PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دسترسی به درایوها بعد از تعویض ویندوز 8.1 ( در ویندوز قبلی دسترسی به درایوها محدود شده بود )

xdvbxkaomx
12-09-2014, 18:07
با سلام خدمت دوستای عزیزم

من یه مدت پیش برای اینکه رو لپ تاپم دسترسی به درایوها رو از یوزر دوم که دخترم استفاده میکرد محدود کنم تا اشتباهی فایلی پاک نشه از قسمت properties ----> security-------> permission برای همه یوزرها جز خودم محدودیت گزاشته بودم که متاسفانه بعد از تعویض ویندوز متوجه شدم کل درایوها بسته شدن و بهشون دسترسی ندارم
البته بعد از کلی سعی توستم یکیشونو باز کنم و به یوزر خودم برای اون درایو دسترسی بدم ولی برای اینکه دسترسی پیدا کنم باید فایلها رو تک به تک به یوزرم بشناسونم و با انتخاب درایو و دادن دسترسی به یوزرم برای کل درایو اتفاقی نمیافته و بازم فایلها و پوشه ها برام بسته ان

خواهشا اگه کسی راهی بلده بگه که خیلی ثواب داره مهمترین فایلهام روی لپ تاپن و متاسفانه بک آپی ازشون ندارم کل عکسای خانوادگی و فایلهای شخصی و تحقیقاتی و آرشیو نرم افزارای دانلودیم اگه نتونم بازشون کنم بیچاره میشم

تو رو خدا کمکم کنید

واقعا ازتون متشکرم

roya.rashidi
12-09-2014, 19:41
شما از پیغام اسکرین شات بزارین . خودتون که بصورت ادمین وارده شدید دیگه ؟؟

xdvbxkaomx
17-09-2014, 00:27
بله یوزری که خودم میخوام وارد درایو بشم ادمین هستش فقط من تو ویندوز قبلی یه یوزر با نام خودم به همه درایوها دسترسی داده بودم و everyone رو کلا حذف کرده بودم الان با همون اسم( Reza ) که دوباره تو ویندوز جدید ایجاد کردم و ادمین سیستم هستش تست کردم نشد حتی ادمین رو تو ویندوز 8.1 فعال کردم و خواستم با اون پرمیژن ها رو برگردونم نشد الان با پی سی وارد نت شدم ایشالله تو اولین فرصت اسکرین شات از لپ تاپ میزارم

مرسی که کمک میکنید