PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تا 20 تومن پراید یا

ramin vao
03-01-2015, 07:46
دوستان من یه ماشین میخوام تا 20 هزینه کنم فقط هم 1 تا 2 سال بعد میفروشم ایا بنظرتون پراید صفر گزینه مناسبی هست چون نمیخوام تو این مدت هی برم تعمیرگاه
یا ماشین دیگه تو این رنج قیمت مناسب هست برا این مدت استفاده بدون خرابی؟! در ضمن این پراید انگار خیلی مدلاش زیاد شده کدومش مناسبتره بدون خیلی از این اپشنهاش که شاید بدرد نخوره و در اخر ایا اصلا خوب هست پراید بگیرم یا اینکه خیلی داغونه! ممنون میشم راهنمایی کنید
راستی ماشین قبلیم ال نود پارس خودرو بود تا 2 سال و نیم حتی یکبار هم خراب نشد که اخر فروختمش.

امير موسر
03-01-2015, 08:22
پراید بگیری و نری تعمیرگاه ؟! دلت به صفر بودن ماشین ایرانی خوش نکن .

در مورد مدل ها هم SE فولترین و گرونترین مدلشه که قیمتش کارخونش حدوده 19.500.000 تومن هست ! البته SE 131 منظورم بود . SE 132 حدوده 300.000 ارزونتر و SE 111 هم حدوده 700.000 گرونتر از 131 هستن .

Pourya-pc
03-01-2015, 13:44
دوستان من یه ماشین میخوام تا 20 هزینه کنم فقط هم 1 تا 2 سال بعد میفروشم ایا بنظرتون پراید صفر گزینه مناسبی هست چون نمیخوام تو این مدت هی برم تعمیرگاه
یا ماشین دیگه تو این رنج قیمت مناسب هست برا این مدت استفاده بدون خرابی؟! در ضمن این پراید انگار خیلی مدلاش زیاد شده کدومش مناسبتره بدون خیلی از این اپشنهاش که شاید بدرد نخوره و در اخر ایا اصلا خوب هست پراید بگیرم یا اینکه خیلی داغونه! ممنون میشم راهنمایی کنید
راستی ماشین قبلیم ال نود پارس خودرو بود تا 2 سال و نیم حتی یکبار هم خراب نشد که اخر فروختمش.

درود ، خودروی صفر همیشه ارجیعت داره ، پراید صفر هم به راحتی 3 تا 5سال بدون دردسر کار میکنه . من خودم دارم و خیلی راضیم چون زیاد هم میرونمش . قبلا هم 91 داشتم به جز تعویض روغن کاپوت رو بالا نزدم .
پراید مثل سابق مدلای مختلف نداره فقط SE تولید میشه که کاملترین هست و دوتا اربگ داره فرمان هیدرولیک و موتور تقویت شده و ترمز ABS و ...
بعد از پراید میتونید به تیبا 91 هم فکر کنید که موتور قویتری داره اما ظاهرش جالب نیست .

sangol
03-01-2015, 15:10
آقایونی که ماشین شناسن بنظر شما اگه بخوام ماشین کار کرده بگیریم 206 یا 405 ویا سمند چه سالی رو میشه با این 20 تومن گرفت
کسی اینجا ماشین میشناسه ؟

Pourya-pc
03-01-2015, 18:58
آقایونی که ماشین شناسن بنظر شما اگه بخوام ماشین کار کرده بگیریم 206 یا 405 ویا سمند چه سالی رو میشه با این 20 تومن گرفت
کسی اینجا ماشین میشناسه ؟

206 تیپ 2 مدل 86
سمند ال ایکس 85
پژو 405 مدل 87

اغلب این ماشینا عمر مفیدشون رو کردن و موقع خرجشون هست . بهتره یا بودجتون رو افزایش بدید یا از فکر تعمیرنفتن بیرون بیاید .

Ezel
03-01-2015, 21:00

سلام برادر

نظر بنده هم به نظر پوریا نزدیک تر است :دی

پراید صفر بگیرید ، هم سواریش خوبه به نسبت مدلهای قدیمی ترش ، هم فرمونش هیدرولیکه و واقعا هیدرولیکش خیلی خیلی خوووب و نرمه و با کف دست که هیچی ، با انگشت هم میتونید فرمون رو بچرخونید ! هم مصرف سوختش قابل قبوله و در کل ماشین کم استهلاکیه .

با توجه به اینکه میگید قصد فروش دارید بعد از یکی دو سال روی همین ماشین صفر مانور بدین

ramin vao
04-01-2015, 12:33
ممنون از دوستان فکر کنم همین پراید صفر رو بگیرم امیدوارم تو یکی دو سالی که دستمه خراب نشه البته بازم باید یکم بیشتر تحقیق کرد.
هر چند بدم نمیومد 206 یا تو این رنج بگیرم ولی کارکرده هاش .. حوصله تعمیرگاه رفتن رو ندارم ..
راستی بهتره از کارخونه بخرم یا ازاد و اینکه تحویل چند روزه هست ؟

Pourya-pc
05-01-2015, 19:09
ممنون از دوستان فکر کنم همین پراید صفر رو بگیرم امیدوارم تو یکی دو سالی که دستمه خراب نشه البته بازم باید یکم بیشتر تحقیق کرد.
هر چند بدم نمیومد 206 یا تو این رنج بگیرم ولی کارکرده هاش .. حوصله تعمیرگاه رفتن رو ندارم ..
راستی بهتره از کارخونه بخرم یا ازاد و اینکه تحویل چند روزه هست ؟

قیمت بازار بهتره ، درجا هم ماشین رو تحویل میگیرید .