسي نباشه من تازه ديروز گلوبال رو نصب كردم و تا حالا تا مرحله اخرش رفتم دوست ندارم دوباره از مرحله اول شروع كنم

S A M
16-09-2006, 13:42
حالا وقت تركرندن اين تاپيكه!!!!!

من مي خواستم راهنمائي هايي در بازي گلوبال بكنم البته شما ها كه با تروريست ها بازي ميكنيد نيازي به اين ها نداريد حالا من براي تازي كار ها ي اين بازي يكم توضيح ميدم كه راحت تر بازي كنند
در مرحله اول كه در مكزيك است وقتي شما بازي را شروع ميكنيد كنار شما يك جعبه است و درون ان بمب است بمب را با كليد اسپيس بر داريدو كنار يك ماشين گنده كه براي تروريست ها است بايد بمب را بگذاريد و از محافظت كنيد تا بمب را تروريست ها خنثي نكنند
در مرحله دوم كنار شما يك جعبه است و درون ان نارنجك يكي از ان ها را برداريد و صاف برويد يعني پايين نرويد برويد تا به يك ماشين برسيدكه بالاي ان موشك است زير ماشين نارنجك بندازيد تا ان منفجر شود و بعد جلو برويد و پائين برويد و بعد سمت راست تا وارد خانه شويد و رئيستروريست ها را بكشيد
در مرحله سوم شما بايد پيش اون رفتگره برويد و كليد اسپيس رو بزنيد و او نو به يك ماشين كه پيش تروريست هاست بروسونيد ترو ريست ها هم سيع دارند كه او را به ماشين نزديك شما برسانند در در مرحله امريكا كه يو اس ا است بايد بگم كه شما نبايد اجازي بدهيد كه تروريست ها بمبي بگذارندو عكس محل هايي كه تروريست ها در ان بمب ميگذارند همان اول بازي كه نقشه را نشان ميدهد در صفحه بعدي محل ها ي بمب گذاري شده توسط تروريستان را نشان ميدهد
بقيه مرحله ها اسان است به غير از اخري كه دوستان در باري ان توضيح دادند
من از مرحله ارژانتين خيلي خوشم مياد و از مرحله امريكا متنفرم به خاطر اين كه تروريس ها شبيه جن ميمونن و جلوت ظاهر ميشن و هل ميخوري
من كه تاحالا 18 بار تو اين بازي هل خردم شما از كدووم مرحله خوشتون مياد؟
خوب كار كردم!!!نه

soleares
16-09-2006, 13:47
حالا وقت تركرندن اين تاپيكه!!!!!

من مي خواستم راهنمائي هايي در بازي گلوبال بكنم البته شما ها كه با تروريست ها بازي ميكنيد نيازي به اين ها نداريد حالا من براي تازي كار ها ي اين بازي يكم توضيح ميدم كه راحت تر بازي كنند
در مرحله اول كه در مكزيك است وقتي شما بازي را شروع ميكنيد كنار شما يك جعبه است و درون ان بمب است بمب را با كليد اسپيس بر داريدو كنار يك ماشين گنده كه براي تروريست ها است بايد بمب را بگذاريد و از محافظت كنيد تا بمب را تروريست ها خنثي نكنند
در مرحله دوم كنار شما يك جعبه است و درون ان نارنجك يكي از ان ها را برداريد و صاف برويد يعني پايين نرويد برويد تا به يك ماشين برسيدكه بالاي ان موشك است زير ماشين نارنجك بندازيد تا ان منفجر شود و بعد جلو برويد و پائين برويد و بعد سمت راست تا وارد خانه شويد و رئيستروريست ها را بكشيد
در مرحله سوم شما بايد پيش اون رفتگره برويد و كليد اسپيس رو بزنيد و او نو به يك ماشين كه پيش تروريست هاست بروسونيد ترو ريست ها هم سيع دارند كه او را به ماشين نزديك شما برسانند در در مرحله امريكا كه يو اس ا است بايد بگم كه شما نبايد اجازي بدهيد كه تروريست ها بمبي بگذارندو عكس محل هايي كه تروريست ها در ان بمب ميگذارند همان اول بازي كه نقشه را نشان ميدهد در صفحه بعدي محل ها ي بمب گذاري شده توسط تروريستان را نشان ميدهد
بقيه مرحله ها اسان است به غير از اخري كه دوستان در باري ان توضيح دادند
من از مرحله ارژانتين خيلي خوشم مياد و از مرحله امريكا متنفرم به خاطر اين كه تروريس ها شبيه جن ميمونن و جلوت ظاهر ميشن و هل ميخوري
من كه تاحالا 18 بار تو اين بازي هل خردم شما از كدووم مرحله خوشتون مياد؟
خوب كار كردم!!!نه

متشكر ولي رفتگر خودتي ! بابا اون يارو V.I.P هستش رفتگر كجا بود ! تمام زحمات كانتر ها و ترور ها براي اونه !

S A M
16-09-2006, 15:39
رفتگر خودتي
متشكرم شما نون ادبت رو ميخوري

S A M
16-09-2006, 15:46
در باره رفتگر هم عرض كنم كه:
وقتي كسي كه تازه بازيو خريده و نميدونه با كليك راست ميتونه اسلحه انتخاب كنه اگه بهش بگم بايد vip رو جايي برسونه اون ديدونه يهني چي برا همين گفتم رفتگر كه بفهمه يعني كيو ميگم.
راستي من ديروز بازي رو نصب كردم الان تو مرحله تونلم بايد چيكار كنم تا رد شدم اون جايي كه شما ها ميگفتيد بايد بري و اسپيس رو بزني وجود نداره و اگه من اونجا رو پيدا كردم بايد با ويپ برم يا اونو همون جا تنها بگذارم.
لطفا كمكم كنيد.

Ali&G
16-09-2006, 16:45
mohammadagha عزيز در اون مرحله تعداد زيادي تونل هست شما بايد اول مرحله جلوي vip اسپيس رو بزني كه
اون دنبالت بياد بعد به طرف تونل مورد نظر بري و وقتي به اخر اون رسيدي يك محوطه بزرگ جلوته يك مقدار كه جلو
بري دو اطاقك يكي در سمت راستت وديگري در سمت چپ هستش من بهت پيشنهاد مي كنم به سمت چپ برو
دراطاقك سمت چپ يك دستگاه بي سيم هستش جلوي اون اسپيس رو مي زني چند ثانيه بعد هلی کوپتر مياد و
vip رو سوار مي كنه به همين راحتي. (درتمام اين مدت vipبايد دنبال شما بياد وشما هم بايد ازش محافظت كنيد)

soleares
16-09-2006, 21:04
محمد آقا چون با هم دوستيم گفتم رفتگر خودتي ! به دل نگير اصلا مي خواي اسمت رو بذارم توي امضام ؟

در ضمن بايد بگم كه V.I.P يعني : شخص خيلي مهم !

Veru Important Person ~ متوجه شديد ممنونم ...

S A M
17-09-2006, 17:07
خواهش ميكنم شما از محبتته كه اين حرفارو ميزني.
علي جان دستت درد نكنه كه گفتي ولي قبل از اين كه بگي من اين مرحله رو تموم كردم ولي اين راهي رو كه شما ميگي رو من نرفتم من ويپ رو همراه خودم بردم و به هليكوپتر رسوندم و مرحله تموم شد همين ديگه من بيسيم ميسيم نزدم حالا من مرحله 2 تروريستم اين بازي كه رمز و از اين جور چيزا نداره من بايد چي كار كنم از اين مرحله رد بشم ؟
اخه بردن اون همه ويپ خيلي جلوي كانتر ها خيلي سخته در جا ميكشنت.

soleares
17-09-2006, 17:21
محمد آقا به جاي اينكه بگي مرحله چندي اسمشو بگو چون من بازي رو نصب نكردم !

S A M
19-09-2006, 10:23
خب مرحله 2 تروريست كه توي pru است فكر كنم املاييش رو اشتباه نوشتم حالا توي پرو بايد چي كار كنم؟
اخه بردن اون همه ويپ خيلي جلوي كانتر ها خيلي سخته در جا ميكشنت.

S@eid
19-09-2006, 11:25
mohammadagha جان توی اون مرحله شما باید مراقب باشی که کانترها نیان VIP ها رو ببرن.
پیشنهاد:
تیربارچی رو انتخاب کن.
اول بازی سریع VIP ها رو توی یه اتاق جمع کن.
بیسیم بزن یه نفر بیاد کمکت.
دمه در اتاق کشیک بده تا کانتر ها نتونن VIP هارو جابه جا کنن.
موفق باشی
;) ;) ;)

S A M
19-09-2006, 12:37
مطمئني كه همينه؟
من بايد اونارو يه جا جمع كنم كه كانترا نيان؟
اخه خيلي سخته هر دقيقه 7 تا كانتر گاو بريزن سرت من 6 تا شونو ميكشم هفتمي منو ميكشه!!!
من فكر ميكردم اونارو بايد ببرم پيش ماشين پليسا!!!
اين بازي يه سيو درست و حسابي نداره ؟
كه مرحله هاي تروريستشم درست باشه؟
من كه هرچي سرچ ميكنم هيچي نيست فقط اون چيزايي رو كه همون اول تاپيك نوشتم هست.
موفق باشيد
ميگم وقتي ميري ترور با مرحله هاي كانتر جاهاشون فرق ميكنه!!!
يعني منظورم مرحله هاشه

soleares
19-09-2006, 19:20
محمد آقا شما كارت درسته ها داري گروگان ها رو صاف مي بري تحويل ماشين پليس ميدي ؟! خيلي باهالي ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
21-09-2006, 11:58
خواهش ميكنم ما هميشه در خدمت پليس ها هستيم.
ميگم من يه سوال داشتم.
چيجوري بمب رو خنثي كنم.
من ميرم پيشه بمب و اسپيس رو ميزنم و اون بمبو ور ميره ولي با اچار باهاش ور نميره من بايد چيكار كنم كه بمب خيلي راحت خنثي بشه؟

soleares
21-09-2006, 15:09
خب محمد آقا اين شد يه سوال درست حسابي اول بايد جلوي بمب بشيني بعد بايد مواظب تايمر باشي كه منفجر نشه ! بعد كه بمب رو برداشتي سه تا سيم جلوته كه يكيش بمب رو خنثي مي كنه يعني احتمال اينكه بمب خنثي بشه سه برابر كمتر از انفجاره پس بايد مواظب بود اگر زياد وقت نداشتي كه هيچ بايد يكي رو انتخاب كني واگر وقت داشتي بايد صبر كني تا اون بالا يه چيز مثل لودينگ صفحه پر بشه بعد رنگ رو بهت مي گه تو هم قطع مي كني و مرحله آمريكا رو هم رد مي كني !

S A M
22-09-2006, 10:53
نه منظور من امريكا نيست مرحله اول تروريست ها توي مكزيك اون كانترا بمب ميزارن و من بايد خنثي كنم .
من بمبو با اسپيس ميگيرم و يه اچار ميده دستم و با يه لودينگ كه سمت راست بالائه من بايد با اون اچار چي كار كنم؟
يه كي جواب من رو درستع و حسابي و كامل بده.

soleares
22-09-2006, 12:20
عزيز بايد بذاري لودينگ پر بشه اينو كه توي پست بالا هم گفتم ! وقتي پر شد رنگي رو كه نشون داد بايد قطع كني تا بمب خنثي بشه ..

mohsen_djd2
22-09-2006, 12:37
ببخشیداااا
مذخرف ترين چيزي كه تو عمرم ديده بودم اين تاپيك بود

S A M
22-09-2006, 12:39
منظور من هم همينه كه چيجوري قطعش كنم؟
من بايد روي سيمي كه نشون داده كليك چپ كنم؟
چيجوري سيمو نشون ميده من ميتونم درست ببينم يعني اصلا نميتونم ببينم يعني و جود نداره.

soleares
22-09-2006, 13:12
دوست خوبم بايد بري بالاي سر بمب و بمب رو بر داري بعد ..

همين طوري كه بري بالاي سر بمب فقط تايمرش معلومه نه سيماش ! اگر بتوني از كاري مي كني عكس بگيري اون موقع بهتر ميتونم كمكت كنم ..

S A M
22-09-2006, 17:54
با كدوم دكمه ميشه عكس گرفت؟

S A M
22-09-2006, 17:59
ميگم كسي دانلود تمام مراحل اين بازي رو داره تروريست هاش هم ازاد باشنا
اگه كسي داره حتما بزاره

soleares
22-09-2006, 18:02
با كدوم دكمه ميشه عكس گرفت؟

با هيچ دكمه اي ولي ويندوز اين قابليت رو داره :

دكمه : print scrn بالاي كيبورد كنار f12 با اون يه دونه بگير بعد از بازي بايا بيرون در برنامه پينت كنترل + وي رو بزن بعد عكس رو ذخيره بعد آپلود و انجمن .. :happy:

مومن خدا
22-09-2006, 18:19
بازیه خوبی بود یادش بخیر...کمکی خواستید در خدمتیم...

soleares
22-09-2006, 18:29
آقا من يه مشكل دارم مجير خان بگو اسم ورژن جديد اين بازي چيه كه بريم بخريم من يه جا توي يه انجمن ديده بودم كه دربارش حرف ميزندن حالا شما لطف كن اگه اسمشو داري بگو .

S A M
22-09-2006, 18:34
مرسي از توضيحات در ضمن اگر من نباشم خب يارام خنثي ميكنن.
ميگم اگه ميشه سيو اين بازي رو بزاريد با مرحله تروريست هاش ازاد باشه.

S A M
22-09-2006, 18:36
آقا من يه مشكل دارم مجير خان بگو اسم ورژن جديد اين بازي چيه كه بريم بخريم من يه جا توي يه انجمن ديده بودم كه دربارش حرف ميزندن حالا شما لطف كن اگه اسمشو داري بگو .
من كه همون اول اسم نزديك ترين بازيي كه به اون بود رو گفتم ميخواهي دوباره بگم؟

soleares
22-09-2006, 18:38
محمد اقا نه مي خوام مجير مومن خدا بگه از شما هم متشكرم ..

مومن خدا
22-09-2006, 18:43
سامان جان اون بازی رو که میگم گلوبال بود که پول باید میداشتی تا اصلحه برداری و میتونستی به اسلحه ها هم چیزهای اضافه ببندی از خشاب بیشتر تا دوربین و تشکیلات دیگه مرحله اخر هم یه مرد پشت قطار بود که باید میرسوندیش بیرون و البته زنده...

soleares
22-09-2006, 18:45
بله درسته همون ولي global Domaination رو هم بگير بازي كن ..

S A M
22-09-2006, 19:10
سامان جان اون بازی رو که میگم گلوبال بود که پول باید میداشتی تا اصلحه برداری و میتونستی به اسلحه ها هم چیزهای اضافه ببندی از خشاب بیشتر تا دوربین و تشکیلات دیگه مرحله اخر هم یه مرد پشت قطار بود که باید میرسوندیش بیرون و البته زنده...
بابا ايول تو كه حسابي مارو خيت كردي!!!
پس تروريست هاش چي شد؟
بازم ميگم كسي سيو اين بازي رو نداره كه مرحله تروريس هاش هم ازاد باشه؟

soleares
22-09-2006, 19:23
محمد آقا چه قدر تكرار ميكني نه اصلا به جز ما چهار نفر ديگه كي مياد تو اين تاپيك كه همش مي گي ما 4 نفر هم نداريم ديگه اذيت نكن ...

S A M
22-09-2006, 20:23
راست ميگي!!
خب بين همين 4 نفر كسي سيوشو داره؟
بمب خنثي كردن رو با تشكر از شما ياد گرفتم من هميشه چون دير ميرسم و ثانيه 6 است سيمو با حس شيشمم انتخاب ميكنم.
ميگم زبونم مو در اورد اين سيوو يكي بزاره ديگه.

S A M
22-09-2006, 20:33
نوشته شده توسط soleares
محمد آقا چه قدر تكرار ميكني نه اصلا به جز ما چهار نفر ديگه كي مياد تو اين تاپيك كه همش مي گي ما 4 نفر هم نداريم ديگه اذيت نكن ...
بابا حد اقل خصوصي بده كه ضايع نشيم.
يه كم رعايت كن

soleares
22-09-2006, 22:24
بابا حد اقل خصوصي بده كه ضايع نشيم.
يه كم رعايت كن

اولا چه ضايع شدني ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوما خب تو ترور ها رو ول كن يه ضرب برو طرف بمب ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا سر 6 ثانيه نرسي ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali&G
22-09-2006, 23:26
اقا منم هستم يه خورده صبر كنيد save بازي رو ميزارم

soleares
22-09-2006, 23:29

متشكريم عزيز ولي من فكر نكنم بازي به اين جذابي نيازي به سيو ديگران داشته باشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S@eid
22-09-2006, 23:46
mohammadagha جان یه چیزی بگم ناراحت نشی.

اخه این بازی چی داره.نه واقعا چی داره نمی تونی تمومش کنی.
ببین هیچ ادعایی ندارم ولی این بازی انقدر اسون بود که من ظرف یه هفته تمومش کردم
حتی شایدم زودتر.خیلی هم ناراحت شدم چون واقعا مراحلش کم بود واسون.

خدا کنه زودتر ALI&G سیو هاشو بزاره.که شما هم به مراد دلت که تموم کردن این بازی هست برسی.
موفق باشی
;) ;) ;)

soleares
22-09-2006, 23:50

خدا کنه زودتر ALI&G سیو هاشو بزاره.که شما هم به مراد دلت که تموم کردن این بازی هست برسی.
موفق باشی
;) ;) ;)

عزيز شما كه از تموم شدن اين بازي ناراحتي مي توني نسخه جديدشو با نام Global Domaination بخري و ...

متشكرم .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
23-09-2006, 10:33
بابا دمتون گرم ديگه يه شبه يه صفحه رو پر كردين كه من كه ديشب تا ساعت 9:20 بودم شما كي اينا رو نوشتين؟
عزيزم من كه بازيو غروب نصب كردم تا شب تمام مرحله هاي كانتر رو رفتم.
و فرداش كه به ترور رسيدم و توي مرحله دومش شكست خردم از اين بازي ناراحت شدم و رفتم توي بازي همسايه ازاري 1 و الان هم اخراي اون بازي هستم.
گرفتي

مومن خدا
23-09-2006, 10:37
سلام محمد جان دیگه آره دیگه ما اینیم..البته سامان هم کمک زیاد میکنه ها...بعدم بازی کمه رفتی همسایه آزاری...

S A M
23-09-2006, 10:40
بابا دمتون گرم شما كه مارو خيلي خوب خيت كردين.
ما همين ديروز بود كه نظر سنجي گذاشتيم .
شما ها كه همه رو بر عليه ما راي دادين.
با اين راي دادنتون خيلي مارو ضايع كردين

نوشته شده توسط Ali&G
زود تر بيار كه صبرم تموم شد

نوشته شده توسط S@eid

موفق باشی
من كه گفتم يه روزه كانتر ها رو تموم كردم تو ترور ها شكست خوردم

نوشته شده توسط soleares
عزيز شما كه از تموم شدن اين بازي ناراحتي مي توني نسخه جديدشو با نام Global Domaination بخري و ...
تو خودت خريدي؟
بازي كردي مطمئني كه نسخه دومشه؟

S A M
23-09-2006, 10:43
نوشته شده توسط مومن خدا
سلام محمد جان دیگه آره دیگه ما اینیم..البته سامان هم کمک زیاد میکنه ها...بعدم بازی کمه رفتی همسایه آزاری...
مگه اين بازي چشه؟
خنده داره ديگه
راستي سامان كيه؟
كه اينقدر ميگي سامان كمك ميكنه سامان كمك ميكنه؟
اخر ما نفهميديم كه اين سامان كيه؟

مومن خدا
23-09-2006, 10:45
ای خدا از دست تو اسم من مجیر هست اسم سولارس سامان حالا دونستی...

S A M
23-09-2006, 10:55
اره گرفتم . مرسي

S A M
23-09-2006, 10:56
چقدر بايد منتظر سيوش باشم؟

Mikail
23-09-2006, 10:59
مرسي از توضيحات در ضمن اگر من نباشم خب يارام خنثي ميكنن.
ميگم اگه ميشه سيو اين بازي رو بزاريد با مرحله تروريست هاش ازاد باشه.
آقاي mohammadagha من Save بازي راكه تمام مراحلش باز است(ضد تروريست و تروريست) را در پست زيرآپلود كرده ام آنوقت شما تقاضاي Save بازي را مي كنيد. احتمالا اين پست را نديده ايد!

S A M
23-09-2006, 11:05
نوشته شده توسط Mikail
آقاي mohammadagha من Save بازي راكه تمام مراحلش باز است(ضد تروريست و تروريست) را در پست زيرآپلود كرده ام آنوقت شما تقاضاي Save بازي را مي كنيد. احتمالا اين پست را نديده ايد!

موفق باشيد!
خب در صفحه باز شده بايد چي كار كنم؟
يكي كامل جوابم رو بده

مومن خدا
23-09-2006, 11:13
يكي كامل جوابم رو بده
خب مومن خدا دانلود کن دیگه کلیک راست وکنی و سیو ترگت ات رو میزنی گزینه سوم... :blink:

Mikail
23-09-2006, 16:53
يكي كامل جوابم رو بده
براي راحتي دوستان فايل ها را در جاي ديگر آپلود كرده ام.منظور از آپلود كردن يعني اينكه شما براي دانلود آن فايل بايد آدرس موجود را در صفحه اي جديد از مرورگر خود وارد كنيد و پس از صبر كردن مدتي تا صفر شدن تايمر و وارد كردن كد مربوطه به همان شكل و زدن دكمه يا عبارت Download اقدام به دانلود فايل كنيد كه بستگي به سايتي دارد كه فايل در آن آپلود شده است.به اين روش دانلود ، دانلود غيرمستقيم نيز مي گويند چون در اين روش سايت مذكور به شما اجازه دسترسي مستقيم به فايل را به شما نمي دهد و شما نمي توانيد دانلود خود را Resume كنيد.

saeed_cpu_full
23-09-2006, 20:37
حذف شده !!!!!!!!

S A M
23-09-2006, 21:38
بابا يكي حوب جوابم رو بده
در صفحه باز شده بايد روي چي كليك كن مو بعد از ان روي كدام دكمه؟

S A M
23-09-2006, 21:39
بابا دمتون گرم همتون دارين ميگين كه اين تاپيك عاليه كه!!

soleares
23-09-2006, 21:55
محمد اقا ترينر مثل چيت مي مونه با تفاوت كه سازنده ي بازي اونو نساخته به طوري مي شه بهش گفت هك بازي !

مومن خدا
23-09-2006, 21:56
بابا دمتون گرم همتون دارين ميگين كه اين تاپيك عاليه كه!!
محمد جان توضیح کامل رو که اون رفیقمون داد من قانع شدم شما رو نمیدونم...کاری نداره که...

S A M
23-09-2006, 21:57
سلام من يه سوال دارم با جواب فوري
1_ ترينر يعني چي؟
2_ من ترينر همسايه ازاري رو دانلود كردم روش كليك ميكنم و run رو ميزنم و دو تا گزينه مياد بايد چي كار كنم؟ run game و دومين گزينه about بايد با اينا چي كار كنم؟
به اظافه اينها يعني همراه با دانلود كه كردم يه برنامه اي به اسم deviance اومد من بايد با اينا چي كار كنم؟
جواب هر سه تا سوالم را بده خداحافظ

مومن خدا
23-09-2006, 22:10
سلام من يه سوال دارم با جواب فوري
1_ ترينر يعني چي؟
2_ من ترينر همسايه ازاري رو دانلود كردم روش كليك ميكنم و run رو ميزنم و دو تا گزينه مياد بايد چي كار كنم؟ run game و دومين گزينه about بايد با اينا چي كار كنم؟
به اظافه اينها يعني همراه با دانلود كه كردم يه برنامه اي به اسم deviance اومد من بايد با اينا چي كار كنم؟
جواب هر سه تا سوالم را بده خداحافظ
ترینر مثل رمز عمل میکنه یک برنامه که شما از جایی میگیری که کد بازی و ساخت بازی رو خوب میدونه و شما قبل ورود به بازی اون رو فعال میکنی...ران یعنی جلو رفتن و این نشون میده که باید جلو بری...اونم نصب کن...محمد جان اینجا جاش نیست مومن خدا...

Ali&G
24-09-2006, 01:03
سلام دوستان
خوب بلاخره mohammadagha هم save اين بازي رو گرفت بهتره كه زوتر در اين تاپيك رو ببنديم تا بيشتر از اين منحرف نشه
(گرفتن فايل ودانلود كردنو طرز كار ترينر)

S A M
24-09-2006, 12:42
نوشته شده توسط Ali&G
سلام دوستان
خوب بلاخره mohammadagha هم save اين بازي رو گرفت بهتره كه زوتر در اين تاپيك رو ببنديم تا بيشتر از اين منحرف نشه
(گرفتن فايل ودانلود كردنو طرز كار ترينر)
iq جان من هنوز نگرفتم اگر هم گرفته باشم كار باحاش رو بلد نيستم اگه تو داري با راهنماي كارش بنال كه ما رو اين همه معتل نكني.

S A M
24-09-2006, 12:43
بعد از مرحله 2 تروريست ها چه مرحله اي هست؟

soleares
24-09-2006, 15:35
حمد آقا لطفا سوالات بيخو دي نپرسيد ! هر وقت مرحله رو رد كردي ميبيني بعديش چيه نميشه كه به خاطر اين چيزاي الكي از دوستان سوال كني ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
24-09-2006, 22:11
نوشته شده توسط soleares
حمد آقا لطفا سوالات بيخو دي نپرسيد ! هر وقت مرحله رو رد كردي ميبيني بعديش چيه نميشه كه به خاطر اين چيزاي الكي از دوستان سوال كني !
خب اگه بلد نيستي لازم نيست كه بگي اخه من ميخواهم بدونم مرحله ارژانتين مرحله چندم تروريست هاست؟

Ali&G
25-09-2006, 09:20
مرحله ي چهارم هستش

S A M
25-09-2006, 09:39
يعني منظورت مرحله ارژانتين كه مرحله 4 ترور ها هست؟
خوبه.
پس من همين امروز كلي بازي ميكنم تا به مرحله 4 برسم.
مرحله 3 چيه؟
راستي من يه سوال ديگه هم داشتم توي اون مرحله كانتر ها كه توي كشتيه بايد چي كار كني؟
بايد بري و اون ادمه كه همه كانتر ها رو ميكشه رو بري و بكشي؟
اگه ميشه يكي به هر دو تا سوال من جواب بده.
دومي مهم تره.
خداحافظ

Ali&G
25-09-2006, 15:48
اقا اين ديگه اخرشه save تمام مراحل بازي رو ميتونيد از اينجا بگريد :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

soleares
25-09-2006, 15:51
محمد اقا بايد دكمه ها هميشه خاموش باشه ترور ها بايد چراغ ها رو روشن كنند بعد برن بالا و يه دكمه هم اونجاست اونم بزنن تا برنده بشن ولي شما نبايد بذاريد .

Ali&G
25-09-2006, 17:53
دوست عزيز اونا دكمه نيست موتور كشتيه

soleares
25-09-2006, 17:58
علي جان من فقط جواب محمد اقا رو دادم ... در ضمن خيلي متشكر كه گوش زد كردي

مومن خدا
25-09-2006, 18:19
علي جان كشتي كه خود به خود روشن نميشه كه...

S A M
25-09-2006, 20:22
اخر اون مرحله رو درست نفهميدم دكمه كجاست؟
من فكر ميكردم بايد اون رييس رو بكشم

soleares
26-09-2006, 15:00
هيچ كدوم ازاونا رئيس نيستند ويپ يا وي آي پي هستند ...

S A M
27-09-2006, 10:04
پس حا اقل بگو كه اون دكمه كجاست؟

soleares
27-09-2006, 15:44
محمد آقا مگه شما مرحله اي ور نمي گيد كه توي كشتي هستيد ؟ فكر كنم اسمش چاينا (چين) بود خب اگر اونجا كانتر هستيد بايد نذاريد دكمه ها روشن بمونه و بايد تا آخر مقاومت كنيد ...

ولي اگر ترور هستيد بايد چراغ دكمه رو روشن كنيد بعد از قسمت كابين ملوان كشتي رو روشن كنيد و بدزديد ... خيلي راحته ..

S A M
27-09-2006, 21:51
چيو بدزدم با كدوم دكمه ميشه دزديد؟

S A M
28-09-2006, 10:43
يكي جواب ما رو بده ديگه

Ali&G
28-09-2006, 12:25
بابا جون هركي دوست داري بي خيال شو

soleares
28-09-2006, 15:52
محمد آقا صداي همه رو در آوردي بابا اصلا من ديگه جواب هيچ كس رو نميدم .

S A M
28-09-2006, 20:51
من مگه چي گفتم؟
فقط گفتم كه با كدوم دكمه و چيجوري ميشه چيو دزديد
اگه ميدوني بگو

soleares
28-09-2006, 21:27
محمد آقا بابا اين كه ديگه بديهيه ! خب اسپيس

S A M
29-09-2006, 21:35
وقتي مرحله تروريست ها رو تموم ميكني چي ميشه؟
چه صحنه اي رو نشون ميده؟
هان

soleares
29-09-2006, 21:41
هيچي متاسفانه هيچ دمويي براي تموم شدن نذاشتن !

كاشكي يه سري مرحلات هم براي وي اي پي شدن ما مي گذاشتند اونم قشنگ مي شد بازي خيلي كوتاهه زود تموم ميشه ..

در ضمن محمد اقا شما گلوبال دومينيشن رو گرفتي يا نه ؟

S A M
30-09-2006, 22:03
نه نگرفتم
باحاله؟
تو گرفتي
نسخه دومشه؟
اگه گرفتي حتما به من بگو
باي

soleares
30-09-2006, 22:05
عزيز من هنوز خود اوپريشن رو هم نصب نكردم ! درس دارم اصلا بازي نمي كنم كه ...

B O L O T
30-09-2006, 22:10
چطور بازي اين بازي

B O L O T
30-09-2006, 22:28
عكس هم بزاريد

مومن خدا
01-10-2006, 08:07
چطور بازي اين بازي
سلام عزيز اين بازي تو مايه هاي بازيهاي گروهي مثل كانتر ايناست بازي گرافيكي زياد جالبي نداره اما افكت هاش خوبه در زمينه تجهيزات هم عاليه...مي ارزه بازي كني مراحلش هم باحاله...

soleares
01-10-2006, 16:02
مجير هان گرافيك اين بازي از كانتر بهتره در ضمن مراحل هم قشنگ تره واقعي تر هم هست اشتباه هم نداره ...

S A M
01-10-2006, 19:59
اره منم با تو موافقم
گرافيكش با كانتر فرق ميكنه يعني بالاتره
در ضمن عكس از اين بازي هم را ميتوني در سرويس گوگل پيدا كني.
البته اينا يكم كوچيكند:

S A M
01-10-2006, 20:03
كي نسخه 2 اين بازي رو گرفته؟
تو كه اخر نگفتي گرفتي يا نه؟
اخر گرفتي يا اينكه فقط اينترنت ميري و بازي نميكني؟

Amin
08-10-2006, 00:22
سلام
تاپيك ويرايش شد
لطفا دوستان بيشتر رعايت كنند

ممنون

S A M
08-10-2006, 12:42
ميگم براي من يه دفعه وسط مرحله كليك چپ از كار افتاده بايد چي كار كنم؟

S@eid
08-10-2006, 14:57
ميگم براي من يه دفعه وسط مرحله كليك چپ از كار افتاده بايد چي كار كنم؟

محمد جان یه دفعه که نمیشه...ببینم اپشن بازی رو انگولک نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟

موفق باشی
;) ;) ;)

soleares
08-10-2006, 17:29
محمد آقا اينا مربوط به مشكلات سخت افزاريه نه نرم افزاري ..

S A M
09-10-2006, 10:00
يعني چي؟
سخت افزاري ميگم سامان جان تو مطمئني؟
حالا من بايد چي كار كنم؟

مومن خدا
09-10-2006, 10:49
يعني چي؟
سخت افزاري ميگم سامان جان تو مطمئني؟
حالا من بايد چي كار كنم؟
خب مشکل از موست هستش دیگه شاید هم بری تو آپشن و کنترل درست بشه...

S A M
09-10-2006, 21:05
كجاي اپشن برم؟

S A M
19-10-2006, 15:11
عزيزان كجاي اپشن بايد برم؟
اگه ميشه يكي جواب منو بده

soleares
19-10-2006, 20:00
محمد آقا لطفا يه خورده رعايت كن اگر از اين مشكلات داري ! چرا تو تاپيك گلوبال ميگي !

S A M
21-10-2006, 08:38
اخه سامان جون من بايد اينارو كجا بگم؟
خب در تاپيك مخصوص خودش ديگه

S A M
23-10-2006, 09:39
خواهشا يكي جواب ما رو بده اخه خيلي دنبالشم

soleares
23-10-2006, 17:28
بچه ها به جز گلوبال اپريشن و دومينيشن چيزي جديدي نيومده ؟ منظورم گلوباله ها ..

soleares
23-10-2006, 17:29
راستي آيا پچي چيزي هست كه بشه ريخت و مرحله ها و آدمها و اسلحه هاي بيشتر به بازي اضافه كنه ؟ لطفا سرچ كنيد برامون بذاريد ..

S A M
24-10-2006, 11:07
نه نيست اگه بود من بهت ميگفتم اسلحه هاش همينه و بيشتر نميشه حالا ببينيم كه دوستان چي ميگن

@R3Z
17-05-2007, 14:49
global operation رو میشه بدون سیدی اورجینال آنلاین بازی کرد؟

Mr.K2
17-05-2007, 14:57
اخی یادش بخیر خیلی بازی باحالی بود
حالشو بردیم
الان هم در به در دنبالشم

S A M
18-05-2007, 09:02
حيف شد يعني الان نداري؟

@R3Z
18-05-2007, 09:27
کسی نمیتونه سوال منو جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S A M
19-05-2007, 09:29
من كه انلاين بازي نميكنم

چيجوري بمب رو خنثي كنم؟

Gam3r
22-12-2009, 21:31
من دارم دوباره اين بازي رو از اول ميرم !!!
كسي ميدونه چيجوري ميشه تفنگ رو از روي زمين گرفت ؟‌‌ :دي

S@eid
23-12-2009, 16:44
دکمه G نبود ؟ فک کنم اسلحه ی خودتو می انداخت زمین بعد از روی هر اسلحه ای رد می شدی جایگزین می شد .

Gam3r
23-12-2009, 16:45
نه بابا اون كه كانتره !
با t ميندازه زمين با space ميگيره

درضمن ، براي من وسط بازي ميپره بيرون
اعصاب خورد كنيه
توي بازي هايي مثل موست وانتد هم اين مشكلو داشتم
اين مشكل از كجا ناشي ميشه ؟

Gam3r
24-12-2009, 15:20
دو روزه تمومش كردم !!!
26 تا مرحله بود فكر كنم !!‌
( براي اولين بار هم بود كه بازي ميكردم )

sajaddavari
30-08-2011, 23:11
ایا می توانید دانلود این بازی را بگزارید

علی گلوبال
26-05-2012, 10:35
سلام به همه چرا این قدر شلوغش میکنید من ۸ سال پیش سیستم قبلی مو خریدم که این بازی روش نصب بود الان رو سیستم جدیدم برای بار هزارم نصب کردمش اونم نسخه ی فارسی شو؛در ضمن شما میتونید با دکمه ی اسپیس بقیه رو حتی یاراتو نو دنبال خودتون بکشید و اسلحه ها رو از زمین بردارید و حتی بمب رو از کمر دوستتون بدزدید و یا درها رو بازکنید برای خنثی کردن بمب خود بازی مرحله ی آموزشی داره بمب رو بردارید رنگ آخرین چراغی که روشن میمونه رنگ سیمی که باید قطعش کنیدجالب بود مگه نه؟پس تا برنامه ی بعد!‏

mohsen_djd2
26-05-2012, 17:09
سلام علی جان
ورودتو به پی سی ورلد تبریک میگم
قبل از اینکه پست بدی به تاریخ پست های قبلی نگاهی بندازی بد نیست، پست ها مال حدود3سال پیشن
موفق باشی

sajjad_n
16-06-2013, 18:52
سلام به همه من این بازی رو از سایت en.softonic.com دانلود کردم.ولی یادم رفته چه جوری وارد مراحل بازی میشه !!!
برای خودم توی بازی پروفایل درست کردم حالا این عکس و نگاه کنید(اینجا باید چیزی بزنم؟؟؟):وقتی روی Start کلیک میکنم عکس دومی میاد که ماله قسمت انلاین بازی کردنه.
1:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینجا باید کاری کنم؟
یا اصلا بازی فقط برای انلاین بازی کردنه؟؟؟لطفا جواب بدین،عاشق این بازیم.:n03::n28::n27:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsen_djd2
16-06-2013, 20:39
سلام به همه من این بازی رو از سایت en.softonic.com دانلود کردم.ولی یادم رفته چه جوری وارد مراحل بازی میشه !!!
برای خودم توی بازی پروفایل درست کردم حالا این عکس و نگاه کنید(اینجا باید چیزی بزنم؟؟؟):وقتی روی Start کلیک میکنم عکس دومی میاد که ماله قسمت انلاین بازی کردنه.
1:

2:

اینجا باید کاری کنم؟
یا اصلا بازی فقط برای انلاین بازی کردنه؟؟؟لطفا جواب بدین،عاشق این بازیم.:n03::n28::n27:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این نسخه ای که داری مخصوص شبکه هستش و سینگل نداره

sajjad_n
16-06-2013, 23:21
لطفا آدرس این بازی یا همینجا پستش کنین؟؟؟
ممنون میشم.:n03::n21::n16:

aanaahitaa
06-12-2013, 22:50
سلام
من این بازی رو واسه شبکه میخوام ... کسی لینک دانلود داره که مطمئن باشه درست کار میکنه ؟!