PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبلت برای مطالعه

LTGLIUGIUG
25-02-2015, 02:25
با سلام

من هیچ سررشته ای از تکنلوژی ندارم.سر و کارم با کتب خطی اسکن شده است.تبلتی برای مطالعه pdf کتب می خواهم.تبلتی می خواهم که درست سایز یک صفحه کتاب باشد(نمی دانم میشود8.9 اینچی یا 10).برای اینکه داپم با آن سر و کار دارم می خواهم دارای قابلیت
IPS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D%3D1796&ei=-fjsVI-4CIHtUImGgcgH&usg=AFQjCNF5EYOJJ4GmAK6kygao5LagKfN7sg&sig2=0pmq6u1SDm6pzK5RQSJguQ&bvm=bv.86475890,d.d24) باشد.همینطور جوری باشد که بعد از چندین ساعت مطالعه چشمانم اذیت نشوند.بتوانم از طریق اینترنت بیسیم خانه به وب وصل شوم.

دیگر هیچ امکاناتی نمی خواهم.نه سخت افزار برای بازی نه دوربین نه gps و نه هیچ چیز دیگر.در ضمن قیمتش زیر 800 تومان باشد.

stabesh
25-02-2015, 17:12
سلام
منم مثل شما دنبال یه همچین تبلتی بودم دست آخر axtrom axpad 9p01 خریدم که الان فکر کنم همین قیمتی که شما میگید باشه اما باتریش زود تموم میکرد و بعد از چند وقت خاموش میشدو روی لوگوی اندروید میموند باید ریستش میکردی تا درست بشه چند بارم بردمش نماییندگی ولی دوباره بعد از مدتی همون اتفاق براش میفتاد اینا رو گفتم که مثل من اشتباه نکنید همون موقع تبلت آمازون kindle fire بود که قیمتش 500 تومن بیشتر بود اگر اونو گرفته بودم الان راحت بودم شما هم اگر میتونید یکم بیشتر هزینه کنید و یه محصول با کیفیت بخرید ومثل من ازین تبلتای چینی بی کیفیت نخرید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوک nook هم کتابخوان تولید میکنه ولی فکر کنم یکم کوچیک باشه مدلهای جدیدشو ندیدم
موفق باشید