PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلم با اینستاگرام

*sahel
24-01-2015, 08:39
سلام دوستان، ببخشید من نمیدونم دقیقا کجا باید تاپیک میزدم اما اگر میتونین راهنماییم کنین.
من روی تبلتم یه صفحه تو اینستاگرام ساختم و الان حافظه تبلتم پر شده و نمیتونم دیگه روی تبلتم اینستاگرامو نصب کنم.
یه سؤال دارم راستش اصلا بلد نیستم گفتم شما راهنماییم کنین.

1.من نمیدونم چطور در اینستاگرام باید درخواست دوستی بدم یا پیامی به کسی بدم؟

2. مثلا تو اینستاگرامم اون بالا following بجای صفر شده 1 دقیقا این قسمت چیه ؟

3. از طرفی اصلا نمیدونم چطوری باید افراد رو توش سرچ کنم و واسه همین نمیدونم چطور برم دوستامو ببینم؟

من اطلاعاتم در این موردا خیلی کمه... لطفا راهنماییم کنین.:n36:

ممنونم

a.g g.a
24-01-2015, 11:32
سلام دوستان، ببخشید من نمیدونم دقیقا کجا باید تاپیک میزدم اما اگر میتونین راهنماییم کنین.
من روی تبلتم یه صفحه تو اینستاگرام ساختم و الان حافظه تبلتم پر شده و نمیتونم دیگه روی تبلتم اینستاگرامو نصب کنم.
یه سؤال دارم راستش اصلا بلد نیستم گفتم شما راهنماییم کنین.

1.من نمیدونم چطور در اینستاگرام باید درخواست دوستی بدم یا پیامی به کسی بدم؟

2. مثلا تو اینستاگرامم اون بالا following بجای صفر شده 1 دقیقا این قسمت چیه ؟

3. از طرفی اصلا نمیدونم چطوری باید افراد رو توش سرچ کنم و واسه همین نمیدونم چطور برم دوستامو ببینم؟

من اطلاعاتم در این موردا خیلی کمه... لطفا راهنماییم کنین.:n36:

ممنونم

سلام

پیشنهاد می کنم " از سیر تا پیاز آینستاگرام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=%D8%A7%D8%B2+%D8%B3%DB%8C%D8%B1+%D8% AA%D8%A7+%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%B2+%D8%A7%DB%8C%D9% 86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85) " رو توی گوگل سرچ کنید،همه چیز دستگیزتون میشه

فقط کافیه یوزرنیم و پسووردتونو یادداشت کنین دیگه هر وقت خواستین روی هر گوشی یا تبلتی می تونین وارد حسابتون بشین

*sahel
24-01-2015, 19:55
سلام، ممنونم از شما.. یکم گیج شدم

مثلا گفته...

چگونه خطاب به کسی چیزی بنویسیم؟ برای این‌کار همان‌طور که پیش از این اشاره شد علامت @ را پیش از نام کاربری او بنویسید تا به اصطلاح او را Mention کرده باشید.

خب یعنی چی؟

بعدشم این فالو کردن چی بود و من بازم نفهمیدم چطور از یکی بخوام با من دوست بشه ؟

درباره سرچ کردن افراد هم دکمه قطب نما رو ندیدم!

.

.

*sahel
25-01-2015, 17:33
سلام دوستان کسی نیست کمی توضیح بده؟:n29:

Iloveu-ALL
25-01-2015, 18:02
folowing: كسايي كه دنبال ميكني (يعني عكس هاي جديدي كه ميذارن براي تو ارسال ميشه)
folower:‌ كسايي كه دنبالت ميكنن (يعني عكس هاي جديدي كه ميذاري براي اونا ارسال ميشه)

*sahel
25-01-2015, 19:59
folowing: كسايي كه دنبال ميكني (يعني عكس هاي جديدي كه ميذارن براي تو ارسال ميشه)
folower:‌ كسايي كه دنبالت ميكنن (يعني عكس هاي جديدي كه ميذاري براي اونا ارسال ميشه)

سلام مرسی

خب تا اینجا اینو فهمیدم.

الان چطوری میتونم برم صفحه کسی و ازش بخوام با من دوست باشه مثل ف.بوک؟
بعدش چطور میتونم واسه اون شخص پیام خصوصی بفرستم؟ حتی باهاش دوست هم نباشم بازم میتونم پیام بدم یا نه؟

a.g g.a
26-01-2015, 12:41
ببخشید دیر شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این صفحه ای که من الآن داخلش هستم اسمش Home هست(وقتی روی اون خونه هه توی نوار پایین کلیک کنین وارد این صفحه میشین) و آخرین پستایی که کسایی که فالوشون کردین می ذارن این جا برای شما نمایش داده میشه و برعکس عکس هایی که شما می گذارین توی Home فالوراتون نمایش داده میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بالای این صفحه سمت راست هم یک آیکون هست که با کلیک روش وارد صفحه دایرکت میشین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه روی این آیکون کلیک کنین وارد یه صفحه میشین که داخلش بر اساس کشورتون یا آدمایی که فالو کردین یک سری از پست های مشهور رو براتون نمایش میده،بالای همون صفحه یک کادر هست که می تونین از داخلش افراد رو یا تگ ها رو سرچ کنین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه روی این آیکون کلیک کنین وارد یک صفحه میشین که مستقیما می تونین با دوربین گوشیتون عکس یا فیلم توی اینستاگرام پست کنین یا این که از داخل گالریتون عکس یا فیلمی رو پست کنین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه روی این آیکون کلیک کنین وارد صفحه Activity میشین که دو بخش داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که این بخشش آخرین کامنت ها و لایک ها یا فالو شدنتون رو نشون میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخش دیگه آخرین فعالیت هایی که فالووینگتون انجام دادن مثل لایک کردن عکس ها و کامنت هایی که گذاشتن و کسایی که فالو کردن رو نمایش میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخرین بخش نوار پایین هم پیج خودتون رو نمایش میده

وقتی یک پست چه فیلم چه عکس آماده ارسال شد اینستاگرام از شما می خواد که نوعش رو مشخص کنین شما به دو شکل می تونین پستتون رو ارسال کنین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه روی این حالت کلیک کنین پستنتون برای همه فالور هاتون نمایش داده میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اگه روی این حالت کلیک کنید پستتون به صورت مستقیم فقط برای یوزر هایی که اسمشون رو انتخاب میکنید فرستاده میشه و فقط اونا پست و کامنت های پاش رو توی صفحه دایرکتشون می بینن،این تنها راهیه که میتونین به صورت خصوصی با یک نفر یا چند نفر صحبت کنین

توی اینستاگرام چیزی به اسم فرند وجود نداره و کلش بر پایه همین فالو کردن و فالو شدن هست،اگه بخواین به کسی بگین فالوتون کنه می تونین پای پستش کامنت بزنین یا یه چیزی شبیه به این

اگه بخواین یک پست رو به کسی نشون بدین می تونین پای اون پست تگش کنین به این شکل که اسمشو بعد از یک @ توی یک کامنت پای اون پست بنویسین اون وقت اون فرد کامنت شما رو توی قسمت Activity میبینه

هنوز خیلی چیزای دیگه درمورد اینستاگرام مونده که میشه نوشت...اکثرشون رو خودتون می تونین کشف کنین

*sahel
26-01-2015, 17:40
سلام خیلی ممنونم از اینکه دونه دونه توضیح دادین ، واقعا عالی بود.
سؤالی برام پیش اوم من الان تو صفحم following رو یک کردم.
فقط دایرکت رو خیلی خوب متوجه نشدم، چون شما گفتین اگه بخواین که پستتون به کسی نشون بدین پای اون پست تگش کنین به این شکل که اسمشو بعد از یک @توی یک کامنت پای اون پست بنویسین اون وقت اون فرد کامنت شما رو توی قسمت activity میبینه.

من اومدم یه عکس گذاشتم و تو ادیت زیرش یه چیزی نوشتم. بعد همون جا فرد مورد نظرمو نوشتمو یک @ قبلش گذاشتم. دقیقا نفهمیدم تو یه کامنت جدا باید میگذاشتم زیر پستم یا همون تو توضیح پست؟

راستی چکار کنم یکی منو folower کنه تا اونم دنبال کننده من باشه ، باید تو کامنت های زیر پستش ازش بخوام؟

*sahel
26-01-2015, 19:23
سلام دوباره

ببخشید چون شما خوب توضیح میدین یه سؤال جداگانه هم دارم

توی ف. بوک قبلا به دوستم درخواست دوستی دادم حتی قبل از تأیید دوستیم میتونستم واسش پیامم بدم.
الان میخوام واسه یکی دیگه از دوستام درخواست دوستی بفرستم و پیامم بدم اصلا همچین چیزی تو صفحش پیدا نکردم (نه درخواست و نه جایی برای پیام) ، عکسش رو زیر گذاشتم میتونین راهنماییم کنین؟

.

Iloveu-ALL
26-01-2015, 20:15
سلام دوباره

ببخشید چون شما خوب توضیح میدین یه سؤال جداگانه هم دارم

توی ف. بوک قبلا به دوستم درخواست دوستی دادم حتی قبل از تأیید دوستیم میتونستم واسش پیامم بدم.
الان میخوام واسه یکی دیگه از دوستام درخواست دوستی بفرستم و پیامم بدم اصلا همچین چیزی تو صفحش پیدا نکردم (نه درخواست و نه جایی برای پیام) ، عکسش رو زیر گذاشتم میتونین راهنماییم کنین؟

.

باید دوست مشترک داشته باشی (دوستت باهاش دوست باشه) ...
اگر طرف گزینه دریافت پیام از دوست دوستان رو غیرفعال کرده باشه نمیشه

*sahel
26-01-2015, 21:12
باید دوست مشترک داشته باشی (دوستت باهاش دوست باشه) ...
اگر طرف گزینه دریافت پیام از دوست دوستان رو غیرفعال کرده باشه نمیشه

چطور؟ من دفعه های پیش که میخواستم با کسی دوست بشم راحت درخواست میدادم.!!! آخه چطور دوستشو پیدا کنم....

*sahel
27-01-2015, 12:59
سلام لطفا یکی جوابمو بده، ممنون

من یه عکس انتخاب کردم و وقتی خواستم بذارم تو اینستا فهمیدم یک گزینه اون بالا به اسم دایرکته و اونو کلیک کردم و یه قسمت به اسم to داشت منم شخص مورد نظرو روش کلیک کردمو به to منتقل شد و ok رو زدم دیگه @نذاشتم قبل اسمش... ددرسته؟

بعد الان اون آیکون دایرکت رو که روش کلیک میکنم تو یه صفحه اون بالا همون عکسی میاد که برای اون شخص فرستادم ، یعنی دیگه بهش رسید؟
یه متنم زیر عکسه نوشته بودم که گزینه دلیت رو زدم و متنه پاک شد ، ترسیدم نکنه عکسه هم دلیت شده باشه برای طرف.

راستی من الان following رو یک کردم خب از کجا بدونم کسی به صفحم میاد یا اونم منو follow میکنه؟

*sahel
29-01-2015, 12:13
سلام دوستان چرا کسی جواب سؤالامو نمیده، من نمیدونم وقتی خواستم تو اینستا عکس بذارم و گزینه دایرکت رو زدم و فرد مورد نظرمو کلیک کردم عکسه بدستش رسید یا نه....

نمیدونم چطور باید بخوام که بقیه هم منو follow کنن....

نمیدونم این @ که میگن قبل اسم بذاری به جه درد میخوره و کجا ازش استفاده کنم چون اون دایرکته بنظرم همین کار رو میکنه

واقعا قاطی کردم
:n14::n14:

a.g g.a
30-01-2015, 14:04
سلام دوستان چرا کسی جواب سؤالامو نمیده، من نمیدونم وقتی خواستم تو اینستا عکس بذارم و گزینه دایرکت رو زدم و فرد مورد نظرمو کلیک کردم عکسه بدستش رسید یا نه....

نمیدونم چطور باید بخوام که بقیه هم منو follow کنن....

نمیدونم این @ که میگن قبل اسم بذاری به جه درد میخوره و کجا ازش استفاده کنم چون اون دایرکته بنظرم همین کار رو میکنه

واقعا قاطی کردم
:n14::n14:

سلام

ببخشید چند وقتیه زیاد آنلاین نمیشم
متاسفانه توی f.b نیستم

نه برای دایرکت زدن نیازی به گذاشتن @ نیست

وقتی شما پستی رو به صورت دایرکت به اشتراک می ذارین فقط خودتون و شخصیی(یا اشخاصی که) دایرکتشون کردین اون پست و کامنت های زیرش رو در یک صفحه جداگانه می بینن(همون صفحه دایرکت) و یه چیزی شبیه پست خصوصیه...وقتی توی پست دایرکت پایین اسم کسی که دایرکتش کردین یه علامت تیک ظاهر بشه مشخص میشه که اون دایرکت شما رو دیده و تا قبل از اون که تیک بزنه دایرکتتون مشاهده نشده

اون @ گذاشتن قبل اسم که ظاهرا اسم درست ترش منشن کردن هست(من اول اشتباه کردم) فقط اون کسی رو که اسمش رو میارین ار صفحه Activity اون شخص به کامنت شما و پستی(فرق نداره پست شما باشه یا کس دیگه) که پاش کامت گذاشتین راهنمایی می کنه،یعنی اون شخص توی صفحه Avtivityـش کامنت شما رو میبینه و می تونه با کلیک کردن وارد پستی که پاش کامنت گذاشتین بشه
و روش منشن کردن هم به این شکل هست که مثلا یوزرنیم دوست شما mhm هست توی کامنتتون یک @mhm می نویسین و تمام نیازی به کامنت جداگانه هم نیست (مثل این که توی انجمن چینش نوشته ها جابجا میشه اول @ میذارین بعد mhm )

دقت کنین که منشن کردنو می تونید پایین پست های عمومی که همه می تونن ببینن انجام بدین ولی پست دایرکت فرستادن خصوصیه

اگه متوجه نشدین بیاین توی خود اینستاگرام براتون توضیح بدم

برای این که فالوراتونو زیاد کنین می تونین مستقیما از کسی بخواین که فالوتون کنه(البته به نظر من زیاد جالب نیست ! ) یا این که شما اشخاصی رو فالو کنین و پای پست های افراد یا دوستاتون کامنت بذارید و پستاشونو لایک کنین تا شناخته تر بشید و افراد فالوتون کنن البته تضمینی نیست که هر کسی رو که فالو کردین یا پای پست هر کسی که کامنت گذاشتین یا پست هر کسی رو که لایک کردین اون بیاد فالوتون کنه ولی یکی از راهای زیاد کردن فالور ها و لایک ها این هست

موفق باشین

*sahel
30-01-2015, 17:19
سلام واقعا ممنونم، من با توضیحات شما خیلی خوب تونستم یاد بگیرم. ممنونم که وقت گذاشتین، شما هم موفق باشین.:n40: