PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درد شدید معده

Seyed Artyom
16-01-2015, 10:15
سلام دوستان.پام یه زخمی در اورده بود و پس از مراجعه به متخصص پوست قرص اریتروماسین 400 تجویز کرد.الان دو سه روزه که از مصرف قرص میگذره(هر شش ساعت میخورم).معده درد های شدیدی دارم.نمیدونم از معدس یا نه.فاصله بین قسمت پایین دو قفسه سینه م شدیدا درد میکنه جوری که انگار یه چیزی جلوش رو گرفته و تنفس رو هم مشکل میکنه،یکم حالت تهوع هم دارم ولی تا الان استفراغ نکردم.اینا از عوارض مصرف همین قرصست؟؟چون قبل از مصرف این قرص دردی نداشتم و تمامی این مشکلات پس از مصرف این قرض شروع شد.خواهشا سریع جواب بدید دارم میمیرم از درد:n28:

M.R.S.
16-01-2015, 13:29
سلام دوستان.پام یه زخمی در اورده بود و پس از مراجعه به متخصص پوست قرص اریتروماسین 400 تجویز کرد.الان دو سه روزه که از مصرف قرص میگذره(هر شش ساعت میخورم).معده درد های شدیدی دارم.نمیدونم از معدس یا نه.فاصله بین قسمت پایین دو قفسه سینه م شدیدا درد میکنه جوری که انگار یه چیزی جلوش رو گرفته و تنفس رو هم مشکل میکنه،یکم حالت تهوع هم دارم ولی تا الان استفراغ نکردم.اینا از عوارض مصرف همین قرصست؟؟چون قبل از مصرف این قرص دردی نداشتم و تمامی این مشکلات پس از مصرف این قرض شروع شد.خواهشا سریع جواب بدید دارم میمیرم از درد:n28:

عوارض گوارشی شایع ترین عارضه هر دارو هست.....به هر حال با توجه به همزمانی درد معده با مصرف دارو میشه اون رو به دارو نسبت داد
البته زمان درد....مکان درد....شدت اون....نوع درد ..... سن شما و ...... در تشخیص موثر هست
بهتر هست به پزشکتون مراجعه کنید تا معاینه بشید تا درصورتی که صلاح بدونن دارو رو عوض کنن یا داروی دیگری همراهش بدن یا در صورتی که در مورد درد شما به نکته مشکوکی برخورد کنن شما رو به متخصص مربوطه ارجاع بدن
یا درصورتی که درد شما غیر قابل تحمل باشه میتونین به درمانگاه یا بیمارستان مراجعه کنید تا در آنجا درمان مناسب دریافت کنید