PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کیفیت تصویر بعد از آپدیت

mahdi_1426
26-09-2014, 12:09
با سلام خدمت دوستان

من فریم ویر تلویزیون سونی خودم رو اومدم آپدیت کردم همه چیز با موفقیت انجام شده ولی بعد از نصب انگار کیفیت تصویر پایین اومده ، طوری شده که آدم متوجه پایین اومدن کیفیت با قبل از آپدیت میشه

لطفا بگین که چیکار میتونم بکنم

مدل تلویزیون هم kdl-42w670a هست

که این ورژن رو روش نصب کردم PKG4.470GAA

matinpour
26-09-2014, 14:09
با سلام خدمت دوستان

من فریم ویر تلویزیون سونی خودم رو اومدم آپدیت کردم همه چیز با موفقیت انجام شده ولی بعد از نصب انگار کیفیت تصویر پایین اومده ، طوری شده که آدم متوجه پایین اومدن کیفیت با قبل از آپدیت میشه

لطفا بگین که چیکار میتونم بکنم

مدل تلویزیون هم kdl-42w670a هست

که این ورژن رو روش نصب کردم PKG4.470GAA

دوست عزیز
بعد از آبدیت تنظیمات کالیبراسیون به پیش فرض کارخانه بر می گردد شما می توانید آن را به دلخواه خودتان تنظیم کنید . و یا از این روش تنظیم کنید.
1- اول، ما در منو تنظیم Game را تغییر می دهیم. این تاخیر ورودی و غیر فعال کردن گزینه های ناخواسته بیشتر به طور پیش فرض را کاهش می دهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- حالت تصویر picture mode 'Game-Original' باید گزینه های غیر فعال باشد، به طوری که تصویر نمایش داده می شود به عنوان نزدیک به عنوان منبع امکان پذیر است. و آن را مطابق تصویر زیر انجام دهید.

درجه حرارت رنگ از War 2 نزدیک به 6500K باشد.

تنظیمات دیگر غیر فعال می باشد.

در تنظیمات پیشرفته، همه چیز خاموش است.

'LED Motion Mode'"را تاری کاهش می دهد، بطور قابل توجهی بدون افزایش تاخیر. بخش از Q & A را بررسی و برای اطلاعات بیشتر تصویر ما به اتمام آن .

همانطور که برای تعادل رنگ سفید، کمی از آبی به طور پیش فرض از دست رفته، بنابراین ما افزایش در کانال قرمز و سبز را کاهش میدهیم.

mahdi_1426
26-09-2014, 14:28
دوست خوب من از این که سریع به سوال من رسیدگی کردین ممنونم

من اینو تست کردم ولی تغییری ندیدم

ببینین تلویزیون ما اولین باری هم که تنظیم شد چنین کارایی رو انجام ندادیم و رویه صحنه ی اتوماتیک و حالت استاندارد قرار داشت ، حتی خودم یه بار قبلا برگشت به تنظیمات کارخانه رو زده بودم و همه چیز رو از اول کانفیگ کرده بودم ولی تصویرش خوب بود

ولی از زمانی که این آپدیت رو انجام دادم انگار تصویرش یخورده بی گیفیت شده انگار پردازشگر گرافیکش مشکل داره و مثل فیل های بی کیفیت نشونش میده

مثل تفاوت 1080 با 720 میمونه
قبلا 1080 بود الان 720

:(

matinpour
26-09-2014, 15:02
دوست خوب من از این که سریع به سوال من رسیدگی کردین ممنونم

من اینو تست کردم ولی تغییری ندیدم

ببینین تلویزیون ما اولین باری هم که تنظیم شد چنین کارایی رو انجام ندادیم و رویه صحنه ی اتوماتیک و حالت استاندارد قرار داشت ، حتی خودم یه بار قبلا برگشت به تنظیمات کارخانه رو زده بودم و همه چیز رو از اول کانفیگ کرده بودم ولی تصویرش خوب بود

ولی از زمانی که این آپدیت رو انجام دادم انگار تصویرش یخورده بی گیفیت شده انگار پردازشگر گرافیکش مشکل داره و مثل فیل های بی کیفیت نشونش میده

مثل تفاوت 1080 با 720 میمونه
قبلا 1080 بود الان 720

:(

دوست عزیز
اگر از دستگاهی مانند ریسیور و یا سینما خانگی وغیره بهره می برید خروجی آن را تغییر به 1080p کنید. و یا در خود تلویزیون این گزینه را تغییر دهید اگر انجام نشد باید منتظر ورژن جدید آبدیت تان باشید .

mahdi_1426
26-09-2014, 15:35
دوست عزیز
اگر از دستگاهی مانند ریسیور و یا سینما خانگی وغیره بهره می برید خروجی آن را تغییر به 1080p کنید. و یا در خود تلویزیون این گزینه را تغییر دهید اگر انجام نشد باید منتظر ورژن جدید آبدیت تان باشید .

آقا دم شما خیلی گرم احتمالا همینه ، فقط من از ----- استفاده نمیکنم ، گیرنده دیجیتال خود تلویزیون هستش؛ این 1080 رو هم هر چی میگردم نمیتونم پیدا کنم شما نمیدونین گزینش کجاست
خیلی ممنون از لطف شما

matinpour
26-09-2014, 17:26
آقا دم شما خیلی گرم احتمالا همینه ، فقط من از ----- استفاده نمیکنم ، گیرنده دیجیتال خود تلویزیون هستش؛ این 1080 رو هم هر چی میگردم نمیتونم پیدا کنم شما نمیدونین گزینش کجاست
خیلی ممنون از لطف شما

دوست عزیز
در تلویزیون شما نمی توانید این کار را انجام دهید خود تلویزیون بر اساس سیکنال ارسالی صدا و سیما و یا ورودی های که از دستگاه ها به تلویزیون منتقل می شوند بطور خودگار به همان فرمت تبدیل می شود . و تمامی فرکانسهای که از صدا و سیما ارسال می شوند فرمت SD با 576i با 4:3 هستند بجز کانال IRIB HD TEST که با فرمت HD با 1080i با 16:9 است.

mahdi_1426
26-09-2014, 19:54
سوال آخر ؛ ببخشید که زیاد سوال پرسیدم

میخوام بدونم که میتونم دوباره به ورژن قبل برگردونم یا نه ؟

matinpour
26-09-2014, 22:02
سوال آخر ؛ ببخشید که زیاد سوال پرسیدم

میخوام بدونم که میتونم دوباره به ورژن قبل برگردونم یا نه ؟

دوست عزیز
خیر این عمل امکان پذیر نمی باشد.