PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضربه دیدن انگشتم

erfn
29-06-2014, 11:30
با سلام
دوستان دیشب انگشتای دست راستم ضربه دید و همون لحظه خیلی خیلی درد داشت.
بعد مدتی که دردو تحمل کردم و توی اب گرم دستم رو ماساژ دادم دردش بهتر شد و نزدیک به اخر شب دردش کم شده بود ولی انگشتامو تکون میدادم درد میگرفت
امروز صبح که بیدار شدم ، بازم همون درد هست ولی کمتر و از سمت راست دوتا انگشتم رو نمیتونم خیلی تکون بدم(بیشتر یکی مونده به اخریه(انگشت حلقه)) و وقتی که میخوام دستمو مشت کنم سه تا انگشت دیگم هیچیشون نیست و درد نداره و اون دوتا مخصوصا انگشت حلقه خیلی درد میگیره و نمیتونم تکونش بدم خیلی
وقتی که میخوام مشت کنم دستمو انگشت حلقه ام تا یه کمی که پایین میاد بعدش انگار کلا قفل میکنه و نمیتونم جمعش کنم و دوباره باید باز نگه دارم و انگشتمو کامل هم نمیتونم صاف کن و خم هستش
از لحاظ ظاهری هم چیزیشون نیست ولی حس میکنم انگار بند اولم یه کوچولو ورم داره که خیلی قابل تشخیص نیست
ولی در کل نمیتونم انگشت رو تکون بدم و ثابته!!!
میشه بگید لطفا چکار میشه کرد خوب شه ؟
آیا شکسته یا در رفته ؟
نیاز هست که برم بیمارستان عکس بگیرم ؟
با تشکر

Thor God
29-06-2014, 12:03
البته من که تخصصی تو پزشکی ندارم اما تا اونجا ک از آشنا و ... شنیدم اگر پف کنه و باد کنه و دردش زیاد باشه شکسته. اگر هم دردش خیلی زیاد باشه معلومه که مو برداشته. :n26:

به هر حال برو بیمارستان یک عکسی بگیر، کار از محکم کاری عیب نمی کنه.

laxer
29-06-2014, 12:28
با سلام
دوستان دیشب انگشتای دست راستم ضربه دید و همون لحظه خیلی خیلی درد داشت.
بعد مدتی که دردو تحمل کردم و توی اب گرم دستم رو ماساژ دادم دردش بهتر شد و نزدیک به اخر شب دردش کم شده بود ولی انگشتامو تکون میدادم درد میگرفت
امروز صبح که بیدار شدم ، بازم همون درد هست ولی کمتر و از سمت راست دوتا انگشتم رو نمیتونم خیلی تکون بدم(بیشتر یکی مونده به اخریه(انگشت حلقه)) و وقتی که میخوام دستمو مشت کنم سه تا انگشت دیگم هیچیشون نیست و درد نداره و اون دوتا مخصوصا انگشت حلقه خیلی درد میگیره و نمیتونم تکونش بدم خیلی
وقتی که میخوام مشت کنم دستمو انگشت حلقه ام تا یه کمی که پایین میاد بعدش انگار کلا قفل میکنه و نمیتونم جمعش کنم و دوباره باید باز نگه دارم و انگشتمو کامل هم نمیتونم صاف کن و خم هستش
از لحاظ ظاهری هم چیزیشون نیست ولی حس میکنم انگار بند اولم یه کوچولو ورم داره که خیلی قابل تشخیص نیست
ولی در کل نمیتونم انگشت رو تکون بدم و ثابته!!!
میشه بگید لطفا چکار میشه کرد خوب شه ؟
آیا شکسته یا در رفته ؟
نیاز هست که برم بیمارستان عکس بگیرم ؟
با تشکر

دوست عزیز شما به جای آب گرم باید از کیسه یخ استفاده میکرید و عضو آسیب دیده رو هم ماساژ نمیدادید.

بله دوست عزیز نیاز هست که نزد پزشک برید.

erfn
29-06-2014, 13:41
ممنون
الان درد نداره فقط وقتی به اون دوتا انگشت یکم فشار میاد یا همین که میخوام با اونا تایپ کنم درد میگیره
یعنی بهتر شده
ولی بادش کمه و شکستگی یا مو برداشتگی نیست