PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و برسی] شرکت شبکه ارتباط شبدیز/ Shabdiz Telecom Network

صفحه ها : [1] 2

sharow
24-08-2014, 14:49
با سلام

دوستان میتوانند سوالات و مشکلات خود در رابطه با سرویس های ADSL و وایرلس شرکت شبکه ارتباط شبدیز را در این تاپیک مطرح کنند.

سعی میشه در کوتاه ترین زمان ممکن به شما پاسخ بدیم.

ShabdizNet.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در صورت تمایل می تونید به بخش فناوری اطلاعات سایت خبری نت شهر هم سری بزنید:

NetShahr.com/Tech ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sharow
26-08-2014, 08:12
هیجکس نظری مظری چیزی نداشت؟عایا؟

amin_v30
04-12-2017, 15:27
تو این انجمن یعنی کسی از شرکت شبدیز اینترنت نداره بیاد یه تست پینگ و سرعت بذاره و یه توضیحی راجب وضعیت و کیفیت اینترنت این شرکت بده؟؟؟ :n18::n02:

siamosi60
04-12-2017, 15:30
۱ به ۴ حجم یعنی معادل ۱۶۰ گیگ خارجی یا ۶۴۰ گیگ داخلی با شاتل از نظر بین الملل و شبانه فرقی نداره ولی با یه عدد درشت ۶۴۰ داره مردمو گول میزنه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

amin_v30
04-12-2017, 15:35
۱ به ۴ حجم یعنی معادل ۱۶۰ گیگ خارجی یا ۶۴۰ گیگ داخلی با شاتل از نظر بین الملل و شبانه فرقی نداره ولی با یه عدد درشت ۶۴۰ داره مردمو گول میزنه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
ولی خوب نوشته سرعت ها رو باز میذاره،مثلا 1مگ رو تا 4 باز میذاره

maniya12
04-12-2017, 16:00
تو این انجمن یعنی کسی از شرکت شبدیز اینترنت نداره بیاد یه تست پینگ و سرعت بذاره و یه توضیحی راجب وضعیت و کیفیت اینترنت این شرکت بده؟؟؟

italodance
04-12-2017, 16:04
اینکه فقط مال کرجه

amin_v30
04-12-2017, 16:11
اینکه فقط مال کرجه
نه تهران هم داره سرویس دهی میکنه،مناطق تحت پوشش رو زده با اسم مرکز مخابراتی ها

italodance
04-12-2017, 16:12
نه تهران هم داره سرویس دهی میکنه،مناطق تحت پوشش رو زده با اسم مرکز مخابراتی ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-coverage

این یک دونه شد تهران؟

amin_v30
04-12-2017, 16:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-coverage

این یک دونه شد تهران؟
این لینکو برو با دقت ببین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DarkLords
17-02-2018, 00:47
کسی از سرویسهای جدید این شرکت استفاده میکنه؟ کیفیتش رو چطور می‌بینید؟

misam5526
23-04-2018, 18:26
طرح ویژه شرکت شبدیز!

یکی بخر، 2 تا ببر!!

سرویس رایگان دریافت کنید.

با معرفی هر یک از دوستان و آشنایان و پرکردن فرم مربوطه شما یک سرویس رایگان معادل سرویس مشترک معرفی شده دریافت خواهید کرد. در صورتی که هر کاربر جدید در حین عقد قرارداد فرم مشخص شرکت مبنی بر معرفی شده توسط مشترک دیگری را ارائه نماید و یکی از سرویسهای نامحدود را انتخاب نماید بعد از شارژ ماه دوم معادل مبلغ سرویس به معرفی کننده تخفیف تعلق خواهد گرفت.

برای کسایی که 2 تا خط دارن یا در اطرافیانشون کسی رو دارن که میتونن هزینه رو باهاش تقسیم کنن خیلی عالیه. مثلا با این روش هر دو خریدار میتونن از اینترنت 16 مگ-500 گیگ با قیمت ماهی40 هزار تومن استفاده کنند! اونهم حتی اگه بخواین یکساله و نه صرفا جشنواره کوتاه مدت.

misam5526
23-04-2018, 18:33
جشنواره بهاره شرکت شبدیز

misam5526
23-04-2018, 22:24
لازمه این مورد رو هم اضافه کنم که خدمات شرکت شبدیز کشوری شده و فقط به کرج و تهران محدود نمیشه. تقریبا همه استانها رو پوشش میده (البته بعضی از شهرها تعدادی از مراکزشون)

در لینک زیر میتونید استان و شهر خودتون رو چک کنید.

mjavad205
03-07-2018, 05:42
سلام کسی از این شرکت تجربه خرید داشته؟

Reza_brj
27-07-2019, 13:48
دوستانی که شبدیز هستن یا دوس دارن بیان شبدیز
بسته ی تو اپ شبدیز هست 6000 گیگ سرعت 8 مگ 72 هزار تومن(3 ماهه)
به نظرم بسته خوبیه از دست ندید
6000 گیگ یک به چهار میشه ماهی 500 گیگ
خط کشش داشته باشه هم باز میزارن

xzero
10-08-2019, 22:07
اگه کسی از این شرکت خرید داشته بی زحمت دو تا تست از سرور خارج تک کانکشن و مولتی بزاره ببینیم چطوره...

epaaeiz
11-08-2019, 10:17
اگه کسی از این شرکت خرید داشته بی زحمت دو تا تست از سرور خارج تک کانکشن و مولتی بزاره ببینیم چطوره...
من میخوام از شاتل جمع آوری کنم و از این شرکت بگیرم. وصل شد حتماً تست میذارم.

MOH@ND3S
13-08-2019, 09:49

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سرویس 16 مگ تبریز

aminkhan2014
21-08-2019, 17:37
شرایط شبانه این شرکت چیه؟

aminkhan2014
22-08-2019, 09:07
یعنی توی فروم به این عظمت،یکی سرویس این شرکتو نداره؟!!
کیفیت اینترنت و خدماتش چطوره؟

black sabbath
22-08-2019, 13:13
دوستانی که شبدیز هستن یا دوس دارن بیان شبدیز
بسته ی تو اپ شبدیز هست 6000 گیگ سرعت 8 مگ 72 هزار تومن(3 ماهه)
به نظرم بسته خوبیه از دست ندید
6000 گیگ یک به چهار میشه ماهی 500 گیگ
خط کشش داشته باشه هم باز میزارن
جشنواره ای که نیست؟آخه اشتراک من از پیشگامان تا یک ماه دیگه تموم میشه و با توجه به تغییرات حجمی پیشگامان می خوام از این شرکت بیام بیرون

persian.godfather
22-08-2019, 16:37
جشنواره ای که نیست؟آخه اشتراک من از پیشگامان تا یک ماه دیگه تموم میشه و با توجه به تغییرات حجمی پیشگامان می خوام از این شرکت بیام بیرون

این پست مال خیلی وقت پیش هست ، منم پیشگامان بودم با این گرون فروشی جدیدشون تخلیه زدم ، مقصد بعدیم داتک هست یا دیده بان ، به شما این دو رو پیشنهاد میکنم

MOH@ND3S
22-08-2019, 20:08

تو منو ثبت نام هستش..من تازه برای اونیکی خطم هم 8 مگ 3 ماهه فعال کردم

epaaeiz
31-08-2019, 19:57
منم از این شرکت اینترنت گرفتم. پینگ خوبی داره ولی بعی وقت ها نمیدونم چرا یهو سایت باز نمیکنه. یعنی چراغ ADSL و اینترنت روشن هست ولی سایت باز نمیشه یا خیلی دیر باز میشه.
ولی همون سایت ها رو با های وب و مبین نت تست میکنم همون لحظه، مشکلی ندارن.

xzero
01-09-2019, 12:04
منم از این شرکت اینترنت گرفتم. پینگ خوبی داره ولی بعی وقت ها نمیدونم چرا یهو سایت باز نمیکنه. یعنی چراغ ADSL و اینترنت روشن هست ولی سایت باز نمیشه یا خیلی دیر باز میشه.

نویز نداره خط؟ معمولا اینجور قطعی های موقت و کوتاه مدت دلیلش نویز خط هست

اگه سرعت رو بیشتر از حداکثر توان خط بسته باشند هم باعث نویز میشه

چراغ اینترنت معمولا بعد از چند ثانیه قطعی مداوم خاموش میشه برای همین ممکنه اینترنت اون لحظه قطع بوده باشه

epaaeiz
07-09-2019, 18:57
نویز نداره خط؟ معمولا اینجور قطعی های موقت و کوتاه مدت دلیلش نویز خط هست

اگه سرعت رو بیشتر از حداکثر توان خط بسته باشند هم باعث نویز میشه

چراغ اینترنت معمولا بعد از چند ثانیه قطعی مداوم خاموش میشه برای همین ممکنه اینترنت اون لحظه قطع بوده باشه

نویز نداره. خطم روی شش مگابیت هست و SNR اون هم کمتر از 15 نمیشه. چراغ اینترنت و ADSL هم هیچ قطعی ندارن. مشکل از خود نتشون هست.

MOH@ND3S
07-09-2019, 21:27
نویز نداره. خطم روی شش مگابیت هست و SNR اون هم کمتر از 15 نمیشه. چراغ اینترنت و ADSL هم هیچ قطعی ندارن. مشکل از خود نتشون هست.

من هم این مشکل رو دارم پیگیرشم به اطلاع بخش فنیشون برسونم.

به احتمال زیاد از MTU باشه.

epaaeiz
10-09-2019, 23:14

اِم تی یو چی هست؟ من که دیگه ازش استفاده نمیکنم. چند روزیش مونده شاید بگم جمع آوری کنن.

leo.unique
14-09-2019, 23:05

به پشتیبانی اطلاع دادین ؟ مشکلتون حل شد ؟

ehsan-75
14-09-2019, 23:32
سلام
دوستان کسی میدونه خرید لوازم اینترنت وایرلس مثل آنتن و مودم چقدر هزینه میبره؟ چون تعرفه های وایرلسش خوبه و به صرفه هستش.
بعضی شرکتا اجاره هم میدن آیا این شرکت هم اجاره داره یا حتما باید خرید شه؟

masooyan
14-09-2019, 23:38
سلام
دوستان کسی میدونه خرید لوازم اینترنت وایرلس مثل آنتن و مودم چقدر هزینه میبره؟ چون تعرفه های وایرلسش خوبه و به صرفه هستش.
بعضی شرکتا اجاره هم میدن آیا این شرکت هم اجاره داره یا حتما باید خرید شه؟حدود دو تومن

فرستاده شده از MI 4Wِ من با Tapatalk

MOH@ND3S
15-09-2019, 11:36
به پشتیبانی اطلاع دادین ؟ مشکلتون حل شد ؟

بله اطلاع دادم..مشکل روی رنج آی پی 109.125 هستش..زمانی که اون رنج میگیره مودم اگر dns به غیر از dns خود شبدیز باشه کار نمیکنه..حالا قرار شد تست کنم چند تا چیزو دوباره بهشون بگم.

leo.unique
15-09-2019, 14:33
بله اطلاع دادم..مشکل روی رنج آی پی 109.125 هستش..زمانی که اون رنج میگیره مودم اگر dns به غیر از dns خود شبدیز باشه کار نمیکنه..حالا قرار شد تست کنم چند تا چیزو دوباره بهشون بگم.
پس فعلا نیایم سمت این شرکت ؟

Baharkhani
15-09-2019, 15:00
در لحظه ای که اینترنت قطعه پینگ مودم و dns شرکت رو چک کنین. اگه از فیل ش استفاده می کنین حتما بهش دقت کنین و خاموش باشه. mtu مودم رو هم تغییر بدین و بررسی کنید.

MOH@ND3S
15-09-2019, 17:47
پس فعلا نیایم سمت این شرکت ؟

بقیه رنج آی پی هاشون مشکلی نداره..این رنج هم احتمالا از زیرساخت مشکل داشته باشه اونم حل میشه ، پیگیرم.
واسه من که همین شرکت خوبه دیگه نمیرم رو شرکت دیگه ای..مگر مخابرات فیبر بیاره سمت ما که اونم بعیده حالا حالا ها بیارن.

leo.unique
15-09-2019, 19:01
بقیه رنج آی پی هاشون مشکلی نداره..این رنج هم احتمالا از زیرساخت مشکل داشته باشه اونم حل میشه ، پیگیرم.
واسه من که همین شرکت خوبه دیگه نمیرم رو شرکت دیگه ای..مگر مخابرات فیبر بیاره سمت ما که اونم بعیده حالا حالا ها بیارن.
معمولا مودمتون هر چند وقت این رنج آی پی رو میگیره ؟

MOH@ND3S
15-09-2019, 22:28
معمولا مودمتون هر چند وقت این رنج آی پی رو میگیره ؟

معمولا 20% مواقع میگیره در هفته در نظر بگیریم.

leo.unique
16-09-2019, 12:45
معمولا 20% مواقع میگیره در هفته در نظر بگیریم.
زیاده !
با خاموش روشن کردن مودم مشکل حل میشه ??

MOH@ND3S
16-09-2019, 21:35
زیاده !
با خاموش روشن کردن مودم مشکل حل میشه ??

اگه ازون رنج آی پی نگیره بلی.

ERF@NIAN
19-09-2019, 12:29
دوستانی که قصد دارن از شبدیز بگیرن من خیلی کوتاه یه توضیحاتی میدم تستی نمیزارم
تک کانکشن این شرکت اکثر اوقات خرابه و اگه من بلد نبودم چطور استفاده کنم قطعا تخلیه میکردم
پینگ داخلی بدون پروفایل گیم 25 و آلمان 100
آیپی 109 به نظر میاد در ابتدا با dns های دیگه مشکل داره ولی بعد از نیم ساعت dns خودم رو زدم قطع نشد
آیپی های شرکت ولید هست و اشتراکی نیست
دو رنج آیپی 109 و 185 داره مشابه پیشگامان
پنلش سادست غیر از امکانات اولیه هیچ چیز خاصی نداره
وقتی مودم وصل میشه نسبت به isp های دیگه ip گرفتن بیشتر طول میکشه

hosseinzfff
20-09-2019, 17:45
دوستانی که قصد دارن از شبدیز بگیرن من خیلی کوتاه یه توضیحاتی میدم تستی نمیزارم
تک کانکشن این شرکت اکثر اوقات خرابه و اگه من بلد نبودم چطور استفاده کنم قطعا تخلیه میکردم
پینگ داخلی بدون پروفایل گیم 25 و آلمان 100
آیپی 109 به نظر میاد در ابتدا با dns های دیگه مشکل داره ولی بعد از نیم ساعت dns خودم رو زدم قطع نشد
آیپی های شرکت ولید هست و اشتراکی نیست
دو رنج آیپی 109 و 185 داره مشابه پیشگامان
پنلش سادست غیر از امکانات اولیه هیچ چیز خاصی نداره
وقتی مودم وصل میشه نسبت به isp های دیگه ip گرفتن بیشتر طول میکشه

سلام ممنون بابت توضیحات شما. لطفا چند تا تست اگه میشه بذارید ... سرعت تک کانکشن مثلا چقد خرابه؟ بدتر از بیشگامانه؟ شبدیز بهتره یا بیشگامان؟

ERF@NIAN
20-09-2019, 20:13
سلام ممنون بابت توضیحات شما. لطفا چند تا تست اگه میشه بذارید ... سرعت تک کانکشن مثلا چقد خرابه؟ بدتر از بیشگامانه؟ شبدیز بهتره یا بیشگامان؟
تک کانکشن با بعضی سایتا کلا خرابه، مثل سرویس استریم mixer همیشه زیر یک مگابیت
میمونه جاهای دیگه که الآن تست گرفتم خوبه ولی اکثر مواقع افت و نوسان داره پس به این تست ها اعتماد نکنید
این دیتاسنتر آلمان الآن درسته

در مورد سایت speedtest . net شبدیز با این سایت هم مشکل داره
اکثر مواقع خرابه ولی بعضی تست ها سرعت بالا میگیره. عکس زیر رو ببینید 4 تست مختلف

حتی مواقعی که جاهای دیگه درستن اسپید تست خرابه

میرسیم به speedof . me
اینم الآن درسته

در مورد توییچ هم الآن درسته

شبدیز با mixer و speedtest . net کلا مشکل داره

ERF@NIAN
20-09-2019, 20:19
خیلی خلاصه بخوام نتیجه گیری کنم
با mixer و speedtest . net مشکل داره
خود تک کانکشن گاهی درسته گاهی هم افت و نوسان داره
پینگش عین پیشگامان. اگر پروفایل گیم روی هر دو شرکت فعال نباشه
سرعت تکش گاهی تا زیر 1 مگابیت افت میکنه، در بعضی مواقع دیگه افتش کمتره مثلا 4 مگابیت
محدودیت سرعت مثل پیشگامان نداره
احساس میکنم فیلترینگش هم از پیشگامان ضعیف تره. مثلا سایت quora اینجا بازه

MOH@ND3S
01-10-2019, 15:47
دوستان پیگیری کردم مشکل باز نشدن صفحات یا کندی ها رو برخی رنچ آی پی ها حل شد کاملا..تست کنید موردی بود بگید بهشون بگم.

ehsan 360
07-10-2019, 14:33
سلام
دوستان من قصد تخلیه از پیشگامان رو دارم و میخوام از این شرکت سرویس بگیرم
۸ مگ پیشگامان دارم و بین ساعات ۲ شب تا ۱۰ صبح برام همه چی درسته و سرعت تک کانکشنم روی ۱.۴ مگ هست و اسپید تست هم روی ۱۳.۵ مگ نشون میده شبونه کلا اوپنه
روی PS4 با خود کنسول هر ۲ ثانیه ۳ مگ دانلود میشه سرعتش با IDM و ۱۶ تا کانکشن یکیه
twitch هم راحت ۱۰۸۰ -۶۰ فریم بدون لگ لایو میبینم
از ساعت ۱۰-۱۱ افت سرعت شروع میشه تا ۱:۳۰ شب سرعت تک کانکشن دانلود میاد رو KB ۷۰-۸۰ درست نوشتم ۸۰ (اتومات توی روز سرعت رو میارن پایین و پشتیبانیم فقط میپیچونن که دارن پیگیری میکنن خیر سرشون)
حالا شرایط این شرکت چطوره تو تهران و کرج بعد از این افزایش دوباره قیمت ها؟
کسی امکانش هست تست تک و پینگ بذاره؟با سرورای لندن و تگزاس
پستهای قبلی رو خوندم فقط اگه یه نفر دوباره تست بذاره اطمینان پیدا میکنم
الان شبدیز و فن آوا شرکتایین که دارن ۸ مگ رو بیشتر از ۵۰ گیگ در ماه میفروشن و توی منطقه ما سرویس میدن
مرسی

persian.godfather
07-10-2019, 15:06
سلام
۸ مگ پیشگامان دارم و بین ساعات ۲ شب تا ۱۰ صبح برام همه چی درسته و سرعت تک کانکشنم روی ۱.۴ مگ هست و اسپید تست هم روی ۱۳.۵ مگ نشون میده شبونه کلا اوپنه
روی PS4 با خود کنسول هر ۲ ثانیه ۳ مگ دانلود میشه سرعتش با IDM و ۱۶ تا کانکشن یکیه
از ساعت ۱۰-۱۱ افت سرعت شروع میشه تا ۱:۳۰ شب سرعت تک کانکشن دانلود میاد رو KB ۷۰-۸۰ درست نوشتم ۸۰ (اتومات توی روز سرعت رو میارن پایین و پشتیبانیم فقط میپیچونن که دارن پیگیری میکنن خیر سرشون)
الان شبدیز و فن آوا شرکتایین که دارن ۸ مگ رو بیشتر از ۵۰ گیگ در ماه میفروشن و توی منطقه ما سرویس میدن
مرسی

داتک ۸ مگ رو ۲۰۰ گیگ در ماه میده

ehsan 360
07-10-2019, 15:13
داتک ۸ مگ رو ۲۰۰ گیگ در ماه میده
منطقه ما رو ساپورت نمیکنه

MOH@ND3S
08-10-2019, 15:25
سلام
مرسی

سرعت تک کانکشن تو 90 درصد مسیرای زیرساخت طی یه ساعتی کم میشه بخاطر تکمیل پهنای باندشون..بخاطر همین با این وضعیت اینترنت کل کشور، نمیشه ملاک رو روی تک کانکشن 1-2 تا کشور در نظر گرفت.مثلا من هم رو ایرانسل هم روی شبدیز هم مخابرات با سرور های انگلیس و آمریکا کلا مشکل دارم..فرانسه بیشترشون خوبه..روسیه خوبه..بخاطر اینکه ترافیکی که از تمام شرکت ها میخواد به سمت یه کشور بره از 1-2 تا مسیر مشخص route میشن که پهنای باندشون پره.اونم چون ایران اکثرا پره لینکاش بخاطر همین اکثر سرورا خرابه..درحالی که من یوتیوب 4K بدون فریز نگاه میکنم حتی ! هیچ مشکلی هم تو صفحات ندارم با شبدیز. هفته های پیش مشکل dns داشت که اونم کاملا پیگیری کردم حل شد.
در کل میخوام بگم کیفیت 95 درصد شرکت های ایرانی توی روتر اصلی خوشون یکیه! چون همه از زیرساختی میگیرن که مسیراش مشخصه.
تو انتخاب اینترنت به نظرم باید به وضعیت مراکز و شبکه داخلیشون و پشتیبانی اهمیت داد که اونم روی شبدیز من راضیم فعلا بعد 3 ماه.

persian.godfather
08-10-2019, 15:44
سرعت تک کانکشن تو 90 درصد مسیرای زیرساخت طی یه ساعتی کم میشه بخاطر تکمیل پهنای باندشون..بخاطر همین با این وضعیت اینترنت کل کشور، نمیشه ملاک رو روی تک کانکشن 1-2 تا کشور در نظر گرفت.مثلا من هم رو ایرانسل هم روی شبدیز هم مخابرات با سرور های انگلیس و آمریکا کلا مشکل دارم..فرانسه بیشترشون خوبه..روسیه خوبه..بخاطر اینکه ترافیکی که از تمام شرکت ها میخواد به سمت یه کشور بره از 1-2 تا مسیر مشخص route میشن که پهنای باندشون پره.اونم چون ایران اکثرا پره لینکاش بخاطر همین اکثر سرورا خرابه..درحالی که من یوتیوب 4K بدون فریز نگاه میکنم حتی ! هیچ مشکلی هم تو صفحات ندارم با شبدیز. هفته های پیش مشکل dns داشت که اونم کاملا پیگیری کردم حل شد.
در کل میخوام بگم کیفیت 95 درصد شرکت های ایرانی توی روتر اصلی خوشون یکیه! چون همه از زیرساختی میگیرن که مسیراش مشخصه.
تو انتخاب اینترنت به نظرم باید به وضعیت مراکز و شبکه داخلیشون و پشتیبانی اهمیت داد که اونم روی شبدیز من راضیم فعلا بعد 3 ماه.

شبدیز اینترنتش رو از پیشگامان میگیره فکر کنم ، درسته؟

ehsan 360
08-10-2019, 17:16
من که کسی اینجا جواب نداد و ازشون سرویس گرفتم
جو گرفت واسه اولین بار یکساله گرفتم میدونم اشتباه کردم ولی دیگه حوصله هر ماه تمدید نداشتم خوبو بد دیگه از پیشگامان بدتر نیس بهترم نباشه
پیشگامان تو کمتر از 5 ساعت تخلیه کرد و شبدیزم گفته تا 72 ساعت وصل میشه در بدترین شرایط
ببینیم چی پیش میاد

ERF@NIAN
08-10-2019, 18:17
کلا انتظار تک کانکشن آنچنانی از شبدیز نباید داشته باشید، مخصوصا شب ها
یه مشکل دیگه ای هم داره هر 24 ساعت راس ساعت 5 صبح اینترنت به مدت 5 دقیقه قطع میشه تا مودم آیپی جدید بگیره. ربطی هم به قطع شدن خط نداره چون خط وصله، فقط آیپی مودم 5 دقیقه میپره تا آیپی جدید بگیره

mahan999
09-10-2019, 10:39
من که کسی اینجا جواب نداد و ازشون سرویس گرفتم
جو گرفت واسه اولین بار یکساله گرفتم میدونم اشتباه کردم ولی دیگه حوصله هر ماه تمدید نداشتم خوبو بد دیگه از پیشگامان بدتر نیس بهترم نباشه
پیشگامان تو کمتر از 5 ساعت تخلیه کرد و شبدیزم گفته تا 72 ساعت وصل میشه در بدترین شرایط
ببینیم چی پیش میاد

سرویست رو وصل کردن کیفیتش چطوره ؟

ehsan 360
09-10-2019, 11:53
فعلا که نه

MOH@ND3S
09-10-2019, 17:11
تستای الان به ترتیب تک کانکشن و مولتی :

استانبول :

مسکو :

فرانکفورت :

عمان :

لندن :

تهران :

اینو در نظر داشته باشید چون speedtest از پورت 8080 برای تست استفاده میکنه و خودتون میدونید که فیلترینگ بغیر از پورت 80 رو همه پورت ها حساسه..بخاطر همین تک کانکشن speedtest یه مدته کلا کم نشون میده..فیلترینگ بخاطر اینکه نمیتونه تو ترافیک بالا به اون صورت جوابگو باشه سرعت کانکشن ها کم میشن..وگرنه اگه پهنای باند پر میشد پینگ بالا میرفت قطعا.

magiteq1
18-10-2019, 23:57
دوستان لطف میکنید از 8.8.8.8 پینگ بزارید و اینکه الان وضعیت این شرکت چه شکله؟
پروفایل fast رو فعال میکنن مثل ادم و پشتیبانیش کار راه انداز هست؟

MOH@ND3S
20-10-2019, 12:45
دوستان لطف میکنید از 8.8.8.8 پینگ بزارید و اینکه الان وضعیت این شرکت چه شکله؟
پروفایل fast رو فعال میکنن مثل ادم و پشتیبانیش کار راه انداز هست؟

وضعیت خوبه واسه من.
پروفایل هم خودتون ماهی 6 بار از تو پنل میتونید تغییر بدید در صورت نیاز..مد Fast یا همون گیمینگ هم هست.
درسته که اکثر پشتیبانی ها گیجن ولی مال اینا باز بهتر از جاهای دیگس :happy:

ERF@NIAN
20-10-2019, 14:04

وضعیت خوبه واسه من.
پروفایل هم خودتون ماهی 6 بار از تو پنل میتونید تغییر بدید در صورت نیاز..مد Fast یا همون گیمینگ هم هست.

چجوری از توی پنل تغییر میدید؟ برای من از وقتی اومدم مینویسه اطلاعات خط دریافت نشد، یا اطلاعات پورت دریافت نشد
فکرکنم پورت من از آسیاتکه، شاید شما پورت پیشگامان باشی میشه
=======
اگه میخواید بیاید شبدیز حتما یه vpn خوب لازمه. من بارها دیدم حتی چیزای ساده ای مثل سرعت دانلود از ps4 و پلی استور و ... افت شدید میکنه که با vpn حل میشه

magiteq1
20-10-2019, 15:05

وضعیت خوبه واسه من.

کانال مود رو از تو تنظیمات مودم یا پنل حساب کاربری شرکت؟؟ به چه شکل؟
بعد هم من الان زنگ زدم. اپراتور گفت زودتر سرویس ما رو میخواید بگیرید چون میخوایم گرون کنیم. فشار تنظیم مقررات اورده که گرون کنید!!!!!!!!!! به حق چرت و پرت های نشنیده.
مگر مصوبه جدید اومده ما خبر نداریم؟؟؟؟

MOH@ND3S
20-10-2019, 16:03
چجوری از توی پنل تغییر میدید؟ برای من از وقتی اومدم مینویسه اطلاعات خط دریافت نشد، یا اطلاعات پورت دریافت نشد
فکرکنم پورت من از آسیاتکه، شاید شما پورت پیشگامان باشی میشه
=======
اگه میخواید بیاید شبدیز حتما یه vpn خوب لازمه. من بارها دیدم حتی چیزای ساده ای مثل سرعت دانلود از ps4 و پلی استور و ... افت شدید میکنه که با vpn حل میشه

اتفاقا منم 2 تا سرویس دارم ازش جفتشونم سالمن و از پورت آسیاتکن..مشکل پنل کاربری داشتن چند وقت پیش که تیکت زدم حل کردن دو ماه پیش..بعضی پروفایلا ارور میداد.
سعی کنید پروفایلی انتخاب کنید که از حداکثر کشش خط پایینتر باشه 2 مگ.

کانال مود رو از تو تنظیمات مودم یا پنل حساب کاربری شرکت؟؟ به چه شکل؟
بعد هم من الان زنگ زدم. اپراتور گفت زودتر سرویس ما رو میخواید بگیرید چون میخوایم گرون کنیم. فشار تنظیم مقررات اورده که گرون کنید!!!!!!!!!! به حق چرت و پرت های نشنیده.
مگر مصوبه جدید اومده ما خبر نداریم؟؟؟؟

داخل پنل کاربری..همه موظف شدن 20 درصد گرون کنن..خیلی وقته که شرکتای بزرگ گرون کردن ولی بعضی سروکو ها هنوز نکردن.

magiteq1
20-10-2019, 16:26
اتفاقا منم 2 تا سرویس دارم ازش جفتشونم سالمن و از پورت آسیاتکن..مشکل پنل کاربری داشتن چند وقت پیش که تیکت زدم حل کردن دو ماه پیش..بعضی پروفایلا ارور میداد.

داخل پنل کاربری..همه موظف شدن 20 درصد گرون کنن..خیلی وقته که شرکتای بزرگ گرون کردن ولی بعضی سروکو ها هنوز نکردن.

نه هنوز مصوبه ای وقتی نیومده. بعد هم fcp ها دارن جریمه میدن. بابت گرون کردن

persian.godfather
21-10-2019, 01:31

چنین مصوبه ای وجود نداره چرا شایعه پراکنی میکنید؟ شاید هم ماله کشی شرکت های بزرگ

MOH@ND3S
21-10-2019, 10:42
چنین مصوبه ای وجود نداره چرا شایعه پراکنی میکنید؟ شاید هم ماله کشی شرکت های بزرگ

مصوبه نیست..شرکت ها درخواست دادن به سازمان اونا هم موافقت کردن که همه با هم 20 درصد اضافه کنن..فکر میکنید میشه کاری بدون اجازه سازمان در این وسعت انجام داد ؟؟ بالای 2 ماهه همه fcp ها گرون کردن.چرا پس کسی جلوشونو نگرفت ؟

ERF@NIAN
21-10-2019, 15:19
تماس گرفتم میگه بخش کیفیت خط تلفن پنل کلا خرابه کار نمیکنه
تو این 2 ماهی که اومدم شبدیز این بخش فقط میگه اطلاعات خط دریافت نشد

hosseinzfff
21-10-2019, 15:36
سلام . خطم تخلیه شد از روی pishgaman. الان میخوام شبدیز ثبت نام کنم 8 مگ یکساله.هر کی میخواد نام کاربریشو بده به عنوان معرف وارد کنم شاید بهتون سرویس رایگان دادن ..اولین نفری که خصوصی نام کاربریشو بگه به عنوان معرف وارد میکنم . :thumbsup:

hosseinzfff
21-10-2019, 15:53
کسی نبود منم دیگه ثبت نامو زدم :D

MOH@ND3S
21-10-2019, 16:59
تماس گرفتم میگه بخش کیفیت خط تلفن پنل کلا خرابه کار نمیکنه
تو این 2 ماهی که اومدم شبدیز این بخش فقط میگه اطلاعات خط دریافت نشد

براتون الان تست زدم که نشون بدم.

تیکت به پشتیبانی بزنید ( تماس نه )..مشکل رو مطرح کنید و بگید که مال یکی از دوستام کار میکنه مال من نه.نام کاربریتون رو بدید پیگیری کنن.

George Shelly
21-10-2019, 17:41
یکی میتونه تست پینگ بزاره از 4224 و 8888 ؟

ERF@NIAN
21-10-2019, 19:58
Dota 2 107
Cs go 120
بتل 121
پابجی 130
Gta v 120
Lol 118
Wow 102
4.2.2.4 93
8.8.8.8 95
بدون پروفایل گیم تهران. البته من اینارو نمیزنم واسه همین کیفیت اجرا شدنشونو نمیدونم ولی پینگشون اینه

MOH@ND3S
21-10-2019, 23:22
Dota 2 107
Cs go 120
بتل 121
پابجی 130
Gta v 120
Lol 118
Wow 102
4.2.2.4 93
8.8.8.8 95
بدون پروفایل گیم تهران. البته من اینارو نمیزنم واسه همین کیفیت اجرا شدنشونو نمیدونم ولی پینگشون اینه

حالا تا پنلتون درست بشه یا نشه تلفنی بهشون بگید پروفایل گیمینگ دستی فعال کنن همین سرعتی که دارید.

ERF@NIAN
22-10-2019, 00:58
حالا تا پنلتون درست بشه یا نشه تلفنی بهشون بگید پروفایل گیمینگ دستی فعال کنن همین سرعتی که دارید.
پنل دیگه واسم مهم نیست، چون فکر میکردم اتوماتیک باشه. اگه قراره دستی بالا پایین ببرن خب خود آدم زنگ میزنه انجام بدن
پینگم من بازی خاصی نمیکنم که احتیاج به پینگ خوب داشته باشه، همینجوری خوبه، خط هم پایدارتره روی 16 مگ
مسئله مهم نوسان و افت سرعته که شبدیز قربونش برم از پیشگامان بدتر نباشه بهترم نیست
فقط چون vpn روشن میکنم خوب میشه تخلیه نکردم و این شرکت موندم

magiteq1
22-10-2019, 01:57
افت سرعت به چ شکله؟

ERF@NIAN
22-10-2019, 02:32
تک کانکشن که معمولا نهایتا تا ظهر خوبه، بعدش تعطیل میشه
مثلا ممکنه یه لحظه خوب باشه بعد دوباره نوسان کنه. شباهم که کلا تعطیله اصلا بالا نمیره کلا پایین
سرعت دانلود من از پلی استور دو سه شب پیش دانلود میکردم سرعت اومده بود روی 200،300 کیلوبایت، بعدا تست گرفتم بهتر شده بود
بعد وقتی با ps4 دانلود میکنم اگه مشکل خاصی نباشه میانگین سرعت 1.4مگ یا. 1.5 مگه. چون یه مقدار نوسان داره این میانگینشه. آپدیت ورژن 7 پلی استیشن هم اومده بود چند روز پیش که اون خیلی سرعت دانلودش کمتر بود
ولی با پیشگامان اون زمان که هنوز محدودیت درست نکرده بود راحت 1.7 مگ تقریبا ثابت میگرفتم. البته اواخر پیشگامان خراب شده بود

MOH@ND3S
22-10-2019, 15:00
پنل دیگه واسم مهم نیست، چون فکر میکردم اتوماتیک باشه. اگه قراره دستی بالا پایین ببرن خب خود آدم زنگ میزنه انجام بدن
پینگم من بازی خاصی نمیکنم که احتیاج به پینگ خوب داشته باشه، همینجوری خوبه، خط هم پایدارتره روی 16 مگ
مسئله مهم نوسان و افت سرعته که شبدیز قربونش برم از پیشگامان بدتر نباشه بهترم نیست
فقط چون vpn روشن میکنم خوب میشه تخلیه نکردم و این شرکت موندم

اتوماتیکه 15 دقیقه بعد ثبت درخواست اعمال میشه.

سرعت تک کانکشن هم تو 95 درصد شرکت ها افتش وجود داره اونم بخاطر اینه که اکثر مسیر های بین الملل فول میشن..ولی از لحاظ شبکه داخلی و قطعی و ... شبدیز که تا الان بهتر بوده.

George Shelly
22-10-2019, 16:29
رنج آی پی های شبدیز چیه / از پورت کدوم شرکت استفاده می کنه واسه کرج ؟

ERF@NIAN
22-10-2019, 18:04

رنج 185 و 109. ولی اصل کاری 109 هست و اکثر مواقع وصل میشه
حتی گاهی به 185 وصلی بعد چندساعت ممکنه اینترنت قطع بشه بره روی 109
رنج آیپی ها مشابه پیشگامانه، تو سایت اسپید تست هم اکثر مواقع میزنه شبدیز، گاهیم میزنه پیشگامان

George Shelly
22-10-2019, 18:14
رنج 185 و 109. ولی اصل کاری 109 هست و اکثر مواقع وصل میشه
حتی گاهی به 185 وصلی بعد چندساعت ممکنه اینترنت قطع بشه بره روی 109
رنج آیپی ها مشابه پیشگامانه، تو سایت اسپید تست هم اکثر مواقع میزنه شبدیز، گاهیم میزنه پیشگامان

داشدم بهش فک میکردم بگیرم با این حساب دیگه اصلا نمیگیرم چون هرجا اسم پیشگامانه اونجا نت مشکل داره ..
من هرجور محاسبه کردم دیده بان برام بهترینه تو این شرایط ...
به اسبانک و چندتای دیگه هم زنگیدم هیچ کدوم آفر جذابی نداشدن مجبورم رو همین بمونم ، البته تو شرایظ تخلیه لازم نیسدم ولی خوب دوس داشدم بهتر شه ...

MOH@ND3S
24-10-2019, 01:28

کرج پورتاش مال خودشه.
رنج آی پی هاشم همه به نام خودشه از این لینک میتونید ببینید :

60 درصد پهنای باند اصلی اینترنت رو تو زیرساخت از پیشگامان و ما بقی رو از لایزر میگیره که اونم عضو کنسرسیوم ایران اف سی پی هست و در آخر از کور آسیاتک رد میشه.

black sabbath
24-10-2019, 16:55
خطم رانژه شد
با توجه به نویز شدید درخواست دادم که snr رو بالا بیارن و به همین دلیل خط روی 8 بسته شده و الآن snr برابر 14 هست
البته خوبیه این شرکت اینه که ماهی 6 مرتبه می تونی خودت از توی سایت سرعت خط رو بالا پایین کنی
تست خط:

مولتی داخل

تک داخلی:

مولتی خارج:

تک خارجی:

پینگ 8.8.8.8
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ب-ظ.jpg

مثل پیشگامان یوتیوب اینجا هم فیلتر نیست

George Shelly
24-10-2019, 16:59
خطم رانژه شد
با توجه به نویز شدید درخواست دادم که snr رو بالا بیارن و به همین دلیل خط روی 8 بسته شده و الآن snr برابر 14 هست
البته خوبیه این شرکت اینه که ماهی 6 مرتبه می تونی خودت از توی سایت سرعت خط رو بالا پایین کنی
تست خط:

مولتی داخل

تک داخلی:

مولتی خارج:

تک خارجی:

پینگ 8.8.8.8

مثل پیشگامان یوتیوب اینجا هم فیلتر نیست

هاها این چیه الان ؟ با وی پی ان تست گرفتی ؟ پینگ داخل با تهران ۸۶ ؟

black sabbath
24-10-2019, 17:03
هاها این چیه الان ؟ با وی پی ان تست گرفتی ؟ پینگ داخل با تهران ۸۶ ؟
نه بدون وی پی ان تست گرفتم

George Shelly
24-10-2019, 17:08
نه بدون وی پی ان تست گرفتم
نه عاخه امکان نداره پینگ داخلی ۱۸۰ باشه غیرممکنه ، تو گوگل بزن ip ببین چی میزنه ...

black sabbath
24-10-2019, 17:11
نه عاخه امکان نداره پینگ داخلی ۱۸۰ باشه غیرممکنه ، تو گوگل بزن ip ببین چی میزنه ...
Details for 185.129.188.39

IP:
185.129.188.39

Decimal:
3112287271

Hostname:
185-129-188-39-dynamic.shabdiznet.com

ASN:
50530

ISP:
Shabdiz Telecom Network

Organization:
Shabdiz Telecom Network

Services:
None detected

Type:
Broadband ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Assignment:
Likely Static IP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Blacklist:

Continent:
Asia

Country:
Iran [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

State/Region:
Alborz

City:
Karaj

Latitude:
35.8355 (35° 50′ 7.80″ N)

Longitude:
51.0103 (51° 0′ 37.08″ E)

George Shelly
24-10-2019, 17:54
Details for 185.129.188.39

IP:
185.129.188.39

Decimal:
3112287271

Hostname:
185-129-188-39-dynamic.shabdiznet.com

ASN:
50530

ISP:
Shabdiz Telecom Network

Organization:
Shabdiz Telecom Network

Services:
None detected

Type:
Broadband ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Assignment:
Likely Static IP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Blacklist:

Continent:
Asia

Country:
Iran [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

State/Region:
Alborz

City:
Karaj

Latitude:
35.8355 (35° 50′ 7.80″ N)

Longitude:
51.0103 (51° 0′ 37.08″ E)

یه ریبوت کن ببین بهتر میشه

black sabbath
24-10-2019, 18:08
یه تست از دانلود از سرور داخل

خیلی نوسان داره

George Shelly
24-10-2019, 18:23

خیلی نوسان داره

تازه سرور داخلیه ، اگه همین جوری بمونه که افتضاحه ، ریبوت کن ببین پینگ چطوری میشه

MOH@ND3S
24-10-2019, 18:28

خیلی نوسان داره

از وضعیت خط تو مودم اسکرین بدید.و اینکه کدوم شهرید ؟

black sabbath
24-10-2019, 20:07
تازه سرور داخلیه ، اگه همین جوری بمونه که افتضاحه ، ریبوت کن ببین پینگ چطوری میشه
مولتی داخل:

تک داخل:

از وضعیت خط تو مودم اسکرین بدید.و اینکه کدوم شهرید ؟

شاهرود
با همین شرایط خط با پیشگامان شرایط خیلی بهتری داشتم
خر شدم گفتم بیام این شرکت که جشنواره با حجم بالا و قیمت پایین داره
هر ارزونی بی علت نیست

George Shelly
24-10-2019, 20:19
این شرکت آشغاله جشنواره گذاشته بود 3 ماه 1500 گیگ بین الملل 75 تومن!!!!!!! یعنی ملوم بود یه ریگی تو آستینش هست!!!! دیده بان که خدای حجمه چنین سرویسی رو هیچ وقت نداده بعد این شرکت .........!
یه ایرادی که به بیشتر کاربرا وارده اینه که تا یه چیز میشه سریع شرکت عوض نکنید !!!!! بمونید همونو گیر بدید درستش کنن!!!!
مثل من که پدر سلطانی رو درمیارم تو دیده بان تا درستش کنه تازه بهمم گزارش میده که چیشد .....

MOH@ND3S
24-10-2019, 20:50
مولتی داخل:

تک داخل:

شاهرود
با همین شرایط خط با پیشگامان شرایط خیلی بهتری داشتم
خر شدم گفتم بیام این شرکت که جشنواره با حجم بالا و قیمت پایین داره
هر ارزونی بی علت نیست

روزای اول منم وضعیتم خوب نبود بعدا درست کردم.عجله نکنید.
شما اول Annex M رو غیر فعال کنید تو مودم و فقط adsl2+ AnnexA بذارید تا یکم باند آپ استریمو بده به دانلود و snr بیاد بالا.(نیازی نیست خط آپ 2 مگ داشته باشه تا زمانی که پروفایل آپ 2 مگ نداره شرکت)
دوم اینکه از توی پنل کاربری بخش کیفیت خط برید سرعت 10 مگ با آپلود 1مگ رو که علامت دسته بازی بالاشه بزنید صبر کنید تا تغییرات اعمال بشه وضعیتو دوباره بگید اینجا.

MOH@ND3S
24-10-2019, 20:58
وضعیت الان من :

تک کانکشن

black sabbath
24-10-2019, 21:14
روزای اول منم وضعیتم خوب نبود بعدا درست کردم.عجله نکنید.
شما اول Annex M رو غیر فعال کنید تو مودم و فقط adsl2+ AnnexA بذارید تا یکم باند آپ استریمو بده به دانلود و snr بیاد بالا.(نیازی نیست خط آپ 2 مگ داشته باشه تا زمانی که پروفایل آپ 2 مگ نداره شرکت)
دوم اینکه از توی پنل کاربری بخش کیفیت خط برید سرعت 10 مگ با آپلود 1مگ رو که علامت دسته بازی بالاشه بزنید صبر کنید تا تغییرات اعمال بشه وضعیتو دوباره بگید اینجا.
بعد از تغییراتی که گفتید:

مولتی:

تک:

پارامترهای مودم:

MOH@ND3S
24-10-2019, 21:18
بعد از تغییراتی که گفتید:

مولتی:

تک:

پارامترهای مودم:

الان راضی شدید ؟ :biggrin: وضعیت خط هم خوبه اگر با تماس تلفنی اینا لینک نمیوفته دیگه نمیوفته.

black sabbath
24-10-2019, 21:37
الان راضی شدید ؟ :biggrin: وضعیت خط هم خوبه اگر با تماس تلفنی اینا لینک نمیوفته دیگه نمیوفته.
بله ممنون طبق معمول تند روی کردم البته زوده برای نتیجه گیری کلی روی این شرکت اما الآن که خوبه شرایط
تلگرام با پر*و*کسی داخلی بسیار سریع عکسها و فیلم ها رو باز می کنه.اینستاگرام هم مشکلی نیست
متشکرم :»

vegas
24-10-2019, 21:55
این شرکت آشغاله جشنواره گذاشته بود 3 ماه 1500 گیگ بین الملل 75 تومن!!!!!!! یعنی ملوم بود یه ریگی تو آستینش هست!!!! دیده بان که خدای حجمه چنین سرویسی رو هیچ وقت نداده بعد این شرکت .........!
یه ایرادی که به بیشتر کاربرا وارده اینه که تا یه چیز میشه سریع شرکت عوض نکنید !!!!! بمونید همونو گیر بدید درستش کنن!!!!
مثل من که پدر سلطانی رو درمیارم تو دیده بان تا درستش کنه تازه بهمم گزارش میده که چیشد .....

شما قبض تلفنت چه قدر میشه اگه بخوای روزی چهار بار با شرکت تماس بگیری که فقط 100 هزار تومان باید پول تلفن بدی شرکتی که باید روزی 10 بار تماس بگیری تا یک اینترنت درست و حسابی بده همون بهتره کلا جمع کنه و یک کار دیگه کنه ...

George Shelly
25-10-2019, 07:45
شما قبض تلفنت چه قدر میشه اگه بخوای روزی چهار بار با شرکت تماس بگیری که فقط 100 هزار تومان باید پول تلفن بدی شرکتی که باید روزی 10 بار تماس بگیری تا یک اینترنت درست و حسابی بده همون بهتره کلا جمع کنه و یک کار دیگه کنه ...
خواستم بگم با پیگیری بهترش کنیم منظورم این نبود پول بدیم خواهش تمنا هم بکنیم ، وگرنه شما سوییچ کن بین شرکتا عملا چیزی حس نمی کنی در رابطه با کیفیت ...نه پینگت مثلا پنجاه درصد بهتر میشه نه چیز دیگه ای ...
الان من با ایرانسل که پینگ ۴۲۲۴ رو ۹۵ هست تو بازی ۱۰۵ میده پینگ دیده بانم که با ۴۲۲۴ رو ۱۲۵ هست تو بازی ۱۲۰ میده ، عملا تفاوت هیچه ، حالا من شرکت عوض کنم چی گیرم میاد وقتی همشون مثل همن ...
من البته هیچ وقت با پشتیبانی دیده بان حرف نمیزنم فقط تو تلگرم به مدیر فنی تکس میدم اونم ج میده ، شما هرجا هستی شماره مدیر فنیشو داشته باش

vegas
25-10-2019, 10:27
خواستم بگم با پیگیری بهترش کنیم منظورم این نبود پول بدیم خواهش تمنا هم بکنیم ، وگرنه شما سوییچ کن بین شرکتا عملا چیزی حس نمی کنی در رابطه با کیفیت ...نه پینگت مثلا پنجاه درصد بهتر میشه نه چیز دیگه ای ...
الان من با ایرانسل که پینگ ۴۲۲۴ رو ۹۵ هست تو بازی ۱۰۵ میده پینگ دیده بانم که با ۴۲۲۴ رو ۱۲۵ هست تو بازی ۱۲۰ میده ، عملا تفاوت هیچه ، حالا من شرکت عوض کنم چی گیرم میاد وقتی همشون مثل همن ...
من البته هیچ وقت با پشتیبانی دیده بان حرف نمیزنم فقط تو تلگرم به مدیر فنی تکس میدم اونم ج میده ، شما هرجا هستی شماره مدیر فنیشو داشته باش
۱۰۰ درصد تفاوت میکنه شاید یک شرکت پهنای باند خارجی بیشتری از زیر ساخت بخره یا مثلا مشترکین کمتری بگیری تا تاثیری کمتری روی سرعت و پینگ و ... داشته باشه یا مثلا همین طور حجم ۱ ترابایت و ... نده به مشترک بدون اینکه به مشترکاش فکر کنه من نمیگم که مثلا فلان شرکت اینترنتی عالیه و مشکل نداره همشون مشکلات خاص خودشون را دارن ولی ادم میگرده یک شرکت ‍پیدا کنه که مشکلات کمتری داشته باشه که نخواد روزی ۱۰ بار با بخش فنی تماس بگیره ....

black sabbath
25-10-2019, 23:41
ساعت 23:40 دقیقه و افت سرعت

مولتی

تک

George Shelly
26-10-2019, 00:15
۱۰۰ درصد تفاوت میکنه شاید یک شرکت پهنای باند خارجی بیشتری از زیر ساخت بخره یا مثلا مشترکین کمتری بگیری تا تاثیری کمتری روی سرعت و پینگ و ... داشته باشه یا مثلا همین طور حجم ۱ ترابایت و ... نده به مشترک بدون اینکه به مشترکاش فکر کنه من نمیگم که مثلا فلان شرکت اینترنتی عالیه و مشکل نداره همشون مشکلات خاص خودشون را دارن ولی ادم میگرده یک شرکت ‍پیدا کنه که مشکلات کمتری داشته باشه که نخواد روزی ۱۰ بار با بخش فنی تماس بگیره ....

من تو خونه یه خط دیگه دارم روش شاتل هست که پدرم ازش استفاده می کنه عصر تست کردم ببینید کیفیتش چه فرقی با نت دیده بان من داره ؟ در عمل صفر!!!!!!!! فقط پینگش کمی بهتره که اصلا به چشم نمیاد ، این شرکتا زیر10 درصد با هم تو کیفیت اختلاف دارن و عوض کردنشون دردی رو دوا نمی کنه مشکل ریشه ای تر از این حرفاست ....
شما زمانی میتونی بگی کیفیت با تغییر isp عوض میشه که مثلا پینگت 60 درصد بهتر شه ، اونجوری بله حرف شما درسته ، نه اینکه با دیده بان پینگت 120 بری شاتل بشه 105 بگی بله کیفیت خیلی بهتر شد ، من تاکیدم به حهت عوض نکردن شرکت از این جهت هست وگرنه شما پشت هم عوض کن .

دیده بان سرویس خودم :

شاتل سرویس پدرم تست شده رو گوشی

MOH@ND3S
26-10-2019, 12:01
ساعت 23:40 دقیقه و افت سرعت

مولتی

تک

سرور ها هم تاثیر دارنا..با چند تا سرور دیکه هم تست کنید.

magiteq1
26-10-2019, 19:48
مال منم امروز رانژه شد
سرویس 16 مگ با 500 گیگ
پینگ همین الان با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 زیر 90 هست
سرعت تک کانکشنه سرور داخل 16 مگ
تک کانکشنه خارج حدود 8 الی 10 مگ
از پیشگامان بهتره. همین پینگ هم سرعت و پایداریش. البته خیلی کم
انقدررر دیوایس فیلترینگ اضافه کردن به شبکه که زدن نابود کردن همه چیز رو و ما مجبوریم با 16 کانکشن از نهایت سرعت بین الملل استفاده کنیم. واقعا گند زدن به نت

mahan999
26-10-2019, 21:12
من تو خونه یه خط دیگه دارم روش شاتل هست که پدرم ازش استفاده می کنه عصر تست کردم ببینید کیفیتش چه فرقی با نت دیده بان من داره ؟ در عمل صفر!!!!!!!! فقط پینگش کمی بهتره که اصلا به چشم نمیاد ، این شرکتا زیر10 درصد با هم تو کیفیت اختلاف دارن و عوض کردنشون دردی رو دوا نمی کنه مشکل ریشه ای تر از این حرفاست ....
شما زمانی میتونی بگی کیفیت با تغییر isp عوض میشه که مثلا پینگت 60 درصد بهتر شه ، اونجوری بله حرف شما درسته ، نه اینکه با دیده بان پینگت 120 بری شاتل بشه 105 بگی بله کیفیت خیلی بهتر شد ، من تاکیدم به حهت عوض نکردن شرکت از این جهت هست وگرنه شما پشت هم عوض کن .

دیده بان سرویس خودم :

شاتل سرویس پدرم تست شده رو گوشی

تک کانکش از دیده بان سرور آلمان میگذاری ؟

magiteq1
27-10-2019, 10:53
دوستان شما هم با kerio مشکل دارید؟؟
سرعت دان با کریو به شکل عجیبیه. یکدفعه میره 1 ثانیه قفل میکنه دوباره میاد پایین یک ثانیه قفل میکنه و به همین شکل ادامه ادامه داره
الان برای این شرکت باید چی استفاده کرد

magiteq1
27-10-2019, 13:57
دوستان سایت dlfox تو لیست داخلی هست ولی شبدیز داره بین الملل محاسبه میکنه. تماسم گرفتم و گفت باید سایت ip های ما رو اپدیت کنه
اینجوری باشه باید سایت دم به دم ip اپدیت کنه
داستان چیه؟

George Shelly
29-10-2019, 11:41
تک کانکش از دیده بان سرور آلمان میگذاری ؟

تست با سه سرور - تک کانکشن

تست 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تست 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تست 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hosseinzfff
29-10-2019, 13:27
منم خطم رانژه شد شنبه ...موقع ثبت نام هم خودشون 30 تومن تخفیف اعمال کردن برام بدون اینکه من بهشون چیزی بگم کلا از مشتری مداریشون خوشم اومد ..سرعتش هم خوبه فقط ping ش بالاست برا من که احتمالا با تغییر پروفایل درست میشه ...

پیشگامان مشکل MTU داشت وقتی V-P-N به صورت L2TP در روتر ست میکردی و کانکت میشدی سایت یوتیوب و همچنین تلگرامو باز نمیکرد اما شبدیز این مشکلو نداره ..

رنج ایپی هاشم شبیه به پیشگامانه

بخش کیفیت خط تلفن تو پنل کاربری هم خرابه به پشتیبانی تیکت زدم ببینیم درستش میکنند یا نه.

magiteq1
30-10-2019, 20:58
اینا چرا دانلودها و dlfox رو بین الملل حساب میکنن!!!!!!!!!!
به 195 شکایت زدم. پشتیبانیشم هم واقعا چرت و پرت تحویل من داد

naasr
30-10-2019, 21:12
اینا چرا دانلودها و dlfox رو بین الملل حساب میکنن!!!!!!!!!!
به 195 شکایت زدم. پشتیبانیشم هم واقعا چرت و پرت تحویل من داد

یه لینک ازش بده با شاتل هم تست کنم ببینم داخلی حساب میشه بین الملل

ERF@NIAN
30-10-2019, 22:46
کلا پشتیبانی تعطیله، اون روزی زنگ زده بودم میگفت باید به بخش فروش واسه پنل بگی اوناهم تا 5 عصر هستن
فردا زنگ زدم فروش گفت کلا کار نمیکنه بخش کیفیت خط تلفن پنل باید از مخابرات بگیری این اطلاعات رو
بعدا تیکت زدم زنگ زده میگه واسه ما درسته اگه واسه شما خرابه فلان کن. که من نشنیدم چی گفت چون میخواستم پنل رو چک کنم درست شده یا نه که دیدم نشده. دیگه نشنیدم چی گفت

magiteq1
31-10-2019, 00:19
یه لینک ازش بده با شاتل هم تست کنم ببینم داخلی حساب میشه بین الملل

دانلودها

اینا بهترین سایت ها دانلود گیمه. اگر بین الملل حساب کنه به درد لای جرز میخوره.
الان بیشترین ترافیک های داخل از سایت های دانلود گیمه که فک کنم شبدیز همرو داره بین الملل حساب میکنه در صورتی که تو لیست سازمان تنظیم هست

alireza20202003
07-11-2019, 18:53
جریان پشتیبانی چجوریه ؟‌ ۲۴ ساعته نیست ؟ من زنگ میزنم میگه نفر اول در صف انتظار هستید همش. احیانا روزای تعطیل و خارج از ساعات کاری پشتیبانی نداره ؟

ERF@NIAN
07-11-2019, 19:26
پشتیبانی کلا تعطیله و شرکت داغونیه
تیکت منم حذف کردن بدون رسیدگی

magiteq1
07-11-2019, 20:00
- - - Updated - - -

جریان پشتیبانی چجوریه ؟‌ ۲۴ ساعته نیست ؟ من زنگ میزنم میگه نفر اول در صف انتظار هستید همش. احیانا روزای تعطیل و خارج از ساعات کاری پشتیبانی نداره ؟

9 تا 5 بعد از ظهر. برای بخش فروش. بخش فنی هم فک کنم 24 ای باش
پشتیبانیشم یه جورایی دغونه

- - - Updated - - -

پشتیبانی کلا تعطیله و شرکت داغونیه
تیکت منم حذف کردن بدون رسیدگی

برای چی شکایت زدی؟

hosseinzfff
07-11-2019, 20:02
دو بار برای تغییر سرعت پنل تیکت زدم گفتن در مرحله ازمایشی هست این قابلیت داریم روش کار میکنیم ... شبا هم که زنگ میزنی جواب نمیدن اصلا کلا تعطیله تا ظهر بازه انگار بعد کرکره رو میکشن پایین..:thumbsup:(ولی هر کاری بگی برات انجام میدن فوری )

alireza20202003
08-11-2019, 00:14
دو بار برای تغییر سرعت پنل تیکت زدم گفتن در مرحله ازمایشی هست این قابلیت داریم روش کار میکنیم ... شبا هم که زنگ میزنی جواب نمیدن اصلا کلا تعطیله تا ظهر بازه انگار بعد کرکره رو میکشن پایین..:thumbsup:(ولی هر کاری بگی برات انجام میدن فوری )

والا من که میخوام پروفایل فست یا همون به اصطلاح گیمینگ رو فعال کنن برام و میگن شما گیمینگ نداری ! مگه سرویس گیم دارن اصلا اینا ؟ خیلی افتضاحه وضع پشتیبانی

magiteq1
08-11-2019, 11:45
والا من که میخوام پروفایل فست یا همون به اصطلاح گیمینگ رو فعال کنن برام و میگن شما گیمینگ نداری ! مگه سرویس گیم دارن اصلا اینا ؟ خیلی افتضاحه وضع پشتیبانی

از تو پنل چرا فعال نمیکنی؟؟
از قسمت کیفیت خط

magiteq1
08-11-2019, 11:47
دوستانی گیم دان میکنن , از کدوم سایت براشون با شبدیز نیم بها یا 1 به 4 میوفته در حال حاضر که خودشون هم تست کرده باشن؟

alireza20202003
08-11-2019, 14:39
از تو پنل چرا فعال نمیکنی؟؟
از قسمت کیفیت خط

برای من چیزی اونجا نیست کلا خودشونم میگن مشکل داره فعلا برای همه فعال نیست.

magiteq1
09-11-2019, 14:03
شبدیزم. ر...د رفت. سرویس 16 مگش رو بین االملل کرده 360!!!!!

alireza20202003
09-11-2019, 14:56
شبدیزم. ر...د رفت. سرویس 16 مگش رو بین االملل کرده 360!!!!!

میزان استفاده منصفانه (FUP) : مجموع ترافیک بین الملل و ترافیک داخل کشور میباشد که به ترتیب به نسبت 1 به 4 تقسیم میشود .

این جمله جایزه نوبل ادبیات داره.

magiteq1
09-11-2019, 15:02
ما که این ماه تخلیه میزنیم و میریم دوباره پیشگامان.
تنها تفاوت اش با پیشگامان محدود نشدن سرعتش بود که با این وضع ترافیک دیگه اینم به درد نمیخوره

MOH@ND3S
09-11-2019, 21:11
ما که این ماه تخلیه میزنیم و میریم دوباره پیشگامان.
تنها تفاوت اش با پیشگامان محدود نشدن سرعتش بود که با این وضع ترافیک دیگه اینم به درد نمیخوره

پیشگامان که 80 گیگه 16 مگش با ماهی 80 تومن !

ERF@NIAN
09-11-2019, 21:56
360 گیگ بین الملل 16 مگ 80 تومن
280 گیگ بين الملل 16 مگ 68 تومن
200 گیگ بین الملل 16 مگ 57 تومن
100 گیگ 47 تومن
50 گیگ 40 تومن
جالبه اگه یک ساله بخری یا قیمتش گرون تر میشه نسبت به ماهانه، یا قیمت درسته و حجم کمتر شده

به هرحال من میمونم شبدیز
تنها انتخاب دیگم با توجه به قیمت و کیفیت شاتله که هنوز شبدیز از شاتل ارزون تره
در حد همین 300 تا 400 گیگ استفاده منه

magiteq1
09-11-2019, 23:42
پیشگامان که 80 گیگه 16 مگش با ماهی 80 تومن !

نه vip حجم اش 1500 گیگ بین الملل

persian.godfather
11-11-2019, 12:16
چه تعرفه های متنوع و خوبی گذاشته ، من ۱۶ مگ با حجم متوسط و قیمت پایین میخواستم که هیچ شرکتی نداشت ، ولی شبدیز گذاشته ، میخوام از ماه دیگه بیام شبدیز ، چطوره راضی هستید؟

magiteq1
11-11-2019, 13:38
چه تعرفه های متنوع و خوبی گذاشته ، من ۱۶ مگ با حجم متوسط و قیمت پایین میخواستم که هیچ شرکتی نداشت ، ولی شبدیز گذاشته ، میخوام از ماه دیگه بیام شبدیز ، چطوره راضی هستید؟

پشتیبانیش که تعطیله. حجم ها رو هم کم کرده. بعضی سایت های داخلی دانلود گیم معروف رو هم بین الملل میندازه.
مشکل دیگه نداره

ERF@NIAN
23-11-2019, 15:22
ساعت 15:08 وصل شد
احتمالا همه شرکتایی که زيرمجموعه پیشگامان هستن الآن وصل باشن

hosseinzfff
25-11-2019, 14:11
ساعت 15:08 وصل شد
احتمالا همه شرکتایی که زيرمجموعه پیشگامان هستن الآن وصل باشن

اره برا منم همون موقع وصل شدش... شما افت سرعت دارین یا فقط من مشکل دارم سرعتم بیشتر 4 مگ نمیشه ...

ERF@NIAN
25-11-2019, 15:23
اره برا منم همون موقع وصل شدش... شما افت سرعت دارین یا فقط من مشکل دارم سرعتم بیشتر 4 مگ نمیشه ...

بله سرعت افت داره
با 8 کانکشن سرعت تا 500،600 کیلوبایت افت میکنه

hosseinzfff
25-11-2019, 16:33
بله سرعت افت داره
با 8 کانکشن سرعت تا 500،600 کیلوبایت افت میکنه

الان درست شد مشکل از خودم بود اصلا حواسم نبود تو تنظیمات روتر bandwidth limiter فعال بود و رو 4 مگ ست کرده بودم :laughing:

ruzbeh1
30-11-2019, 00:13
سلام دوستان،تو مرکز ما پیشگامان سرویس نمی ده اما شبدیز زده که سرویس می ده تو مرکزمون ، مرکز ما که پورت پیشگامان نداره،پس شبدیز از پورت آسیاتک استفاده می کنه واسه ارائه سرویس؟ کیفیت سرویس آسیاتک هم تو مرکز ما جالب نیست،پس این یعنی کیفیت شبدیز هم تو مرکز ما خوب نمی تونه باشه؟ با تشکر

ruzbeh1
30-11-2019, 17:53
سلام دوستان،اگه امکانش هست یکی از بچه ها که از این شرکت سرویس داره جواب سوالات منو بده ؟ 1)این شرکت واسه ارائه سرویس از پورتای کدوم شرکت استفاده می کنه؟(مرکز ما تحت پوشش پیشگامان نیستش) 2)سرعت دان استرم و اپ استریم سرویس 16 مگ این شرکت روی چند بسته می شه؟ 3)وضعیت پینگ و پکت لاس این شرکت چطوریه؟با تشکر

alireza20202003
01-12-2019, 19:10
سلام دوستان،اگه امکانش هست یکی از بچه ها که از این شرکت سرویس داره جواب سوالات منو بده ؟ 1)این شرکت واسه ارائه سرویس از پورتای کدوم شرکت استفاده می کنه؟(مرکز ما تحت پوشش پیشگامان نیستش) 2)سرعت دان استرم و اپ استریم سرویس 16 مگ این شرکت روی چند بسته می شه؟ 3)وضعیت پینگ و پکت لاس این شرکت چطوریه؟با تشکر

1-من فقط پیشگامان رو دیدم
2-روی 16/1
3-پکت لاس معمولا نداره پینگشم از ایران حدود ۳۰ هست 8.8.8.8 حدود ۱۱۵
تمام موارد فوق اگه تو خود کرج باشید ظاهراً فرق داره. الآنم نت من قطعه !

magiteq1
02-12-2019, 15:30
بلاخره بعد از بیش از یک ماه شکایت. شبدیز ترافیک یکسری سایت رو که خارجی حساب میکرد. دیگه داخلی میندازه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شششش_thumb.png ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شششش.png)

- - - Updated - - -

Reza_brj
03-12-2019, 16:45
دوستانی شبدیزی شما هم روی اینستا مشکل لود کلیپ و تیکه تیکه پخش شدن لایو دارید؟
واسه من که فقط و فقط با چیز شکن مشکلی نداره
شما چطور؟

hosseinzfff
03-12-2019, 17:15
دوستانی شبدیزی شما هم روی اینستا مشکل لود کلیپ و تیکه تیکه پخش شدن لایو دارید؟
واسه من که فقط و فقط با چیز شکن مشکلی نداره
شما چطور؟

اره منم مشکل کندی اینستا رو دارم با چیزشکن سریع باز میکنه ولی..

masooyan
03-12-2019, 17:24
مشکل کندی اینستا مربوط به همه شرکت هاش و بر میگرده به عزیزان حوزه فیلترینگ...

magiteq1
03-12-2019, 18:37
مشکل کندی اینستا مربوط به همه شرکت هاش و بر میگرده به عزیزان حوزه فیلترینگ...

اگر از فیلترینگ بود باید در تمام ساعات اینجوری میشد. واسه صبح و 12شب به بعد هیچ مشکلی نداره. تو تایم اوج مصرف مشکل پیدا میکنه

Reza_brj
04-12-2019, 00:22
اگر از فیلتیرینگ بود باید تمام ساعات اینجوری بود. واسه صبح و 12 به بعد هیچ مکشلی نداره. تو تایم اوج مصرف مشکل پیدا میکنه

اره اره دقیقا

pizza90
04-12-2019, 11:01
سلام. من سه ماهی هست اومدم های‌وب و از قطعی و پینگش راضی نیستم. وضعیت شبدیز چطوره؟ جشنواره‌ای چیزی نداره؟

magiteq1
04-12-2019, 13:48
سلام. من سه ماهی هست اومدم های‌وب و از قطعی و پینگش راضی نیستم. وضعیت شبدیز چطوره؟ جشنواره‌ای چیزی نداره؟
پینگ خوبی داره. قطعی هم منکه تو این دو ماه ندیدم. محدودیت سرعتم نداره

ruzbeh1
04-12-2019, 17:30
پینگ خوبی داره. قطعی هم منکه تو این دو ماه ندیدم. محدودیت سرعتم نداره
پورت pptp چرا روی شبدیز بسته هستش؟اول کانکت می شه بعد دیس کانکت می شه، روی شاتل پورت pptp باز بود

magiteq1
04-12-2019, 19:10
پورت pptp چرا روی شبدیز بسته هستش؟اول کانکت می شه بعد دیس کانکت می شه، روی شاتل پورت pptp باز بود

من همین الان با این پورت کانکتم و مشکلی ندارم

ruzbeh1
04-12-2019, 19:26
من همین الان با این پورت کانکتم و مشکلی ندارم
پا اکانت پولی کانکت هستید یا رایگان؟

magiteq1
04-12-2019, 20:41

نه اکانت پولی

George Shelly
05-12-2019, 20:33
مال منم امروز شدیدا اختلال پیدا کرده همین الان pptp قطع شد l2tp هم همین طوره -دیده بان

ruzbeh1
05-12-2019, 21:33
مال منم امروز شدیدا اختلال پیدا کرده همین الان pptp قطع شد l2tp هم همین طوره -دیده بان
پس به نظر همه isp ها دارن به ترتیب می بندن ،چون شبدیز منم pptp قطع هستش،شاتل هنوز قطع نشده،دیده بان هم قطع شده یعنی آسیاتک هم قطعه،واسه شما شاتل بازه ؟

George Shelly
05-12-2019, 22:53
پس به نظر همه isp ها دارن به ترتیب می بندن ،چون شبدیز منم pptp قطع هستش،شاتل هنوز قطع نشده،دیده بان هم قطع شده یعنی آسیاتک هم قطعه،واسه شما شاتل بازه ؟

نه بسته نشده فقط اختلال داشت الان درست شده ولی عصر قشنگ اختلال داشتم

masooyan
06-12-2019, 08:30

چطوری روزبه:biggrin:

من آسیاتک دارم و pptp مشکلی نداره.

ruzbeh1
06-12-2019, 11:23
چطوری روزبه:biggrin:

من آسیاتک دارم و pptp مشکلی نداره.
به به به،قربانت،شما خوبی ؟ :n05: اینجا هم نه شاتل نه همراه اول نه ایرانسل که من دیدم مشکلی نداره ، این شبدیز که آیپی هاش از پیشگامانه چیزیلترش خیلی زیاده ، اکثر برنامه ها که رو شاتل و غیره وصل می شه ، روی شبدیز عمل نمی کنه ، حالم اساسی گرفته شد :2:

ruzbeh1
09-12-2019, 22:08
دوستان ، اگه سرعت تک کانکشن و استریم ویدئو واستون مهمه اصلا" سمت این شبدیز نیاین، سرعت تک لینکش به تمام معنا آشغاله ، خودتون نگاه کنید سرعت تک لینک شبدیز::puke:سرویس 16 مگ:puke:

masooyan
09-12-2019, 22:11
دوستان ، اگه سرعت تک کانکشن و استریم ویدئو واستون مهمه اصلا" سمت این شبدیز نیاین، سرعت تک لینکش به تمام معنا آشغاله ، خودتون نگاه کنید سرعت تک لینک شبدیز::puke:سرویس 16 مگ:puke:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همیشه همینه؟

omidscafild
09-12-2019, 22:15
آشغال ترین شرکتی که ازش نت گرفتم شبدیز بود. بعد یه ماه و کلی جر و بحث تونستم تخلیه کنم برگردم شاتل. از نظر سرعت و کیفیت و پشتیبانی که مهمترین چیزان در رده آخر قرار میگیره. گول حجمشو نخورید.

MOH@ND3S
09-12-2019, 22:17

داداش همین الان من با مخابرات هم همینم..با شبدیز هم..
مشکل از شبدیز نیست..پهنای باند بین الملل رو کم کردن ، تو پیک مصرف نمیکشه دیگه هیچی.

ruzbeh1
09-12-2019, 22:21
داداش همین الان من با مخابرات هم همینم..با شبدیز هم..
مشکل از شبدیز نیست..پهنای باند بین الملل رو کم کردن ، تو پیک مصرف نمیکشه دیگه هیچی.
آخه دوست عزیز من روی یک خط دیگه شاتل دارم، این سرعت تک لینک شاتل همین الان ساعت 10:21 شب ، سرویس 16 مگ شاتل:

ruzbeh1
09-12-2019, 22:23
آشغال ترین شرکتی که ازش نت گرفتم شبدیز بود. بعد یه ماه و کلی جر و بحث تونستم تخلیه کنم برگردم شاتل. از نظر سرعت و کیفیت و پشتیبانی که مهمترین چیزان در رده آخر قرار میگیره. گول حجمشو نخورید.
واقعا" منم گول حجمشو خوردم،شانش آوردم روی یک خط دیگه شاتل دارم ، واقعا" اشغاله ،خوب شد یک ماهه گرفتم:puke:

ruzbeh1
09-12-2019, 22:25
همیشه همینه؟
اکثر اوقات همینه ، روی خط دیگم شاتل دارم، سرعتشو نگاه کن با شبدیزم مقایسه کن
سرعت تک لینک سرویس 16 مگ شاتل :

سرعت تک لینک سرویس 16 مگ شبدیز:

George Shelly
09-12-2019, 22:25
من دیده بان دارم شدیدا نتم اختلال داره الان چند روزه خیلی ریبوت میشه خودبخود و اینکه اینستا خیلی کنده با دانلود منیجرم نصف سرعت میده اصلا اینجوری نبوده قبلا به نظرم شدیدا دارن محدودیت درست می کنن همون جور که شیاد بنفش هم گفت تو اسطبل مجلس قراره نت رو حلال کنن و نت رو بشدت محدود کنن ...

ERF@NIAN
09-12-2019, 22:34
من سه ماهه شبدیزم همیشه تک کانکشن تعطیل بوده
از نظر کیفیت شبدیز جزو بدترین هاست

ruzbeh1
09-12-2019, 22:44
من سه ماهه شبدیزم همیشه تک کانکشن تعطیل بوده
از نظر کیفیت شبدیز جزو بدترین هاست
آخه واقعا" شما تک کانکشن سرویس 16 مگ شبدیز و نگاه کنید، فکر نمی کنم هیچ شرکتی همچین تک کانکشن مزخرفی داشته باشه ، سرویس 16 مگابیت ، سرعت تک کانکشن 267 کیلوبیت:puke:

italodance
09-12-2019, 22:46
الان نت انگار مشکل داره بقیه جاها هم همینطور بعدا امتحان کن

ruzbeh1
09-12-2019, 23:00
الان نت انگار مشکل داره بقیه جاها هم همینطور بعدا امتحان کن
آخه مشکل منم همینه،روی خط دیگم شانل دارم ، اون سرعتش الان 10 برابر شبدیز هستش،اصلا" هم مشکل نداره، خودتون مقایسه کنید :
سرعت سرور خارجی سرویس 16 مگ شبدیز همین الان ساعت 11 شب:

سرعت سرور خارجی سرویس 16 مگ شاتل همین الان ساعت 11 شب:

خلاصه نتیجه اینه که اگه دنبال سرعت تک لینک و کیفیت هستید سمت شبدیز آشغال نیاید:puke::puke:

shakib zero
09-12-2019, 23:32
وضعیت پیشگامان هم امشب همینه

فکر کردم مشکل از منه اومدم دیدم بقیه هم ظاهرا امشب مشکل دارن ...

یوتیوب 720 اتوماتیک لود میکرد الان خودکار 144p لود میکنه از بس سرعت پایینه

ruzbeh1
09-12-2019, 23:45

شبدیز هم از پیشگامان می گیره دیگه :biggrin:

ruzbeh1
10-12-2019, 00:26
شرکتی مثل شبدیز که تجهیزاتش واسه آسیاتک باشه و پهنای باندش واسه پیشگامان ، از این بهتر نمی شه، هیچ چی از خودش نداره:puke::puke:

George Shelly
10-12-2019, 07:06
من دیشب سرعتم به قدری خراب بود که حتی نمیشد تست گرفت ، کیفیت صبح و شب زمین تا اسمونه - دیده بان

magiteq1
10-12-2019, 11:13

با v..p...n میری یوتیو...ب؟

shakib zero
10-12-2019, 13:55
با v..p...n میری یوتیو...ب؟

اره

بدون v.p..n رو گوشی اوکیه ولی رو سیستم فقط صفحه باز میکنه و ویدیوها لود نمیشن ( قبلا با سرعت بالا لود هم میشد )

magiteq1
10-12-2019, 15:46
اره

بدون v.p..n رو گوشی اوکیه ولی رو سیستم فقط صفحه باز میکنه و ویدیوها لود نمیشن ( قبلا با سرعت بالا لود هم میشد )

پورت VP انت رو محدود کرده شبدیز. وگرنه من با cloudflare از طریق فایرفاکس میرم و به راحتی 4k پلی میکنم و هیچ مشکلی ندارم

shakib zero
10-12-2019, 19:30
پورت VP انت رو محدود کرده شبدیز. وگرنه من با cloudflare از طریق فایرفاکس میرم و به راحتی 4k پلی میکنم و هیچ مشکلی ندارم
البته شبدیز ندارم پیشگامانه که در کل همشون یه ... هستن :D

با Tweaknews و چندتا v.p..n مطرح تست کردم همشون داغون شدن ...

این cloudflare فایرفاکس برا من هر بار که مرورگر بسته میشه از کار میوفته و باید یه بار با یه چیز دیگه وصل شم بعد دوباره cloudflare کار میکنه :/

حالا گذشته از اینها نمیدونم چرا رو گوشی بدون هیچی راحت باز میشه یوتیوب و ... و رو کامپیوتر هم صفحاتش سریع لود میشن فقط ویدیو لود نمیشه جدیدن

ruzbeh1
10-12-2019, 19:44
البته شبدیز ندارم پیشگامانه که در کل همشون یه ... هستن :D

با Tweaknews و چندتا v.p..n مطرح تست کردم همشون داغون شدن ...

این cloudflare فایرفاکس برا من هر بار که مرورگر بسته میشه از کار میوفته و باید یه بار با یه چیز دیگه وصل شم بعد دوباره cloudflare کار میکنه :/

حالا گذشته از اینها نمیدونم چرا رو گوشی بدون هیچی راحت باز میشه یوتیوب و ... و رو کامپیوتر هم صفحاتش سریع لود میشن فقط ویدیو لود نمیشه جدیدن
این شبدیز گرفته pptp رو مختل کرده ،همون لحظه که با pptp متصل می شی بعد از 3 ثانیه دیسکانکت می شه، حالا نمی دونم از طرف پیشگامان بسته شده یا خود شبدیز بسته،با چند تا شرکت دیگه تست کردم ، شاتل و همراه اول و ایرانسل این مشکل و ندارن

shakib zero
10-12-2019, 20:45
این شبدیز گرفته pptp رو مختل کرده ،همون لحظه که با pptp متصل می شی بعد از 3 ثانیه دیسکانکت می شه، حالا نمی دونم از طرف پیشگامان بسته شده یا خود شبدیز بسته،با چند تا شرکت دیگه تست کردم ، شاتل و همراه اول و ایرانسل این مشکل و ندارن
والا pptp ندارم که تست کنم ولی بعید نیست همین پیشگامان اینکارو کرده باشه ... یه سری ها که کلا وصل نمیشن بقیه هم سرعت جالبی نمیدن

George Shelly
10-12-2019, 21:39
من رو pptp تو ویندوز درجا وصل میشم ولی تو روتر 10 دقیقه طول میکشه سرعتش بده ، ولی L2TP سرعتش عالیه چه تو روتر و چه در ویندوز اما تو روتر تلگرم و یوتیوب رو باز نمی کنه ، کسی میتونه تست کنه اگه روتر داره ببینه باز میشه یا نه ، مشکل بخاطر MTU هست .......

ruzbeh1
10-12-2019, 21:58
من رو pptp تو ویندوز درجا وصل میشم ولی تو روتر 10 دقیقه طول میکشه سرعتش بده ، ولی L2TP سرعتش عالیه چه تو روتر و چه در ویندوز اما تو روتر تلگرم و یوتیوب رو باز نمی کنه ، کسی میتونه تست کنه اگه روتر داره ببینه باز میشه یا نه ، مشکل بخاطر MTU هست .......
یک خورده بیشتر توضیح می دید که منظورتون از تو وینوز و تو روتر چی هستش؟ یعنی منظورتون حالت بریج و ppoe هستش؟

George Shelly
10-12-2019, 22:01
یک خورده بیشتر توضیح می دید که منظورتون از تو وینوز و تو روتر چی هستش؟ یعنی منظورتون حالت بریج و ppoe هستش؟

من کنار مودمم یه روتر دارم توش چیز پی ان ست می کنم تمام دیوایسام مثل گوشی و تبلت و تی وی و ... بدون شیلتر میشن

ruzbeh1
10-12-2019, 22:04
من کنار مودمم یه روتر دارم توش چیز پی ان ست می کنم تمام دیوایسام مثل گوشی و تبلت و تی وی و ... بدون شیلتر میشن
این مشکلی که من با pptp دارم و باید چطوری حل کنم؟ کانکت می شه ، بعد از سه ثانیه کانکشن pptp دیسکانکت می شه،مشکلو چطوری حل کنم؟

George Shelly
10-12-2019, 22:35
این مشکلی که من با pptp دارم و باید چطوری حل کنم؟ کانکت می شه ، بعد از سه ثانیه کانکشن pptp دیسکانکت می شه،مشکلو چطوری حل کنم؟

رو L2TP ست کن ببین چی میشه یا مودمتو ریبوت کن بزار آی پی جدید بگیره

ruzbeh1
10-12-2019, 22:46
رو L2TP ست کن ببین چی میشه یا مودمتو ریبوت کن بزار آی پی جدید بگیره
رو l2tp کانکت می شم،مشکلی ندارم، اما با pptp اول کانکت می شه بعد 3 ثانیه دیسکانکت می شه ، فقط با شبدیز این مشکل و دارم ، رو شاتل این مشکلو ندارم،به نظرتون مشکل از کجاست؟

ALIRK
10-12-2019, 23:04

روتر چی دارید؟
ipبا یوز پس بدید تست کنم

George Shelly
11-12-2019, 06:15
رو l2tp کانکت می شم،مشکلی ندارم، اما با pptp اول کانکت می شه بعد 3 ثانیه دیسکانکت می شه ، فقط با شبدیز این مشکل و دارم ، رو شاتل این مشکلو ندارم،به نظرتون مشکل از کجاست؟

تنظیمات امنیتی شو تغییر به ببین چی میشه یا آی پی سرور رو عوض کن

روتر چی دارید؟
ipبا یوز پس بدید تست کنم

ممنون ، قبلا تست کردیم باهم نشده مشکل از mtu بین مسیری هست
ایسوس هست

Reza_brj
11-12-2019, 18:30
یه 2 روزی هست از ساعت 7 بع بعد انگار نت بین المل قاطی میکنه همش سرعت پایین میاد ------ تو تلگ سرعتش حیلی پایین میشه در صورتی ک سر صبح خیلی خیلی سرعتش خوب هست
کسی چنین مشکلی داره

George Shelly
11-12-2019, 18:47
یه 2 روزی هست از ساعت 7 بع بعد انگار نت بین المل قاطی میکنه همش سرعت پایین میاد ------ تو تلگ سرعتش حیلی پایین میشه در صورتی ک سر صبح خیلی خیلی سرعتش خوب هست
کسی چنین مشکلی داره

عاره سراسریه حتی رو گوشی هم شدیدا کند میشه

masooyan
11-12-2019, 19:45
فکر کنم سوپرایز جهرمی همین بوده[emoji19]

George Shelly
11-12-2019, 19:49
سورپرایز جواد ناظری ( به خودش میگه آذری جهرمی ) اینه که ترافیک داخلی رایگان میشه و خارجی گرون میشه ، حدسم اینه البته، چون از این بی فانوسا چیز بهتری نمیشه انتظار داشت تازه امروز خودشم تایید کرد که قبلا چی بوده ، زیربون میکشیده مرتیکه بی شرف ....

ERF@NIAN
11-12-2019, 23:23
اینترنت قطع شده فقط اینترانت وصله

magiteq1
11-12-2019, 23:34
ساعت 23:30 دقیقه امشب. سرویس 18 مگ. به شکل فوق العاده ای همه چی خوبه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سسس_thumb.png ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سسس.png)

ERF@NIAN
11-12-2019, 23:48
الآن اینترنت وصل شد
خارجی زیر دو مگابیت

ruzbeh1
12-12-2019, 12:54
این شبدیز مسخره گرفته پورت L2tp هم محدود کرده،رو شاتل نه PPtp و نه L2tp محدود نیست، دوستان دیگه تست کنن ببینن وضعیت پورت L2tp شون تو شبدیز چطوریه؟

George Shelly
12-12-2019, 13:00
کسی روتر داره که L2TP داشته باشه ؟
من وقتی چیز پی ان رو به صورت L2TP تو روتر میزنم سایت های یوتیوب و تلگرم بازنمیشه ولی بقیه سایتا باز میشه .... روانیم کرده

ruzbeh1
12-12-2019, 13:18
کسی روتر داره که L2TP داشته باشه ؟
من وقتی چیز پی ان رو به صورت L2TP تو روتر میزنم سایت های یوتیوب و تلگرم بازنمیشه ولی بقیه سایتا باز میشه .... روانیم کرده
امروز شبدیز ورداشته l2tp هم محدود کرده ، من نمی دونم این شبدیز کاسه داغتر از آش شده،هیچ کدوم از شرکتا l2tp و محدود نکردن :puke::puke:

mahmoodsoft
13-12-2019, 17:05
این شبدیز مسخره گرفته پورت L2tp هم محدود کرده،رو شاتل نه PPtp و نه L2tp محدود نیست، دوستان دیگه تست کنن ببینن وضعیت پورت L2tp شون تو شبدیز چطوریه؟

به به چالوس جون :)
L2TP مشکلی نداره برای من، چک کن ببین آیپی سرور وی پی انت فیلتر نشده باشه، یه سری آیپی 2 یا 4 تا پینگ میدن بقیه تایم اوت میشه.

ruzbeh1
13-12-2019, 18:59
به به چالوس جون :)
L2TP مشکلی نداره برای من، چک کن ببین آیپی سرور وی پی انت فیلتر نشده باشه، یه سری آیپی 2 یا 4 تا پینگ میدن بقیه تایم اوت میشه.

به به به،چطوری؟ :n05::n05: از قمی جون و قزوین جون چه خبر؟ نمی بینمشون اینجا :tongue::tongue: تو هم از شبدیز سرویس داری؟ امروز l2tp مشکلش حل شد خوشبختانه ،اما کانکشن pptp مشکل داره تو شبدیز،کانکت می شه ، بعد از چند ثانیه دیس کانکت می شه ،شما ما pptp مشکل نداری؟ در کل چیلرترینگ شبدیز خیلی قوی هستش نسبت به شرکتای دیگه ، فکر کنم به خاطر این هستش که از پیشگامان سرویس می گیره

ruzbeh1
14-12-2019, 19:38
این ماه تموم بشه این شبدیز لعنتی و جمع می کنم، چیلرترینگش خیلی زیاد هستش ، اکثر نرم افزارا که با شاتل کار می کنن تو شبدیز بسته هستش، pptp هم که بعد از چند ثانیه دیسکانکت می شه ، کلا" شرکت مزخرفی بود ،کیفیت پایین و سرعت تک لینکش هم افتضاح:puke::puke::puke::puke:

mahmoodsoft
15-12-2019, 13:53
به به به،چطوری؟ :n05::n05: از قمی جون و قزوین جون چه خبر؟ نمی بینمشون اینجا :tongue::tongue: تو هم از شبدیز سرویس داری؟ امروز l2tp مشکلش حل شد خوشبختانه ،اما کانکشن pptp مشکل داره تو شبدیز،کانکت می شه ، بعد از چند ثانیه دیس کانکت می شه ،شما ما pptp مشکل نداری؟ در کل چیلرترینگ شبدیز خیلی قوی هستش نسبت به شرکتای دیگه ، فکر کنم به خاطر این هستش که از پیشگامان سرویس می گیره

قربانت، والا قمی و قزوین جونم نمیدونم کجا هستن، خیلی ساله ندیدمشون.
pptp هم مشکلی نداره، وصل میشه به راحتی و قطع نمیشه، در مورد فیلترینگش هم من کاملا راضی ام، به نظر من که ضعیفتر از شرکتای دیگه س، یوتیوب و فیسبوک هم فیلتر نیستن، انواع و اقسام پروتکل های وی پی ان وصل میشه و...
به نظرم از pptp و l2tp استفاده نکن، منسوخ شده هستن، امنیت بالایی ندارن دیگه، openvpn و دیگر پروتکلای دیگه خیلی بهترن.

ruzbeh1
15-12-2019, 14:14
قربانت، والا قمی و قزوین جونم نمیدونم کجا هستن، خیلی ساله ندیدمشون.
pptp هم مشکلی نداره، وصل میشه به راحتی و قطع نمیشه، در مورد فیلترینگش هم من کاملا راضی ام، به نظر من که ضعیفتر از شرکتای دیگه س، یوتیوب و فیسبوک هم فیلتر نیستن، انواع و اقسام پروتکل های وی پی ان وصل میشه و...
به نظرم از pptp و l2tp استفاده نکن، منسوخ شده هستن، امنیت بالایی ندارن دیگه، openvpn و دیگر پروتکلای دیگه خیلی بهترن.
من که رکورد زدم، الان 12 ساله اینجا هستم :n05::n05: قمی جون و قزوین جون فکر کنم بازنشسته شدن :n19:من از اکانت رایگان استفاده می کنم، تو اکانت پولی داری؟ شاید شبدیز تو شهر ما این طوری باشه ، همزمان شاتل هم دارم اون اصلا" مثل شبدیز نیست :)

mahmoodsoft
15-12-2019, 16:25
من که رکورد زدم، الان 12 ساله اینجا هستم :n05::n05: قمی جون و قزوین جون فکر کنم بازنشسته شدن :n19:من از اکانت رایگان استفاده می کنم، تو اکانت پولی داری؟ شاید شبدیز تو شهر ما این طوری باشه ، همزمان شاتل هم دارم اون اصلا" مثل شبدیز نیست :)

آره من اکانتم از یه سرویس دهنده وی پی ان خارج از کشوره، رایگان ها فکر کنم محدودیت داشته باشن.
خواستی بگو دسترسی بدم بهت تست کنی ببینی چطوره وضعیت

aminkhan2014
16-12-2019, 17:58
سلام
شبدیز سرویسی ویژه جشنواره یا تازه واردین نداره؟

alireza20202003
16-12-2019, 23:48
ساعت ۵ عصر میرسی خونه و شب میخوای یه سری بری تو اینترنت بچرخی قبل از خواب که خستگی روزت در بره. اما خوب شبدیزه دیگه به فکر خوابته و میخواد بیشتر بخوابی :

بسیار عالی خوشبختانه خط تلفن زیاد داریم و تغییر سرویس دهنده کار یه دقیقست.

ruzbeh1
17-12-2019, 00:32
ساعت ۵ عصر میرسی خونه و شب میخوای یه سری بری تو اینترنت بچرخی قبل از خواب که خستگی روزت در بره. اما خوب شبدیزه دیگه به فکر خوابته و میخواد بیشتر بخوابی :

واسه منم همینه، داغون به تمام معنا:puke:

George Shelly
17-12-2019, 00:38
دیده بان همین الان 00:37 ، شرمنده مال من چند روزه درست شده قبلش خیلی خراب بود xD

mahmoodsoft
17-12-2019, 18:01
DL:16/UP:2 + Fastpath

ruzbeh1
17-12-2019, 18:41

سرعت آپلودتو رو چند بستن؟می تونی یک عکس از صفحه مودمت بزاری؟ پروفایل گیم هم فعاله؟

ruzbeh1
17-12-2019, 19:05

چطوری واست آپلود و رو 2 مگ گذاشتن ، من زنگ زدم گفتم آپلودمو بالاتر ببرین گفتن 1.5 مگ بیشتر نداریم ، بعد گفتم annexM پروفایلمو فعال کنید ، اصلا" نمی دونستن چیه،چطوری واست رو 2 مگ گذاشتن و annexm و فعال کردن؟

mahmoodsoft
17-12-2019, 19:25
چطوری واست آپلود و رو 2 مگ گذاشتن ، من زنگ زدم گفتم آپلودمو بالاتر ببرین گفتن 1.5 مگ بیشتر نداریم ، بعد گفتم annexM پروفایلمو فعال کنید ، اصلا" نمی دونستن چیه،چطوری واست رو 2 مگ گذاشتن و annexm و فعال کردن؟

والا هفته پیش که خط رانژه شد، تنها کاری که کردم AnnexM رو از تنظیمات مودم فعال کردم، بعدش رفتم سراغ پنل شبدیز، کیفیت خط، سرعتی که آپلود 2 مگ مخصوص بازی آنلاین بود رو فعال کردم، اصلا با پشتیبانی تلفنی ارتباط نگرفتم.

ruzbeh1
17-12-2019, 19:40
والا هفته پیش که خط رانژه شد، تنها کاری که کردم AnnexM رو از تنظیمات مودم فعال کردم، بعدش رفتم سراغ پنل شبدیز، کیفیت خط، سرعتی که آپلود 2 مگ مخصوص بازی آنلاین بود رو فعال کردم، اصلا با پشتیبانی تلفنی ارتباط نگرفتم.
تو کیفیت خط من اصلا" آپلود 2 مگ نیست ، فقط آپلود 1 مگ داره ، آپلود 1 مگ داره و 786 و 512 ، از اون طرفم دان استریم تا 20 مگ داره، فکر کنم واسه تو رو پورت پیشگامان سرویسو بستن ، تو مرکز ما پیشگامان سرویس نمی ده و پورت منو رو آسیاتک مزخرف بستن که سرعت آپلود بیشتر از 1 مگ هم نداره ، یکی از علتایی که کیفیت سرویست خوبه فکر کنم همینه که رو پورت پیشگامان بهت سرویس دادن، جاهایی که تحت پوشش پیشگامان نیست روی پورت آسیاتک می بندن

magiteq1
17-12-2019, 19:42
تو کیفیت خط من اصلا" آپلود 2 مگ نیست ، فقط آپلود 1 مگ داره ، آپلود 1 مگ داره و 786 و 512 ، از اون طرفم دان استریم تا 20 مگ داره، فکر کنم واسه تو رو پورت پیشگامان سرویسو بستن ، تو مرکز ما پیشگامان سرویس نمی ده و پورت منو رو آسیاتک مزخرف بستن که سرعت آپلود بیشتر از 1 مگ هم نداره ، یکی از علتایی که کیفیت سرویست خوبه فکر کنم همینه که رو پورت پیشگامان بهت سرویس دادن، جاهایی که تحت پوشش پیشگامان نیست روی پورت آسیاتک می بندن

مرکز مخابراتی ما پیشگامان داره و تو پنل من 2 مگی وجود نداره. ربطی به این چیزا نداره

ruzbeh1
17-12-2019, 20:01
مرکز مخابراتی ما پیشگامان داره و تو پنل من 2 مگی وجود نداره. ربطی به این چیزا نداره
چرا اتفاقا" آسیاتک سخت افزارش بین شرکتا واقعا" ضعیف هستش،الان اکثر شرکتا مثل شاتل و ... annexM و فعال می کنن که باعث می شه سرعت آپلود تا 2 مگ بالا بره ولی تجهیزات آسیاتک تو کانفیگ پورت annexm و ندارن و ماکزیمم آپلودی که پروتای آسیاتک می دن ، 1 مگ هستش، این دوستمون که سرعت آپلود 2 مگ داره یا از پورتای پیشگامان سرویس گرفته یا تو مرکزشون خود شبدیز پورت داره.

magiteq1
17-12-2019, 23:21

ساعت 23:15
مولتی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و تک کانکشن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این احتمال هست. مرکز مخابراتی شلوغ باشه.

mahmoodsoft
18-12-2019, 02:37
سرعت آپلودتو رو چند بستن؟می تونی یک عکس از صفحه مودمت بزاری؟ پروفایل گیم هم فعاله؟

نمیدونم از پورت چه شرکتی استفاده میکنم اما گاهی وقتا آیپی متعلق به پیشگامانه.
پروفایل گیم هم فعاله.
+
وقتی از مودم asus استفاده میکنم کشش خطم تا 18 مگ عه، اما با مودم قدیمی با چیپست برادکام تا 23 مگ کشش داره و ارور crc کمتری هم میده!

magiteq1
18-12-2019, 10:54

نمیدونم از پورت چه شرکتی استفاده میکنم اما گاهی وقتا آیپی متعلق به پیشگامانه.
پروفایل گیم هم فعاله.
+
وقتی از مودم asus استفاده میکنم کشش خطم تا 18 مگ عه، اما با مودم قدیمی با چیپست برادکام تا 23 مگ کشش داره و ارور crc کمتری هم میده!

down رو 23k هست بهت 2500 مگابایت دانلود میده؟

mahmoodsoft
18-12-2019, 13:36
down رو 23k هست بهت 2500 مگابایت دانلود میده؟

دان ریت خط که روی 20K هست، پایین تصویر مشخصه.
اما دو روز پیش 24 مگ رو تست کردم، حداکثر 2048Kb/s میده بهم، اما از ساعت 2 بامداد به بعد 2500 تا رو میده.

ERF@NIAN
18-12-2019, 20:11
این وضعیت شبدیز و نوسان شدیدش ساعت 8 شب. گاهی ممکنه اتفاقی برای دقایق یا حتی یک ساعت خوب باشه ولی به طور کلی شبدیز همینطوری خرابه

George Shelly
18-12-2019, 20:22
دیده بان 16 مگ ، یه شب خوبه یه شب بد ، اپلودشم به خواست خودم کم کردن ....

ruzbeh1
18-12-2019, 21:56
این وضعیت شبدیز و نوسان شدیدش ساعت 8 شب. گاهی ممکنه اتفاقی برای دقایق یا حتی یک ساعت خوب باشه ولی به طور کلی شبدیز همینطوری خرابه
اسمشو باید بزارن مزخرف دیز :puke::puke:

mahmoodsoft
19-12-2019, 13:31

شاتل، پیشگامان، های وب، مخابرات داشتم طی 1 سال گذشته، همه مشکل داشتن در ساعات شب و به همین دلیل تخلیه کردم، الانم شبدیز دارم این مشکل رو داره اما در سطح خیلی کمتر از شرکتای بالا.
به نظرم این مشکل از شرکت ها نیست دیگه، علت رو باید در سطح پهنای باند و فایروال های فیلترینگ (عدم هندل مناسب در ترافیک های بالا) جستجو کرد.

magiteq1
19-12-2019, 16:35
مشکل کندی اینستا 2-3 روز حل شده دیگه تو اون تایم های خاص کند نیست

ERF@NIAN
21-12-2019, 21:17
امروز اینترنت صدبار برای چند ثانیه قطع شد
پکت لاست هم زیاده
اشکال از خط نیست
الآن ممکنه بهتر شده باشه

ruzbeh1
21-12-2019, 21:25
امروز اینترنت صدبار برای چند ثانیه قطع شد
پکت لاست هم زیاده
اشکال از خط نیست
الآن ممکنه بهتر شده باشه
امشب چون شب یلدا هستش ، نت خلوت هستش، سرعت نسبت به شبای قبل یک کمی بهتره

ERF@NIAN
21-12-2019, 21:39
برای من که اصلا قابل استفاده نیست، هر 5 دقیقه قطعی و گیر داره
حتی با کابل lan پینگ میگیرم پکت لاست میندازه

hosseinzfff
22-12-2019, 15:41
برای من که اصلا قابل استفاده نیست، هر 5 دقیقه قطعی و گیر داره
حتی با کابل lan پینگ میگیرم پکت لاست میندازه

امروز هم مشکل وجود داره منم همین مشکل رو دارم اصلا بازی انلاین نمیتونم انجام بدم :n14: دیروز که بدتر بود همش قطعو وصل میشد شب یلدا شب نحسی بود

Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 100, Received = 98, Lost = 2 (2% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 98ms, Maximum = 142ms, Average = 100ms

ERF@NIAN
22-12-2019, 15:50
امروز هم مشکل وجود داره منم همین مشکل رو دارم اصلا بازی انلاین نمیتونم انجام بدم :n14: دیروز که بدتر بود همش قطعو وصل میشد شب یلدا شب نحسی بود

امروز درست شده برای من
دیشب زنگ زدم گفتش مرکز شما از ساعت 3:21 ظهر اعلام خرابی کرده
ولی من میدونستم مشکل از خودشونه چون یکی از دوستان هم مشکل من رو داشت
تازه اگه مشکل از مرکز باشه هیجوقت خرابی این مدلی نمیشه، تابلوهست مشکل از شبدیزه
آخرای شب که هر 30 ثانیه قطع میشد
تهشم کلا ترکید و مودم آیپی نمیگرفت، خیال خودشونو و مارو کلا راحت کردن
تا امروز که چک کردم دیدم درست شده
خسارت اون 10 روز رو که ندادن گفتن ما با دولت کاری نداریم
این یک روز روهم هاپولی کردن

hosseinzfff
22-12-2019, 16:06
امروز درست شده برای من
دیشب زنگ زدم گفتش مرکز شما از ساعت 3:21 ظهر اعلام خرابی کرده
ولی من میدونستم مشکل از خودشونه چون یکی از دوستان هم مشکل من رو داشت
تازه اگه مشکل از مرکز باشه هیجوقت خرابی این مدلی نمیشه، تابلوهست مشکل از شبدیزه
آخرای شب که هر 30 ثانیه قطع میشد
تهشم کلا ترکید و مودم آیپی نمیگرفت، خیال خودشونو و مارو کلا راحت کردن
تا امروز که چک کردم دیدم درست شده
خسارت اون 10 روز رو که ندادن گفتن ما با دولت کاری نداریم
این یک روز روهم هاپولی کردن

صد در صد مشکل از خودشونه نمیشه که همه مراکز مخابراتی با هم خراب بشن .. برا من هنوز 2-3 درصد LOSS داره برای شما چطور ؟:n14:

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 100, Received = 97, Lost = 3 (3% loss),
Minimum = 92ms, Maximum = 184ms, Average = 95ms

ERF@NIAN
22-12-2019, 16:46
صد در صد مشکل از خودشونه نمیشه که همه مراکز مخابراتی با هم خراب بشن .. برا من هنوز 2-3 درصد LOSS داره برای شما چطور ؟:n14:

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 100, Received = 97, Lost = 3 (3% loss),
Minimum = 92ms, Maximum = 184ms, Average = 95ms

تو 100 تا 3 تا لاست داره
واسه شبدیز عادیه از روز اول هم همینطوری بود، از نظر پایداری پینگ پیشگامان بهتر بود، یه پینگ میداد مثلا 80 ثابت
ولی اینجا پینگ بین 75 و 100 رژه میره

Reza_brj
23-12-2019, 13:16
اقا اینستا رو شبدیز نمیاد با بی قند شکن
واسه شما چطوره؟؟؟؟

hosseinzfff
23-12-2019, 13:56
اقا اینستا رو شبدیز نمیاد با بی قند شکن
واسه شما چطوره؟؟؟؟

مشکلی وجود نداره باز میشه

Reza_brj
23-12-2019, 21:10
واقعا دیکه نمیدونم چی کنم چکار کنم نکنم کجا پیگیری کنم خسته شدیم از بس شکایت کردیم

ب خدا ما دوس داریم سرعت بالاتر ذاشته باشم
اینم وضعیت خط ما
یکی 9 صبح
یکی 9 شب
جفت تست ها سر خط

ERF@NIAN
23-12-2019, 21:30
راهی نداره، تقصیر شبدیز هم نیست. خیلی از خط ها شب ها نویز بیشتری پیدا میکنن
تنها راهش اینه که مخابرات هزینه کنه کافو نوری بزاره تا بتونید vdsl بگیرید
یا اینکه انشعاب فیبرنوری نزدیک باشه برید واسه FTTH
کلا یه سر به مخابرات منطقه بزنید ببنید vdsl یا FTTH میدن یا نه
دیگه راهی نیست

Reza_brj
23-12-2019, 21:40
ن داداش نمیتونم حرفتو قبول کنم
نمیتونم قبول کنم همین خط تا 1 ماه مکس ریتش رو 10 مگ باشه ولی الان شب با وجود تمام حرف ها و نویز و غیره مکس ریت بیاد رو 14 مگ
نمیتونم قبول کنم همین خط تا 1 ماه پیش این موقع نویزش شبا انقد زیاد باشه رو 8 مگ و همش قطع بشه ولی الان رو 8 باشه نویز و قطعی نبااااشه

خیلی چیزا دست خودشون هست ولی ما خبر نداریم
دوست من تو همین خیابون ما خطش 22 مگ کشش داره ولین وضع منه

hosseinzfff
23-12-2019, 22:00
ن داداش نمیتونم حرفتو قبول کنم
نمیتونم قبول کنم همین خط تا 1 ماه مکس ریتش رو 10 مگ باشه ولی الان شب با وجود تمام حرف ها و نویز و غیره مکس ریت بیاد رو 14 مگ
نمیتونم قبول کنم همین خط تا 1 ماه پیش این موقع نویزش شبا انقد زیاد باشه رو 8 مگ و همش قطع بشه ولی الان رو 8 باشه نویز و قطعی نبااااشه

خیلی چیزا دست خودشون هست ولی ما خبر نداریم
دوست من تو همین خیابون ما خطش 22 مگ کشش داره ولین وضع منه

خط شما 8-9 مگ بیشتر کشش نداره 14 مگ عمرا بکشه ...نمیدونم چجوری مودم شما مکس ریت رو 14 مگ میزنه در حالیکه روی سرعت 8 مگ SNR 11 دارید !!

George Shelly
23-12-2019, 22:01
واقعا دیکه نمیدونم چی کنم چکار کنم نکنم کجا پیگیری کنم خسته شدیم از بس شکایت کردیم

ب خدا ما دوس داریم سرعت بالاتر ذاشته باشم
اینم وضعیت خط ما
یکی 9 صبح
یکی 9 شب
جفت تست ها سر خط

یه کار بهت میگم بکن احتمالا زیاد بتونی منشا مشکل رو پیدا کنی ...
یه چیزی داره رو خطتت نویز میندازه که صبح ازش استفاده نمی کنی ، مثل چی ؟ ترانس لامپ مهتابی مثلا که خراب شده که خیلیم پیش میاد میتونه لوله ای باشه یا از این سقفیا 60 در 60 یا هر نوع دیگه ای .......
چیکار باید بکنی ؟ باید الان یا هر وقتی که این مشکل شروع میشه قسمت به قسمت برق خونه رو قطع کنی مثلا از پذیرایی شروع کن بعد تو گوشی کنسول مودم رو باز کن چک کن ، برق رو یه دقعه قطع نکن تا راحت بتونی مشکلو پیدا کنی ...
اگرم آسانسور دارین که خط از کنارش رد میشه اونم محتمله ........

magiteq1
25-12-2019, 20:09
این حرامزاده ها حجم بسته های 16 مگ رو از 360 بین الملل کردن 115 گیگ با همون قیمت 80!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ruzbeh1
25-12-2019, 21:20
این حرامزاده ها حجم بسته های 16 مگ رو از 360 بین الملل کردن 115 گیگ با همون قیمت 80!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این شبدیز چرا این قدر قیمتا رو گرون کرده ، سرعت 16 مگ با 75 گیگ 73 تومن :puke: قبلا" سرعت 8 مگ و با 80 گیگ می داد 35 تومن،واقعا" تو روز روشن دزدی،!!!!!!!!!!!!!!یک ماه هم نشده اومدم این شرکت،دیگه واقعا" جمع آوری لازم شد :puke:

magiteq1
25-12-2019, 21:43
من هیف که حوصله نداشتم این ماه تخلیه کنم و داستاناش. از ماه بعد تخلیه اس. فردا هم میزنگم م... ررر...م بهشون
80 تومن با 115 گیگ!!!!!!!!! خخخ
میرم vdsl از مخابرات میگیرم با ترافیک بهتر و همون قیمت
احمق های ورشکسته

ruzbeh1
25-12-2019, 21:45
من هیف که حوصله نداشتم این ماه تخلیه کنم و داستاناش. از ماه بعد تخلیه اس. فردا هم میزنگم م... ررر...م به بهشون
80 تومن با 115 گیگ!!!!!!!!! خخخ
میرم vdsl از مخابرات میگیرم
مسخره کردن خودشونو ، شاتل با اون کیفیت خوبش قیمتاش مثل شبدیز نیست، چند نفر که از این شرکت جمع آوری کنن ، حالشون جا می آد ، 16 مگ با 115 گیگ ترافیک 80 تومن ، شبدیز گرون ترین شرکت شد :puke:

ruzbeh1
25-12-2019, 22:26
همین امشب دارم رو خط دیگم یک اینترنت دیگه ثبت نام نمی کنم، فقط به خاطر قیمتای شبدیز اومده بودم اینجا،به دو ماه هم نکشید شبدیز :biggrin:بای بای شبدیز :biggrin:

mahmoodsoft
26-12-2019, 00:31
با این قیمتا دیگه برا من نمیصرفه، حیف که کیفیت خیلی خوبی برا من داره حتی ساعات اوج مصرف!
17 روزه مشترک این شرکتم، 13 روز دیگه تخلیه میکنم.

magiteq1
26-12-2019, 10:31
هر کی میخواد تخلیه کنه زنگ بزنه بگه به شرکت

ruzbeh1
26-12-2019, 10:45
شبدیز نه کیفیت خوبی داشت نه سرعت تک لینک خوبی داشت ،چیلرترینگش زیاد بود، فقط به خاطر قیمتاش بود که اومدم این شرکت، واقعا" اسم این کارشونو چی می شه گذاشت :puke:

ruzbeh1
26-12-2019, 10:47
با این قیمتا دیگه برا من نمیصرفه، حیف که کیفیت خیلی خوبی برا من داره حتی ساعات اوج مصرف!
17 روزه مشترک این شرکتم، 13 روز دیگه تخلیه میکنم.
هر شرکتی من ازش سرویس بگیرم 1 ماه بعدش گرون می کنه :n08::n08::n08:

- - - Updated - - -

من که دیشب اینترنت جدیدمو روی یک خط دیگه ثبت نام کردم :biggrin: اینم واسه شبدیز :thumbsup:

hosseinzfff
26-12-2019, 13:15
من که سرویس یکساله خریدم تا 1 سال جام خوبه بعدش هم خدا کریمه ..

magiteq1
26-12-2019, 14:16
من که سرویس یکساله خریدم تا 1 سال جام خوبه بعدش هم خدا کریمه ..

بزرگترین اشتباهه اینکه از هر شرکتی اشتراک بیشتر از 1-2 ماهه بگیری. این شرکت برای یک هفته ایندشم برنامه نداره.
چه برسه یک سال بعد.

Reza_brj
26-12-2019, 14:56
شبدیز گرونترین شد
فقط و فقط تخلیه
برید پیچش واسه اعتراض

ruzbeh1
26-12-2019, 15:37
بزرگترین اشتباهه اینکه از هر شرکتی اشتراک بیشتر از 1-2 ماهه بگیری. این شرکت برای یک هفته ایندشم برنامه نداره.
چه برسه یک سال بعد.
آره درسته ، واقعا" خرید اینترنت بلند مدت اشتباه هستش، چون وضع این شرکتا اصلا" معلوم نیست ، 2 ماهه هم نمی ارزه ، فقط و فقط 1 ماهه

- - - Updated - - -

شبدیز گرونترین شد
فقط و فقط تخلیه
برید پیچش واسه اعتراض
گرون ترین هم رد کرد :biggrin:

mahmoodsoft
28-12-2019, 02:02
پهنای باند خارجی خیلی جاها به شدت مشکل داره، مشکل تایم اوت، کندی سرعت و ...

بازگشت مسیر SuperOnline ترکیه پس از سال ها غیبت

MMDFullHD
28-12-2019, 07:15
پهنای باند خارجی خیلی جاها به شدت مشکل داره، مشکل تایم اوت، کندی سرعت و ...

بازگشت مسیر SuperOnline ترکیه پس از سال ها غیبت

پینگت خیلی بالاس

برا من خیلی وقته این مسیر هستش
۱.۱.۱.۱ هم پینگ روش خیلی روش پاین اورده برخلاف اینکه خیلیاشون از مسیر المان رد میشه
نمیفهمم واقعا دلیل این همه محبوبیت این مسیر اشغال رو
مخصوصا این یکیشونو

با ای پی 185.1.48.12

magiteq1
03-01-2020, 10:02

misagh1372
03-01-2020, 11:34

مثل این پینگ همه با .8.8.8.8 خوب شده

971971
08-01-2020, 15:00
چه برسه یک سال بعد.
وقتی که بشود به قیمت چند ماه اینترنت یکساله گرفت به ریسکش می ارزد، البته در مورد سرویسهای جشنواره اینطور است، در مورد سرویسهای عادی همان ماهانه بهتر است.

ERF@NIAN
10-01-2020, 10:58
کسی از شبدیز تخلیه کرده؟
روندش چطوری بود، چقدر طول کشید تا بفرستن واسه مخابرات؟

alireza20202003
10-01-2020, 14:52
شبدیز هم خوشحاله ! پورتت که پیشگامانه ۸ مگ ماهی ۷۰ گیگ رو میدی ۵۰ تومن و این حداکثر حجمته. پیشگامان ۸ مگ ۳۵۰ گیگ رو میده ماهی ۶۶ تومن. خط تلفن هم که زیاده خودتون خسته شدید تخلیله کنید :دی

تازه TD-LTE هم راه انداختن خنده دار تر ! ۳۵۰ گیگ رو میدن ماهی ۶۱۲ در صورتیکه ایرانسل ۳۶۰ گیگ یکساله رو میده ۴۹۵

شرکت کوچیکی هستن دخل و خرجشون جور در نیومده یهو برداشتن سه برابر کردن قیمتو !