PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید بهترین گوشی دو سیم کارت تا 500 هزار تومان

samibeig
27-10-2014, 23:03
سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان گوشم نوکیا x6 ام بعد از مدت ها دیگه اصلا توان نداره و تقریبا خراب شده ( البته خراب کردم ) ... خودم خیلی مایکروسافت و ویندوزفون رو دوست دارم ولی فعلا پولم نمیرسه پرچمدارای خوشگل نوکیا مثل 735 830 و 930 رو بخرم واسه همین می خوام فعلا یه گوشی اندرویدی میان رده ای علی الحساب بگیرم تا در اسرع وقت وقتی پولم جور شد نوکیای زیبا و ویندوزفون عالی رو بخرم

ولی خوب این گوشی میان رده ای هم نمی خوام داغون باشه و می خوام نسبت به پولی که میدم بهترین باشه تو رنج خودش ( واسه همین اومدم مشاوره بگیرم ازتون )

مشخصات مد نظر :

قیمت : نهایتش 500 تومن باشه *** دو سیم کارت همزمان فعال و هردو 3G رو ساپورت کنند *** پرش آنتن اصلا نداشته باشه ( خیلی مهمه ) *** اندروید 4.4.2 یا 4.4.4 *** RAM حداقل 1024 ( چون دیدم دیگه اندروید با کمتر از 1024 دیگه اندروید نیست ) *** کیفیت صفحه نمایش خوب باشه ( ترجیحا IPS ) و سایزش 4.5 *** دوربین رو هم که مهم است ولی تو اولویت نیست ولی خوب هرچه با کیفیت تر ، بهتر *** میزان برگرداندن و خرابی و تعمیر کمترین میزان *** و کلا دیگه بگم بهترین گوشی دو سیم کارت اندروید تا 500 رو بهم معرفی کنید خیلی خیلی ممنون میشم

nikaan
28-10-2014, 00:03
سلام

به نظرم اگه بتونید با 5 اینچ کنار بیاین و 60 هزار تومن هم روی پولتون بزارین ، Huawei Honor 3C بهترین گزینه ست

چون هم 2 سیمکاته ست ، هم 2 گیگ رم داره و صفحه ی نمایشش IPS با رزولیشن 720*1280 و تراکم پیکسلی 294 ppi که همین کیفیت رو فوق العاده می کنه

فقط ورژن اندرویدش 4.2.2 هست که شاید این قسمت با مشخصات مورد نظر شما نخونه ولی خیلی ها امید دارن که گوشی به اندروید کیت کت که همون 4.4.2

هست آپگرید بشه چون مدل Huawei Honor 3C 4g دارای نسخه ی کیت کتِ اندروید هست

در ضمن دوربینش هم فوق العاده ست چون دوربین پشتش 8 مگا پیکسل با کیفیت فیلم برداری 1080p هست و دوربین جلوی اون ، 5 مگاپیکسل با کیفیت فیلم برداری 720p هست

آخرشم باید بگم که همین شنبه یکی از دوستام این گوشی رو 560 هزار تومن خرید

اینم لینک مشخصات Huawei Honor 3C :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samibeig
28-10-2014, 10:41
سلام

به نظرم اگه بتونید با 5 اینچ کنار بیاین و 60 هزار تومن هم روی پولتون بزارین ، Huawei Honor 3C بهترین گزینه ست

چون هم 2 سیمکاته ست ، هم 2 گیگ رم داره و صفحه ی نمایشش IPS با رزولیشن 720*1280 و تراکم پیکسلی 294 ppi که همین کیفیت رو فوق العاده می کنه

فقط ورژن اندرویدش 4.2.2 هست که شاید این قسمت با مشخصات مورد نظر شما نخونه ولی خیلی ها امید دارن که گوشی به اندروید کیت کت که همون 4.4.2

هست آپگرید بشه چون مدل Huawei Honor 3C 4g دارای نسخه ی کیت کتِ اندروید هست

در ضمن دوربینش هم فوق العاده ست چون دوربین پشتش 8 مگا پیکسل با کیفیت فیلم برداری 1080p هست و دوربین جلوی اون ، 5 مگاپیکسل با کیفیت فیلم برداری 720p هست

آخرشم باید بگم که همین شنبه یکی از دوستام این گوشی رو 560 هزار تومن خرید

اینم لینک مشخصات Huawei Honor 3C :

خیلی ممنون بابت راهنمایی توت ولی واقعیتش 4.5 به بالا جون همیشه م خوام تو جیب شلوارم باشه اذیت می کنه و قیمتشم دیگه به زور خودمو راضی کردم واسه نهایتش 500

nikaan
28-10-2014, 14:11
خواهش می کنم...

خوب اگه با قیمت مشکل دارین من دو تا گوشی دیگه معرفی می کنم ، یکی از ال جی و یکی دیگه هم از هواوی ولی این مدل هواوی هم 5 اینچه و خودم هم

همین مدل رو دارم و کاملا ازش راضیم

1) G610 از برند هواوی با قیمت 430 هزار تومن

2) L70Dual از برند ال جی با قیمت 440 هزار تومن

اینم لینک مشخصاتشون ، ببینید کدومشون برای شما مناسب هست :

مشخصات G610 :

مشخصات L70Dual :

(( البته خودم هم فکر می کنم مدل گوشی ال جی بیشتر به نیاز شما می خوره ))

آپدیت :

در مورد ساپورت هر دو سیمکارت از 3G باید بگم گوشی G610 فقط سیمکارت اولش ، 3G رو ساپورت می کنه و به همین شکل گوشی ال جی هم فقط سیم کارت اولش ، 3G رو ساپورت می کنه ، طبق لینک زیر :

من بعید می دونم توی این رنج قیمت ، هر دو سیمکارت بتونن این کار رو انجام بدن

samibeig
28-10-2014, 22:33
خواهش می کنم...

خوب اگه با قیمت مشکل دارین من دو تا گوشی دیگه معرفی می کنم ، یکی از ال جی و یکی دیگه هم از هواوی ولی این مدل هواوی هم 5 اینچه و خودم هم

همین مدل رو دارم و کاملا ازش راضیم

1) G610 از برند هواوی با قیمت 430 هزار تومن

2) L70Dual از برند ال جی با قیمت 440 هزار تومن

اینم لینک مشخصاتشون ، ببینید کدومشون برای شما مناسب هست :

مشخصات G610 :

مشخصات L70Dual :

(( البته خودم هم فکر می کنم مدل گوشی ال جی بیشتر به نیاز شما می خوره ))

آپدیت :

در مورد ساپورت هر دو سیمکارت از 3G باید بگم گوشی G610 فقط سیمکارت اولش ، 3G رو ساپورت می کنه و به همین شکل گوشی ال جی هم فقط سیم کارت اولش ، 3G رو ساپورت می کنه ، طبق لینک زیر :

من بعید می دونم توی این رنج قیمت ، هر دو سیمکارت بتونن این کار رو انجام بدن

متشکرم بابت وقتی که گذاشتید

تقریبا خودم هم به این نتیجه رسیدم که ایده عال ترین گزینه همین LG L70 هست ( حتی با وجود اینکه یکی از دوستانم به شدت ناراضی هست از LG L9 خودش و میگه چند نفر هم می شناسم که از گوشی های الجی ناراضی ان از بابت خراب شدنشون )

ولی خوب چشم خودم رو هم گرفته با وجود امکانات و رم نسبتا خوبش .... فقط من تو تبریز کمترین قیمتی که پیدا کردم 460 بود ، دیجی کالا هم که با پست 490 درمیاد شما قیمت کجا رو 440 می گید ؟؟

nikaan
30-10-2014, 00:42
حقیقتش یکی از دوستان توی همین فروم این قیمت رو دادن ،،،، توی پیج زیر :

و جای دیگه ای هم که من این قیمت رو دیدم توی فروم mobile.ir بود :

البته توی تهران و پاساژ علاالدین باید حتی از 440 هزار تومن هم کمتر باشه ولی من برای شما که توی تبریز هستید ، پیشنهاد می کنم از بانه بخرید، چون قیمت

هاش با تهران برابره و حتی تا حدودی کمتر از تهران ولی نه اینکه خیلی کمتر باشه

چون جدیدا یکی از آشناهامون از بانه گوشی G525 هواوی رو خریده بود که تفاوت آنچنانی توی قیمت با تهران نداشت

البته تمام قیمت هایی که من دادم ، قیمت بدون گارانتی هست

چون گارانتی برای گوشی ارزشی نداره ، اینو من جدیدا بهش رسیدم و G610 رو هم که خودم خریدم ، بدون گارانتی از پاساژ علاالدین گرفتم و از گوشیم کاملا

راضیم:n01:

campuzlit
30-10-2014, 11:20
.....................................