PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دنلودر Orbit فایلهای مستقیم از سایتهایی که اکانت می خرم را خراب می کند!!

jedivssith
26-12-2014, 00:04
درود

بخاطر گران بودن سریال برنامه دنلودر IDM و خراب کردن فایلهای دنلودیم رفتم سراغ دنلودر رایگان Orbit و الان حدود 2 - 3 ماه است که استفاده می کنم و فایلهای رایگان و لینکهای مستقیم رو از سایتهایی که فایل رایگان ارائه می کنند را بدون مشکل و خرابی فایل دنلود می کنم و خیلی راضیم. اما اگر از سایتی اکانت بخرم و مثلا فیلم دنلود کنم یا در ابتدای دنلود بجای دنلود فایل بزرگ فیلم یک صفحه html برام می گیره یا فایل را در حدودی مثلا 120 یا 30 می گیره و اون را خراب می کنه و حتی امکان دنلود از همان نقطه یا Resume نیز رو از بین می بره. حتی در قسمت تنظیمات برنامه بخشی است که آدرس سایتهایی که از اون فایل دنلود می کنیم رو می شود اضافه کرد و با اینکه آدرس سایت مورد نظرم رو هم به برنامه دادم باز فایلها رو خراب می کنه و دنلود نمی کنه و اگر هم بکنه کامل و درست نمی گیره و در حین دنلود خراب میشه ولی لینک مستقیم از سایتهای رایگان بدون مشکل و حتی یک خرابی در این 2- 3 ماه برام دنلود شده.

سپاس

*Shayan*
26-12-2014, 12:48
سلام از منوی نرم افزار مسیر مقابل رو دنبال کنین: Preferences > Site Manager > New بعدش هم URL که آدرس سایت، و یوزر و پسورد رو وارد کنین و مرحله به مرحله OK

jedivssith
26-12-2014, 16:24
سلام از منوی نرم افزار مسیر مقابل رو دنبال کنین: Preferences > Site Manager > New بعدش هم URL که آدرس سایت، و یوزر و پسورد رو وارد کنین و مرحله به مرحله OK

در پست هم گفتم به قسمتی در تنظیمات برنامه رفتم و آدرس سایتی که از آن اکانت خریدم رو وارد کردم که همانی است که شما فرمودید ولی فایده نداشت و باز در دنلود فایل به مشکل بر خورد و فایل خراب شد.

*Shayan*
26-12-2014, 17:23
در پست هم گفتم به قسمتی در تنظیمات برنامه رفتم و آدرس سایتی که از آن اکانت خریدم رو وارد کردم که همانی است که شما فرمودید ولی فایده نداشت و باز در دنلود فایل به مشکل بر خورد و فایل خراب شد.

اگه ممکنه آدرس اون سایت رو بذارین.

jedivssith
26-12-2014, 21:14
اگه ممکنه آدرس اون سایت رو بذارین.

سایت معروف دنلود فیلم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته شماره مورد نظر بخاطر فیلترینگ سایت بعد از مدتی تغییر می کنه. فکر کنم اگر از سایت دیگه ای هم اکانت بخرم همین وضع باشه.

*Shayan*
26-12-2014, 21:32
سایت معروف دنلود فیلم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته شماره مورد نظر بخاطر فیلترینگ سایت بعد از مدتی تغییر می کنه. فکر کنم اگر از سایت دیگه ای هم اکانت بخرم همین وضع باشه.

تو کادر URL آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو وارد کنین از اونجایی که فعلا لینک های این سایت با این آدرس شروع میشه.
پ.ن: تاینی چند وقتیه برای لینک هاش از uploadin.net استفاده میکنه بعضی سرورای این سایت مشکل دارن که این رو باید به خودشون اطلاع بدین تا درستش کنن مربوط به چیز دیگه ای نمیشه.

jedivssith
26-12-2014, 23:28
تو کادر URL آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو وارد کنین از اونجایی که فعلا لینک های این سایت با این آدرس شروع میشه.
پ.ن: تاینی چند وقتیه برای لینک هاش از uploadin.net استفاده میکنه بعضی سرورای این سایت مشکل دارن که این رو باید به خودشون اطلاع بدین تا درستش کنن مربوط به چیز دیگه ای نمیشه.

احتمال زیاد بخاطر همین آپلود کردن رو اون سرورهای uploadin هست. سایت دنلود فیلم که این مشکل رو نداشته باشه چی سراغ دارید که با Orbit بدون مشکل و نگرانی فیلم دنلود کنم. ایران فیلم یا مووی فایر چطورند؟

*Shayan*
27-12-2014, 00:32
احتمال زیاد بخاطر همین آپلود کردن رو اون سرورهای uploadin هست. سایت دنلود فیلم که این مشکل رو نداشته باشه چی سراغ دارید که با Orbit بدون مشکل و نگرانی فیلم دنلود کنم. ایران فیلم یا مووی فایر چطورند؟

به نظرم مشکلتون رو به خودشون بگین باید حل کنن چون خیلی وقته سرویس میدن.
اون دو تا هم بعد تاینی جزو خوبا هستن.

jedivssith
27-12-2014, 09:35
یه مورد دیگه که یادم رفت بگم اینه که پسر خالم از IDM با سریال خریداری شده استفاده می کنه و چند ماه از تاینی فیلم دنلود می کنه ولی مشکل من رو نداره. شاید برنامه Orbit هست که با این لینکهای آپلودین مشکل داره. حالا یک تماسی هم با گردانندگان سایت تاینی می گیرم ببینم چی میگن و راه حلشون چیه. ممنون:n16: