PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی ماشین زمان تلویزیون LED 42LB552V

zare59
03-09-2014, 15:42
بنده تازه یک ال ای دی مدل 42LB552V ال جی خریدم داخل سایت ال جی ذکر شده که این مدل دارای ماشین زمان است یعنی قادر است برنامه های در حال پخش را ضبط کند
ولی بنده هر کاری که کردم نتوانستم این کار را انجام دهم
البته در راهنمایی که از سایت ال جی دانلود کردم نوشته که این قابلیت برای کشورهای خاصی قابل اجراء است
بنده هم تنظیمات تلویزیون را روی تمامی کشور های ثبت شده در آن قرار دادم ولی جواب نداد که نداد
کسی میدونه باید چکار کنم:n13:

matinpour
03-09-2014, 19:43
بنده تازه یک ال ای دی مدل 42LB552V ال جی خریدم داخل سایت ال جی ذکر شده که این مدل دارای ماشین زمان است یعنی قادر است برنامه های در حال پخش را ضبط کند
ولی بنده هر کاری که کردم نتوانستم این کار را انجام دهم
البته در راهنمایی که از سایت ال جی دانلود کردم نوشته که این قابلیت برای کشورهای خاصی قابل اجراء است
بنده هم تنظیمات تلویزیون را روی تمامی کشور های ثبت شده در آن قرار دادم ولی جواب نداد که نداد
کسی میدونه باید چکار کنم:n13:
دوست عزیز
برای این منظور باید از کانال دیجیتال تلویزیون استفاده و آن را ضبط کنید
لازم به ذکر است که باید تلویزیونتان این عملکرد را پشتیبانی کند برای دیدن مطلب کامل به سایت شیناب انجمن تلویزیون وسیستمهای تصویری قسمت ال جی عملکرد ماشین زمان را مطالعه کنید.

zare59
04-09-2014, 07:20
دوست عزیز سلام سایتی را که گفته بودی دیدم
اما متن موجود در سایت دقیقا متن راهنمایی است که از سایت ال جی دانلود کردم و دکمه هایی که در راهنما گفته شده کار نمی کند و منوی ضبط را باز نمی کند
در ابتدای همین راهنما نوشته شده
(این ویژگی فقط در کشورهای خاصی موجود است.)
این متن یعنی چی؟؟؟؟
شایان ذکر است من در لیست تنظیمات نام تک تک کشور های موجود را انتخاب کردم ولی منوی ضبط باز نشد جالب اینکه وقتی نام کشور ها را عوض می کردم بعضی از عملکرد های تلویزیون غیر فعال می شد مثلا وقتی کشور UK (بریتانیا) را انتخاب کردم تله تکس غیر فعال شد
این تلویزیون هم گیرنده دیجیتال دارد هم گیرنده ماهواره HD داخلی
روی دو حالت هم امتحان کردم هم گیرنده دیجیتال هم ماهواره ولی دکمه های ذکر شده در راهنما عمل نمی کنند
به نظر من مشکل از این متن راهنما سر چشمه می گیرد ------(این ویژگی فقط در کشورهای خاصی موجود است.)--------

matinpour
04-09-2014, 12:22
دوست عزیز سلام سایتی را که گفته بودی دیدم
اما متن موجود در سایت دقیقا متن راهنمایی است که از سایت ال جی دانلود کردم و دکمه هایی که در راهنما گفته شده کار نمی کند و منوی ضبط را باز نمی کند
در ابتدای همین راهنما نوشته شده
(این ویژگی فقط در کشورهای خاصی موجود است.)
این متن یعنی چی؟؟؟؟
شایان ذکر است من در لیست تنظیمات نام تک تک کشور های موجود را انتخاب کردم ولی منوی ضبط باز نشد جالب اینکه وقتی نام کشور ها را عوض می کردم بعضی از عملکرد های تلویزیون غیر فعال می شد مثلا وقتی کشور UK (بریتانیا) را انتخاب کردم تله تکس غیر فعال شد
این تلویزیون هم گیرنده دیجیتال دارد هم گیرنده ماهواره HD داخلی
روی دو حالت هم امتحان کردم هم گیرنده دیجیتال هم ماهواره ولی دکمه های ذکر شده در راهنما عمل نمی کنند
به نظر من مشکل از این متن راهنما سر چشمه می گیرد ------(این ویژگی فقط در کشورهای خاصی موجود است.)--------

دوست عزیز
گفتن آن متن به این منظور است که دیتا ها و سیکنال ارسالی صدا و سیمای کشورها تاثیر به سزایی در عملکرد تیونر می گذارد و در پاره ای از سیستمها باید آن را از منوی سرویس (مخفی) فعال کرد.
در Tool Option 3 و یا در بعضی شما می توانید ماشین زمان را در منوی EzAdjust فعال کنید.
لازم بذکر است بعد از فعال سازی برای ضبط باید از فلش با گیگ و دور بالا و یا هارد اکسترنال استفاده کنید.

zare59
08-09-2014, 12:39
دوست عزیز
گفتن آن متن به این منظور است که دیتا ها و سیکنال ارسالی صدا و سیمای کشورها تاثیر به سزایی در عملکرد تیونر می گذارد و در پاره ای از سیستمها باید آن را از منوی سرویس (مخفی) فعال کرد.
در Tool Option 3 و یا در بعضی شما می توانید ماشین زمان را در منوی EzAdjust فعال کنید.
لازم بذکر است بعد از فعال سازی برای ضبط باید از فلش با گیگ و دور بالا و یا هارد اکسترنال استفاده کنید.

با سلام
من به وسیله گوشی N73 توانستم وارد منوی مخفی تلویزیون بشم ولی چیزی در مورد ماشین زمان ندیدم
شما نمی دانید کدام گزینه در مورد ماشین زمان است
لازم به توضیح است که تمامی آیتمهای موجود در Tool Option و Country Group غیر فعال است و در Country Group عدد 04 یعنی کشورهای اروپا درج شده که بنده نتوانستم آن را به عدد 16 یا ir تغییر دهم

zare59
17-09-2014, 09:46
کسی نمیدونه من باید چیکار کنم

SonicBand
25-11-2014, 00:35
کسی نمیدونه من باید چیکار کنم

شما مدل 42lb551v پشت مشکی خریدید و مدل پشت سفید آن 42lb552v هست و قابلیت ضبط و ماشین زمان در مدل دوم یعنی پشت سفید فعال هست

hamidok33
27-11-2014, 03:11
با سلام
من به وسیله گوشی N73 توانستم وارد منوی مخفی تلویزیون بشم ولی چیزی در مورد ماشین زمان ندیدم
شما نمی دانید کدام گزینه در مورد ماشین زمان است
لازم به توضیح است که تمامی آیتمهای موجود در Tool Option و Country Group غیر فعال است و در Country Group عدد 04 یعنی کشورهای اروپا درج شده که بنده نتوانستم آن را به عدد 16 یا ir تغییر دهم

دوست عزیز میشه راهنمایی کنین که بوسیله گوشی n73 با چه برنامه ای و چگونه وارد منو مخفی این مدل از تی وی شدین
با تشکر

matinpour
27-11-2014, 14:27
دوست عزیز میشه راهنمایی کنین که بوسیله گوشی n73 با چه برنامه ای و چگونه وارد منو مخفی این مدل از تی وی شدین
با تشکر

دوست عزیز

از این دو تا فایل می توانید بهره ببرید.در بعضی این فایل
serv-EzAdjust.mp3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و در بعضی این فایل
serv-InStart.mp3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کار برد دارد.
و داشتن کنترول دست ساز
این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و در حالت تلویزیون روشن و با کنترول دست ساز و اجرای هر یک از آن فایلهای صوتی که با تلویزیون شما برای فعال سازی سازگار است.

hamidok33
27-11-2014, 15:42
دوست عزیز

از این دو تا فایل می توانید بهره ببرید.در بعضی این فایل
serv-EzAdjust.mp3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و در بعضی این فایل

serv-InStart.mp3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کار برد دارد.
و داشتن کنترول دست ساز

این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و در حالت تلویزیون روشن و با کنترول دست ساز و اجرای هر یک از آن فایلهای صوتی که با تلویزیون شما برای فعال سازی سازگار است.

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز ولی من فکر میکردم دوستمون بوسیله اینفرارد خود گوشی این کار رو انجام دادن

matinpour
27-11-2014, 21:21
ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز ولی من فکر میکردم دوستمون بوسیله اینفرارد خود گوشی این کار رو انجام دادن

دوست عزیز
برای این منظور باید از نرم افزار ریموت سازگار با سیستم گوشی تان استفاده کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SonicBand
30-11-2014, 21:32
من که هر کار کردم نتونستم با نرم افزارش با تلویزیون کار کنم. اصلا هیچکدومش عمل نمیکنه. منم همون 42lb552v دارم

ali765190
15-12-2014, 21:37
با سلام ال ای دی ال جی مدل 42lb552v دارم منوی فارسی آن چگونه فعال می شود . لطفا راهنمایی کنیدبا تشکر

matinpour
15-12-2014, 22:01
با سلام ال ای دی ال جی مدل 42lb552v دارم منوی فارسی آن چگونه فعال می شود . لطفا راهنمایی کنیدبا تشکر

دوست عزیز
از این فایل

LG.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

استفاده کنید.

mnd62m
15-12-2014, 23:20

منم این مدل رو دارم و فقط تونستم منو عربی بهش اضافه کنم
منو فارسی نداره

ali765190
21-12-2014, 19:53
با سلام ورود به منوی مخفی ال ای دی lg 42lb552v بجز استفاده از فایل lg.zip از روش دیگری دیگری هم انچام می شود ؟

matinpour
21-12-2014, 22:49
با سلام ورود به منوی مخفی ال ای دی lg 42lb552v بجز استفاده از فایل lg.zip از روش دیگری دیگری هم انچام می شود ؟

دوست عزیز
می توانید از نرم افزار Smart IR Remote در گوشی همراهتان استفاده کنید که در این نرم افزار شما با انتخاب اول tv و بعد مدل تلویزیونتان یعنی LG و در پایین صفحه که نوشته شده
TAP TO SEE ALL COMPATIBLE REMOTES را انتخاب و لیستی از مدلها به نمایش در می آید و شما با انتخاب SERVICE REMOTE لیست فایلهای سرویس نمایان می شود و با انتخاب اولین آن حالا شما فایل مخصوص را در ریموت نان دارید و می توانید بوسیله گوشی تان وارد منوی مخفی تلویزیونتان شوید البته طبق دستورالعمل گفته شده در همان فایل
lg.zip

zanes
22-12-2014, 17:45
دوست عزیز
می توانید از نرم افزار Smart IR Remote در گوشی همراهتان استفاده کنید که در این نرم افزار شما با انتخاب اول tv و بعد مدل تلویزیونتان یعنی LG و در پایین صفحه که نوشته شده
TAP TO SEE ALL COMPATIBLE REMOTES را انتخاب و لیستی از مدلها به نمایش در می آید و شما با انتخاب SERVICE REMOTE لیست فایلهای سرویس نمایان می شود و با انتخاب اولین آن حالا شما فایل مخصوص را در ریموت نان دارید و می توانید بوسیله گوشی تان وارد منوی مخفی تلویزیونتان شوید البته طبق دستورالعمل گفته شده در همان فایل
lg.zip

میشه یکم بیشتر توضیح بدید چجوری با این برنامه میشه کار کرد؟
عکس میشه بزاری؟
آخه اون گزینه ای که شما میگید و پیدا نمیکنم
تورو خدا خیلی لنگم اگه میشه راهنمایی کنید

matinpour
23-12-2014, 00:59
میشه یکم بیشتر توضیح بدید چجوری با این برنامه میشه کار کرد؟
عکس میشه بزاری؟
آخه اون گزینه ای که شما میگید و پیدا نمیکنم
تورو خدا خیلی لنگم اگه میشه راهنمایی کنید

دوست عزیز
برای این منظور به این تایپیک بروید.

SonicBand
27-12-2014, 22:21
تلاش شما بیهوده س. توی تلویزیونهای 2014 منوی مخفی غیر فعال هست و با این روشها اگر واردش هم بشید نمیتونید غیرفعالش کنید. تنها راه استفاده از یواس بی اکسس هست که حتی در اختیار نمایندگیها هم نیست یا باید منتظر روش جدید هکش بمونیم

m303
22-05-2015, 16:31
سلام دوستان من همین مدل تلویزیون رو دارم ولی رمز اون رو فراموش کردم کسی رمز بیس اونو داره ممنون میشم راهنمایی کنید دیگه نمیتونم از قسمت ماهواره‌ش استفاده کنم

zare59
12-08-2015, 14:36
با سلام بنده این تاپیک رو ایجاد کردم و خیلی وقته که دیگه به اینجا سر نزدم حالا هم شانسی دوباره این موضوع را دیدم من تونستم با نرم افزاری که روی گوشی n73 نصب کردم و قابلیت مادون قرمز خود گوشی وارد منوی مخفی تلویزیون بشم چیز خیلی جالبی نداره فقط میشه منوی عربی رو به تلویزیون اضافه کرد که اونم به درد نمی خوره مابقی منو ها بیشتر غیر فعاله به نظر من اصلا وارد منوی مخفی نشی بهتره چون من خیلی اتفاقی یکی از گزینه ها رو تغییر دادم که سبب شده تصویر تلویزیون سیاه بشه و بعد از کلی بدبختی دوباره درستش کردم من پیشنهاد می کنم بی خیال منوی مخفی این تلویزیون بشید ضمنا نرم افزار ریموت کنترل مخصوص گوشی n73 رو خیلی راحت میتونید از توی اینترنت پیدا کنید ولی فقط نرم افزار این مدل تلویزیون رو توی خودش نداره که این رو هم میتونید توی اینترنت پیدا کنید و به نرم افزار اضافه کنید