PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی هوشمند تا 400 تومن؟

pashangparsi6
28-02-2015, 15:39
با درود

دوستان بهترین گوشی هوشمند که می شه با نزدیک به 400 تومن خرید هم اکنون چه گوشی هایی هستند؟ لطفا راهنمایی کنید

ظاهر و اندازه خیلی مهم نیست و می تونه فدای کارایی گوشی بشه. مهم کارایی گوشی هست و دوربینش (البته دو سیم کارته باشه)

اگر واقعا می ارزه می تونم یک پولی هم قرض کنم! مثلا 50 تومن بزارم روی این پول

لطفا چند گزینه پیشنهاد بدین

با سپاس

SADEGH 7
28-02-2015, 16:09
سلام
با 50 تومن افزایش بودجه می تونی Samsung Galaxy S3 mini رو بخری که واقعا ارزش افزایش بودجه رو داره.
در صورتی که افزایش بودجه مقدور نیست، Samsung Galaxy S Duos 2 رو پیشنهاد می کنم.
پیشنهادات بالا به صورت کلی بود.
در صورتی که شما اولویت بندی خاصی داشته باشی (مثلا دوربین عالی رو نسبت به cpu ترجیح دادن) با ذکر اولویت ها بهتر می شه راهنمایی کرد.

pashangparsi6
28-02-2015, 16:28
سلام
با 50 تومن افزایش بودجه می تونی Samsung Galaxy S3 mini رو بخری که واقعا ارزش افزایش بودجه رو داره.
در صورتی که شما اولویت بندی خاصی داشته باشی (مثلا دوربین عالی رو نسبت به cpu ترجیح دادن) با ذکر اولویت ها بهتر می شه راهنمایی کرد.

ظاهر و اندازه خیلی مهم نیست و می تونه فدای کارایی گوشی بشه. مهم کارایی گوشی هست و دوربینش (البته دو سیم کارته باشه)

SADEGH 7
28-02-2015, 17:33

اگه دو سیم کارته مد نظرتون هست، s3mini به کارتون نمیاد.
می مونه Samsung Galaxy S Duos 2 با قیمت حدودی 390 تومن و Samsung Galaxy Core 2 Duos - G355H با قیمت حدودی 450 تومن.
تفاوتشون توی cpu هست که اولی 2 هسته ای و دومی 4 هسته ای هستش. همچنین اولی صفحش 4 اینچ و دومی 4.5 اینچ هستش.در نهایت فیلمبرداری اولی 720p هست و دومی 480p.

ali_mohandes
28-02-2015, 17:54
با درود

دوستان بهترین گوشی هوشمند که می شه با نزدیک به 400 تومن خرید هم اکنون چه گوشی هایی هستند؟ لطفا راهنمایی کنید

اگر واقعا می ارزه می تونم یک پولی هم قرض کنم! مثلا 50 تومن بزارم روی این پول

لطفا چند گزینه پیشنهاد بدین

با سپاس

به نظر منGalaxy S Dous 2 S7582دراین رنج قیمت بهتر این پیدا نمیشه
کارایی خوبی هم داره مطمئنم ازش راضی خواهی بود

Khazuk
28-02-2015, 20:57
سلام

سلام
ace 3 7272 هم میتونی بگیری دوسیم هست دوروبر 430 تا 450 هست

djbehnam73
28-02-2015, 21:35
honor c3 lite با قیمت 420 تومن با امکانات عالی

pashangparsi6
28-02-2015, 22:27
دوستان من تو گوشی ها که نگاه کردم این گوشی که دوستمون پیشنهاد دادن به نظر پردازنده و دوربین بالاتری داره. می شه یک مقایسه کنید که چرا این گوشی رو پیشنهاد ندادین و سامسونگ رو پیشنهاد کردین؟

با سپاس

honor c3 lite با قیمت 420 تومن با امکانات عالی

SADEGH 7
28-02-2015, 22:37
دوستان من تو گوشی ها که نگاه کردم این گوشی که دوستمون پیشنهاد دادن به نظر پردازنده و دوربین بالاتری داره. می شه یک مقایسه کنید که چرا این گوشی رو پیشنهاد ندادین و سامسونگ رو پیشنهاد کردین؟

با سپاس

من کلا با گوشی چینی مشکل دارم. حتی اگه مارک مرغوبی باشه.
هر ارزونی بی علت نیست.
نکته ی دیگه اینکه هرکس مدلی رو پیشنهاد می ده که اگه خودش با این هزینه و اولویت ها بخواد گوشی بخره، اون مدل رو می خره. من امکان نداره یه روز گوشی چینی بخرم واسه همین پیشنهاد ندادم.
شما هم در صورتی که قصد کردی این مدل رو بخری، قبلی حتما در موردش تو فروم های فارسی و غیر فارسی تحقیق کن تا بعد پشیمون نشی.
(حس می کنم این پستم لحن تندی داره. ولی قصد ندارم لحن پستم تند باشه. صرفا توضیحات و جهت اطلاع بود.)
موفق باشی:n40:

pashangparsi6
28-02-2015, 22:47
من کلا با گوشی چینی مشکل دارم. حتی اگه مارک مرغوبی باشه.
هر ارزونی بی علت نیست.
نکته ی دیگه اینکه هرکس مدلی رو پیشنهاد می ده که اگه خودش با این هزینه و اولویت ها بخواد گوشی بخره، اون مدل رو می خره. من امکان نداره یه روز گوشی چینی بخرم واسه همین پیشنهاد ندادم.
شما هم در صورتی که قصد کردی این مدل رو بخری، قبلی حتما در موردش تو فروم های فارسی و غیر فارسی تحقیق کن تا بعد پشیمون نشی.
(حس می کنم این پستم لحن تندی داره. ولی قصد ندارم لحن پستم تند باشه. صرفا توضیحات و جهت اطلاع بود.)
موفق باشی:n40:

سپاس از راهنمایی شما

نه من موضوع رو اینجا مطرح کردم که دوستان با توجه به تجربه هایی که دارن من رو راهنمایی کنند.

حتما دیدگها ها متفاوت خواهد بود. برای همین خواستم که دلیل رو هم بگن که بنده بتونم بهتر تصمیم بگیرم

Hammy
28-02-2015, 23:35
من همین هفته پیش Core II گرفتم راستش اصلا راضی نیستم ازش (بماند که دوربینشم خراب از آب درآمد!) قبلش می خواستم Galaxy S Dous 2 S7582 یا honor c3 lite رو بخرم. فکر کنم گوشیهای بهتری باشن. اگر با هواوی مشکل نداشته باشی که انتخاب های خیلی زیادی داری/

djbehnam73
01-03-2015, 11:05

با سپاس
والا شما می تونید تعداد لایک های دریافتی توی سایت دیجــِی کالا رو مشاهده بفرمایید
+
دوستام نسخه ی معمولی این گوشی رو دارن که چند روز پیش با اینکه تو نوشابه افتاد ولی باز کارکرد :n02: