PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تار بودن فیلم سه بعدی در تلویزیون سامسونگ UA40F6350

Arioman
14-12-2014, 21:44
با سلام و خسته نباشید

من تا حالا چند فیلم سه بعدی از جمله S i n City, Clash.Of.The.Titans و Guardians of the Galaxy رو با زیرنویس در تلویزیون دیدم در تمامی این فیلم ها با اینکه تلویزیونم سری پنج و جدید هست در بسیاری از صحنه های فیلم قسمت های پشت شخصیت ها و آبجکت ها بصورت تار و انگار دو تصویر با اختلاف کمی روی هم افتادند مشاهده میشه

مثلا شخصیت اول داستان صاف و سه بعدی با کیفیت هستش ولی آدم پشت سرش تاره یا ماشین های پشتش

من از طریق اتصال HDMI از کامپیوتر به تلویزیون می بینم و کیفیت فیلمم هم بالاست !! از عینک سه بعدی اصلش استفاده میکنم که باطری اون هم نصفه است تقریبا

خواستم بدونم ایا این قضیه طبیعیه ؟ و هنوز تکنولوژی سه بعدی Side by Side اینقدر شفاف و یکدست نشده یا تلویزیونم در همین حد نشون میده ؟؟

یا تنظیمات خاصی داره ؟؟

چشم انداز 3D روی 0 تنظیم شده که با کم و زیاد تر کردنش این تار بودن اجسام پشتی بیشتر میشه

چون مثلا در مورد زیرنویس سه بعدی که با 3D Subtitle ساختم یا خیلی صحنه های فیلم این مشکل وجود نداره و تصویر صافه

آیا مشکل از این کیفیت و encode این فیلم هاست چون من اصولا نسخه های 1080 SBS نسخه Ganool رو میگیرم که حجمی بین 7 تا 10 گیگابایت داره ؟؟

یه چیز جالب اینکه وقتی به تنظیمات 3d میرم یه گزینه تبدیل 3D به 2D هست که وقتی روشن میکنمش این مشکل کامل رفع میشه و دیگه تصویر با عینک تار نیس که البته اینجور که حس کردم مقداری از هیجان و عمق تصویر کم میکنه که قابل احساس هم هست .

magiteq1
15-12-2014, 14:43
با سلام و خسته نباشید

من تا حالا چند فیلم سه بعدی از جمله S i n City, Clash.Of.The.Titans و Guardians of the Galaxy رو با زیرنویس در تلویزیون دیدم در تمامی این فیلم ها با اینکه تلویزیونم سری پنج و جدید هست در بسیاری از صحنه های فیلم قسمت های پشت شخصیت ها و آبجکت ها بصورت تار و انگار دو تصویر با اختلاف کمی روی هم افتادند مشاهده میشه

مثلا شخصیت اول داستان صاف و سه بعدی با کیفیت هستش ولی آدم پشت سرش تاره یا ماشین های پشتش

من از طریق اتصال HDMI از کامپیوتر به تلویزیون می بینم و کیفیت فیلمم هم بالاست !! از عینک سه بعدی اصلش استفاده میکنم که باطری اون هم نصفه است تقریبا

خواستم بدونم ایا این قضیه طبیعیه ؟ و هنوز تکنولوژی سه بعدی Side by Side اینقدر شفاف و یکدست نشده یا تلویزیونم در همین حد نشون میده ؟؟

یا تنظیمات خاصی داره ؟؟

چشم انداز 3D روی 0 تنظیم شده که با کم و زیاد تر کردنش این تار بودن اجسام پشتی بیشتر میشه

چون مثلا در مورد زیرنویس سه بعدی که با 3D Subtitle ساختم یا خیلی صحنه های فیلم این مشکل وجود نداره و تصویر صافه

آیا مشکل از این کیفیت و encode این فیلم هاست چون من اصولا نسخه های 1080 SBS نسخه Ganool رو میگیرم که حجمی بین 7 تا 10 گیگابایت داره ؟؟

یه چیز جالب اینکه وقتی به تنظیمات 3d میرم یه گزینه تبدیل 3D به 2D هست که وقتی روشن میکنمش این مشکل کامل رفع میشه و دیگه تصویر با عینک تار نیس که البته اینجور که حس کردم مقداری از هیجان و عمق تصویر کم میکنه که قابل احساس هم هست .

دوست عزیز من نمایش تصاویر سه بعدی فعال در tv های مختلف با مزایا و معایبی همراه هست و شما از این مدل نباید انتظار یک تصویر سه بعدی بدون crosstalk رو انتظار داشته باشی
صعف tv در نمایش سه بعدی هست
در ضمن برای فیلم های سه بعدی باید کیفیت های بالا بگیری , 10 گیگ و بیشتر

Arioman
16-12-2014, 21:53
ممنون دوست عزیز ، والا من هم نسخه های بالای ده گیگ رو میگیرم اکثرا

اما واقعا عجیبه که شرکت هایی مثل سامسونگ با این عینک های صد و خرده هزارتومنی هنو نتونستن یه سه بعدی تقریبا خوب و قابل قبول ارائه بدن !! بنظرم این یه نوع کلاهبرداریه که اینقدر روی سه بعدی بودن تلویزیون مانور بدی و بعد در اون ضعف زیاد داشته باشی

این تار بودن واقعا چشم اذیت کن و فاقد لذت بردن از فیلم هستش !! به نظرم بهتره گزینه سه بعدی رو از تلویزیون های زیر 4 میلیون حذف کنن و بیخودی تلویزیون رو بابت سه بعدی بودش 400-500 تومن گرون تر از نسخه غیر سه بعدی نفروشن !

asmif
17-12-2014, 00:18
سلام عزیز احوالت؟

کیفیت سه بعدی این معدل خوبه،شاید واقعا تی وی شما مشکل داشته باشه

سعی کن تلویزیون رو آپدیت کنی شاید برطرف شد.

البته بعد از آپدیت حالت 3D به 2D شاید به 2D به 3D تغییر کند.

ممنون دوست عزیز ، والا من هم نسخه های بالای ده گیگ رو میگیرم اکثرا

اما واقعا عجیبه که شرکت هایی مثل سامسونگ با این عینک های صد و خرده هزارتومنی هنو نتونستن یه سه بعدی تقریبا خوب و قابل قبول ارائه بدن !! بنظرم این یه نوع کلاهبرداریه که اینقدر روی سه بعدی بودن تلویزیون مانور بدی و بعد در اون ضعف زیاد داشته باشی

این تار بودن واقعا چشم اذیت کن و فاقد لذت بردن از فیلم هستش !! به نظرم بهتره گزینه سه بعدی رو از تلویزیون های زیر 4 میلیون حذف کنن و بیخودی تلویزیون رو بابت سه بعدی بودش 400-500 تومن گرون تر از نسخه غیر سه بعدی نفروشن !

Arioman
20-12-2014, 00:24
سلام مرسی شما خوبی ؟؟

آقا خوب شد اصن گفتی فروشنده زمان فروش به من گفت این تلویزیون ها Smart TV هستش وقتی بهش گفتم یعنی چی گفت یعنی به اینترنت وصل میشه و شبکه های اینترنی رو میگیره و بازی و ...

من که هر جای این تلویزیون رو چک میکنم اصن نه گزینه وای فای می بینم نه جای lan !!

جالبه وقتی روی گزینه به روزرسانی میزنم خیلی سریع طوری که اصن به نظر نمیرسه جایی رو چک کنه میگه آپدیت جدید نیومده ، آیا مثل گیرنده های دیجیتال از تیونر برای آپدیت استفاده میکنه ؟؟

به سایت سامسونگ که رفتم اصن UA40F6350 جز سریال هاش نبود و فریمواری براش پیدا نکردم !!! روی کارتن نوشته Smart ولی من که هر چی تو تنظیمات گشتم چیزی پیدا نکردم !!

matinpour
20-12-2014, 11:13
سلام مرسی شما خوبی ؟؟

آقا خوب شد اصن گفتی فروشنده زمان فروش به من گفت این تلویزیون ها Smart TV هستش وقتی بهش گفتم یعنی چی گفت یعنی به اینترنت وصل میشه و شبکه های اینترنی رو میگیره و بازی و ...

من که هر جای این تلویزیون رو چک میکنم اصن نه گزینه وای فای می بینم نه جای lan !!

جالبه وقتی روی گزینه به روزرسانی میزنم خیلی سریع طوری که اصن به نظر نمیرسه جایی رو چک کنه میگه آپدیت جدید نیومده ، آیا مثل گیرنده های دیجیتال از تیونر برای آپدیت استفاده میکنه ؟؟

به سایت سامسونگ که رفتم اصن UA40F6350 جز سریال هاش نبود و فریمواری براش پیدا نکردم !!! روی کارتن نوشته Smart ولی من که هر چی تو تنظیمات گشتم چیزی پیدا نکردم !!

دوست عزیز
از ین سایت مشخصات تلویزیونتان را ببینید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arioman
20-12-2014, 11:28
خیلی ممنون تونستم مشخصات کاملش رو ببینم !!

ولی یک چیز رو متوجه نمیشم !!! این تلویزیون مثلا خیر سرش اسمارت سری 6 هستش !! اما هر چی مشخصاتش رو نگاه میکنم تمام گزینه های مربوط به :

Smart TV 2.0 و Smart Interaction 2.0 رو یا گفته موجود نیست یا گفته ندارد !!

منو باش فکر میکردم با دو میلیونی که برای یه تلویزیون 40 اینچ هزینه کردم و با توجه به سری 6 بودنش و اینهمه اسمارت اسمارت کردن فروشنده حداقل یه وای فای یا لن داره برای بروزرسانی یا کیفیت سه بعدی فابل قبولی داره

متاسفانه به نظر میرسه بی تجربگی کردم و فروشنده هم از سادگی من نهایت استفاده رو برده

شما اطلاع نداری این مدل با کدوم مدل سایت سامسونگ برابری میکنه تا بتونم نرم افزارش رو دانلود کنم و با فلش اپدیت کنم ؟؟؟ بلکه مشکل سه بعدی حل شد حداقل

matinpour
20-12-2014, 11:52
خیلی ممنون تونستم مشخصات کاملش رو ببینم !!

ولی یک چیز رو متوجه نمیشم !!! این تلویزیون مثلا خیر سرش اسمارت سری 6 هستش !! اما هر چی مشخصاتش رو نگاه میکنم تمام گزینه های مربوط به :

Smart TV 2.0 و Smart Interaction 2.0 رو یا گفته موجود نیست یا گفته ندارد !!

منو باش فکر میکردم با دو میلیونی که برای یه تلویزیون 40 اینچ هزینه کردم و با توجه به سری 6 بودنش و اینهمه اسمارت اسمارت کردن فروشنده حداقل یه وای فای یا لن داره برای بروزرسانی یا کیفیت سه بعدی فابل قبولی داره

متاسفانه به نظر میرسه بی تجربگی کردم و فروشنده هم از سادگی من نهایت استفاده رو برده

شما اطلاع نداری این مدل با کدوم مدل سایت سامسونگ برابری میکنه تا بتونم نرم افزارش رو دانلود کنم و با فلش اپدیت کنم ؟؟؟ بلکه مشکل سه بعدی حل شد حداقل

دوست عزیز
از این سایت دانلود کنید. مدل اصلی شما این است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arioman
20-12-2014, 16:26
ممنون دوست عزیز کمک خیلی بزرگی کردین

فقط مطمعن باشم درایور من با کدی که دادم همین هستش ؟؟ با این آپدیت کنم به جای اینکه بیاد و بهتر بشه بزنه و بریک بشه و کارش به گارانتی و سوختن بکشه :n13:

آخه هنو 5 تا قسط هاش مونده

الان آدرسی که شما دادین فریموار Version : 1025.0 v رو گذاشته در حالی که تلویزیون من 1022 هست نسخه فعلیش ، آیا این طبیعیه که وقتی با تلویزیون چک میکنم برای آپدیت با پیغام هیچ آپدیت جدیدی در دسترس نیس مواجه میشم ؟؟؟ البته همونطور که گفتم اینقد سریع این پیام میاد که اصلا بعید میدونم با جایی ارتباط برقرار کنه

Arioman
23-12-2014, 13:35
جناب متین پور واقعا شرمنده اما من واقعا منتظر پاسخ شما هستم

متاسفانه به نمایندگی سامسونگ در تهران زنگ زدم پاسم دادن اصفهان ؛ اصفهانم که اصن جواب سوال نمیدن و هر چی میپرسم فقط بلدن بگن تلویزیون رو بردار بیار اینجا !! انگار یه چیز کوچلوعه و تو جیب جا میشه !! با این همه کابل و ست کردنش به دیوار !!!

فقط یکیشون یه جواب نسبتا مرتبط داد !! گفت این مدلی که شما آدرسش رو دادین مدل مشابه ساخت مالزی این تلویزیونه !! ولی تلویزیون شما ساخت کره اس !! نمیدونم سازگار باشه یا نه !!

خلاصه الان منتظر جواب شمام که راهنمایی کنی و بگی مشکلی نداره با این اپدیت کنم چون نسخه خودم 1022 هست ولی این که دادین 1025 و فک کنم بی دلیل آپدیت ندادن

matinpour
23-12-2014, 16:55
جناب متین پور واقعا شرمنده اما من واقعا منتظر پاسخ شما هستم

متاسفانه به نمایندگی سامسونگ در تهران زنگ زدم پاسم دادن اصفهان ؛ اصفهانم که اصن جواب سوال نمیدن و هر چی میپرسم فقط بلدن بگن تلویزیون رو بردار بیار اینجا !! انگار یه چیز کوچلوعه و تو جیب جا میشه !! با این همه کابل و ست کردنش به دیوار !!!

فقط یکیشون یه جواب نسبتا مرتبط داد !! گفت این مدلی که شما آدرسش رو دادین مدل مشابه ساخت مالزی این تلویزیونه !! ولی تلویزیون شما ساخت کره اس !! نمیدونم سازگار باشه یا نه !!

خلاصه الان منتظر جواب شمام که راهنمایی کنی و بگی مشکلی نداره با این اپدیت کنم چون نسخه خودم 1022 هست ولی این که دادین 1025 و فک کنم بی دلیل آپدیت ندادن

دوست عزیز
اگر وسواس در آبدیت دارید با کابل لن و بطور آنلاین آبدیت کنید.

Arioman
24-12-2014, 00:39
بسیار سپاسگذارم از پاسخگویی سریعتون

راستش نه اتفاقا من از فلش گوشی و رس ی و ر گرفته تا تبلت و ... همه رو خودم انجام میدم

این که پرسیدم به خاطر گنگ صحبت کردن قسمت پشتیبانی سامسونگ راجع به اینکه این فریموار برای نسخه مالزی هستش و مال من کره ای و اینجور چیزا گفتم سوال کنم یوقت بی تلویزیون نشم !!

راستش جناب متین پور برای خودم هم عجیبه که این تلویزیون اسمارت سری 6 هستش ! و با توجه به اختلاف قیمتی که با مدل های غیر اسمارت داشت و کلی توضیح فروشنده راجع به اینکه این تلویزیون ها به اینترنت وصل میشه ولی چند وقت پیش که داشتم در مورد آپدیت تحقیق میکردم هر چی دور و بر تلویزیون رو نگاه کردم هیچ سوکت لن ندیدم !!

پنل مخفی وجود داره د ر پشت تلویزیون ؟؟ من جز جاهای HDMI و کابل نوری صوتی و کامپوزیت چیزی نمیبینم !!

در منوهای تلویزیون هیچ تنظیماتی برای انلاین بودن یا لن نمی بینم

matinpour
24-12-2014, 00:49
بسیار سپاسگذارم از پاسخگویی سریعتون

راستش نه اتفاقا من از فلش گوشی و رس ی و ر گرفته تا تبلت و ... همه رو خودم انجام میدم

این که پرسیدم به خاطر گنگ صحبت کردن قسمت پشتیبانی سامسونگ راجع به اینکه این فریموار برای نسخه مالزی هستش و مال من کره ای و اینجور چیزا گفتم سوال کنم یوقت بی تلویزیون نشم !!

راستش جناب متین پور برای خودم هم عجیبه که این تلویزیون اسمارت سری 6 هستش ! و با توجه به اختلاف قیمتی که با مدل های غیر اسمارت داشت و کلی توضیح فروشنده راجع به اینکه این تلویزیون ها به اینترنت وصل میشه ولی چند وقت پیش که داشتم در مورد آپدیت تحقیق میکردم هر چی دور و بر تلویزیون رو نگاه کردم هیچ سوکت لن ندیدم !!

پنل مخفی وجود داره د ر پشت تلویزیون ؟؟ من جز جاهای HDMI و کابل نوری صوتی و کامپوزیت چیزی نمیبینم !!

در منوهای تلویزیون هیچ تنظیماتی برای انلاین بودن یا لن نمی بینم

دوست عزیز
بله متاسفانه سیستم شما قابلیت آبدیت آنلاین را ندارد. و اسمارت هاب و اینترنت هم ندارد و شما برای آبدیت فقط باید از آفلاین و از طریق usb انجام دهید.

Arioman
16-01-2015, 14:36
ممنون آپدیت کردم و البته هیچ تغییری مشاهده نشد و سه بعدی هم درست نشد

به نظر میرسه باید با گارانتی تماس بگیرم

kkkkeivan
19-03-2015, 16:08
سلام.من درباره همین عینکای سه بعدی سامسونگ سوال داشتم...اینا روی دو طرفشون یه برچسب هست که با آبی و قرمز مشخص شده.اینارو باید بکنیم؟یا بمونه؟!
آخع تصویرو تار و دودی میکنه،ینی یه عمر باید اون دو تا قطعه رنگی قرمزو آبیو جلو چشم تحمل کنم؟

ممنون که راهنماییم میکنید.فقط سریع لطفا،ذوق دارم:n07:

matinpour
19-03-2015, 22:01
سلام.من درباره همین عینکای سه بعدی سامسونگ سوال داشتم...اینا روی دو طرفشون یه برچسب هست که با آبی و قرمز مشخص شده.اینارو باید بکنیم؟یا بمونه؟!
آخع تصویرو تار و دودی میکنه،ینی یه عمر باید اون دو تا قطعه رنگی قرمزو آبیو جلو چشم تحمل کنم؟

ممنون که راهنماییم میکنید.فقط سریع لطفا،ذوق دارم:n07:
دوست عزیز

اصل این برچسب ها برای این است که مشخص شود عینکی که گرفتی سه بعدی آبی-قرمز است.

اما فایده اش این است که با استفاده از این برچسب ها میتوانی پلاستیک محافظ روی شیشه را به راحتی جدا کنی.

مسلما باید برچسب ها را بکنی. هم برچسب و هم پلاستیکی که روی دو طرف شیشه عینک است. شما هم با کشیدن همین برچسب ها، پلاستیکها را جدا کن و بعد از عینک استفاده کن.

kkkkeivan
06-04-2015, 23:30
ممنون از توضیحتون.فکر میکردم باید همیشه تحملش کنم...:n13:
یه سوال دیگه هم دارم،لطفا
این باتریای عینک عمرشو چقدره؟و آیا قابل شارژه یا باید نو خرید؟چنتا فیلم میشه باهاش دید،میصرفه؟

باز هم تشکر فراوووووون:n40:

matinpour
07-04-2015, 11:47
ممنون از توضیحتون.فکر میکردم باید همیشه تحملش کنم...:n13:
یه سوال دیگه هم دارم،لطفا
این باتریای عینک عمرشو چقدره؟و آیا قابل شارژه یا باید نو خرید؟چنتا فیلم میشه باهاش دید،میصرفه؟

باز هم تشکر فراوووووون:n40:
دوست عزیز
امكان شارژ مجدد با تعويض آن وجود دارد. با عینک های قابل شارژ، شما مجبور هستید به مدت حداقل دو ساعت برای باتری صبر کنید تا به طور کامل شارژ شود
عمر باتری طولانی
با یک باتری تک، دکمه اندازه (CR2032)، شما می توانید تا 150 ساعت کامل HD 3Dمشاهده کنید که این بیش از زمان کافی برای تماشای تا 40 فیلم می شود

بهترین عینک های دارای باتری داخلی غیر قابل شارژ مجدد حداکثر ۱۵۰ ساعت عمر دارند و پس از آن باید دور انداخته شوند و بهترین عینک های شارژی در دفعات اول شارژ حداکثر ۴۰ ساعت کار می کنند که در شارزهای بعدی این مدت کاهش یافته و با اتمام عمر باتری باید دور انداخته شوند
لازم بذکر است عینک برندها از لحاظ طول عمر باطری با هم متفاوت است.
سامسونگ بسته به نوع عینک و نوع باطری CR2025 و CR2032 و 50 تا 150 ساعت
ال جی بسته به نوع عینک 40 تا 100 ساعت
سونی 100 ساعت
پاناسونیک 75 ساعت با باطری CR2032
شارپ 75 ساعت با باطری CR2032
توشیبا 75 ساعت با باطری CR2032