PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و برسی] شرکت شبکه ارتباط شبدیز/ Shabdiz Telecom Network

صفحه ها : 1 [2]

ruzbeh1
10-01-2020, 17:28
شبدیز هم خوشحاله ! پورتت که پیشگامانه ۸ مگ ماهی ۷۰ گیگ رو میدی ۵۰ تومن و این حداکثر حجمته. پیشگامان ۸ مگ ۳۵۰ گیگ رو میده ماهی ۶۶ تومن. خط تلفن هم که زیاده خودتون خسته شدید تخلیله کنید :دی

تازه TD-LTE هم راه انداختن خنده دار تر ! ۳۵۰ گیگ رو میدن ماهی ۶۱۲ در صورتیکه ایرانسل ۳۶۰ گیگ یکساله رو میده ۴۹۵

شرکت کوچیکی هستن دخل و خرجشون جور در نیومده یهو برداشتن سه برابر کردن قیمتو !
الان می شه گفت گرون ترین شرکت اینترنتی شبدیز شده با این قیمتاش، فکر نمی کنم قیمت هیچ شرکتی از شبدیز بالاتر باشه:biggrin:الان باید گفت دزددیز :n08::n08:

Reza_brj
11-01-2020, 16:50
من 2 نفر به این شرکت معرفی کردم و سرویس هم گرفتن
ولی تو پنل زده 2 نفر معرفی شده ولی اصلا هیچی بهم تعلق نگرفته ک هیچ

کسی تجربه داره ببینم اصن چیزی میدن یا نمیذن یا سرکاریه؟؟

magiteq1
11-01-2020, 20:28
پینگ ها چرا انقد رفته بالا. واسه من 50 تا رفته بالا

ERF@NIAN
15-01-2020, 15:28
برای تخلیه از شبدیز با یکی سر و کار دارید به اسم علی رسولی
این علی رسولی قصه ما وقتی درخواست تخلیه رو میفرستی سریع تخلیه نمیکنه
بعد از کلی پیگیری و شکایت زنگ میزنه میگه جشنواره داریم
وقتی بهش میگی چرا تا درخواست تخلیه دادم همون موقع نفرستادی مخابرات میگه نه فرستادم، بهش میگی پس چرا میگی جشنواره داریم اگه تخلیه رو فرستادی
وقتی دروغگو بودنش لو میره داد میزنه باشه انجام میشه و قطع میکنه
الآن الکی 2 روز من علاف شدم، باید پنجشنبه و جمعه هم علاف بشم تا مخابرات شنبه تخلیه کنه
خلاصه اگه خواستید تخلیه کنید حتما بگید که درجا من دارم شکایت میکنم 195
من متاسفانه یک روز صبر کردم و امروز صبح شکایت کردم
اینقدر این شرکت بی درو پیکره که از صبح شکایت منو بررسی نکرده بودن
الآن یک ساعت مونده دوره من تموم بشه ولی زده اینترنت رو قطع کرده، خط هم تخلیه نشده

ruzbeh1
15-01-2020, 18:37
برای تخلیه از شبدیز با یکی سر و کار دارید به اسم علی رسولی
این علی رسولی قصه ما وقتی درخواست تخلیه رو میفرستی سریع تخلیه نمیکنه
بعد از کلی پیگیری و شکایت زنگ میزنه میگه جشنواره داریم
وقتی بهش میگی چرا تا درخواست تخلیه دادم همون موقع نفرستادی مخابرات میگه نه فرستادم، بهش میگی پس چرا میگی جشنواره داریم اگه تخلیه رو فرستادی
وقتی دروغگو بودنش لو میره داد میزنه باشه انجام میشه و قطع میکنه
الآن الکی 2 روز من علاف شدم، باید پنجشنبه و جمعه هم علاف بشم تا مخابرات شنبه تخلیه کنه
خلاصه اگه خواستید تخلیه کنید حتما بگید که درجا من دارم شکایت میکنم 195
من متاسفانه یک روز صبر کردم و امروز صبح شکایت کردم
اینقدر این شرکت بی درو پیکره که از صبح شکایت منو بررسی نکرده بودن
الآن یک ساعت مونده دوره من تموم بشه ولی زده اینترنت رو قطع کرده، خط هم تخلیه نشده
اصلا" حرف حالیشون نیست،یکی شاید نخواد اینترنت 6 ماهه و یک ساله بگیره،دوست داره ماهانه سرویس بگیره ، قیمت ماهانه سرویساتون شده گرون ترین قیمت بین شرکتا، هی می گن جشنواره جشنواره ، من که روی خط دیگم سرویس گرفتم ، هنوز جمع نکردم روی خط قبلیم

ERF@NIAN
19-01-2020, 16:34
بالاخره از شر شبدیز راحت شدم رفتم شاتل
میتونم بگم یکی از بدترین و بی کیفیت ترین اینترنت هارو شبدیز داشت. به علاوه پشتیبانی افتضاح و دروغ گو
تنها نکته مثبتش قیمتش بود، که اونوهم از بین بردن
شاتل تو این یه ساعتی که وصل شده پینگ و تک کانکشن خیلی خوبی داشته
قیمتشم بین شرکتای دیگه مناسب تره. الآن آسیاتک و پارس و پیشگامان و اینا همه گرون تر از شاتل هستن
با 100 تومن 368 گیگ بین الملل
در مورد شکایت از شبدیز هم با گذشت بیش از 4 روز به هیچ عنوان به شکایت نگاه هم نکردن. خودم با توجه به اینکه از شرشون خلاص شدم علاقه ای به شنیدن صداشون ندارم انصراف دادم بره

rubvix
19-01-2020, 18:23
منم دیروز درخواست تخلیه دادم مدارک را هم براشون فرستادم ساعت 4 عصر زنگ زدم یه شماره همراه بهم دادن که مدارک را یکبار دیگه بفرست باز فرستادم گفتند ثبت شد چند دقیقه بعد که خواستم برم تو سایت شبدیز قسمت کاربری دیدم دسترسیم محدود شده ایشالله منم زود خلاص بشم!!!!

MMDFullHD
19-01-2020, 18:43
اومدم تو این تاپیک گفتم برم سایتشو ببینم رفتم رو وایرلس قیمتارو ببینم نمیدونم توهم زدم
یارو که داشته سایتو طراحی میکرده چت بوده سایت هک شده؟
نمیدونم :blink:شایدم من سواد خوندن ندارممم
این بستههه یهووووییی چیه نوشته؟؟؟ یکی به من بگه ک چشام البالو گیلاس نمیبینه خخخخخخ
محصولات عالیسه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ruzbeh1
20-01-2020, 01:25
بالاخره از شر شبدیز راحت شدم رفتم شاتل
میتونم بگم یکی از بدترین و بی کیفیت ترین اینترنت هارو شبدیز داشت. به علاوه پشتیبانی افتضاح و دروغ گو
تنها نکته مثبتش قیمتش بود، که اونوهم از بین بردن
شاتل تو این یه ساعتی که وصل شده پینگ و تک کانکشن خیلی خوبی داشته
قیمتشم بین شرکتای دیگه مناسب تره. الآن آسیاتک و پارس و پیشگامان و اینا همه گرون تر از شاتل هستن
با 100 تومن 368 گیگ بین الملل
در مورد شکایت از شبدیز هم با گذشت بیش از 4 روز به هیچ عنوان به شکایت نگاه هم نکردن. خودم با توجه به اینکه از شرشون خلاص شدم علاقه ای به شنیدن صداشون ندارم انصراف دادم بره
بهترین کار ممکن و کردی ، سزای گران فروش همینه ، حالا ببین خیلی از نرم افزارای چیلرترینگ که روی شبدیز باز نمی شد با شاتل باز می شه :biggrin:

ehsan 360
20-01-2020, 21:51
نت کسی در طول شبانه روز قطع میشه؟
بغیر از ساعت 5 صبح که قطع میشه هر روز
توی 4-5 روز قبل برای من ساعت 9-10 شب قطع میشه دوباره مودمو باید کانفیگ کنم تا درست شه
یبار 2 شب قطع شد ولی معمولا شب
یسری وقتام خودش قطع میشه نیم ساعت بعد درست میشه بدون کانفیگ
مطمئنم هیچ ربطی به نویز خط و این چرت و پرتایی که همیشه پشتیبانیه تمام isp ها میگن نداره کیفیت خطم شدیدا خوب و استیبله
دوستان کسی میدونه مشکل از چیه
به پشتیبانیم زنگ نزنم بهتره، دو دفعه زنگ زدم یدفه برام ریست پورت کرد، یبارم خط رو آپلودشو رو 767 بست همین

971971
20-01-2020, 23:03
توی 4-5 روز قبل برای من ساعت 9-10 شب قطع میشه دوباره مودمو باید کانفیگ کنم تا درست شه
مطمئنم هیچ ربطی به نویز خط و این چرت و پرتایی که همیشه پشتیبانیه تمام isp ها میگن نداره کیفیت خطم شدیدا خوب و استیبله
به پشتیبانیم زنگ نزنم بهتره، دو دفعه زنگ زدم یدفه برام ریست پورت کرد، یبارم خط رو آپلودشو رو 767 بست همین
احتمال مشکل از مودم هم هست، یک مودم بود چند دفعه کانفیگش به هم خورده بود و باید دوباره کانفیگ می شد، بعدا مشکلش را پیدا کردم که VCI در حالت اتوماتیک بود و به جای 35 روی 33 آمده بود، حالت اتوماتیک را خاموش کردم حالا درست کار می کند.

ehsan 360
21-01-2020, 04:55
احتمال مشکل از مودم هم هست، یک مودم بود چند دفعه کانفیگش به هم خورده بود و باید دوباره کانفیگ می شد، بعدا مشکلش را پیدا کردم که VCI در حالت اتوماتیک بود و به جای 35 روی 33 آمده بود، حالت اتوماتیک را خاموش کردم حالا درست کار می کند.

من رو manual میزارم همیشه تنظیمات رو و خودم vpi و vci رو میزنم واسه شبدیز 10 و 35
چون شبدیز تو لیست isp های مودم که میشناسه نیس
WAN Connection Type روی PPPoE
Encapsulation Mode روی LLC
VLAN ID رو خالی میزارم، کسی میدونه VLAN رو چند بزنم تا اینو هم تست کنم؟
یعنی هیچ چیز دیگه ای نداره سر کانفیگ کردن
ANNEX A که زنگ زدم گفتم بزار رو M گفت یعنی چی؟
DSL Modulation روی هم اتومات گزاشتم هم ADSL2+ فرقی نمیکنه هرچی که میدونستم رو تست کردم شرایط همینه
Dynamic Line Adjustment (DLA) و SRA (Seamless Rate Adaptation) جفتشون اینیبل

دوستان کسی میتونه بیشتر کمکم کنه؟

magiteq1
21-01-2020, 11:03

بعضی روزا دارم. مثل دیشب ساعت 8 که نزدیک 1ساعت و نیم قطع بود. و بعضی ساعت ها مثل 2 شب هم چندین دقیقه قطعی داشتم. زنگ زدم یکبار بهشون و گفتن که پروفایلی که خودت ست کردی , نویز انداخته قطع شده و از مرکز رو پروفایل دیگه ای ست کردن و وصل شدن. هر چند بعید میدونم دلیل قطعیم این بوده باشه.( از داخل پنل کاربریم رو 18 مگ و 1 مگ fast ست کرده بودم). الان دارم با همین پروفایل بدون مشکل ککار میکنم. ولی بعضی وقتا قطع میشه.

ehsan 360
21-01-2020, 11:50
بعضی روزا دارم. مثل دیشب ساعت 8 که نزدیک 1ساعت و نیم قطع بود. و بعضی ساعت ها مثل 2 شب هم چندین دقیقه قطعی داشتم. زنگ زدم یکبار بهشون و گفتن که پروفایلی که خودت ست کردی , نویز انداخته قطع شده و از مرکز رو پروفایل دیگه ای ست کردن و وصل شدن. هر چند بعید میدونم دلیل قطعیم این بوده باشه.( از داخل پنل کاربریم رو 18 مگ و 1 مگ fast ست کرده بودم). الان دارم با همین پروفایل بدون مشکل ککار میکنم. ولی بعضی وقتا قطع میشه.

پس قطعی همه جا هست و اینکه میگن ما مشکل نداریم شر و وره
مطمئن بودم مشکل از من نیس چون با دو تا مودم جدا تست کرده بودم
منم پروفایل گیم فعاله و روی 12 مگ و 1 مگ دان و آپ داشتم بدون مشکل، جدیدا مشکل دارم .واسه منم همین خزبلات رو بلغور کرد که پروفایل خودت و نویز خط و...
الان هم برای من درست شده
ولی مطمئنم دووم نمیاره ، نمیدونم چکاردارن میکنن
جسارتا کدوم منطقه هسیتید شما؟

hosseinzfff
21-01-2020, 18:52
مسیر اینترنت شما هم عمان شده ؟؟؟؟؟؟؟ خیلی بده این مسیر ......

alireza20202003
25-01-2020, 20:20
سرعت در دقایق فعلی در حد دوران اختراع اینترنت هست.

Reza_brj
25-01-2020, 21:10
بچه ها شما هم از ساعت 8 ب بعد افت شدید دارین؟؟؟؟

ehsan 360
25-01-2020, 21:39
سرعت در دقایق فعلی در حد دوران اختراع اینترنت هست.

سرعت و وضعیت در دقایق فعلی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahmoodsoft
25-01-2020, 23:26
وضعیت از 19 تا این لحظه بدون تغییر

alireza20202003
28-01-2020, 14:52
سرعت و وضعیت در دقایق فعلی

تکرار وضعیت امروز از ساعت ۱۴:۳۰ فعلا که سرعت نابوده. نفس شبدیز به شماره افتاده.

arminkoo
28-01-2020, 15:28
من با یه بنده خدایی صحبت کردم گفت تا نزدیک عید این مشکل های تایم اوت پکت لاست حل میشه

alireza20202003
28-01-2020, 17:03

با تشکر

hosseinzfff
28-01-2020, 17:15
بدون شرح ...

Reza_brj
28-01-2020, 20:19
اقا تو تلگ صبح تا عصر سرعت با پ.ر.و.ک.ک.س.ی ولی شب دیگه عملا سرعت زیر 100 کیلوبایت میشه
دقیقا مشکل کجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahmoodsoft
29-01-2020, 01:59
پشتیبان شبدیز: نت هیچ مشکلی نداره و اوضاع گل و بلبله!

MOH@ND3S
29-01-2020, 06:16
منم تخلیه کردم رفت..همه شرکتا افت سرعت دارن شبها ولی دیگه شبدیز شورشو درآورد.

alireza20202003
29-01-2020, 10:57
ساعت ۱۱ صبح

black sabbath
29-01-2020, 13:00
چه غلطی کردیم اومدیم این شرکت.سه ماهه هم بستم
گندترین شرکتیه که دیدم

ruzbeh1
29-01-2020, 13:38
ساعت ۱۱ صبح
شانس آوردم که از ماه پیش دیگه از این شرکت سرویس نگرفتم،رکورد زده دزددیز :biggrin:

farshad_scientist
29-01-2020, 15:48
به به سرعت همه آی اس پی ها شده در حد دایل آپ، موندم این ماه از کجا نت بگیرم :grrr:

ruzbeh1
29-01-2020, 16:56
به به سرعت همه آی اس پی ها شده در حد دایل آپ، موندم این ماه از کجا نت بگیرم :grrr:
من که شاتل دارم مشکلی هم ندارم ، هر جایی بهتر از دزددیز هستش، شک نکن:)

hosseinzfff
02-02-2020, 14:01
سلام. با توجه به این تست کسی میدونه مشکل PACKET LOSS از کجاست؟ با کابل شبکه تست کردم وایفای هم خاموش بوده...

black sabbath
07-02-2020, 13:06
خاک تو سر مسئولین احمق این شرکت بریزن.روز جمعه تعطیلی از صبح اینترنت قطعه.غلط کردم گول جشنوارش رو خوردم
یه بز بذارن مسئول فنی این شرکت اینقدر مدام قطعی نداره

George Shelly
07-02-2020, 13:53
خاک تو سر مسئولین احمق این شرکت بریزن.روز جمعه تعطیلی از صبح اینترنت قطعه.غلط کردم گول جشنوارش رو خوردم
یه بز بذارن مسئول فنی این شرکت اینقدر مدام قطعی نداره

جالبه منم از صبح نت ندارم لینک مودمم پریده ، ظاهرا از سمت مخابراته
شما مودمت لینک داره ؟
دیده بان دارم

black sabbath
07-02-2020, 18:06
جالبه منم از صبح نت ندارم لینک مودمم پریده ، ظاهرا از سمت مخابراته
شما مودمت لینک داره ؟
دیده بان دارم
نه نداشت.الآن دو ساعته وصل شده.زنگ زدم میگم همسایمون از شاتل و مخابرات دارن اونا وصلن چرا شما قطعید؟میگه مشکل خود شبدیزه

hosseinzfff
18-02-2020, 15:36
نت شبدیز برای شما هم قطعه؟؟؟فقط سایت شبدیز باز میشه ...

black sabbath
03-03-2020, 22:36
اینترنت نداشتید و دیدید این شرکت میگه مفت بهتون اینترنت میدم،سمتش نیایید که یه آشغال به تمام معنی است
از شش غروب به بعد مخصوصاً این یک هفته گذشته کلاً تعطیل میشه
احتمالاً به زودی تخلیه کنم با توجه به اینکه دو ماهی از قرار دادم مونده

farshad_scientist
03-03-2020, 23:21
اینترنت نداشتید و دیدید این شرکت میگه مفت بهتون اینترنت میدم،سمتش نیایید که یه آشغال به تمام معنی است
از شش غروب به بعد مخصوصاً این یک هفته گذشته کلاً تعطیل میشه
احتمالاً به زودی تخلیه کنم با توجه به اینکه دو ماهی از قرار دادم مونده
از قطعی اینترنت به اینور همینطور بوده، پیشگامان و داتک که خودم دارم همین وضع هست تازه اگر قبل ساعت اختلالات سرعت درست حسابی می گیری که بگو ما هم بیایم! پولت رو نریز دور که اوضاع همه جا کیشمیشی هست و همه ناراضی، از دیروز هم مثلا دارن پهنای باند بیشتری به شرکتا میدن جوری شده که باید پول بدن شارژ کنن پهنای باند خودشونو، حالا درست شد که شد نشد یه فکر دیگه بکن مثلا اینترنتی که adsl نباشه تهیه کن.

black sabbath
04-03-2020, 13:24
از قطعی اینترنت به اینور همینطور بوده، پیشگامان و داتک که خودم دارم همین وضع هست تازه اگر قبل ساعت اختلالات سرعت درست حسابی می گیری که بگو ما هم بیایم! پولت رو نریز دور که اوضاع همه جا کیشمیشی هست و همه ناراضی، از دیروز هم مثلا دارن پهنای باند بیشتری به شرکتا میدن جوری شده که باید پول بدن شارژ کنن پهنای باند خودشونو، حالا درست شد که شد نشد یه فکر دیگه بکن مثلا اینترنتی که adsl نباشه تهیه کن.
من مصرفم بالاست.دایم تو یوتیوب هستم یا فیلم دانلود می کنم.کم کم ماهی 80 گیگ .با این مصرف سمت دیتا موبایل که نمیشه رفت.چیز دیگه هم نمی مونه

farshad_scientist
04-03-2020, 13:46
من مصرفم بالاست.دایم تو یوتیوب هستم یا فیلم دانلود می کنم.کم کم ماهی 80 گیگ .با این مصرف سمت دیتا موبایل که نمیشه رفت.چیز دیگه هم نمی مونه
منم مصرفم کمتر از شما نیست twitch,youtube,دانلود های کیفیت ۱۰۸۰،خودم هم تنها نیستم،هرروزم در عذابم چون سرعت میشه در حد دیال آپ اونم از ظهر،هر روز شکایت میزنم...خلاصه وضع مالی هم خراب zi-tel هم اینجا نیست،این دفعه میام ۸ مگ دیدبان میگیرم هر ماه دارم ۱۶ میخرم الکی، فیبر نوری هم که میگن ۲ نفر دیگه بردار بیار دوروبر ما هم که همه به نت مرخرف راضین:hmm:،هیچکس هم راهی نداره برای ما رنج کشیده ها.

black sabbath
04-03-2020, 14:17
منم مصرفم کمتر از شما نیست twitch,youtube,دانلود های کیفیت ۱۰۸۰،خودم هم تنها نیستم،هرروزم در عذابم چون سرعت میشه در حد دیال آپ اونم از ظهر،هر روز شکایت میزنم...خلاصه وضع مالی هم خراب zi-tel هم اینجا نیست،این دفعه میام ۸ مگ دیدبان میگیرم هر ماه دارم ۱۶ میخرم الکی، فیبر نوری هم که میگن ۲ نفر دیگه بردار بیار دوروبر ما هم که همه به نت مرخرف راضین:hmm:،هیچکس هم راهی نداره برای ما رنج کشیده ها.
آخه تو بخش دیدبان هم راضی نیستن.تنها خوبیش حجم بالاشه

black sabbath
08-03-2020, 11:38
این شرکت درپیت و آشغال هم هنوز فعال نکرده
زنگ زدم میگه هنوز ابلاغیه نرسیده دستمون!!!!!
مهم هم نیست با این اینترنت آشغالی که ارائه میده مگه میشه چیزی دانلود کرد؟

black sabbath
14-03-2020, 23:16
تست امروز که یک کمی شرایط بهتر شده و تایم اوت ها کم شده.ولی فرسنگها با شرایط ایده آل برخی شرکت های دیگه فاصله هست.(این شرکت که اصلاً شرایط ایده آل نداره)

Reza_brj
18-03-2020, 16:39
اقا سرعت شما هم محدود شده رو 500 ؟

Reza_brj
28-03-2020, 20:51
بعد از 2 سال دیگه باید فکر کوچ از شبدیز باشم
با وجود اینکه تعرفه هاش بهتر و جشنواره هاش عالین و بچه های فروششون هوای منو دتشن همیشه کد تخفیف بهم دادن
ولی دیگه نمشه
این مدت همه کاری کردم
تعویض مودم
تعویض سیم
کشیدن سیم از کافو
تمیز کزدن کافوی مخابراتی
و کارای دیگه
خط من کشش زیادی داره ولی وضعیت اینه
اینا ی غلطی منکنن ولی منم هی اصرار و شکایت بی فایدس

naasr
29-03-2020, 06:48
با وجود اینکه تعرفه هاش بهتر و جشنواره هاش عالین و بچه های فروششون هوای منو دتشن همیشه کد تخفیف بهم دادن
ولی دیگه نمشه
این مدت همه کاری کردم
تعویض مودم
تعویض سیم
کشیدن سیم از کافو
تمیز کزدن کافوی مخابراتی
و کارای دیگه

مکس ریت خطتت زده 18 مگ اما snr خطتت خیلی پایین اومده 8 مگ هم بزور جواب بده

Reza_brj
29-03-2020, 13:59
مکس ریت خطتت زده 18 مگ اما snr خطتت خیلی پایین اومده 8 مگ هم بزور جواب بده

مرسی که یاداوری کردی!!
خودم یک ساله درگیر همینم :eh:

hosseinzfff
29-03-2020, 15:09
مرسی که یاداوری کردی!!

attenuation خطت 41 هست بنابراین 8 مگ نهایت کشش خطه

ratler
29-03-2020, 15:59
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

15.9
15.2
db

Line Attenuation

:

30.3
19.4
db

Data Rate

:

10240
955
kbps

Max Rate

:

13480
999
kbps

CRC

:

0
0

دوستان گرامی این مشخصاتم برای من یه تحلیل بکنید....تشکر

naasr
30-03-2020, 11:31
مرسی که یاداوری کردی!!

Line Attenuation خطتت بالا هست هر چه فاصله از مرکز مخابراتی بیشتر باشه این عدد بالاتر میرود و کشش خط کمتر میشه هیچ راهی هم نداره مگه اینکه فیبر نوری بکشن اگه نزدیک منزلت کافو نوری باشه میتونی درخواست فیبر نوری بدی

mf.aghaei70
14-04-2020, 13:08
ولی دیگه نمشه
این مدت همه کاری کردم
تعویض مودم
تعویض سیم
کشیدن سیم از کافو
تمیز کزدن کافوی مخابراتی
و کارای دیگه

تو ک تو گروه تلگرامی هی از شبدیز تعریف میکردی میگفتی #فقط_شبدیز چیشد؟ شبدیز دزدی بیش نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

piishii
06-06-2020, 11:38
من بعد نزدیک به 10 سال از صبانت تخلیه کردم.
خودم 6 سال فن آوا داشتم که عالی بود ولی این جای جدید فن آوا پشتیبانی نمیکنه، صبانت گرون بود و این که مسخره بازی داشت که اگر سه ماهه 150 گیگ گرفتی ماه اول 50 گیگ بهت بیشتر نمیده تموم شه نمیتونی از اون 100 گیگ استفاده کنی! باید هر ماه حجم می خریدم.
کمی قطعی هم داشت
زدم شبدیز گرفتم جشنواره هم است قیمت خیلی خوبه
ولی الان که نظرات رو دارم میخونم ترسیدم...
من 8 مگ گفتم و خونه دقیقا پشت مخابراته....خدا کنه اینطور که شماها میگین نباشه چون 6 ماهه گرفتم

piishii
06-06-2020, 11:40
تکراری...حذف شود.

971971
08-06-2020, 20:11
من بعد نزدیک به 10 سال از صبانت تخلیه کردم.
خودم 6 سال فن آوا داشتم که عالی بود ولی این جای جدید فن آوا پشتیبانی نمیکنه، صبانت گرون بود و این که مسخره بازی داشت که اگر سه ماهه 150 گیگ گرفتی ماه اول 50 گیگ بهت بیشتر نمیده تموم شه نمیتونی از اون 100 گیگ استفاده کنی! باید هر ماه حجم می خریدم.
کمی قطعی هم داشت
زدم شبدیز گرفتم جشنواره هم است قیمت خیلی خوبه
ولی الان که نظرات رو دارم میخونم ترسیدم...
من 8 مگ گفتم و خونه دقیقا پشت مخابراته....خدا کنه اینطور که شماها میگین نباشه چون 6 ماهه گرفتم
من جشنواره یکساله صبانت گرفتم همه 1000 گیگ حجم را اولش یکجا داده، احتمالا سرویسهای عادی اینطور است که حجم هر ماه جدا حساب می شود.

piishii
13-06-2020, 15:21
من جشنواره یکساله صبانت گرفتم همه 1000 گیگ حجم را اولش یکجا داده، احتمالا سرویسهای عادی اینطور است که حجم هر ماه جدا حساب می شود.بخوره تو سرشون. عادی و جشنواره نداره. باید برای همه یکسان عمل کنند.
بعد 12 تا 14 سال پورتم رو ازشون خالی کردم.حاضر نیستم یک دقیقه تو دنیای فعلی مشترک یک شرکت دزد باشم.
فراز و نشیب من با صبانت خیلی زیاد بوده. اون زمان که من توی شهرمون صبانت گرفتم اولین مشترکشون بودم. هیچکس این جا اینترنت پرسرعت نداشت.
ولی بعد که از این جا رفتم 6 سال فن آوا داشتم که یک دقیقه ناراضی نبودم. ولی دوباره برگشتم و چون فن آوا این جا رو ساپورت نمیکرد چند ماه بیشتر صبانت نتونستم طاقت بیارم.
الان شبدیز گرفتم و 8 مگ دقیقا سرعت دانلودم 1 مگ هست و 1250 گیگ رو فقط با مالیات و پول رانژه 313 تومن دادم
گفتند بهم کیفیت خطت عالیه چون خونه ما دقیقا پشت مخابراته و این جا هم مشترک فکر نکنم دوباره جز من کسی باشه
فعلا راضی هستم و امیدوارم این ثبات کیفیت رو حفظ کنند وگرنه از این شرکت هم تخلیه میکنم...

masooyan
13-06-2020, 16:20
الان شبدیز گرفتم و 8 مگ دقیقا سرعت دانلودم 1 مگ هست و 1250 گیگ رو فقط با مالیات و پول رانژه 313 تومن دادم
..

1250 گیگ بین الملل؟

piishii
13-06-2020, 16:54
1250 گیگ بین الملل؟
بله! 5 هزار گیگابایت هم داخلی
13.300 پول رانژه شد بقیه پول سرویس و مالیات
سرعت 8 مگ و دانلود بین 880 تا 1 مگ بسته به کیفیت لینک دانلود نوسان داره.
حالا من صبانت باید برای 3 ماه 150 گیگابایت بین المللی 168 تومان پول میدادم و در واقع ماهی 50 گیگ بود و تموم میشد باز باید حجم میخریدم! یعنی دفعه قبل راحت همینطور 100 تومن مجبور شدم به دفعات مختلف حجم بخرم.
درسته صبانت هم الان جشنواره داره ولی واقعا حاضر نیستم برگردم. فعلا راضی هستم و امیدوارم بمونه با همین کیفیت و قیمت.

masooyan
13-06-2020, 18:07
بله! 5 هزار گیگابایت هم داخلی
13.300 پول رانژه شد بقیه پول سرویس و مالیات
سرعت 8 مگ و دانلود بین 880 تا 1 مگ بسته به کیفیت لینک دانلود نوسان داره.
حالا من صبانت باید برای 3 ماه 150 گیگابایت بین المللی 168 تومان پول میدادم و در واقع ماهی 50 گیگ بود و تموم میشد باز باید حجم میخریدم! یعنی دفعه قبل راحت همینطور 100 تومن مجبور شدم به دفعات مختلف حجم بخرم.
درسته صبانت هم الان جشنواره داره ولی واقعا حاضر نیستم برگردم. فعلا راضی هستم و امیدوارم بمونه با همین کیفیت و قیمت.

تو سایتشون همچین سرویسی ندارن و تعرفه ها خیلی گرونتره ازقیمت سرویس مشابه شما.

از طریق مکالمه تلفنی ارائه میکنن؟سرویس با حجم بالاتری هم دارن تا 500 هزار تومن؟

piishii
13-06-2020, 22:17
تو سایتشون همچین سرویسی ندارن و تعرفه ها خیلی گرونتره ازقیمت سرویس مشابه شما.

از طریق مکالمه تلفنی ارائه میکنن؟سرویس با حجم بالاتری هم دارن تا 500 هزار تومن؟
من نمیدونم شما کجا رو نگاه کردی ولی این لینک رو نگاه کن
جشنواره بهاره...به من فقط گفتند که معلوم نیست تا کی باشه، اگر میخوای باید زودتر پس اقدام کنی. اگر کمک دیگری ازم بر اومد بگو :)

971971
14-06-2020, 00:27
بخوره تو سرشون. عادی و جشنواره نداره. باید برای همه یکسان عمل کنند.
بعد 12 تا 14 سال پورتم رو ازشون خالی کردم.حاضر نیستم یک دقیقه تو دنیای فعلی مشترک یک شرکت دزد باشم.
فراز و نشیب من با صبانت خیلی زیاد بوده. اون زمان که من توی شهرمون صبانت گرفتم اولین مشترکشون بودم. هیچکس این جا اینترنت پرسرعت نداشت.
ولی بعد که از این جا رفتم 6 سال فن آوا داشتم که یک دقیقه ناراضی نبودم. ولی دوباره برگشتم و چون فن آوا این جا رو ساپورت نمیکرد چند ماه بیشتر صبانت نتونستم طاقت بیارم.
گفتند بهم کیفیت خطت عالیه چون خونه ما دقیقا پشت مخابراته و این جا هم مشترک فکر نکنم دوباره جز من کسی باشه
فعلا راضی هستم و امیدوارم این ثبات کیفیت رو حفظ کنند وگرنه از این شرکت هم تخلیه میکنم...
سرویستان 6 ماهه است که برای یک سال بیشتر از 600 هزار تومن می شود (در صورتیکه سرویس مشابهی برای تمدید پس از 6 ماه وجود داشته باشد)، در مورد کیفیت در مرکز مخابراتیتان نظری ندارم ولی از نظر قیمت و حجم، جشنواره‌های پیشگامان(4 برابر حجم با همان قیمت) و های‌وب (حدود 2 برابر حجم با همان قیمت) و صبانت (دو برابر زمان با 20 درصد حجم کمتر و همان قیمت) به صرفه‌تر هستند.

piishii
14-06-2020, 00:51
سرویستان 6 ماهه است که برای یک سال بیشتر از 600 هزار تومن می شود (در صورتیکه سرویس مشابهی برای تمدید پس از 6 ماه وجود داشته باشد)، در مورد کیفیت در مرکز مخابراتیتان نظری ندارم ولی از نظر قیمت و حجم، جشنواره‌های پیشگامان(4 برابر حجم با همان قیمت) و های‌وب (حدود 2 برابر حجم با همان قیمت) و صبانت (دو برابر زمان با 20 درصد حجم کمتر و همان قیمت) به صرفه‌تر هستند.
والا من وقت امتحان همه شرکت ها رو ندارم.
اول از همه دور صبانت رو خط کشیدم و عمرا برگردم تمام.
دوم اینکه قیمت این سرویس یک ساله اش اگر همینطور بمونه زیر 600 تومنه چون پول رانژه رو دفعه اول دادم
ترجیح هم میدم از شرکتی خدمات بگیرم که کوچیک باشه، مشترک کم داشته باشه تا اینکه بزرگ باشه و هر روز دزدی کنه
طبق همین سیاست با فن آوا راحت بودم
فعلا هم تا 6 ماه شبدیز رو تست میکنم خوب بود میمونم نبود بعد دوباره اون موقع گفتند فن آوا این جا پشتیبانی میکنه، میرم از همون میگیرم.

black sabbath
14-06-2020, 09:36
والا من وقت امتحان همه شرکت ها رو ندارم.
اول از همه دور صبانت رو خط کشیدم و عمرا برگردم تمام.
دوم اینکه قیمت این سرویس یک ساله اش اگر همینطور بمونه زیر 600 تومنه چون پول رانژه رو دفعه اول دادم
ترجیح هم میدم از شرکتی خدمات بگیرم که کوچیک باشه، مشترک کم داشته باشه تا اینکه بزرگ باشه و هر روز دزدی کنه
طبق همین سیاست با فن آوا راحت بودم
فعلا هم تا 6 ماه شبدیز رو تست میکنم خوب بود میمونم نبود بعد دوباره اون موقع گفتند فن آوا این جا پشتیبانی میکنه، میرم از همون میگیرم.
نظر شخصی من در مورد شرکت شبدیز اینه:یه شرکت فوق العاده ضعیف،قطعی مکرر،سرعت پایین
من مشکل خط و داخلی ندارم چون با شرکت های دیگه ای مثل شاتل این مشکلات رو نداشتم
بارها از شبدیز شکایت کردم
یک کلام:شبدیز ضعیف ترین سرویس دهنده اینترنتی بوده که تا به حال دیدم

piishii
14-06-2020, 11:42
نظر شخصی من در مورد شرکت شبدیز اینه:یه شرکت فوق العاده ضعیف،قطعی مکرر،سرعت پایین
یک کلام:شبذیز ضعیف ترین سرویس دهنده اینترنتی بوده که تا به حال دیدم
نمیدونم...من نظرات این‌ تاپیک رو بعدا اومدم بخونم و ترسیدمم ولی واقعیتش تو این‌ مدت نه قطعی بوده نه افت سرعت...ایشالا همینطور بمونه و حتما چند ماه بعد تجربه شخصیمو میام میگم....

Iman_m71
02-11-2020, 22:57
نمیدونم...من نظرات این‌ تاپیک رو بعدا اومدم بخونم و ترسیدمم ولی واقعیتش تو این‌ مدت نه قطعی بوده نه افت سرعت...ایشالا همینطور بمونه و حتما چند ماه بعد تجربه شخصیمو میام میگم....
نظرتون رو بگید :دی

piishii
02-11-2020, 23:47
نظرتون رو بگید :دیحدود 40 روز دیگه از قراردادم مونده با حدود 600 گیگ حجم راضی ام! واقعا راضی ام بدون تعصب. چون من روی هیچ چیزی تعصب ندارم، مگه خیلی خاص باشه و تمام این مدت جز چندین مورد قطعی کوتاه هیچ مشکلی نداشتم سرعت دانلودم از لینک مستقیم تا 1 مگ و خورده ای (البته نه پایدار، لحظه ای نهایت تا 40 ثانیه) هم رسیده و اکثرا روی 800 900 بوده. تورنت هم از ترکرهای خصوصی مانند رد، پی تی پی و کا جی با حداکثر سرعت حدود 800 و خورده ای گرفتم. آپلود به همون مقدار سرعت بالایی نداشته. اگر موقع تمدید چنین طرحی مجددا یا شبیهش رو داشته باشند 100 درصد تمدید میکنم و البته تمدید که میکنم ولی ایشالا طرح مشابه داشته باشند باز.این 600 گیگ هم دارم کم کم میگیرم-البته اینو اضافه کنم خونه ما درست پشت مخابراته! و قطعا تاثیر داره.....

Iman_m71
20-07-2021, 11:12
سلام، امسال جشنواره نذاشتن؟ :دی

amazon13
03-09-2021, 01:20
سلام، امسال جشنواره نذاشتن؟ :دی
نه نذاشتن.شما راضی هستی از شبدیز؟
مثل اینکه دانلود با تعرفه نیم بها رو از سایتهای داخلی برداشتن.درسته؟

Iman_m71
10-09-2021, 00:10
نه نذاشتن.شما راضی هستی از شبدیز؟
مثل اینکه دانلود با تعرفه نیم بها رو از سایتهای داخلی برداشتن.درسته؟
پارسال داشتم، کیفیت و پشتیبانیشون بدک نیست

amazon13
17-09-2021, 12:57
پارسال داشتم، کیفیت و پشتیبانیشون بدک نیست
الان شما چی خریدی؟

hosseinzfff
23-09-2021, 19:18
یک کلام:شبدیز ضعیف ترین سرویس دهنده اینترنتی بوده که تا به حال دیدم

تایید میشود بسیار مسخرس یه روز کامل اینترنتم قطع بود .هنوز هم همون مشکل قدیمی که ساعت 5 صبح اینترنت برای چند دقیقه قطع میشه رو داره ! جشنواره و قیمتاشم که افتضاح شده یکی از گرونترینها با کیفیت داغون ..من به زودی درخواست جمع اوری سرویس میدم میرم مخابرات .

piishii
09-08-2022, 11:08
سلام
من از دیشب میخوام وارد پنلم بشم ری دایرکت میشه روی پنل پیشگامان و میگه پسورد اشتباهه.
کسی دیگه هم مشکل داره؟