PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب نرم افزار office

ehsan1642730
21-05-2014, 23:39
سلام

من نرم افزار افیس 2007 داشتم رو لب تابم و پاکش کردم و 2013 نصب کردم اما خوشم نیومد و خواستم همان office 2007 نصب کنم.

اما حالا دیگههیچ office نصب نمیشه رو سیستم و ارور میده که شما نرم افزار را روی سیستم دارید و نمیتونید office دیگری نصب کنید در صورتی که من پاکش کردم و هیچ افیسی رو سیستمم نصب نیست.با هر برنامه و نرم افزاری که بگید سعی کردم که اگه هست پاکش گنم اما نرم افزار office روی سیستم دیده نمیشه که پاکش کنم و یک office دیگه نصب کنم.لطفا راهنمائی کنید که چگونه بتونم نرم افزار office روی لب تابم نصب کنم

Mr.Pooya
22-05-2014, 00:22
سلام

من نرم افزار افیس 2007 داشتم رو لب تابم و پاکش کردم و 2013 نصب کردم اما خوشم نیومد و خواستم همان office 2007 نصب کنم.

اما حالا دیگههیچ office نصب نمیشه رو سیستم و ارور میده که شما نرم افزار را روی سیستم دارید و نمیتونید office دیگری نصب کنید در صورتی که من پاکش کردم و هیچ افیسی رو سیستمم نصب نیست.با هر برنامه و نرم افزاری که بگید سعی کردم که اگه هست پاکش گنم اما نرم افزار office روی سیستم دیده نمیشه که پاکش کنم و یک office دیگه نصب کنم.لطفا راهنمائی کنید که چگونه بتونم نرم افزار office روی لب تابم نصب کنم

سلام

من احتمال میدم شما Office رو ناقص پاک کردید یکبار همون 2013 رو که آخرین بار نصب کردی رو فایل نصبش رو باز کنید و اگر میشه نصبش کن و اگر نشد Repair کن بعد با نرم افزار Your Uninstaller پاکش کن. این دفعه باید نسخه جدید نصب بشه چون نرم افزار Your Uninstaller هر برنامه ای رو که باهاش پاک کنید کاملا پاک می کنه.

Mohammad King
22-05-2014, 12:11
سلام

راهی که Mr.Pooya گفتن رو انجام بدین اگر نشد اطلاع بدین تا فایل های باقی مانده توی ریجستری رو پاک کنیم