PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بدسکتور و دیلِی کم هارد اکسترنال سیگیت قبل از LLF و زیاد بعد از LLF(Low Level Format)

ebrahim_rayaneh
23-11-2014, 01:12
سلام

من یه هارد اکسترنال سیگیت 320 گیگ دارم که مدتی روی کیس گذاشتمش بعد از اون اگه فایلی اجرا میکردی از داخلش هنگ میکرد ولی راحت فایلها از داخلش به درایوهای دیگه قابل کپی و یا قابل خواندن بود ،

با HDD Regenerator اسکن کردم دیدم Delay و بد سکتور داره اما تعدادشون کم بود ،هاردو با نرم افزار HDD Regenerator خواستم تعمیر کنم تا صبح کامپیوترو روشن گذاشتم اما دیدم هنوز نرم افزار Hdd رو 1 درصد مونده!

با نرم افزار Low Level Format Tool فرمتش کردم اما دیدم ارور زیاد میده ، استاپش کردم ، .... حالا نتنها نمی شه فرمت کرد بلکه تا دلتون بخواد بد سکتور گرفته ،... به نظرتون چی کار میشه کرد؟

برای آخرین بار خواستم با HDD Regenerator اسکن و ریپر کنم ، بلافاصله خارج میشه از برنامه و میگه:

hard drive is not ready!

switch off your computer, then switch it
on to reset the system.after the system is reset, start the process again.

if your sata controller wore, change it to compatible IDE mode(in the system BIOS)
البته با ریستارت و اینا مشکل حل نشد دوباره همین پیامو میده.

afshin b
23-11-2014, 03:14
این هارد متاسفانه کارش تمومه

EXTREME
23-11-2014, 09:28
سلام

من یه هارد اکسترنال سیگیت 320 گیگ دارم که مدتی روی کیس گذاشتمش بعد از اون اگه فایلی اجرا میکردی از داخلش هنگ میکرد ولی راحت فایلها از داخلش به درایوهای دیگه قابل کپی و یا قابل خواندن بود ،

با HDD Regenerator اسکن کردم دیدم Delay و بد سکتور داره اما تعدادشون کم بود ،هاردو با نرم افزار HDD Regenerator خواستم تعمیر کنم تا صبح کامپیوترو روشن گذاشتم اما دیدم هنوز نرم افزار Hdd رو 1 درصد مونده!

با نرم افزار Low Level Format Tool فرمتش کردم اما دیدم ارور زیاد میده ، استاپش کردم ، .... حالا نتنها نمی شه فرمت کرد بلکه تا دلتون بخواد بد سکتور گرفته ،... به نظرتون چی کار میشه کرد؟

برای آخرین بار خواستم با HDD Regenerator اسکن و ریپر کنم ، بلافاصله خارج میشه از برنامه و میگه:

hard drive is not ready!

if your sata controller wore, change it to compatible IDE mode(in the system BIOS)

هارد رو ببرید یک کلینیک تعمیر هارد

TS.datarecovery
26-11-2014, 21:51
با سلام . در هارد دیسک های سیگیت مدل های 7200.12 ، وقتی شما بصورت low level فرمت می کنید نه تنها بدسکتوری حل نمی شود بلکه تعداد بد سکتور ها هزار برابر می شود . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TS.datarecovery
26-11-2014, 21:53
سلام

hard drive is not ready!

------------

bas ali
26-11-2014, 22:18
هاردی که بدسکتور برداره دیگه درست بشو نیست
نمونش هارد لپ تاپ من که پارسال دادم تعمیرش کرد ولی الان داره بیچارم میکنه و باید دوباره کلی پول بدم و هارد بخرم

TS.datarecovery
27-11-2014, 19:02
دوستان توجه کنن که اینطور نیست که هاردی که بدسکتور داره قابل درست بشو نیست بلکه باید ببینیم که مشکل از کجاست در 80 درصد مواقع هارد دیسک بخاطر خرابی در سیستم عامل دچار بدسکتور می شود که در صورتی که تعمیر بشه کاملا هارد امنی هست و کار میکنه ، اما اگر دلیل بدسکتور بخاطر پیری هارد باشه بله این هارد درست بشو نیست.
کانون بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TS.datarecovery
27-11-2014, 19:04
------------
هارد دیسک شما no Detect شده ، که این مشکل بخاطر ترنسلیتور این هارد است ، با دوباره سازی ترنسلیتور هارد دیسک شما زنده می شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]