PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوتي هاي گزارش گران، مجريان و كارشناسان در برنامه هاي جام جهانی

صفحه ها : 1 2 [3]

A/|\IR
13-07-2014, 09:57
خیابانی
فقط 90 دقیقه به فینال مونده اگه بازی شون به وقت اضافه نکشه!:|

szh_1367
13-07-2014, 10:05
وقتی خیابانی گزارش میکنه خوندن صفحات این تاپیک از خود بازی جزاب تر میشه :n02:

خیابانی مچکریم :n09:

Lord007
13-07-2014, 10:09
نمی دونم دقت کردین یا نه،کاملا معلوم بود که خیابانی صحبتهای محصص رو شنیده بود سعی می کرد ازشون توی بازی استفاده کنه.یه جا که دوربین اسکولاری رو نشون میداد، بی مقدمه برگشت گفت کارلوس آلبرتو پریرا از مربیان بزرگ دنیاست.( دقیقا چیزی که قبلش محصص گفته بود). از طرفی تلفظ های اشتباه محصص رو هم تقلید می کرد،مثلا "داوید" لوییس رو میگفت "دیوید" لوییس! دقیقا تلفظی که محصص داشت،و هالک رو هم می گفت هولک،بازم دقیقا به همون شکل که محصص گفته بود! (فردوسی پور میگه هووولک نه هولک).
به خاطر کینه ای که نسبت به فردوسی پور داره سعی می کنه همیشه یه سبک دیگه ای باشه و دیشب فک کرده بود کسی وجود داره که ازش تقلید کنه. 50 سالگیو رد کرد ولی بازم درست نشد...

senaps
13-07-2014, 10:14
بچه ها انصاف بدین وژدانن.... این فردوسی پور هم چرت کم نمیگه! :))) ولی چون باحال میگه کسی گیر نمیده بهش.....
یه جورایی ملت پیله کردن به خیابانی که شخصا بعد از فردوسی پور، دوست دارم بازی ها رو با گزارش خیابانی ببینم تا دیگران... (مخصوصا مزدک میرزایی :( )

PARIYA 69
13-07-2014, 10:51
به نظر من بهترین کار پخش بازیها بدون صدای گزارشگر هست ... :n12::n12:

A/|\IR
13-07-2014, 11:24
بچه ها انصاف بدین وژدانن.... این فردوسی پور هم چرت کم نمیگه! :))) ولی چون باحال میگه کسی گیر نمیده بهش.....
یه جورایی ملت پیله کردن به خیابانی که شخصا بعد از فردوسی پور، دوست دارم بازی ها رو با گزارش خیابانی ببینم تا دیگران... (مخصوصا مزدک میرزایی :( )

مشکل اینه که خیابانی گزارش نمیکنه! شما تصور کسی تصویر رو نداشته باشه فقط صدای بازی داشته باشه با گزارش خیابانی اصلا متوجه میشه کدوم تیم با کدوم تیم بازی میکنه؟ میفهمه کدوم تیم حمله میکنه؟ میفهمه کدوم تیم دفاع میکنه؟
خیابانی اصلا تو باغ نیست اسم بازیکنا رو نمیدونه ، منطقه بازی عوض میشه ساکته ، پاس میدن ساکته دریبل میزنن ساکته شوت میزنن ساکته!
این که نشد گزارش منم بلدم برم اونجا وسط بازی تو نت خبرارو سرچ کنم بگم-
حالا اینا به کنار چرت و پرت هم میگن، اینا دارن به شعور بیننده ها توهین میکنن با اون پخش زنده و گزارش و ...

amin_pro
13-07-2014, 11:31
مشکل اینه که خیابانی گزارش نمیکنه! شما تصور کسی تصویر رو نداشته باشه فقط صدای بازی داشته باشه با گزارش خیابانی اصلا متوجه میشه کدوم تیم با کدوم تیم بازی میکنه؟ میفهمه کدوم تیم حمله میکنه؟ میفهمه کدوم تیم دفاع میکنه؟
خیابانی اصلا تو باغ نیست اسم بازیکنا رو نمیدونه ، منطقه بازی عوض میشه ساکته ، پاس میدن ساکته دریبل میزنن ساکته شوت میزنن ساکته!
این که نشد گزارش منم بلدم برم اونجا وسط بازی تو نت خبرارو سرچ کنم بگم-
حالا اینا به کنار چرت و پرت هم میگن، اینا دارن به شعور بیننده ها توهین میکنن با اون پخش زنده و گزارش و ...

قبول دارم گزارش هاشون مسخرست ولی خداییش خودمونیم مزدک میرزایی رو اصلا نمیشه تحمل کرد!!! باز سکوت بهتر از صدای اونه!

Sepehr SS
13-07-2014, 12:08
این خیابانی اصلا فهم فوتبالی نداره بدبخت. دیشب اومده میگه در تیم هلند، درک کویت و فن پرسی مهاجم بازی میکنن و روبن پشت سر اینا هافبک بازی میکنه در حالی که هر گوسفندی بازی رو میدید، متوجه میشد که کویت داره به عنوان دفاع راست بازی میکنه و اصلا مهاجم بازی نمیکنه ولی این اصرار داشت که کویت جلوتر از روبنه! یه سری بازیکن ها رو هم که نمیشناسه اصلا اسمشونو تو بازی نمیگه، نیمه دوم دیشب یکبار هم اسم هافبک هلند یعنی Clasie رو نگفت. همش هم میگفت که برزیل نزدیک بیست تا حمله داشته و بدشانسه گل نزده!! والا اون بازی که ما دیدیم، برزیل موقعیت مسلم گلزنی نداشت و فقط مالکیت توپ رو داشت، حالا این الدنگ کجا بیست تا حمله دیده من نمیدونم! اول بازی هم میگه این بازی تو شهر ریو پایتخت برزیل برگزار میشه!!!! بعد نیم ساعت فهمیده چرت گفته، میگه که بازی فینال تو ریو هستش نه این بازی و ریو هم پایتخت برزیل نیست!!! یا هلند حمله میکنه میگه میخوان ضربه دیگری به تابوت جنازه برزیل بزنن!! :n08:

Soroush HD
13-07-2014, 13:47
بازی سرمه ای پوشان هلند در مقابل روشن پوشان برزیل....
روشن پوشان؟:mellow::hmm::eh::blink:
روشن چه رنگیه؟:n13:

نادر1368
13-07-2014, 13:58
بازی سرمه ای پوشان هلند در مقابل روشن پوشان برزیل....
روشن پوشان؟:mellow::hmm::eh::blink:
روشن چه رنگیه؟:n13:
مخاطبان اين حرفش گيرندشون سرمه اي سفيد هست:n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-07-2014, 13:59
دست از سر کچل خیابانی بردارید.ولش کنید.تو عالم خودش فکر میکنه خیلی جذاب داره گزارش میکنه ولی واقعا اینطور نیست.
من وقتی ازش بدم اومد که داور مسابقه ی آقای گزارشگر بود

Mohammad Yek110
13-07-2014, 14:11
محصص که همه ی اسامی رو بر اساس تلفظ کلمات انگلیسی میگه!!!
گزارشگرامونم اگه تلفظ جدیدی برای یه اسم پیدا کنن ( چه درست چه غلط ) ، موقع گزارش یه جوری با تاکید میگنش که انگار یه واقعیت فیزیکی جدید رو کشف کردن :27:

m-530
13-07-2014, 14:32
خیابانی بعد از گل دوم هلند : برزیل 7 غم داشت . حالا دو غم دیگه به غمهایش اضافه شد . جمعا الان 9 غم داره .:n02:

از این سوالات مضخرف محسس خوشم نمیاد . الا خودشونم نمیدونم دارن وسال میپرسن یا دارن داستان میگن!

BestDev
13-07-2014, 15:48
خياباني :
رييس فدراسون فوتبال برزيل كه قراره مديريت فوتبال برزيل رو بر عهده داشته باشه....! مثل او جملش كه گفت كسي كه بازي رو شروع ميكنه قطعا داوره !

بي ربط : اسم فن پرسي شمارو ياد پن پرس بچه نميندازه؟ :n02:

Ramin khuzestan
13-07-2014, 16:30
خیابانی دیشب jonathan de guzman رو اولین بار دِ گوزمان تلفظ کرد بعد دید ضایعه دفعه دوم یه چیزی گفت بین ز و ژ دفعه سوم گفت دِ گوژمان دفعه چهارم سعی کرد این بدبخت رو تو زمین نبینه
یادمه چند سال پیش که خیابانی تو اوج توهم متفاوت بودن به سر می برد و به پیتر چک میگفت پیتر سچ همون موقع به john obi mikel هم میگفت john mikel obi
میگن جان اوبی میکل وقتی معنی اسمشو به فارسی فهمیده شوکه شده
البته این مشکل خیابانی تنها نیست و هنوز مجری ها و گزارشگر های صدا و سیمای جمهوری اسلامی تو تلفظ اسامی مثل jonathan de guzman و panathinaikos یونان به یک نظریه واحد نرسیدن

Sepehr SS
13-07-2014, 16:35
خیابانی دیشب jonathan de guzman رو اولین بار دِ گوزمان تلفظ کرد بعد دید ضایعه دفعه دوم یه چیزی گفت بین ز و ژ دفعه سوم گفت دِ گوژمان دفعه چهارم سعی کرد این بدبخت رو تو زمین نبینه
یادمه چند سال پیش که خیابانی تو اوج توهم متفاوت بودن به سر می برد و به پیتر چک میگفت پیتر سچ همون موقع به john obi mikel هم میگفت john mikel obi
میگن جان اوبی میکل وقتی معنی اسمشو به فارسی فهمیده شوکه شده
البته این مشکل خیابانی تنها نیست و هنوز مجری ها و گزارشگر های صدا و سیمای جمهوری اسلامی تو تلفظ اسامی مثل jonathan de guzman و panathinaikos یونان به یک نظریه واحد نرسیدن
آره، خیلی باحال بود این د گوزمانش. دفعه اول قشنگ گفت گوز:n09: بعد گفت گوژمان بعدشم دیگه نگفتش:n08:.

ferdfe
13-07-2014, 16:48
دیشب می خواستم ال سی رو بشکنم از دست جوات خیابانی !!!!
:n24:

Hatek
13-07-2014, 17:43
بازی دیشب خیابانی بود از اونجایی که احمدی علیفر سیاتکی و بقیه فعلا به درجه ی گزارش فینال نرسیدن
و مزدک هم که کلا محو بود تو این جام میشه گفت گزارشگر امشب فردوسی پور باشه

babakgol70
13-07-2014, 18:10
شبكه نور در ياهس*ت. شبكه افغانستان هست.
پخش مي كنه مسابقات رو چون فارسي هست و بدون سانسور من از اونجا ميبينم.:n02:

گزارشگرش به نظرم از عادل بهتر گزارش ميكنه.البته با لحجه افغان.

واقعا يك تنوعي شده برام چون ديگه حالم از اين صداها و گزارش هاي تكراري شبكه سه بهم خورده.:n21:

......................................

دوستان به هيچ وجه از سايت عمده omdeh خريد نكنيد چون كلاهبردار هستند.
در اينترنت جست و جو كنيد تا تعداد بالاي شكايت ها رو ببينيد.

#لطفا اطلاع رساني كنيد تا كمتر بچه ها به دام افتند

jamshidjap
13-07-2014, 19:10
آقا هر وقت يه بازي نشون ميده كه خياباني گزارشش كرده ، اين تاپيك زودي مياد بالا،،، خخخخخخخ:n09:

albertxx
13-07-2014, 21:59
گزارشگر بازی مزدک هست !! :n03::n23::n15:

banii
14-07-2014, 01:33
گزارشگر بازی مزدک هست !! :n03::n23::n15:
من جدیدا نظرم داره نسبت به مزدک تغییر میکنه ...
البته شانس آوردیم اسپانیا تو این بازی نبود! ;)

ضمنا چندتا سوتی هم داد

یک جا داشت میگفت انتظار ها از مولر بیشتر بوده و خوب بوده اما نه در اون حد و بجاش بازیکنایی مث تونی کروس و مولر بهتر بودند!!! (مولر بجای مولر؟:n02:)
دو سه تا دیگه هم متوجه شدم الان یادم نمیاد متاسفانه ...

OMiD.1080p
14-07-2014, 02:33
در کل هیچ سوتی ایی به اندازه سوتی که توی تبلیغ چی توز که میگه :
پیکه , حالا مِــسی , پاس میده به رونالدو ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حسابش رو بکن . مسی پاس میده به رونالدو !:n02:

alireza-1991
14-07-2014, 08:35
مزدک قبل بازی همچین گفت خوشحالم در فضای گرم استودیو در کنار دوستان هستم که هر کی ندونه فکر کنه رفته کومور !!!

Soroush HD
14-07-2014, 13:14
اینو شاید متوجه نشده باشین ولی به نظرم سوتیه....
مزدک میگفت خیلی ها قبل از شروع جاج جهانی ستاره بی چون و چرای ژرمن ها رو مسعود اوزیل میدونستن!!:n29:
آخه کی ستاره آلمان رو مسعود اوزل میدونه؟؟؟

smohs
14-07-2014, 14:57
سلام
دیشب مزدک یه سوتی داد در حد کلمات قصار خیابانی:n02::
البته دقیقشو یادم نیست مضمونش این بود:
مردم قطعاً انتظار دارن یکی از این دو تیم برنده بشن (یا یه همچین چیزی)
من که منتظر بودم بازی مساوی بشه:n09:

A.N.A.P
14-07-2014, 18:55
سوتی های جواد بیش از حد بهش توجه میشه . به نظرم وقتی شروع به صحبت کردن میکنه همه توجهشون به سوتی هاش هست تا به گزارشش . در صورتی دیشب مزدک یا گزارش آخر پیمان یوسفی پر از سوتی بود . دیشب جاودانی یک سوتی داد در حد سوتی هایی معروف جواد خیابانی. (البته منکر سوتی هاش نیستیم).

به نظرم هیچکس بهتر از خیابانی نمیتونه بازی رو جذاب کنه . بازی آلمان - الجزایر یکی از جذاب ترین بازی ها از لحاظ کیفیت بود که گزارش خیابانی جذاب ترش کرد.

گزارش های عادل رو که خودم و همه دوستش دارن ،انصافا گزارش های خوبی نداشت . بازی ایران با آرژانتین که همه معتقد بودن نفوس های بدی میزد . ( اگه 3-0 هم ببازیم باز هم خوبه ...) . بازی ایتالیا و کاستاریکا یکی از بدترین گزارش های عادل رو شنیدم که خیلی سرد و بی روح داشت گزارش میکرد (همین بازی رو با گزارش عادل ببینید متوجه میشید ). شاید بخاطر خستگی برنامه هاش بود.
جاودانی و عادل هم وقتی روبروی هم میشینن بیش از حد میخندن.

*Batman*
15-07-2014, 01:36
در کل هیچ سوتی ایی به اندازه سوتی که توی تبلیغ چی توز که میگه :
پیکه , حالا مِــسی , پاس میده به رونالدو ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حسابش رو بکن . مسی پاس میده به رونالدو !:n02:

یعنی یه وقتایی ناخواسته و اتفاقی این صدای وحشتناک به گوشم میرسید و میخواستم جفت پا برم تو تلویزیون.
محض رضای خدا نمیخوان قبل از ساختن بعضی از این تبلیغات شکم پر کن فقط یک ثانیه فکر کنن!

urumchi
15-07-2014, 02:18
به نظرم هیچکس بهتر از خیابانی نمیتونه بازی رو جذاب کنه . بازی آلمان - الجزایر یکی از جذاب ترین بازی ها از لحاظ کیفیت بود که گزارش خیابانی جذاب ترش کرد
کاملا موافقم
فقووووووووولی فقووووووووولی گفتنش هنوز تو ذهنمه :n02:

هروقت هم که یادم میفته خودبخود خندم میگیره

امروزم تو اداره پست یهو یادم افتاد مجبور شدم بشینم رو صندلی گوشیمو دربیارم بهش نگاه کنم تا هرکی منو دید فکر کنه لابد یه sms خنده دار اومده واسم!!!:n02:

farshidmm
17-07-2014, 17:00
اینم سوتی بزرگی بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]