PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدا دادن غیرطبیعی لپتاپ

8241029
10-11-2014, 14:08
وقتی لپتاپو روشن میکنم صدای ناجوری میده و ادامه پیدا میکنه تا اینکه خاموشش کنم و دوباره روشن کنم و ب هیچی تا چند دقیقه دست نزنم تا صداش درنیاد
ب نظرتون هاردش ممکنه خراب شده باشه؟

Milad4171
10-11-2014, 14:13
سلام. لب تاپتون قدیمی هست یا جدید !؟ صدا حالت خر خر داره یا صدای دیگه ای هست ؟ با روشن شدن فن صدا بیشتر میشه یا نه ؟ ( کلا صدای فن بلند هست یا نه )
مرسی

HOJ-JAT
10-11-2014, 14:36
وقتی لپتاپو روشن میکنم صدای ناجوری میده و ادامه پیدا میکنه تا اینکه خاموشش کنم و دوباره روشن کنم و ب هیچی تا چند دقیقه دست نزنم تا صداش درنیاد
ب نظرتون هاردش ممکنه خراب شده باشه؟
احتمالا صدا از هارد هست...سرعت کاهش نداشته؟؟؟ مثلا محتوایت یک پوشه شلوغ را دیر نمایش نمیده؟؟؟

8241029
10-11-2014, 15:00
قدیمیه
حالت خرخر داره، با فن بیشتر میشه
فن هم بسیار زیاد کار میکنه یعنی غیرطبیعی
ب هرکس ک میگم فن زیاد کار میکنه میگه کار نکنه، ایراد داره ولی خب خیلی کار میکنه با اینکه یه بار هم عوضش کردم البته بهتر شده یه کم
ایول میلادجان، اینکاره ای
تقریبا همه ی همین مواردیه ک شما اشاره کردی
فکر میکنم هاردش ترک برداشته چون خیلی تو این 5سال ونیم کپی پیست کردم
Dell vostro 1510

8241029
10-11-2014, 19:42
سلام. لب تاپتون قدیمی هست یا جدید !؟ صدا حالت خر خر داره یا صدای دیگه ای هست ؟ با روشن شدن فن صدا بیشتر میشه یا نه ؟ ( کلا صدای فن بلند هست یا نه )
مرسی
قدیمیه
ب هرکس ک میگم فن زیاد کار میکنه میگه کار نکنه، ایراد داره ولی خب خیلی کار میکنه با اینکه یه بار هم عوضش کردم البته بهتر شده یه کم
Dell vostro 1510

lakhid
10-11-2014, 19:48
قدیمیه
Dell vostro 1510

کلا خانواده 15 دل مشکلات فن و حرارتی داشته اند.تا کلا خاموش نشده بدید تعمیر!فن و قسمت کولینگ باید سرویس بشه

8241029
10-11-2014, 19:49
کلا خانواده 15 دل مشکلات فن و حرارتی داشته اند.تا کلا خاموش نشده بدید تعمیر!فن و قسمت کولینگ باید سرویس بشه
یعنی میگین هاردش سالمه؟

Milad4171
10-11-2014, 20:04
قدیمیه
Dell vostro 1510
سلام.
همونطوری که دوستمون گفتن احتمال اینکه مشکل از فن باشه زیاد هستش. مشکل از هارد نیست چون هارد لبتاپ خیلی کوچیکه و مثل PC صدای اونچنانی نداره که قابل توجه باشه.
به نظر من شما ببر واسه بررسی فن و احتمالا تعویض فن چون ممکنه بعداً از کار بی افته و Cpu آسیب بزنه

Milad4171
10-11-2014, 20:07
البته من حرف اون دوستمون رو رد نمیکنم. هارد صدا داره . تو سکوت محض صداش قابل شنیدن هست ولی خرخری که بلند باشه از نظر من از هارد نیست.
مرسی

farsitools
10-11-2014, 20:12
داداش وقت تلف نکن اگر ممکن است از اطلاعاتد بک آپ بگیر اگر هم نه سریع ببرش پیش تعمیر کار حرفه ای . (حرفه ای)

امیر تتلو
15-11-2014, 21:56
اخه لب تاب 6 سال پیش چه بدردت میخوره برای این خرج کردن بیخوده باید یه نو بخری به این اطمینانی نیست یهو دیدی اتیش گرفت از ما گفتن بود .......:n02::n02:

8241029
15-11-2014, 22:02
اخه لب تاب 6 سال پیش چه بدردت میخوره برای این خرج کردن بیخوده باید یه نو بخری به این اطمینانی نیست یهو دیدی اتیش گرفت از ما گفتن بود .......:n02::n02:
نه عزیزم امتحانشو پس داده با هیچکدوم ازین لپتاپای جدید 2،3 میلیونی عوضش نمیکنم بس ک تصویرش شفافه و تاحالا ک آخ نگفته
چرا باید آتیش بگیره؟رفیقم2سال پیش لپتاپ خفن گرفت پوکید
به 2سال و 6سال نیست دوست عزیز بستگی داره چجوری با وسیله برخورد کنی
الانم چک کردم مشکل از فنشه نه هارد