PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در رابطه با راه اندازی سایت خبری

mosili
13-02-2015, 18:56
سلام دوستان .
بنده دارم روی یک سایتی کار میکنم و قصد راه اندازیش رو دارم که مثل Khabarfarsi.com و Shahrekhabar.com و اینجور سایت ها ... خبرها رو از منبع اصلیشون کپی میکنه و به وبسایت من منتقل میکنه و پایین هر مطلب هم لینک منبع رو ذکر میکنه .
خبرها از سایت های خبری مجاز دولتی مثل yjc.ir , isna.ir , farsnews.com و اینجور سایت ها جمع آوری میشه پس توی درست بودن و معتبر بودن خبرها شکی نیست . و مورد دیگه اینکه توی اینجور وبسایت های خبری دولتی ، هیچگونه مطالب ضد نظام جمهوری اسلامی ارسال نمیشه .
سوالات من اینه که :
آیا مشکلی برام پیش نمیاد اگر یک وبسایت این شکلی راه اندازی کنم و روش کار کنم تا بیاد جزو سایت های خبری برتر ؟ منظورم مشکلات سیاسی و حقوقی هست که گیر بدن و اینا ...
دوم اینکه اگر خبر اشتباهی توی اون سایت ها منتشر بشه و سریعا پاک یا ادیت کنن ولی توی سایت من به همون شکل اولیه بیاد و ذخیره بشه ، مشکلی برای من پیش میاد ؟
الان وبسایت هایی مثل خبرفارسی یا شهرخبر انسان های عادی مثل بنده پشتش هستن یا سایت های نهاد های دولتی و ارگان های وابسته هستش ؟
من نگرانیم فقط از بابت اینه که این وبسایت خبری هستش . اگر وبسایت تفریحی بود نهایتش فیلتر کردن اون سایت بود . ولی وبسایت خبری میتونه مشکلات حقوقی زیادی در پی داشته باشه . دوستان کسی اگر اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه منو .

IR Brand
15-02-2015, 15:00
اینجور سایت ها هیچ آینده ای نداره ، سایت آی فریم بدترین سایتی هست که میتونی بزنی
همین چند وقت پیش تعداد خیلی زیادی از این سایت های خبری آی فریم اسپم شدن و ایندکس هاشون به ۰ رسید