PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار وایبر برای ویندوز

silviyna
02-05-2014, 00:37
لینک دانلود برنامه وایبر برای ویندوز xp رو میخوام
تو نت سرچ کردم از هر سایتی دانلود میکنم ورژن 3.1.1، برنامه رو که کلیک میکنم یه پنجره باز میشه گزینه accept and install میادد روش کلیک میکنم اما صفحه بعد نمیره و نصب نمیشه

" M e H r D a D "
02-05-2014, 01:08
من چند وقت پیش از سایت رسمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، نسخه ویندوزشو (البته برای تست برای یکی از دوستان) دانلود کردم که بدون هیچ مشکلی نصب شد...
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

" M e H r D a D "
02-05-2014, 01:40
اینم از تست برای شما و نصب بدون هیچ مشکلی در ویندوز xp :
(البته این لینکی که دادم برای نصب دانلودره که بعد دوباره حدود 30 مگ دانلود میکنه...)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

silviyna
02-05-2014, 22:33
من چند وقت پیش از سایت رسمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، نسخه ویندوزشو (البته برای تست برای یکی از دوستان) دانلود کردم که بدون هیچ مشکلی نصب شد...
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود کردم مثل لینکای دیگه که از سایتهای دیگه دانلود کرده بودم یه پنجره باز میشه گزینه accept and install میادد روش میزنم اما پنجره بسته میشه و صفحه بعد نمیره برای مراحل بعدی نصب

" M e H r D a D "
02-05-2014, 22:52
دانلود کردم مثل لینکای دیگه که از سایتهای دیگه دانلود کرده بودم یه پنجره باز میشه گزینه accept and install میادد روش میزنم اما پنجره بسته میشه و صفحه بعد نمیره برای مراحل بعدی نصب

راستشو بگم نمیدنم مشکل از کجاست!!!
من دیشب بعد از اینکه لینک رو گذاشتم، دانلود و تست کردم و همونطور که از عکسها مشخصه هیچ مشکلی نداشت... !!!

ali.moradi
04-05-2014, 10:50
تو نت سرچ کردم از هر سایتی دانلود میکنم ورژن 3.1.1، برنامه رو که کلیک میکنم یه پنجره باز میشه گزینه accept and install میادد روش کلیک میکنم اما صفحه بعد نمیره و نصب نمیشه

منم نصب کردم بدون مشکل البته دیگه نسخه بدون اینترنت اون نیست حتما باید دانلود کنه و نصب کنه

شما از یک ISP دیگه هم تست کنید ببینید مشکل اینترنت تون هست یا سیستم تون من تا حالا دیدم

بعضی برنامه ها با برخی ISP ها مشکل دارند

sky1sky
23-05-2014, 22:24
سلام دوست محترم
این نسخه رو پیدا کن-از اینترنت--نسخه افلاین وایبر هست- و روی هم XP وهم 7 و 8 تست کردم بدون هیچ مشکلی اجرا می شوند
نسخه مقابل
Viber Windows Desktop 3.0.0.5751 Offline Setup_Ghafari3.com.exe
بعد از نصب موفقیت امیز، اتومات خودش به نسخه 4.1 اپدیت می شود ، در صورت هر گونه مشکلی در نصب دیگر می شود گفت مشکل به سیستم یا ISP ارتباط دارد

ayshin khanum
27-08-2014, 20:31
سلام
کسی می تونه کمکم کنه؟
من میخام شماره تلفن ها رو در وایبر کامپیوتر سیو کنم البته بدون نیاز به گوشی ؟

با تشکر از همه

roya.rashidi
27-08-2014, 20:38
سلام
کسی می تونه کمکم کنه؟

با تشکر از همه
خودش سیو میشه نیازی نیست اقدام خاصی انجام بدید.

مودمتون خاموش روشن کن ای پی چدید بگیره .. بعضی وقتا پیش میاد . منم دوماه پیش واسه دانلودش همچین مشکلی داشتم. بعضی وقتا اذیت میکنه .

sky1sky
30-08-2014, 00:20
سلام
کسی می تونه کمکم کنه؟

با تشکر از همه
امکان سیو کردن و حذف شماره تلفن از نسخه وایبر کامپیوتری امکان پذیر نیست و اینگونه عملیات باید با گوشی انجام شود
اما راهش این هست که شماره که ذخیره نیست و با ان می خواهید ارتباط داشته باشید را از قسمت چپ که لیستی که از چت ها ی اخیر شما را نشان می دهد حذف نکنید یعنی delete conversion را نزنید

Afshin405
31-08-2014, 07:04
دوستان از طریق وایبر با همونایی که تو لیست گوشیت یا سیم کارتت هستن فقط میتونی رابطه داشته باشی؟ / با بقیه اشخاص چه جوری میشه؟ / کلا میشه یه توضیحی بدید؟ ////

roya.rashidi
31-08-2014, 07:21
دوستان از طریق وایبر با همونایی که تو لیست گوشیت یا سیم کارتت هستن فقط میتونی رابطه داشته باشی؟ / با بقیه اشخاص چه جوری میشه؟ / کلا میشه یه توضیحی بدید؟ ////
فقط اونایی که تولیست گوشیتون هستند . هر شماره ایی که تو کانتکت باشه و وایبر نصب کرده باشه . میشه . البته فک کنم باید +98 سیو کنه تا نشون بده . قبلا که واسه من اینجوری بود .