PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات در رابطه با نصب برنامه ها و اجرا و نحوه کار با آنها فقط در اين تاپيک

صفحه ها : [1] 2

alex_pk
28-08-2006, 22:47
سلام دوستان گلم... :)

با توجه به اينکه تعداد تاپيک هايی که در مورد مشکلات نصب برنامه ها و يا اجرای آن هاست زياد شده بود اين تاپيک رو زدم تا دوستان هر مشکلی در رابطه با نصب برنامه ها و يا اجرای آنها دارند تو اين تاپيک مطرح کنند تا دوستان ديگر به ايشان کمک کنند.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

مسائلی که در اين تاپيک ميتوانيد مطرح کنيد به شرح زير است:

1)اگر مشکلی در رابطه با نصب برنامه اي داريد فقط در اين تاپيک مطرح کنيد و از ايجاد تاپيک جديد خودداری کنيد.

2)اگر مشکلی در اجرا برنامه اي داريد( همچنين استفاده از برنامه) فقط در اين تاپيک مطرح کنيد و از ايجاد تاپيک جديد خودداری کنيد.

3)اگر نميدونيد چجوری برنامه روی گوشيتون نصب کنيد فقط در اين تاپيک مطرح کنيد و از ايجاد تاپيک جديد جداً خودداری کنيد.(سؤالاتی از قبيل "چجوری برنامه های Jar رو روی گوشی سونی اريکسون نصب کنم" را فقط در اين تاپيک مطرح کنيد)

در صورت نياز مسائل بيشتری در اين تاپيک مطرح خواهد شد.

قوانين اين تاپيک:

1)حتماً نام برنامه و مدل گوشی خود را ذکر کنيد.

2)اگر مشکل خود را مطرح کرديد برای گرفتن جواب آن(راه حل) حداقل يک روز صبر کنيد و مدام پست پشت سر هم نديد که "چرا جواب نميدين؟" يا " کسی نميخواد به من کمک کنه؟" و از اين قبيل سؤالات.

3)دوستان دقت کنند که ممکن است در اين تاپيک افراد مبتدی هم سؤال کنند پس حوصله کرده و اگر جواب سؤال ايشان را ميدانيد برای ايشان بطور کامل توضيح دهيد( و به هيچ وجه اين افراد رو مسخره نکنيد...چون شما هم روزی مبتدی بوديد!)

در صورت نياز قوانين بيشتری وضع خواهد شد!

ضمناً دوستان توجه کنند که:

درخواست برنامه مورد نظر شما فقط و فقط در تاپيک زير:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از همکاری شما بينهايت سپاس گذارم. :)

طريقه نصب برنامه و بازی روی گوشی های دارای سيستم عامل سيمبيان...فايل های SIS

برنامه های گوشی های موبايل تحت سيستم عامل سيمبين (symbian) بصورت يک فايل sis پک ميشوند. در واقع پکيج قابل نصب اونها يک فايل با پسوند sis هست که در طول عمل نصب unpack ميشود و فايل های اجرايی و ساير ماژول ها و فايل های مورد نيازش رو در درايو مورد نظر بر روی گوشی قرار ميده.

برای نصب اين پکيج ها اولين کار ايجاد ارتباط بين کامپيوتر و گوشی است که به شکل های مختلفی امکان پذير است. مثلا ممکنه با استفاده از يک کابل اينفرارد (infrared) اين کار انجام بشه يا از طريق تکنولوژی بلوتوث (bluetooth) و ... که بستگی به نوع گوشی هم داره. در مورد ايجاد ارتباط ، معمولا اطلاعات مورد نياز رو از راهنمای ابزار ارتباطی که می خواهيد ازش استفاده کنيد ميتونيد پيدا کنيد.

بعد از ايجاد ارتباط بين گوشی و کامپيوتر ، در يک تقسيم بندی کلی ، به دو شکل ميتونيد نرم افزار رو روی گوشی نصب کنيد:

۱- نصب برنامه از روی کامپيوتر بطور مستقيم

در اين حالت بايد يک برنامه رابط برای نصب پکيج sis ، روی کامپيوتر نصب شده باشد. اين نرم افزار به نام PC suit بر روی CD به همراه بسته گوشی هست. البته اين نرم افزار کارهای مختلفی انجام ميده که يکی از اونها نصب برنامه های sis بر روی گوشی هست. اين برنامه بصورت رايگان از روی سايت نوکيا قابل دانلود است.

ابتدا ارتباط بين گوشی و کامپيوتر را برقرار کنيد و در منوی Tool با استفاده از گزينه Install device software می تونيد فايل مورد نظرتون رو انتخاب و بر روی گوشی نصب کنيد. اين فايل ابتدا به روی گوشی منتقل ميشود و سپس نصب می گردد. در حين عمل نصب ممکن است سوالاتی از شما پرسيده شود که مثلا می خواهيد بر روی کدام درايو نصب کنيد؟و ... .

بعنوان يک قاعده کلی سعی کنيد نرم افزارها را روی درايو حافظه اضافی نصب کنيد (چون حافظه های فلش محدود به يک ماکزيمم تعداد دفعات نوشتن هستند) مگر اينکه بنا به دلايلی لازم باشد بر روی حافظه اصلی گوشی نصب شوند. مثلا در نرم افزارهايی که برای سری های قديمی تر گوشی ها ساخته ميشد چون گوشی های قديمی تر حافظه اضافی نداشتند تنها بر روی حافظه اصلی نصب ميشدند. چنانچه از برنامه هايی که مثلا مختص گوشی های نوکيا ۷۶۵۰ ساخته شده اند می خواهيد برای ۳۶۵۰ استفاده کنيد با فرض اينکه بر روی ۳۶۵۰ اجرا ميشوند ، حتما بايد بر روی حافظه اصلی نصب شوند.

۲- ارسال برنامه بر روی گوشی و نصب آن در خود گوشی بدون نياز به کامپيوتر در حين عمل نصب

در اين روش فايل sis بر روی گوشی منتقل ميشود که بسته به روش انتقال ممکن است در فهرست Inbox در Message ها قرار گيرد يا ممکن است در فهرست مربوطه به نرم افزارهای آماده برای نصب و يا ممکن است به دلخواه در هر محلی در حافظه اصلی يا جانبی گوشی قرار بگيرد. در هر حالت با قرار دادن مکان نما بر روی فايل sis و کليک کردن بر روی آن ، برنامه بطور خودکار شروع به نصب می شود و ممکن است سوالاتی همانند آنچه در بالا توضيح داده شد از شما بپرسد.

پس از نصب برنامه آيکون مربوط به برنامه را می توانيد در صفحه اصلی منو ببينيد و سپس بسته به نوع نرم افزار آن را به فولدر مرتبط با آن منتقل کنيد

با تشکر از جناب amin-ziaei

طريقه نصب بازی و برنامه روی V3 به همراه برنامه لازم

1)گوشی خود را توسط کابل به کامپيوتر وصل کنين و برنامه P2KTOOLS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را اجرا کنيد ،حالا روی Connect کليک کنيد

(عکس قسمت اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2)چراغ قرمز رنگی که در پايين پنجره قرار دارد بايد سبز شود...حالا روی تپ KJava کلکيک کنيد و سپس دکمه Refresh list (که در شکل نشان داده شده است) رو بزنيد...حالا يک صفحه جديد می آيد که داره ديتا هارو از گوشيتون ميخونه.

(عکس قسمت دوم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3)حالا روی Install کليک کنيد و در صفحه جديد فايليی را که ميخواهيد روی گوشيتون نصب کنيد رو انتخاب کنيدد و Open رو بزنيد(file baayd جر baashd)
صفحه جديدی مياد که ميگه بازی در حال نصب شدن است.

(عکس قسمت سوم_1) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عکس قسمت سوم_2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4)حالا برنامه يا بازی روی گوشيتون نصب شده است...برای نصب برنامه يا بازی ديگر مرحله سوم را تکرار کنيد...حالا روی Restart کليک کنيد...ممکن است چدن ثانيه طول بکشد...حالا کابل رو در بياريد(از تو گوشی)...برنامه يا بازی داخل گوشی شما Load شده است

(عکس قسمت ]ihvl) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

=============================

طریقه نصب بازی و نرم افزار روی گوشی های جاوا(سونی اريکسون و ساير گوشی ها)

1- نرم افزار و یا بازی جاوا رو دانلود کنید ...

2- به پسوند فایلی که دریافت کردید دقت کنید ... اگر فشرده بود ( فرمت zip و یا rar ) آن را از حالت فشرده خارج کنید.

3- بعد از خروج از حالت فشردگی شما یک فایل با پسوند jar مي بينيد که این فایل توسط Win Rar باز مي شود ! ولی شما اصلا نباید این فایل را باز کنید ... بلکه این فایل را به همین صورت به داخل گوشي منتقل كنيد و در داخل گوشي با کلیک بر روی آن فايل با پسوند Jar بازی و يا نرم افزار به طور اتوماتیک شروع به نصب مي كند.

نکته : در صورتیکه به فایلهایی برخورد کردید که پسوند آنها برای شما نا آشنا بود مانند : cls با inf ... این به این دليل است که شما فایل jar را به اشتباه باز کردید ...

نکته 2 : ممکن است فایلی که شما دانلود می کنید فشرده نباشد و به همان صورت jar باشد ... پس قبل از اینکه فایل را از حالت فشردگی خارج کنید توجه کنید که فایل فرمتش jar نباشد ...

با تشکر از جناب hossien9600

NINTENDO_DS
28-08-2006, 22:58
اقا همكار شدنت رو تبريك ميگم مشكل من اينه كه نميتونم برنامه lie detector رو روي گوشيم ان70 نصب كنم چيكار كنم؟

alex_pk
29-08-2006, 02:03
Nintendo_ds جان سلام...
خيلی ممنون

اگه ممکنه لينک برنامه اي که ميگی رو بده تا من هم تست کنم( گوشی منم N70)

mohsenmirza
31-08-2006, 18:36
گوشی 6270 من حدود 50 مگ جا داره. ولی می خوام برنامه ای (با بسوند Jar) که 1.5 مگ است نصب کنم با اخطار کمبود جا مواجه می شومو کمک !!!!!

alex_pk
31-08-2006, 21:43
گوشی 6270 من حدود 50 مگ جا داره. ولی می خوام برنامه ای (با بسوند Jar) که 1.5 مگ است نصب کنم با اخطار کمبود جا مواجه می شومو کمک !!!!!

سلام دوست عزيز...
اين مهم که:

مموری کارد گوشی شما50 مگ فضا ی خالی داره يا مموری داخليش؟

اگه مموری داخليش 50 مگ فضا داره، تو اونجا نصب کن.
و اگه مموری خارجيش(رم) 50 مگ فضا ی خالی داره، اونجا نصب کن.

Mrz_A
01-09-2006, 13:46
سرورمان فرمودند که مشکل رو اینجا مطرح کنیم!!
به هر حال:

مساله سر نصب فایلهای Jar روی سریهای اخیر سامسونگ است که در حین نصب اجازه نصب آنها را نمیدهد!!
البته فایلها برای نصب در Other کپی شده و از فایل منیجر اونها رو نصب می کنم/1 اما به مشکل خوردم!

(hooman)
02-09-2006, 15:07
برنامه scrn shares 60 چه جوري كار ميكنه
لطفا" كامل توضيح دهيد.
mer30

alex_pk
02-09-2006, 16:36
سلام (hooman) جان

لينک برنامه رو بده تا من هم تست کنم.

alex_pk
03-09-2006, 06:48
طريقه نصب برنامه ها روی گوشی های دارای سيستم عامل سيمبيان در پست اول قرار داده شد.

(hooman)
03-09-2006, 17:28
سلام alex_pk جان
اينم لينك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahyar_p30
03-09-2006, 18:48
سرورمان فرمودند که مشکل رو اینجا مطرح کنیم!!
به هر حال:

مساله سر نصب فایلهای Jar روی سریهای اخیر سامسونگ است که در حین نصب اجازه نصب آنها را نمیدهد!!
البته فایلها برای نصب در Other کپی شده و از فایل منیجر اونها رو نصب می کنم/1 اما به مشکل خوردم!

سلام عزيز توي اون تاپيكي كه قبلا زده بودي يه راه حل دادم!
امتحان كردي يا نه؟
معمولا كار مي كنه ها؟
اون راه حل هم اين بود:
قبل از اینکه کارهای زیر رو انجام بدید به applications/java world/options برید،در منوی آپشن به قسمت networksettings برید و اونطور که در پایین میارم قسمت هارو پر کنین:
APN: internet
username: خالی بزارید
password:خالی بزارید
proxy OFF
تنظیمات رو Save کنین!

حالا روش زیر رو دنبال کنید:

اول قبل از هر چيز بايد تنظيمات گوشيو ريست كنين براي سريال دانلود گوشي. با استفاده از كد #*536961# (اول مربع بعد ستاره بعد عدد بعد مربع)
برنامه ي softick رو نصب كنين ولي فعالش نكنين!
گوشيو با يو اس بي به كامپيوتر وصل كنين(بلوتوث نميشه) با استفاده از Samsung PC Studio مطمئن شيد كه ارتباط برقراره!
به قسمت settings سافتيك بريد و \Device\ss_mdm0 box رو تيك بزنين و ok کنین!
uploader رو باز کرده یه فایل Jad رو انتخاب کنین!
حالا با زدن کد #*536963# (اول مربع بعد ستاره بعد عدد بعد مربع) سریال دانلود فایلهای جاوا رو فعال کنین!
از کد #*5737425# برای انتخاب PPPup و بعد USB استفاده کنین!
حالا به قسمت سریال دانلود برید!
حالا باید جواب بده!
هروقت کار نکرد از کد اولی که دادم برای ریست کردن تنظیمات اسفاده کنین اگه این کار رو نکنین هیچوقت کار نمی کنه!

دانلود آپلودر مناسب:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود Softick PPP 2.34 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي!

omid1818
06-09-2006, 08:38
سلام
گوشی من 6103 هستش با اینکه جای خالی به اندازه کافی داره وقتی میخوام یه برنامه جاوا روش نصب کنم خطای کمبود جا میده اگه بخوام فایل جار رو روی گوشی کپی کنم بازم همین پیامو میده ولی اگه همون فایلو پسوندشو عوض کنم روی گوشی کپی میشه در ضمن گوشی من کارت حافظه نداره علت چیه؟
ممنون

hamed_shams
08-09-2006, 01:05
اقا چطوري ميشه روي k750i بازي ريخت

hamed_shams
08-09-2006, 01:08
راستي رم گوشيم (k750i) تو رم ريدرم اجرا نميكنه شما مي دونيد علتش چيه

mohsenmirza
11-09-2006, 09:37
سلام
گوشی من 6103 هستش با اینکه جای خالی به اندازه کافی داره وقتی میخوام یه برنامه جاوا روش نصب کنم خطای کمبود جا میده اگه بخوام فایل جار رو روی گوشی کپی کنم بازم همین پیامو میده ولی اگه همون فایلو پسوندشو عوض کنم روی گوشی کپی میشه در ضمن گوشی من کارت حافظه نداره علت چیه؟
ممنون

گوشی 6270 من هم همین طور است . کمممممممممممممممک !!! :sad:

hamed_shams
14-09-2006, 13:05
آقا يكي نيست جواب مارو بده

Diego
14-09-2006, 13:33
کسی اینجا با LG p7200 کار کرده؟ این گوشی واسه همه چیز فولدر پیش فرض داره جز برای بازی و نرم افزار(جاوا)....وقتی هم تو پوشه های مختلف میریزم فایلو نمیشناسه.چون تو پوشه خودش نصب بشه (که همچین جیزی وجود نداره) از یه نفر پرسیدم گفت که فقط باید موبایلت به اینترنت وصل بشه و مستقیم روی گوشی دانلود کنی!کسی میتونه کمک کنه؟راه دیگه ای نیست؟

hamed_shams
14-09-2006, 21:52
اقا چطوري ميشه روي k750i بازي ريخت

ترو خدا يكي جواب مارو بده :sad:

alex_pk
15-09-2006, 02:53
ترو خدا يكي جواب مارو بده :sad:

سلام...

طریقه نصب بازی و نرم افزار روی گوشی های جاوا

2- به پسوند فایلی که دریافت کردید دقت کنید ... اگر فشرده بود ( فرمت zip و یا rar ) آن را از حالت فشرده خارج کنید.

3- بعد از خروج از حالت فشردگی شما یک فایل با پسوند jar مي بينيد که این فایل توسط Win Rar باز مي شود ! ولی شما اصلا نباید این فایل را باز کنید ... بلکه این فایل را به همین صورت به داخل گوشي منتقل كنيد و در داخل گوشي با کلیک بر روی آن فايل با پسوند Jar بازی و يا نرم افزار به طور اتوماتیک شروع به نصب مي كند.

نکته : در صورتیکه به فایلهایی برخورد کردید که پسوند آنها برای شما نا آشنا بود مانند : cls با inf ... این به این دليل است که شما فایل jar را به اشتباه باز کردید ...

نکته 2 : ممکن است فایلی که شما دانلود می کنید فشرده نباشد و به همان صورت jar باشد ... پس قبل از اینکه فایل را از حالت فشردگی خارج کنید توجه کنید که فایل فرمتش jar نباشد ...

به نقل از موبايلستان (جناب hosein9600)

hamed_shams
15-09-2006, 22:50
سلام...

به نقل از موبايلستان (جناب hosein9600)

خيلي ازت ممنونم الكس عزيزم :tongue:

hamed_shams
15-09-2006, 22:56
الكس جان فقط ميشه بگي از كجا بايد بفهمم پسوندش چيه
بعدش اگه فايل هايي با پسوند jar رو اشتباهي باز كرديم
تكليف چيه

hamed_shams
15-09-2006, 22:57
راستي اين كار رو چطور بايد انجام داد
به پسوند فایلی که دریافت کردید دقت کنید ... اگر فشرده بود ( فرمت zip و یا rar ) آن را از حالت فشرده خارج کنید.

saeedhaeri
16-09-2006, 16:21
سلام ميخواستم ببينم چطور ميشه برنامه هاي جاوا رو روي گوشي كا750 نصب كرد. ممنون :rolleye:

alex_pk
16-09-2006, 16:51
راستي اين كار رو چطور بايد انجام داد
به پسوند فایلی که دریافت کردید دقت کنید ... اگر فشرده بود ( فرمت zip و یا rar ) آن را از حالت فشرده خارج کنید.

سلام حامد جان

شما اين کاری که ميگم رو بکن ،اونوقت پسوند همه فايل ها تو کامپيوترت نشون داده ميشن

Start~~~> Control Panel~~~> Folder option~~~> View

حالا تيک اين عبارت رو بردار

Hide extensions for Know file types

و Ok رو بزن...

حالا پسوند فايل ها نشون داده ميشوند

مثلاً اگه يه بازی دانلود کردی و اسمش Fifa بود...اگه فايل فشرده باشه اينجوری نشون داده ميشه

Fifa.rar
يا
Fifa.zip

که اگه اينجوری بود بايد فايل رو توسط برنامه WinRaR باز کنی و محتويات اون رو تو موبايلت نصب کنی

اگه اينجوری نبود

يعنی به اين شکل بود

Fifa.jar

نيازی به باز کردن فايل نيست و فايل رو بدون اين که باز کنی ،همونجوری نصب کن.

بعضی اوقات هم فايل ها به اين صورت هستن:

Fifa.sis

که اين برنامه ها و بازی ها به گوشی های سونی اريکسون نميخورند.

باز هم مشکلی بود در خدمتم.

موفق باشی:)

alex_pk
16-09-2006, 16:56
سلام ميخواستم ببينم چطور ميشه برنامه هاي جاوا رو روي گوشي كا750 نصب كرد. ممنون :rolleye:

سلام

4 پست قبل کامل توضيح دادم

sps
17-09-2006, 11:38
من برنامه series 60 theme studio رو كه در 4 قسمت بوده دانلود كردم!اما حالا نمي تونم فايل ها رو extract كنم(با وين رر) لطفا كمكم كنيد!!

alex_pk
17-09-2006, 12:07
من برنامه series 60 theme studio رو كه در 4 قسمت بوده دانلود كردم!اما حالا نمي تونم فايل ها رو extract كنم(با وين رر) لطفا كمكم كنيد!!

سلام دوست عزيز

البته جاش اينجا نبود ولی حالا ميگم (اين رو بايد تو قسمت بحث های نرم افزاری کامپيوتر بيان ميکردين)

شما بايد همه فايل ها رو (همه قسمت ها رو _ Part) داخل يک پوشه بذارين و فايل اول رو Extract کنيد...شما اين کار رو کردين؟اگه آره پس مشکل از يکی از Part ها است...ممکنه اگه دوباره دانلود کنيد درست بشه.

mohsenmirza
17-09-2006, 15:04
سلام
ممنون
كمك كنيد !!!!!!!!!

poorya.t
19-09-2006, 11:51
اقا الکس سلام قربونه محبتت ببین فایل های ودیو ییn90 فرمتش mp4 هستش يعني mp4 رو ساپورت ميكنه ولي مثلا avseq رو به mp4 تبديل ميكنم وقت اجرا ميگه unable to play چه كنم؟

MRF75
19-09-2006, 12:47
دوستان ، کسانیکه از ivcm استفاده میکنند چه طوری میشه منشی تلفنی اونو فعال کرد؟

MRF75
19-09-2006, 12:50
دوستان عزيزي كه 6630 دارند و از ديكشنري فارسي به انگليسي تونستند استفاده كنند لطفا بگويند چطوري تونستند در قسمت سرچ لغت فارسي تايپ كنند برنامه فارسي ساز رو موبایلشون دارند يا مورد ديگري است چون وقتي من دكمه PEN را میزنم سه زبان انگلیسی ،فرانسه و آلمانی رو فقط داره ، لطفا راهنمایی کنید.پیشاپیش سپاسگزارم

poorya.t
19-09-2006, 15:50
سلام فايل هاي تصويري رو mp4 تبدبل ميكنم چون n90 فايل هاي mp4 رو ساپورت ميكنه ولي وقتي تبديل ميكنم ميگه unableto play چي كار كنم؟

Diego
19-09-2006, 16:11
سلام فايل هاي تصويري رو mp4 تبدبل ميكنم چون n90 فايل هاي mp4 رو ساپورت ميكنه ولي وقتي تبديل ميكنم ميگه unableto play چي كار كنم؟
باید ببینید که گوشیتون فرمت mp4 رو با چه ابعادی ساپورت میکنه.....

poorya.t
20-09-2006, 12:59
باید ببینید که گوشیتون فرمت mp4 رو با چه ابعادی ساپورت میکنه.....

ديگو جان فضا و كيفيت صدا وتصويرشو از فيلمايي كه خودش ميگيرمم كم تر ميكنم همون پيغامو ميده :sad:

mohsenmirza
20-09-2006, 15:43
سلام
ممنون
گوشي 6270 من هم همينطوره . كمممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممك !!!

blackfox
22-09-2006, 16:25
mrf75 جان يه سر به تاپيك "اونايي كه مشكل تايپ فارسي داريد بيايد تو " تو قسمت برنامه هاي كار بردي بزن . اميدوارم مشكلت حل بشه .

MRF75
23-09-2006, 10:24
mrf75 جان يه سر به تاپيك "اونايي كه مشكل تايپ فارسي داريد بيايد تو " تو قسمت برنامه هاي كار بردي بزن . اميدوارم مشكلت حل بشه .
مرسي از راهنماييتون دوست عزيز

vahidmed
23-09-2006, 11:50
با عرض خسته نباشيد به همه اعضا با حال
گوشي موتورلا v3i ايا جاوا هست يا سيمبيان؟
ايا نميشه برنامه سيمبيان روش ريخت؟
ممنون

esteghlal2
24-09-2006, 01:06
...........

rahnemoun
24-09-2006, 13:19
دوستان عزيزي كه 6630 دارند و از ديكشنري فارسي به انگليسي تونستند استفاده كنند لطفا بگويند چطوري تونستند در قسمت سرچ لغت فارسي تايپ كنند برنامه فارسي ساز رو موبایلشون دارند يا مورد ديگري است چون وقتي من دكمه PEN را میزنم سه زبان انگلیسی ،فرانسه و آلمانی رو فقط داره ، لطفا راهنمایی کنید.پیشاپیش سپاسگزارم

اكثر فارسي ساز ها گوشي‌ها رودچار مشكل مي‌كنند!!! بهت پيشنهاد مي‌كنم كه برنامه Arabic رو نصب كني كه فقط همون 4 حرف فارسي رو نداره!

blackfox
26-09-2006, 17:05
اكثر فارسي ساز ها گوشي‌ها رودچار مشكل مي‌كنند!!! بهت پيشنهاد مي‌كنم كه برنامه Arabic رو نصب كني كه فقط همون 4 حرف فارسي رو نداره!
اتفاقا اون برنامه كه معرفي كردم هيچ مشكلي نداره چون كلا فنت مخصوص خودش رو نصب ميكنه و اتوماتيك ريست ميشه تا فنت جديد نصب بشه . پس هيچ مشكلي نداره .

mohammad hamed
29-09-2006, 07:25
مي خواستم طريقه ي حذف يك برنامه رو روي گوشي هاي نوكيا بدونم
با تشكر

roze-sorkh-love
30-09-2006, 15:32
راستي اين كار رو چطور بايد انجام داد؟
به پسوند فایلی که دریافت ميكنيم... اگر فشرده بود ( فرمت zip و یا rar ) آن را چگونه از حالت فشرده خارج کنیم؟

behdad G
01-10-2006, 18:06
آقا يه سواله خيلي اساسي :
برنامه هايي كه نصب ميكنيم رو چه جوري ميشه پاك كرد
من چند تا برنامه ريختم خوب كار نميكنه پاك هم نميشه !
( N70 )

Mermaid
02-10-2006, 23:31
سلام
من می خواهم یک سری برنامه جاوا که rar شده اند را extract to folder کنم اما برای همه آنها unknown method in java error را میدهد و اصلا باز نمیکند تا قابل دانلود شود
میشه لطفا یکی به من کمک کنه

n_yaghmaei
03-10-2006, 00:16
راستي رم گوشيم (k750i) تو رم ريدرم اجرا نميكنه شما مي دونيد علتش چيه

شما زماني كه گوشيتون رو مي خريد يك قطعهاي در داخل جعبه داره كه شبيه رم گوشيه اون تكه رو بايد به رم وصل كني بعدش وارد رم ريدر كني

n_yaghmaei
03-10-2006, 00:17
گوشي 6270 من هم همينطوره . كمممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممك !!!

شما دوتا گوشياتونو بندازين دور

n_yaghmaei
03-10-2006, 00:20
مي خواستم طريقه ي حذف يك برنامه رو روي گوشي هاي نوكيا بدونم
با تشكر

اول شما گزينه زير رو داخل گوشيتون پيدا كنين
A.P.P manager بعدش توی این قسمت لیست برنامه هایی که روی گوشیتون نصبه رو می بینین اون موقع هر برنامه ای رو که نخواستین روی اون برین و کلید C رو بزنین یک یا دو تا سوال می پرسه اوکی کنین برنامه پاک می شه

n_yaghmaei
03-10-2006, 00:23
سلام
من می خواهم یک سری برنامه جاوا که rar شده اند را extract to folder کنم اما برای همه آنها unknown method in java error را میدهد و اصلا باز نمیکند تا قابل دانلود شود
میشه لطفا یکی به من کمک کنه

با winrar برنامه رو اجرا کنین اگه برنامه بالا اومد با اون extract كنين اطه نيومى فايل مشكل داره و اون برنامه extract نمی شه

n_yaghmaei
03-10-2006, 00:25
با عرض خسته نباشيد به همه اعضا با حال
گوشي موتورلا v3i ايا جاوا هست يا سيمبيان؟
ايا نميشه برنامه سيمبيان روش ريخت؟
ممنون

سيستم عاملش جاواي و سيمبيان رو روش نميشه نصب كرد

desperado
03-10-2006, 13:50
پيغام memory low ,delete some fileهنگام نصب بعضی از نرم افزارها یا بازی در گوشی n-gageدلیلش چیه؟با اینکه روی رم به اندازه کافی فضای خالی وجود داره؟؟میشه کمکم کنید؟؟؟

Mermaid
03-10-2006, 23:12
من برنامه های جاوا rar شده را از همین سایت دانلود کرده ام و بقیه مشکلی نداشته اند ولی من وقتی می خواهم آنها را extract کنم error in java می دهد میشه لطفا یکی یه ورژن جدید winrar را واسه من بذاره البته من فکر می کنم مشکل از اون باشه

admiral_cavandish
05-10-2006, 15:01
salam man faghat 3 rooze ke ozve sayte shoma shodam
lotfan beman komak konid man nemidoonam az koja bayad typic bezanam

man samsung daram E720 ,d820 ,p850 ke taghriban emkanateshoon mesle hame mikham komak konin ta betoonam barnameye java roosh nasb konam
mamnoon .

admiral_cavandish
05-10-2006, 15:16
salam man faghat 3 rooze ke ozve sayte shoma shodam
lotfan beman komak konid man nemidoonam az koja bayad typic bezanam

ma har3moon samsung darim E720 ,P850,D820 azashoon kheili razi hastim
faghat agar momkene be ma komak konid ta betoonim roo oona narmafzarhaye mokhtalef berizim
tanx .,

admiral_cavandish
05-10-2006, 20:17
salam man SAMSUNG E720 , P850 daram ke kheili baham fargh nadarand lotfan yeki ba deghat baram beneviseh ke chetor bayad roo un bazi ya narmafzar rikht
mamnoon misham .

n_yaghmaei
06-10-2006, 00:27
پيغام memory low ,delete some fileهنگام نصب بعضی از نرم افزارها یا بازی در گوشی n-gageدلیلش چیه؟با اینکه روی رم به اندازه کافی فضای خالی وجود داره؟؟میشه کمکم کنید؟؟؟

شما به احتمال زياد برنامه ها را داخل مموري گوشي ميريزين نه مموري كارت و چون مموري كارت شما پر شده اين ارور را مي دهد

afshin190
06-10-2006, 15:07
گوشی من N80هر کاری میکنم هیچ برنامه ای روش نصب نمیشه نه برنامه های سری 60 نه حتی تم مخصوص خودش که از اینترنت گرفتم
اروری که موقع نصب سری 60 میده مربوط به ساپورت نکردن این نوع برنامه هاست ولی در مورد تم
این ارور میده
certificate may not yet be valid ,is expired or phon's data setting may be incorrect.

desperado
07-10-2006, 09:40
شما به احتمال زياد برنامه ها را داخل مموري گوشي ميريزين نه مموري كارت و چون مموري كارت شما پر شده اين ارور را مي دهد
ولي من هيچ كدام از برنامه هامو روي گوشي نصب نميكنم همش روي مموري نصب ميكنم و مموريم هم حداقل 100 مگا باي جاي خالي داره ولي بازم همون ارور را ميده!!ميشه راهنمايي كني؟؟؟؟
(راستي فاميلت يغمايي؟؟)

admiral_cavandish
07-10-2006, 10:54
ٍٍٍٍٍِِِسلام همكار شدنت رو تبريك ميگم . من مراحل نصب رو رفتم و گوشيام E720 ,P850 در مورد 720 که اصلا ّّ با کد داده شده کار نمی کنه ، و در مورد 850هم برنامه آپلود فایل jar رو پیدا نمیکنه . من باید چه کنم ، در مورد winrar هم ناشیم .

arash11212
08-10-2006, 11:32
من هم اين مشكل دارم

M o h a m m a d
08-10-2006, 15:15
سلام چطورید؟
گوشی من ال 6 موتورولا هستش . هرچی با بلوتوث می خوام بگیرم گوشیم نمی گیره لطفا کمکم کنید ....
ممنون میشم

NOKIA7610
08-10-2006, 18:27
با سلام من گوشي 7610 دارم از وقتي ل برناميه class mut وصل كردم سريع شارج خالي ميكونه مي خواستم بدونم چه جور ميتونم اين برنامه را پاك كنم.مرسي

admiral_cavandish
08-10-2006, 23:28
ٍٍٍٍٍِِِمن مراحل نصب رو رفتم و گوشيام E720 ,P850 در مورد 720 که اصلا ّّ با کد داده شده کار نمی کنه ، و در مورد 850هم برنامه آپلود بعد از ADDو انجام همه مراحل پیغام میده رو گوشی : installe error

لطفآ کمکم کنید

roozbeh_29676
09-10-2006, 18:19
من هم n-gage داشتم و وقتي مي خواستم برنامه هاي بيشتر از 1mg رو نصب كنم اين پيغام رو ميداد. براي حل
اين مشكل , شما بايد مستر ريست كنيد ( با اين كار مموري داخلي گوشي فرمت ميشود و تمام smsها وcontactها و ساير اطلاعات روي مموري داخلي حذف ميشود. وشما مي توانيد برنامه را نصب كنيد.

mehdizadeh62
09-10-2006, 23:29
من گوشيه N70 دارم و برنامه photo sms كار نمي كنه ميشه راهنماييم كنيد؟يا اگر برنامه مشابهي هست معرفي كنيد.من عكس اس ام اسي دانلود كردم ولي نمي دونم چطور بايد بفرستم.اگه جوابشو برام ايميل كنيد ممنون مي شم. mohammad_pnu@yahoo.com

n_yaghmaei
13-10-2006, 01:01
ولي من هيچ كدام از برنامه هامو روي گوشي نصب نميكنم همش روي مموري نصب ميكنم و مموريم هم حداقل 100 مگا باي جاي خالي داره ولي بازم همون ارور را ميده!!ميشه راهنمايي كني؟؟؟؟
(راستي فاميلت يغمايي؟؟)

سوال ائلتو كه دوستمون جواب داد سوال دومتم آره

n_yaghmaei
13-10-2006, 01:03
سلام چطورید؟
گوشی من ال 6 موتورولا هستش . هرچی با بلوتوث می خوام بگیرم گوشیم نمی گیره لطفا کمکم کنید ....
ممنون میشم

گوشي طرف گوشي تو رو نميشناسه يا اينكه گوشيت نميگيره
اگه گوشي طرف اصلا گوشي تو رو نميشناسه روي بخش بلوتوثت يك فايلي هست به نام visibility اونجا گزینه show رو انتخاب کن ولی اگه گوشی طرف گوشی تو رو می شناسه سیستم عامل گوشیت خراب شده

n_yaghmaei
13-10-2006, 01:06
با سلام من گوشي 7610 دارم از وقتي ل برناميه class mut وصل كردم سريع شارج خالي ميكونه مي خواستم بدونم چه جور ميتونم اين برنامه را پاك كنم.مرسي

برنامه ها رو باید از روی گوشیت اینجوری پاک کنی
menu/tools/app.manager
اينجا اسم فايلو پیدا کن و کلید c رو بزن بعدش هر چی پیام داد قبول کن پاک می شه

n_yaghmaei
13-10-2006, 01:12
من گوشيه N70 دارم و برنامه photo sms كار نمي كنه ميشه راهنماييم كنيد؟يا اگر برنامه مشابهي هست معرفي كنيد.من عكس اس ام اسي دانلود كردم ولي نمي دونم چطور بايد بفرستم.اگه جوابشو برام ايميل كنيد ممنون مي شم. mohammad_pnu@yahoo.com

گوشی های مدل بالا قابلیت پذیرش نرم افزارها با ورژن پایین رو ندارن شما باید ورژن بالای این نرم افزار رو گیر بیاری تا بتونی ازش استفاده کنی

mohsenmirza
13-10-2006, 14:45
(راستي فاميلت يغمايي؟؟)

گوشي 6270 من همين طوره !!! من هيچ اشتباهي نمي كنم !! كمكم كنيد !!!!!!!!!!!!!! :sad:

Ali-Bahal
13-10-2006, 17:06
سلام

من ديکشنري نيا را روي گوشيم که 6630 هست نصب کردم و وقتي اجرا مي کنم اتوماتيک بسته مي شود!

مشکل از کجاست

راستي اون فايل را هم نفهميدم کجا کپي کنم تو کامپيوتر يا موبايل چگونه؟ چه طوري؟

لطفا کامل توضيح دهيد ممنون از شما

azadi3000
21-10-2006, 11:13
ايا اطلاع از استفاده عكسهاي اس ام اس داريد چكونه انها را روي موبايل بريزيم كه قابل استفاده باشد

n_yaghmaei
24-10-2006, 00:27
گوشي 6270 من همين طوره !!! من هيچ اشتباهي نمي كنم !! كمكم كنيد !!!!!!!!!!!!!! :sad:

گوشیتو بنداز دور ( یا مموریتون خرابه یا گوشی برنامه روی مموری ساپورت نمی شه برنامه رو روی گوشی بریز ببین جواب می ده )

n_yaghmaei
24-10-2006, 00:30
سلام

من ديکشنري نيا را روي گوشيم که 6630 هست نصب کردم و وقتي اجرا مي کنم اتوماتيک بسته مي شود!

مشکل از کجاست

راستي اون فايل را هم نفهميدم کجا کپي کنم تو کامپيوتر يا موبايل چگونه؟ چه طوري؟

لطفا کامل توضيح دهيد ممنون از شما

ورژن با لا تر رو گیر بیار بعدش کدوم فایلو میگی اگه app رو میگی اول فایلهای مخفی سیستم. باز کن بعد برو به آدرس زیر
/system/apps/esme barname
بعد اینجا کپیش کن

amirtaker
24-10-2006, 09:41
اگه میشه سریال برنامه ی Power mp3روبزاریدممنون

Hazy
25-10-2006, 13:52
من گوشي 6270 دارم مموريم كامل پاك كردم ولي وقتي مي خوام ديكشنري رو نصب كنم ميگه اين فايل خيلي بزرگه!!!!!!

morteza_k
26-10-2006, 11:33
من گوشي 6270 دارم مموريم كامل پاك كردم ولي وقتي مي خوام ديكشنري رو نصب كنم ميگه اين فايل خيلي بزرگه!!!!!!

سلام
دوست خوبم اين گوشي فايل هاي(برنامه) بزرگتر از 800 كيلو بايت رو نمي تونه اجرا كنه .
حتما ديكشنري شما بيشتر از اين حد هست.

morteza_k
26-10-2006, 11:52
كمك بسيا بسيار فوري در مورد 7610
سلام
دوستان من برنامه mobiguard_trial.sis رو روي گوشيم (7610) نصب كردم . حالا كه مي خوام وارد منو بشم ميگه پسورد بزن .
من كه پسوردي نا ذاشتم كه اين پسورد مي خواد .
از خيره برنامه گزشتم دوستان بگيد چطوري مي تونم پاكش كنم.(در نظر داشته باشيد به منو دسترسي ندارم.)
ممنونم.

ehsan3010
26-10-2006, 13:37

من خودم 6270 دارم.روي 6270 اصلا برنامه هاي بالاي يك مگ رو نميشه نصب كرد.

n_yaghmaei
26-10-2006, 23:38
سلام
دوستان من برنامه mobiguard_trial.sis رو روي گوشيم (7610) نصب كردم . حالا كه مي خوام وارد منو بشم ميگه پسورد بزن .
از خيره برنامه گزشتم دوستان بگيد چطوري مي تونم پاكش كنم.(در نظر داشته باشيد به منو دسترسي ندارم.)
ممنونم.

رمز هاي مادر گوشي اين 2 هست
00000
12345

اگه اين اعداد قبول نكرد دو راه داري
1- اگه برنامه رو روي مموري نصب كردي مموري رو بردار و ببر بده فرمتش كنن
2- اگه برنامه رو روي گوشي ريختي گوشي رو فلش كن براي اين كار گوشي رو خاموش كن سيم كارت و مموري رو بردار (البته اگه برداري بهتره) در حالي كه خاموشه كليد × و 3 و كليد برقراري تماس رو بگير و از يكي بخوا تا گوشي رو روشن كنه اونوقت تا زماني كه يك پنجره مي ياد كليد ها رو نگه دار پنجره فرمتينگ كه اومد كليد ها رو ول كن (البته با اين كار تمام ليست دفتر تلفنت پاك مي شه

n_yaghmaei
27-10-2006, 00:31
سلام
ممنونم.

اگه درست نشد پيغام خصوصي بده تا با هم يك فكري بكنيم

amirtaker
30-10-2006, 20:30
ماهم كه آدم نيستيم ديگه

emshi24
01-11-2006, 20:17
سلام من براي نصب برنامه کال منیجر وکال ریکرد نیاز به کد ریجیستری دارم ؟

masoud908
02-11-2006, 18:46
موبايل من 3250 هست.بدبختي خيلي برنامه كم پيدا ميشه براي اين برنامه.
نميشه يه كاري كرد كه برنامه هاي سري 60 نصب شه روش؟
مثلا من به برنامه ultramp3 خيلي نياز دارم.ايا نسخه اي هست كه رو 3250 نصب شه؟

qoqnoos
07-11-2006, 13:54
دوستان سلام من این برنامه رو دانلود کردم حالا نمیدونم چطوری توی گوشیم نصبش کنم یکی کمکم کنه با توضیحات کامل ممنونم عزیزان

n_yaghmaei
08-11-2006, 00:44
دوستان سلام من این برنامه رو دانلود کردم حالا نمیدونم چطوری توی گوشیم نصبش کنم یکی کمکم کنه با توضیحات کامل ممنونم عزیزان

گوشيت چيه دوست عزيز

qoqnoos
08-11-2006, 01:16
گوشی من n70-1

تکنیک برتر
10-11-2006, 03:50
سلام
من یه مشکلی دارم اگر به دادم برسید ممنون می شم وقت جستجو هم ندارم.
من فقط می تونم برنامه های موبایل با پسوند sis jar را نصب کنم. یه سیدی خریدم که در هر فولدرش حدود 20 الی 25 تا فایل است.
که شامل bmp .mf .png .res .class از این جو چیزا نصب اینها رو من روی گوشی بلد نیستم یه کمکی کنید ممنون می شم

تکنیک برتر
10-11-2006, 23:09
مثل اینکه سوالم خیلی مبهم بوده لطفا یکی کمکم کنه .
اصلا یه جوره دیگه بگم که
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t.zip?sId=mA70eLK18G5Fy3hX
این بازی رو نصب کنم

admiral_cavandish
10-11-2006, 23:26
من از كجا مي تونم واسه گوشيهاي سامسونگ p850,d820 بازي يا برنامه دانلود كنم ؟/؟

شایان مهر
11-11-2006, 21:01
هنگاميكه برنامه اي روي گوشي 7610 ميخوام نصب كنم اخطار ميده كه اين برنامه قبلا نصب شده و برنامه مورد نظر نصب نميشه! چه بايد كرد؟ .........

n_yaghmaei
11-11-2006, 23:41
گوشی من n70-1

دوست عزيز اگر با رم ريدر يا كابل اين كار رو مي خواهي انجام بدي روي صفحه اصلي برو بعدش براي راحتي يك پوشه باز كن و فايل رو اونجا بريز بعد گوشي را روشن كن و بر روي file manager برو (هواست باشه که این گزینه تمام عکسهات رو نشون میده ) و از اونجا به همون پوشه ای که ساختی برو و بر روی برنامه کلیک کن و اونو نصب کن
2- اگه از بلوتوث استفاده می کنی برنامه رو با بلوتوث به گوشیت بفرست و روی اون کلید بزن
در هنگام نصب برنامه هر چیزی که گفت قبول کن بعد برنامه روی پوشه ای داخل منوی گوشیت ذخیره می شه
اگه برنامه فایلی به نام کرک داشت اول فایلهای مخفی کامپیوترتو باز کن بعد به آدرس زیر برو
system/apps/esme barname
بهد اون کرک رو اونجا کپی کن
توجه کن از طریق بلوتوث نمی شه برنامه رو کرک کرد

n_yaghmaei
11-11-2006, 23:52
هنگاميكه برنامه اي روي گوشي 7610 ميخوام نصب كنم اخطار ميده كه اين برنامه قبلا نصب شده و برنامه مورد نظر نصب نميشه! چه بايد كرد؟ .........

گوشيتو فلش كن

mesdakh
12-11-2006, 15:45
سلام
لطفا هركس N90 داره كمكم كنه!!!!!
ميخوام عكس سياه سفيد بفرستم نميشه!!!!!
راهنمائي كنيد لطفا
ممنون

mesdakh
12-11-2006, 15:51
سلا
لطفا هر كس N90 داره
كمك كنه!!!!!!!

27284
12-11-2006, 23:35
با سلام

من گوشی 6670 دارم وقتی برای فیلم برداری محل ذخیره رو مموری کارت میزارم هر دو .سه بار هنگ میکنه و می نوسیه سیستم ارور .ولی وقتی که روی فون مموری هست مشکلی ندارم علتش چیه؟

khordadd1362
13-11-2006, 09:31
lotfan man ra rahnamai konid man aksare oghat ke mikham narm afzarhaye s60 ro berizam roye mobilam(6680)in peygham ro mide (installation security error
(unable to insttal
man che kar konam
mamnoon
reza

n_yaghmaei
14-11-2006, 01:03
سلا
لطفا هر كس N90 داره
كمك كنه!!!!!!!

اول شما بگو چطور عكسي رو 1- عكسي كه خودت با دوربين گرفتي 2- عكسي كه از طريق sms گرفتی
دوم بگو با چی می خوای ارسال کنی 1- بلوتوث یا اینفرارد 2- sms

p30*
14-11-2006, 18:37
:cool: سلام
آقا من يه مشكل دارم كه به خيليا گفتم هيچ كس علتشو نميدونه
بعضي ازبرنامه هارو كه ميريزم تو گوشيم و چندمدت باهاشون كار ميكنم يهو از كار ميفتن و دگه بازن نمي شن
تازه اگه پاكشون كنم و دو باره بريزم بازم كار نمي كنن
چراااااااااااا؟
6670

mesdakh
14-11-2006, 21:25
سلام
عكس سياه سفيد
با اس ام اس!!!!
منظورم فايلهاي ota هست
با فوتو اس ام اس نميشه!!!!!
ورژن فوتو اس ام اس 1.64 هست

در قسمت مسيج
هم اينسرت پيكچر نداره!!!!
هر كس هم مي فرسته
ميگه اس ام اس دليور نميشه!!!!!
منظورم عكس اس ام اسيه!!!
تو را خدا كمكم كنيد!!!!!

n_yaghmaei
15-11-2006, 20:22
سلام
عكس سياه سفيد
با اس ام اس!!!!
منظورم فايلهاي ota هست
با فوتو اس ام اس نميشه!!!!!
ورژن فوتو اس ام اس 1.64 هست

در قسمت مسيج
هم اينسرت پيكچر نداره!!!!
هر كس هم مي فرسته
ميگه اس ام اس دليور نميشه!!!!!
منظورم عكس اس ام اسيه!!!
تو را خدا كمكم كنيد!!!!!

من زیاد با N90 کار نکردم ولی اساس کار عکس اس ام اس اینطوریه
روی اس ام اسی که عکس همراه اون است کلیک کن بعد قسمت save picture رو انتخاب کن و عکسو ضبط کن بعد با گالری برو و از اونجا گزینه send رو بزن یک امکان دیگه هم وجود داره که گوشیتو توی حالتی گذاشتی که بیشتر از یک اس ام اس رو نمی تونه بفرسته در این حالت باید به تنظیمات اس ام اس بری یک اس ام اس دو بخشی درست کن ببین می فرسته یا نه اگه نمیفرستاد باید توی تنظیماتش دست کنی تا درست بشه امتحان کن حتما جوابشو بگو

n_yaghmaei
15-11-2006, 20:23
بعضي ازبرنامه هارو كه ميريزم تو گوشيم و چندمدت باهاشون كار ميكنم يهو از كار ميفتن و دگه بازن نمي شن
چراااااااااااا؟
6670

شما سریال نامبر یا کرک رو نصب می کنی

Hamid110
15-11-2006, 21:25
چراااااااااااا؟
6670
سلام . .

دوست گرامی . . بهتر بود مینوشتی چه برنامه هایی این مشکل رو دارند روی گوشیت . .

برنامه هایی که تریاله مثلا 15 روزه هستش . . اینگونه هستند و شما 1 بار میتونی اون رو روی گوشیت نصب کنی . . و اگه بعدا هم خواستی از اون استفاده کنی . . باید دنبال نسخه ی کرک شده ی اون باشی . .

موفق باشی . . :) :blush:

miassus
16-11-2006, 00:19
سلام دوستان، من برنامه auto pilot را روی گوشیم که n71 ریختم ولی یک مشکل داره، اونم اینکه وقتی کسی زنگ میزنه صدای پیغامی که ما روی گوشی برای زمان answering ضبط کردیم، با مدیا پلیر گوشی در زمان زنگ خوردن با صدای بلند پخش میشه و به این ترتیب همه میفهمند که چه پیغامی داره ضبط میشه!
چیکار باید کرد؟

mesdakh
18-11-2006, 15:13
سلام
دوست عزيز از راهنمائيت ممنون
ولي اين قسمتهائي كه شما گفتي را نداره!!!!!
يكي با 6600 برام عكس فرستاد ومن تونستم اون را براي يكي ديگه
بفرستم ولي خودم نميتونم عكسهائي كه
تو گالري دارم بفرستم.
N90 نميتونه عكس اس ام اسي بفرسته مگه اينكه
يكي برات بفرسته يا
فايل پيكچر مسيج آماده داشته باشي كه
از طريق كابل وارد اينبكس كني.
اگه شما فايل آماده داري ممنون ميشم
برام بفرستي.

mesdakh
18-11-2006, 15:19
من زیاد با N90 کار نکردم ولی اساس کار عکس اس ام اس اینطوریه
روی اس ام اسی که عکس همراه اون است کلیک کن بعد قسمت save picture رو انتخاب کن و عکسو ضبط کن بعد با گالری برو و از اونجا گزینه send رو بزن یک امکان دیگه هم وجود داره که گوشیتو توی حالتی گذاشتی که بیشتر از یک اس ام اس رو نمی تونه بفرسته در این حالت باید به تنظیمات اس ام اس بری یک اس ام اس دو بخشی درست کن ببین می فرسته یا نه اگه نمیفرستاد باید توی تنظیماتش دست کنی تا درست بشه امتحان کن حتما جوابشو بگو
سلام
تو گالري دارم بفرستم.
يكي برات بفرسته يا
برام بفرستي.

admiral_cavandish
18-11-2006, 23:57
سلام
اگر بخواهيم برنامه اي يا بازي رو از روي گوشي nokia n70 پلك كنيم چطور بايد اين كاررو انجام بديم ؟؟در ضمن من چندين برنامه وبازي روي گوشيم ريختم كه پيغام مي دهservice error كه البته مشكلي تا به حال ايجاد نكرده علت ظهور اين پيغام چيه؟

n_yaghmaei
19-11-2006, 00:09
سلام
تو گالري دارم بفرستم.
يكي برات بفرسته يا
برام بفرستي.

دوست عزيز پس بايد ببخشيد ولي من الان پيكچر مسيج ندارم هر وقت گير اوردم ميذارم توي اين تاپيك

n_yaghmaei
19-11-2006, 00:15
سلام
تو گالري دارم بفرستم.
يكي برات بفرسته يا
برام بفرستي.
اگه شما هم داشتي پيكچر مسيج بفرست همه داشته باشيم .

n_yaghmaei
19-11-2006, 00:17
سلام
اگر بخواهيم برنامه اي يا بازي رو از روي گوشي nokia n70 پلك كنيم چطور بايد اين كاررو انجام بديم ؟؟در ضمن من چندين برنامه وبازي روي گوشيم ريختم كه پيغام مي دهservice error كه البته مشكلي تا به حال ايجاد نكرده علت ظهور اين پيغام چيه؟

بارها و بارها گفتم:
به app manegar در داخل يكي از پوشه هاي منو برو و از اونجا اسم برنامه رو پيدا كن و كليد c رو بزن اونوقت هر پيغامي كه داد شما قبول كن اونوقت برنامه پاك مي شه

n_yaghmaei
19-11-2006, 00:21
سلام

اين پيغام رو زماني مي ده كه برنامه توسط گوشي خوانده نمي شه يعني ورژن برنامه پايين تر از قدرت گوشي ميباشد
بنابراين شما بايد آن برنامه را با ورژن مخصوص N70 تهيه بفرماييد

miassus
19-11-2006, 18:57
من اين سوالو قبلا پرسيده بودم ولي كسي تحويل نگرفت، اگر زحمتي نيست يك نگاهي بهش بكنيد:
من برنامه auto pilot را روی گوشیم که n71 ریختم ولی یک مشکل داره، اونم اینکه وقتی کسی زنگ میزنه صدای پیغامی که ما روی گوشی برای زمان answering ضبط کردیم، با مدیا پلیر گوشی در زمان زنگ خوردن با صدای بلند پخش میشه و به این ترتیب همه میفهمند که چه پیغامی داره ضبط میشه!
چیکار باید کرد؟
در ضمن من برنامه f-secure که آنتی ویروسه ریختم ولی برای فعال شدنش میخواد به internet وصل شه، چطور باید کرکش کرد؟

n_yaghmaei
21-11-2006, 00:01
من اين سوالو قبلا پرسيده بودم ولي كسي تحويل نگرفت، اگر زحمتي نيست يك نگاهي بهش بكنيد:
من برنامه auto pilot را روی گوشیم که n71 ریختم ولی یک مشکل داره، اونم اینکه وقتی کسی زنگ میزنه صدای پیغامی که ما روی گوشی برای زمان answering ضبط کردیم، با مدیا پلیر گوشی در زمان زنگ خوردن با صدای بلند پخش میشه و به این ترتیب همه میفهمند که چه پیغامی داره ضبط میشه!
چیکار باید کرد؟
در ضمن من برنامه f-secure که آنتی ویروسه ریختم ولی برای فعال شدنش میخواد به internet وصل شه، چطور باید کرکش کرد؟
توي cd كه برنامه رو گذاشته بود كرك داره يا نه

miassus
22-11-2006, 06:25
نه من فايلو ازهمينجا گرفتم، كرك نداشت

n_yaghmaei
24-11-2006, 00:36
نه من فايلو ازهمينجا گرفتم، كرك نداشت

شما يا بايد سريال نامبر رو به دست بياري يا كرك يا از خير برنامه بگذري (به نظر من از خير آنتي ويروس بگذر براي اينكه موبايلت ويروس نگيره 3كار بكن
1- با بلوتوث نرم افزارنصب نكن
2- بلوتوثت رو وقتي كار نداري روشن نكن
3- هميشه اول ببين كه بلوتوث از طرف كيه
اگر هم گوشيت ويروسي شد دواي دردش فقط يك چيزه (فلش كردن گوشي)

delvafa
25-11-2006, 01:20
با سلام
از كجا بدونيم گوشيمون كدام پسوندو ساپورت مي كنه؟

delvafa
25-11-2006, 01:25
با سلام
گوشي زيمنس cx65 كدام پسوندو ساپورت مي كنه؟

Kolang
25-11-2006, 01:51
با سلام
گوشي زيمنس cx65 كدام پسوندو ساپورت مي كنه؟

گوشی شما پسوند jar رو ساپورت میکنه. البته نه همه جار ها رو
توی تاپیک زیر میتونی 30 تا بازی برای گوشیت پیدا کنی(البته اگه به بازی علاقه داری)

elhamandmahdi
27-11-2006, 00:11
سلام دوستان عزيز:
من گوشي نوكيا n70 دارم.حدود 30 مگابايت mp3 روش ريختم ولي العان كه مي خواهم برم تو قسمت Trackes تا مياد بازش كنه به صورت خودكار برميگرده تو صفحه اصلي گوشي و باز نميشه لوطفاَ براي رفعش راهنماييم كنيد.

ehsan30
27-11-2006, 14:29
سلام
من نرم افزار Psiloc ArabicFarsiUrdu را نصب كردم كه بعد از چند روز از من كد مي خواست و مي گفت
كه برنامه دمو هست حالا من نسخه كرك شده آن را از چند جا دانلود كردم و وقتي نصب مي كنم وارد برنامه
ميشه صفحه اول مياد و ميره و هيچ اتفاقي نمي افته و گزينه هاش توي مسيج فعال نميشه؟!
دوستان راهنمايي كنند كه چي كار كنم؟؟؟
ممنون
باي

Hamid110
27-11-2006, 16:34
سلام
من نرم افزار Psiloc ArabicFarsiUrdu را نصب كردم كه بعد از چند روز از من كد مي خواست و مي گفت
كه برنامه دمو هست حالا من نسخه كرك شده آن را از چند جا دانلود كردم و وقتي نصب مي كنم وارد برنامه
ميشه صفحه اول مياد و ميره و هيچ اتفاقي نمي افته و گزينه هاش توي مسيج فعال نميشه؟!
دوستان راهنمايي كنند كه چي كار كنم؟؟؟
ممنون
باي
سلام . .

دوست گرامي . . يك بار برنامه رو پاك كن و نسخه كرك شده ي اون رو نصب كن . .

اگه اين بار هم بعد از نصب برنامه . . برنامه يه لحظه باز ميشه و بسته ميشه . . احتمال داره Psiloc ArabicFarsiUrdu به ورژن گوشي شما نخوره . .

اگه كاملا وارد برنامه شد . . شما بايد يك بار گوشي رو خاموش روشن كني . .

موفق باشي .

ehsan30
27-11-2006, 20:19
سلام . .

دوست گرامي . . يك بار برنامه رو پاك كن و نسخه كرك شده ي اون رو نصب كن . .

اگه اين بار هم بعد از نصب برنامه . . برنامه يه لحظه باز ميشه و بسته ميشه . . احتمال داره Psiloc ArabicFarsiUrdu به ورژن گوشي شما نخوره . .

اگه كاملا وارد برنامه شد . . شما بايد يك بار گوشي رو خاموش روشن كني . .

موفق باشي .

سلام
من اون نسخه را پاك كردم و يك نسخه جديد را نصب كردم خوشبختانه اجرا شد اما
سريال مي خواد :sad: حالا اگه كي جنش را داري برام بزار :)
ممنون :biggrin:

ehsan30
29-11-2006, 21:01
سلام
من اون نسخه را پاك كردم و يك نسخه جديد را نصب كردم خوشبختانه اجرا شد اما
سريال مي خواد :sad: حالا اگه كي جنش را داري برام بزار :)
ممنون :biggrin:

سلام
يكي به من بگه چي كار كنم به اين نرم افزار احتياج دارم :sad: :sad:
گوشي من 6630
v 5.03.08
كد ريجستري را مي خوام
باي

nima fadakar
30-11-2006, 11:26
سلام من گوشي نوكيا 6230 دارم وهر برنامه جاوا روي اون مي گذارم فرمت اون فايل رو متوجه نمي شه.لطفا اگر كسي راجع به برنامه زدن رو اين گوشي مي دونه منو راهنمايي كنه.

delvafa
01-12-2006, 23:33
لطفاَ به من بگين از كجا بدونم گوشيم چه فرمتي رو ساپورت مي كنه؟ براي نصب برانامه ها
مدل گوشيم Cx65 زيمنس

ehsan30
02-12-2006, 23:05
لطفاَ به من بگين از كجا بدونم گوشيم چه فرمتي رو ساپورت مي كنه؟ براي نصب برانامه ها
مدل گوشيم Cx65 زيمنس

سلام
دوست من بهترين كار اينه كه بري توي سايتش. توي دفترچش هيچي ننونشته؟؟

MAXXX
05-12-2006, 03:32
سلام
من برنامه رهياب 85 رو دانلود كردم ولي دز كمال تعجب ميبينم كه يه فايل exe است شايدم من اشتباه دانلود (بعيده) كردم يا شايدم براي نصبش از روش ديگه اي بايد استفاده كرد پسوندش رو هم jar كردم ولي بازم نشد گوشيم هم و810
ممنون

n_yaghmaei
08-12-2006, 23:01
سلام
من برنامه رهياب 85 رو دانلود كردم ولي دز كمال تعجب ميبينم كه يه فايل exe است شايدم من اشتباه دانلود (بعيده) كردم يا شايدم براي نصبش از روش ديگه اي بايد استفاده كرد پسوندش رو هم jar كردم ولي بازم نشد گوشيم هم و810
ممنون

شما زماني كه برنامه رو بر روي كامپيوتر اجرا مي كنيد چه چيزي مي گه (احتمال داره بر نامه رو اول بايد از طريق كامپيوتر نصب كنيد بعد فايل جار داخل آن است يا به عبارت ديگر براي فايل جار ستاپ درست كردند يا برنامه داراي كرك است اين كار رو بكن و جوابشو بده )

admiral_cavandish
10-12-2006, 12:26
سلام آيا از wap در ايران مي شه استفاده نمود ؟
اگر مي شه چگونه بايد استفاده نمود؟؟
متشكرم .

admiral_cavandish
10-12-2006, 12:40
من از كجا مي تونم واسه گوشيهاي سامسونگ p850,d820 بازي يا برنامه دانلود كنم ؟/؟

somayeh_63
14-12-2006, 15:49
نميدونم اين مطالب جاش اينجاست يا نه
چون جاي بهتر از اينجا پيدا نکردم، شرمنده

پيغام‌هاي گوشي‌هاي NOKIA و رفع اشكال آنها

temporary over-load. Continue :

با اين پيغام احتمالا موقع گرفتن عكس مواجه شويد.

پيشنهاد براي رفع اين مشكل :

1- خاموش روشن كردن گوشي
2- خالي كردن فايلهاي tmp از MMC (با برنامه Extended File Manager مي‌تونيد اين كار رو انجام بديد )
3- خالي كردن ram گوشي ( براي اينكار كليد meno را بزنيد و نگه داريد و با زدن كليد c برنامه هاي را كه احتياج ندارين ببنديد )
* روشي كه نتيجه داده: خالي شدن باطري گوشي تا اينكه خود گوشي اتوماتيك خاموش شود، بعد از ساعاتي گوشي را به شازژ بزنيد و پس از شارژ روشن كنيد.

App Closed main :

اين يك پيغام كلي است و پيگيري اين پيغام كار آسوني نيست.

1- پاك كردن آخرين برنامه‌هاي ريخته شده روي گوشي
2- مستر ريست گوشي

App. Closed sSaverdaemon :

اخطاري است براي اسكرين سيوري كه خوب كار نمي‌كند، برنامه اسكرين سيور خودتان را پاك كنيد.

App..Closed.ACN LIST :

اخطاري است كه به دلايل زير پيش مي‌ياید:

1.ايجاد مشكل در نرم افزار
2. ناهمخواني نرم افزار با سخت افزار گوشي
3. اجراي همزمان چندين برنامه

App.Closed mailnit :

اين پيغام زماني ظاهر مي‌شود كه در مموري كارت مشكل پيش بياد، در اين حالت مموري كارت بايد فرمت بشود.

App. Closed ncnlist :

وقتي messege مياد بجاي زنگ زدن اين erorr مشاهده مي‌شه .

3- پاك كردن آخرين برنامه‌هاي نصب شده.
4- غير فعال كردن Receive Report در بخش Text Message
5- پاك كردن پيغامهايي كه بصورت فونت فارسي در گوشي ذخيره شدند
6- مستر ريست گوشي

System Error :

پيغام مربوط به سيستم گوشي هست. مشكلات زيادي باعث ايجاد اين error مي شود :

1- وصل كردن مموري كارت گوشي ديگه كه روش برنامه نصب هست
2- كامل نصب نشدن يك برنامه كه در روت گوشي نصب شده
3- مستر ريست كردن گوشي قبل از فرمت كردن مموري كارت و...

1- مستر ريست گوشي

phone will be restarted :

اين پيغام وقتي مياد كه شما برنامه هاي زيادي رو لود كرده باشيد

General :Alredy in use :

اينError هنگام پاك كردن مسيج و يا فايلي ديده شده.

فايلي توي فولدر Message بصورت Hidden شده كه اگر از Hidden بودن خارجش كنيد درست ميشه. براي اينكار از برنامه SeleQ استفاده كنيد.

Memmory Card Corrupted :

اين مشكل زماني ايجاد مي‌شود كه مموري كارت خوب فرمت نشده و يا در حين فرمت با مشكل ديگه‌اي روبرو شده، براي مثال خود من وقتي يكبار مموري كارت روفرمت مي كردم، وقتي وسطهاي كار Cancel كردم – اين پيغام را براي من مي‌داد. دوباره فرمت كردم و درست، شما هم سعي كنيد دوباره فرمت كنيد و اگه نشد با كارت ريدر فرمت كنيد.

there is nothing good palying :

زماني با اين پيغام مواجه مي‌شويم كه از برنامة mum sms و يا برنامه‌هاي مشابهي كه براي sms هست استفاده مي‌كنيم. اين برنامه‌ها smsها رو مخفي ميكنه – اگه شما اين برنامه رو پاك كنيد از اين مشكل هم راحت مي شويد.

Phone Startup Failed.Contact the retailer :

این پیغام موقعی ظاهر میشود که بعلت ریستارت نادرست و یا نصب یک برنامه مخرب فایل startup گوشی پاک شده باشد
براي حل اين مشكل سيم كارت ومموري كارت را درآورده و دوباره جا بزنيد، اگه درست نشد مستر ريست كنيد. در صورتيكه با فلش هم درست نشود نياز به سرويس در يك نمايندگي است و احتمال مشكل سخت افزاري دارد.

close all application :

هنگام نصب برنامه و يا ... رخ مي‌دهد. گوشي را خاموش كرده و پس از روشن كردن دوباره سعي نماييد

unable to install comitable with series 60 support version 0.00 :

معمولا براي گوشي هاي غيراز سري 60 به هنگام نصب برنامه ايجاد مي‌شود ولي گاهي در گوشي هايي كه مربوط به سري 60 هم هستند ديده مي‌شود. براي اينكار بهتر است گوشي را مستر ريست كنيد.

select access point (no data) :

علت اون پیغام اینکه یکی از برنامه های موجود در گوشی شما در خواست دسترسی به اینترنت میکنه اون میتونه یک برنامه آنتی ویروس یا هر برنامه دیگری باشه. اونها رو غير فعال كنيد

گوشي فقط عدد تايپ مي‌كنه :

1- دكمه مربع را بگيريد و نگه داريد تا حروف تايپ بشه
2- تعريف كردن كاري براي دكمه مربع درگوشي ( مانند برنامه‌هاي چراغ قوه (power torch ) و ... )

ساعت گوشي عقب وجلو مي‌شه:

به قسمت تنظيم زمان مي رويد و GMT offset را روي 03:30+ تنظيم مي كنيد به محض تغيير دادن offset از شما سوال مي كند كه
update date and time of the phone? شما No را انتخاب كنيد

آمدن صداي موزيك از گوشي هنگام استفاده از هندزفري :

اين مشكل روي گوشي‌هاي 3650 مي‌باشد
راه حلي غير علمي دارد به اين صورت كه خيلي آروم فيش هندز فري رو تا نصفه داخل گوشي فرو كنيد بعد كه صدا داخل اسپيكر ها شد فيش رو آروم تا ته فرو كنيد.

گوشي مدام پيغام خطاي با علامت ! را نشان مي دهد.

احتمالا Error مربوط به برنامه Mini Gps باشه كه تنظيم شده روي Event Alarm و يا يه برنامه مثل ( screen saver ) كه بعد از هر 20-30 ثانيه ميخواد فعال شه و چون نميتونه ارور ميدهد

موبايل پيغامهايي مثل رسيدن پيام كوتاه ( مَسيج ) و تلفنهايي كه جواب نداده شده ( ميس كال ) را نمايش نمي دهد :

در قسمت log گوشي منوي چپ را بزنيد و سپس در قسمت اپشن گوشي در قسمت log duration به جاي گزينه no log يا 1 روز يا 10 يا 30 را انتخاب كنيد!

كم شدن صدا هنگام صحبت در 6600 :

برنامة Callcheater را غير فعال كنيد و يا كلاً پاك كنيد

پس از خاموش كردن گوشي روشن نمي شود :

اين مورد در موارد زيادي اتفاق مي‌افتد. در حالت شايع وقتي sms ها در حالت Sending در Outbox باقي بمانند و گوشي خاموش شود، ديگه روشن نمي‌شه.
بهتره در درجة اول مموري كارت رو درآورده و گوشي رو روشن كنيد اگه درست نشد مستر ريست كنيد و بعد گوشي رو فرمت.

مشكل 6600 كه ساعتش خود به خود عوض ميشه ممكن هست از قسمت auto time update باشه.اگر اون فعال باشه اين مشكل پيش مي آيد

موزيك روشن شدن گوشي نوكيا 6600 قطع و وصل ميشه :

در حالت Safe Mode اين مشكل بوجود نمياد. اين مشكل مربوط به مموري كارت مي‌باشد و ربطى هم به Firmware نداره. بهتره نرم افزار هاى Autorun رو حذف كنيد. كساني هم كه پين كد وارد گوشي كردند اگه مدتي پس از درخواست پين كد و وارد كدن اون فاصله بذارند مشكل حل مي‌شود.

دريافت نكردن sms :

اگه برنامه‌اي درباره sms داريد پاك كنيد. به تنظيمات message مراجعه كنيد و شماره مركز sms رو چك كنيد. در صورتي كه با اينكارها درست نشد مستر يست و غير از اون مراجعه به مخابرات.

جايگزيني صداي زنگ اصلي گوشي 3230 بجاي زنگ انتخابي :

با تعويض سيمكارت درست شده

ذخيره نشدن عكسهاي گرفته شده توسط گوشي، وارد نشدن به گالري ، نمايش داده نشدن عكسها در گوشي :

فقط مستر ريست

قطع شدن تماسها و دادن miss Call به آنها :

اين ايراد از مخابرات مي‌باشد و از گوشي شما مشكلي ندارد.

ويبره موبايل كار نمي‌كند :

مشكل سخت افزاري و يا مكانيكي است، ضربه هاي كوچكي به گوشي وارد كنيد.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم خيلي به درد بخور باشه
آقايون مدير اگر اينجا جاش نيست جاي مناسبشو نشونم بديد اونجا بذارم
ممنون

Iranian_sports
20-12-2006, 19:30
سلام
من از طريق رم ريدر چند تا تم با فرمت sis روي رمم ريختم و یک فايل صوتي با فرمت mp3 ريختم ولي هيچکدوم تو گوشي نيومد
حالا ميخواستم ببينم بايد چکار کنم و اصلا sis يا mp3 روي 3650 جواب ميده يا بايد کار خاصي کرد
اصلا 3650 چه فرمتهايي رو ثاپورت ميکنه؟
موفق باشيد
فعلا

n_yaghmaei
22-12-2006, 00:41
سلام
من از طريق رم ريدر چند تا تم با فرمت sis روي رمم ريختم و یک فايل صوتي با فرمت mp3 ريختم ولي هيچکدوم تو گوشي نيومد
حالا ميخواستم ببينم بايد چکار کنم و اصلا sis يا mp3 روي 3650 جواب ميده يا بايد کار خاصي کرد
اصلا 3650 چه فرمتهايي رو ثاپورت ميکنه؟
موفق باشيد
فعلا

1- این فایل ها در قسمت فایل منیجر file manager گوشی شما می باشد و شما باید از آن طریق برنامه ها و موسیقی را اجرا کنید
2- برای اجرای برنامه mp3 باید mp3 player داشته باشید تا آن را اجرا کند
3- گوشی های 3650 فقط فرمتها amr, midi , wav را قبول می کنند و شما فایل mp3 را نمی توانید جایگزین زنگ کنید

syamak790
22-12-2006, 11:11
سلام
راستش گوشيم S700 هست
مي خواستم از طريق رم توش برنامه يا بازي بريزم
قبلا مي گفتن حتما بايد از طريق كابل يا كامپيوتر باشه ، وقتي از طريق رم ريدر مي ريختم برنامه رو تو گوشي نصب نمي كرد بلكه فقط مي تونستي اونو send كني از طريق bluetooth
البته وقتي مي ريختم قبلش به صورت دستي اون rar آخر اسم برنامه رو به jar تبديل مي كردم
اما يكي از دوستام با يه برنامه ايي فايل rar رو به jar تبديل مي كنه با استفاده از رم ميريزه تو موبايلش
مشكليم نداره
ميشه يعني ؟
ممنون ميشم

amin.pz
26-12-2006, 11:42
سلام به بروبچ باحال....
گوشی من 6270 است فرمت فایلهایی رو که برای نوکیا گذاشتن نمیشناسه.حالا سوالم اینه که مشکل گوشی یا چیز دیگه؟

n_yaghmaei
27-12-2006, 00:42
سلام به بروبچ باحال....
گوشی من 6270 است فرمت فایلهایی رو که برای نوکیا گذاشتن نمیشناسه.حالا سوالم اینه که مشکل گوشی یا چیز دیگه؟

گوشی شما فرمتهای جاوا را شناسایی می کند (این گوشی به هیچ وجه ویروس نمی گیرد )
برنامه های جاوا را می توانید از تاپیک زیر بیابید

Hamid110
27-12-2006, 02:30
سلام به بروبچ باحال....
سلام . .

دوست گرامی . . گوشی شما سیستم عامل سیمباین نداره . .که بتونه فایل های سیز رو ساپورت کنه . .

همانطور که دوست عزیزمون n_yaghmaei فرمودند . . شما فقط فایل هاو بازی های جار رو میتونی توی این گوشی نصب کنی . .

ممنون . .

موفق باشی . .

morghabi khial
29-12-2006, 13:19
من گوشيمK750 ومتاسفانه از طريقه ي نصب نرم افزار ها به خصوص نرم افزارهايي كه فرمت zip دارند هيچ اطلاعي ندارم. اگه ممكنه يه راهنمايي كلي ودقيق لازم دارم.
پيشاپيش متشكرم.

ehsan30
29-12-2006, 14:09
من گوشيمK750 ومتاسفانه از طريقه ي نصب نرم افزار ها به خصوص نرم افزارهايي كه فرمت zip دارند هيچ اطلاعي ندارم. اگه ممكنه يه راهنمايي كلي ودقيق لازم دارم.
پيشاپيش متشكرم.

سلام
منظورت از نرم افزار های که فرمت zip دارند چیه اگه برای کامپیوتر که با winrar باز میشه
اگه برای موبایله یک نرم افزار هست که اسمش یادم نیست اما اگه در انجمن موبایل سرچ
کنی پیدا می کنی

morghabi khial
29-12-2006, 14:37
سلام
منظورت از نرم افزار های که فرمت zip دارند چیه اگه برای کامپیوتر که با winrar باز میشه
اگه برای موبایله یک نرم افزار هست که اسمش یادم نیست اما اگه در انجمن موبایل سرچ
کنی پیدا می کنی

ehsan-30جان اگه منظورت far maneger كه تو كار كردن بااونم به مشكل بر ميخورم.
مثلا نرم افزارbatery.zip يا نرم افزارهايي كه پسوند rar دارند. در ضمن همونطور كه گفتم گوشيم k750:blink:

n_yaghmaei
30-12-2006, 00:24
ehsan-30جان اگه منظورت far maneger كه تو كار كردن بااونم به مشكل بر ميخورم.
مثلا نرم افزارbatery.zip يا نرم افزارهايي كه پسوند rar دارند. در ضمن همونطور كه گفتم گوشيم k750:blink:

بهترین راه این است که شما این برنامه ها رو از حالت zip در کامپیوتر خارج کنی بعد آن را در گوشی اجرا کنی برای این کار می تونی از برنامه win ace استفاده کنی که همه فرمتهای zip & rar &... را پشتیبانی مس کند حتی اگر بخواهی برنامه های داخل فایلهای جاوا را دستکاری کنی با این می توانی کارآیی این برنامه بسیار راحت است

teyeb
31-12-2006, 12:34
یه سوال دارم از هر کی میبرسم جواب نمی گیرم اونم طریقه نصب برنامه بلوور هست ،اخه برنامه دانلود شده سه چهار تا زیر شاخه داره که هیچ کدام سیس نیست (دوستان طریقه استفاده رو دارم. فقط نصب کمک می خوام)
گوشیم n70 است اینک برنامه بلوور اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

n_yaghmaei
01-01-2007, 00:35
یه سوال دارم از هر کی میبرسم جواب نمی گیرم اونم طریقه نصب برنامه بلوور هست ،اخه برنامه دانلود شده سه چهار تا زیر شاخه داره که هیچ کدام سیس نیست (دوستان طریقه استفاده رو دارم. فقط نصب کمک می خوام)
گوشیم n70 است اینک برنامه بلوور اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دنبال برنامه جار بگردید این برنامه با فرمت جاوا است

meysam-gh
04-01-2007, 00:43
من برنامه p2ktools رو اجرا ميكنم ولي گوشيم connect نمي شه

meysam-gh
04-01-2007, 00:47

meysam-gh
04-01-2007, 02:00

meysam-gh
04-01-2007, 11:09

shno
05-01-2007, 17:24

با توجه به اينکه تعداد تاپيک هايی که در مورد مشکلات نصب برنامه ها و يا اجرای آن هاست زياد شده بود اين تاپيک رو زدم تا دوستان هر مشکلی در رابطه با نصب برنامه ها و يا اجرای آنها دارند تو اين تاپيک مطرح کنند تا دوستان ديگر به ايشان کمک کنند.

1)اگر مشکلی در رابطه با نصب برنامه اي داريد فقط در اين تاپيک مطرح کنيد و از ايجاد تاپيک جديد خودداری کنيد.

2)اگر مشکلی در اجرا برنامه اي داريد( همچنين استفاده از برنامه) فقط در اين تاپيک مطرح کنيد و از ايجاد تاپيک جديد خودداری کنيد.

3)اگر نميدونيد چجوری برنامه روی گوشيتون نصب کنيد فقط در اين تاپيک مطرح کنيد و از ايجاد تاپيک جديد جداً خودداری کنيد.(سؤالاتی از قبيل "چجوری برنامه های Jar رو روی گوشی سونی اريکسون نصب کنم" را فقط در اين تاپيک مطرح کنيد)

قوانين اين تاپيک:

2)اگر مشکل خود را مطرح کرديد برای گرفتن جواب آن(راه حل) حداقل يک روز صبر کنيد و مدام پست پشت سر هم نديد که "چرا جواب نميدين؟" يا " کسی نميخواد به من کمک کنه؟" و از اين قبيل سؤالات.

3)دوستان دقت کنند که ممکن است در اين تاپيک افراد مبتدی هم سؤال کنند پس حوصله کرده و اگر جواب سؤال ايشان را ميدانيد برای ايشان بطور کامل توضيح دهيد( و به هيچ وجه اين افراد رو مسخره نکنيد...چون شما هم روزی مبتدی بوديد!)

برنامه های گوشی های موبايل تحت سيستم عامل سيمبين (symbian) بصورت يک فايل sis پک ميشوند. در واقع پکيج قابل نصب اونها يک فايل با پسوند sis هست که در طول عمل نصب unpack ميشود و فايل های اجرايی و ساير ماژول ها و فايل های مورد نيازش رو در درايو مورد نظر بر روی گوشی قرار ميده.

برای نصب اين پکيج ها اولين کار ايجاد ارتباط بين کامپيوتر و گوشی است که به شکل های مختلفی امکان پذير است. مثلا ممکنه با استفاده از يک کابل اينفرارد (infrared) اين کار انجام بشه يا از طريق تکنولوژی بلوتوث (bluetooth) و ... که بستگی به نوع گوشی هم داره. در مورد ايجاد ارتباط ، معمولا اطلاعات مورد نياز رو از راهنمای ابزار ارتباطی که می خواهيد ازش استفاده کنيد ميتونيد پيدا کنيد.

بعد از ايجاد ارتباط بين گوشی و کامپيوتر ، در يک تقسيم بندی کلی ، به دو شکل ميتونيد نرم افزار رو روی گوشی نصب کنيد:

در اين حالت بايد يک برنامه رابط برای نصب پکيج sis ، روی کامپيوتر نصب شده باشد. اين نرم افزار به نام PC suit بر روی CD به همراه بسته گوشی هست. البته اين نرم افزار کارهای مختلفی انجام ميده که يکی از اونها نصب برنامه های sis بر روی گوشی هست. اين برنامه بصورت رايگان از روی سايت نوکيا قابل دانلود است.

ابتدا ارتباط بين گوشی و کامپيوتر را برقرار کنيد و در منوی Tool با استفاده از گزينه Install device software می تونيد فايل مورد نظرتون رو انتخاب و بر روی گوشی نصب کنيد. اين فايل ابتدا به روی گوشی منتقل ميشود و سپس نصب می گردد. در حين عمل نصب ممکن است سوالاتی از شما پرسيده شود که مثلا می خواهيد بر روی کدام درايو نصب کنيد؟و ... .

بعنوان يک قاعده کلی سعی کنيد نرم افزارها را روی درايو حافظه اضافی نصب کنيد (چون حافظه های فلش محدود به يک ماکزيمم تعداد دفعات نوشتن هستند) مگر اينکه بنا به دلايلی لازم باشد بر روی حافظه اصلی گوشی نصب شوند. مثلا در نرم افزارهايی که برای سری های قديمی تر گوشی ها ساخته ميشد چون گوشی های قديمی تر حافظه اضافی نداشتند تنها بر روی حافظه اصلی نصب ميشدند. چنانچه از برنامه هايی که مثلا مختص گوشی های نوکيا ۷۶۵۰ ساخته شده اند می خواهيد برای ۳۶۵۰ استفاده کنيد با فرض اينکه بر روی ۳۶۵۰ اجرا ميشوند ، حتما بايد بر روی حافظه اصلی نصب شوند.

۲- ارسال برنامه بر روی گوشی و نصب آن در خود گوشی بدون نياز به کامپيوتر در حين عمل نصب

در اين روش فايل sis بر روی گوشی منتقل ميشود که بسته به روش انتقال ممکن است در فهرست Inbox در Message ها قرار گيرد يا ممکن است در فهرست مربوطه به نرم افزارهای آماده برای نصب و يا ممکن است به دلخواه در هر محلی در حافظه اصلی يا جانبی گوشی قرار بگيرد. در هر حالت با قرار دادن مکان نما بر روی فايل sis و کليک کردن بر روی آن ، برنامه بطور خودکار شروع به نصب می شود و ممکن است سوالاتی همانند آنچه در بالا توضيح داده شد از شما بپرسد.

پس از نصب برنامه آيکون مربوط به برنامه را می توانيد در صفحه اصلی منو ببينيد و سپس بسته به نوع نرم افزار آن را به فولدر مرتبط با آن منتقل کنيد

1)گوشی خود را توسط کابل به کامپيوتر وصل کنين و برنامه P2KTOOLS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را اجرا کنيد ،حالا روی Connect کليک کنيد

(عکس قسمت اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2)چراغ قرمز رنگی که در پايين پنجره قرار دارد بايد سبز شود...حالا روی تپ KJava کلکيک کنيد و سپس دکمه Refresh list (که در شکل نشان داده شده است) رو بزنيد...حالا يک صفحه جديد می آيد که داره ديتا هارو از گوشيتون ميخونه.

(عکس قسمت دوم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3)حالا روی Install کليک کنيد و در صفحه جديد فايليی را که ميخواهيد روی گوشيتون نصب کنيد رو انتخاب کنيدد و Open رو بزنيد(file baayd جر baashd)

(عکس قسمت سوم_1) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عکس قسمت سوم_2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4)حالا برنامه يا بازی روی گوشيتون نصب شده است...برای نصب برنامه يا بازی ديگر مرحله سوم را تکرار کنيد...حالا روی Restart کليک کنيد...ممکن است چدن ثانيه طول بکشد...حالا کابل رو در بياريد(از تو گوشی)...برنامه يا بازی داخل گوشی شما Load شده است

(عکس قسمت ]ihvl) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزيز من برنامه ي رمز گذار file protect روي w810 نصب كردم پسورد كه ميدم روي فايلي بعدا بدون پسورد هم ميشه آنرا باز كرد لطفا راهنمايي كنيد . در ضمن اگه نرم افزار ديكري هست معرفي كنيد ممنون ميشم .

meysam-gh
05-01-2007, 21:31
هر كاري ميكنم نمي تونم به برنامه p2ktools كانكت بشم
لطفا راهنمايي كنيد

ساش
08-01-2007, 16:59
سلام دوستان من یک سوال دارم که اگر می شه لطف کنید سریع جواب بدید
ایا برنامه های 6600 روی گوشیه 6630 نصب می شه ؟
سیمبیانشون چنده؟
6630 رادیو داره؟برنامشو می زارید؟
ممنون

tarayoru
09-01-2007, 13:13
سلام
من n90 دارم برنامه هاي
java
را كه اجرا مي كنم تنها 1/4
صفحه فعال است؟
لطفا راهنمايي فرماييد.

ساش
09-01-2007, 14:20
این تاپیک مدیر ندارد جواب سوال ما را بدهید
ممنون

ehsan30
10-01-2007, 12:55
سلام دوستان من یک سوال دارم که اگر می شه لطف کنید سریع جواب بدید
ایا برنامه های 6600 روی گوشیه 6630 نصب می شه ؟
سیمبیانشون چنده؟
6630 رادیو داره؟برنامشو می زارید؟
ممنون

سلام
دوست عزیز کمی صبر داشته باش؟!:)
در مورد سوال اول بله بیشترشون با هم یکی هستند.
سیمباین 6630 که 8 هست ولی 6600 فکر کنم 5 یا 6
باشه.
6630 از نظر سخت افزاری که رادیو نداره اما با نرم افزار
میشه که اونم باید اینترنت گوشی را فعال کنید که اصلا
به صرفه نیست.
بای

ساش
10-01-2007, 13:07
ممنون احسان جون

arman_m100
10-01-2007, 13:13
سلام
کسی نمیدونه با Psiloc Capture چه جوری کار میکنن؟
ممنون.

rezayusef
11-01-2007, 18:55
سلام من برنامه Series 60 Theme Studio 3.0 را
دانلود کردم ولی وقتی می خواهم روی گوشی فایل SIS را
نصب کنم Error میده
میگه ساپورت نمی کنه گوشی من N.71 Nokia
است لطفا کمک کنید
آخه من عشق Theme هستم

n_yaghmaei
12-01-2007, 03:29
سلام من برنامه Series 60 Theme Studio 3.0 را
دانلود کردم ولی وقتی می خواهم روی گوشی فایل SIS را
نصب کنم Error میده
میگه ساپورت نمی کنه گوشی من N.71 Nokia
است لطفا کمک کنید
آخه من عشق Theme هستم

همانطوري که نوشته ايد اين برنامه مخصوص سري 60 نوکيا است پس به سري ان نمي خوره بنابراين ارور مي ده

rezayusef
12-01-2007, 10:47
با تشکر زیاد

rezayusef
12-01-2007, 10:48
با تشکر بسیار

rezayusef
12-01-2007, 17:40
سلام برنامه ای را می شناسید که بشه باهاش
theme برای nokia n71
ساخت . با series 60 theme studio 3.0 که نشد

rezayusef
12-01-2007, 17:41
theme برای nokia n71

Mishoolak
21-01-2007, 05:28
:) سلام دوستان
نحوه ی رجیستر کردن برنامه lie Detector به چه صورته؟
فایل کرک داره یا سریال؟
کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.

ehsan30
21-01-2007, 11:25
theme برای nokia n71

سلام
این که معلومه این نرم افزار برای ساختن تم برای موبایل هایه سری 60 هست ولی گوشی شما
سری n توی گوگل یا پارسیک سرچ کن اگه باشه حتما پیدا می کنی.
بای

ehsan30
21-01-2007, 11:30
:) سلام دوستان
نحوه ی رجیستر کردن برنامه lie Detector به چه صورته؟
فایل کرک داره یا سریال؟
کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.

سلام
ورودتون رو به انجمن تبریک میگم.
این نرم افزار برای موبایل هستش؟؟؟ در خواست خودتون را در انجمن در خواست کرک و سریال برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید حتما جواب می گیرید. یک سرچ کوچولو هم توی گوگل بزن.:)
بای

hesamkowsar
21-01-2007, 12:18
برنامه Sony Ericsson Media Studio 2.5 که dvd رو برای گوشی تبدیل میکنه دارم اما ارور میده.فایل نسبشم اشکالی نداره.کمکم کنید.به این برنامه نیاز دارم.مرسی

arash n
21-01-2007, 15:46
کمک
داشتم یه چند تا برنامه نصب می کردم ییهو فونت همه گوشیم عوض شد.
اثری از این برنامه تو منیجر نیست . (n72)

mohammad_1000
21-01-2007, 19:27
سلام
این که معلومه این نرم افزار برای ساختن تم برای موبایل هایه سری 60 هست ولی گوشی شما
سری n توی گوگل یا پارسیک سرچ کن اگه باشه حتما پیدا می کنی.
بای

سلام دوست عزیز n71 سری 60 هستش و سری ساخت آن سری n هستش و سیمبیان آن سری 60 هستش
موفق باشید

mohammad_1000
21-01-2007, 19:32
سلام
دوستانی که در این تاپیک درخاست میکنن باید خدمتشون عرض کنم که این تاپیک فقط و فقط برای مشکلات در نصب و نرم افزار ها میباشد لذا درخاست نرم افزار فقط در این تاپیک
درخاست برنامه و بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید

mohammad_1000
21-01-2007, 19:35
کمک
داشتم یه چند تا برنامه نصب می کردم ییهو فونت همه گوشیم عوض شد.
اثری از این برنامه تو منیجر نیست . (n72)

سلام دوست عزیز گوشیتو با استفاده از کد *# 7370# فرمت کن و دوباره اون برنامه رو نصب کن اگه دیدی دوباره اینجوری شد بدون که نرم افزار خرابه و دیگه نصبش نکن
موفق باشید

mohammad_1000
21-01-2007, 19:37
برنامه Sony Ericsson Media Studio 2.5 که dvd رو برای گوشی تبدیل میکنه دارم اما ارور میده.فایل نسبشم اشکالی نداره.کمکم کنید.به این برنامه نیاز دارم.مرسی

سلام دوست عزیز
احتمالا" گوشی شما ورژنش پایینه و برنامه رو ساپورت نمیکنه
موفق باشید

beauty
23-01-2007, 12:17
سلام

امیدوارم تکراری نباشه این درخواستم

من این برنامه sms coding را از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کردم

گوشیم w810i هستش (خود سازنده گفته که روی این گوشی خوب کار میکنه)

نصبش کردم ولی محیط اصلی برنامه نمیاد

یعنی فقط یک صفحه profile میاد که گفته جنس و سن و این چیزا را معرفی کن

بعد send را میزنم یه error میده که سند نمیشه

اگه کسی باهاش کرده و جواب گرفته اینجا توضیح بده بگه چیه جریان

ثواب داره

mohammad_1000
23-01-2007, 18:23
دوست عزیز شاید برنامه خرابه یا بد نصبش کردی و یا گوشیت مشکل داره ولب احتمال دو مشکل آخری بیشتر هستش اگه گوشیتو ورژنشو ببری بالا و یک بار هم فلشش کنی بسیاری از نرم افزار های خوبو ساپورت میکنه و آلی هم کار میکنه
حالا شما ی بار نرم افزار پاک کن و دوباره نصب کن شاید درست بشه
موفق باشید

admiral_cavandish
24-01-2007, 02:03
سلام اگه کسی از خارج از ایران گوشی بیاره کجا باید بره دنبال رجیسترش ؟؟

Lord007
24-01-2007, 14:05
سلام.چند وقت پيش برنا remind me رو رو گوشيم نصب کردم حالا وقتی ميخوام uninstal کنم يه پيغام ميده ميگه ?close all applications اگه no رو بزنی ميگه instalation canceled و اگه yes بزنی گوشی به منو tools برميگرده و هيچ اتفاقی نمی افته!
در ضمن گوشيمو نميتونم فرمت کنم چون وقتی ميخوام اينکارو بکنم يه پيغام مياد که ميگهmemory in use
2.برنامهEZ Protect روي گوشيمه اما کار نميکه ولی اسمش تو ليست manager نيست که بتونم uninstall کنمش!
ممنون ميشم از دوستان کسی کمک کنه

mohammad_1000
24-01-2007, 18:32

سلام دوست عزیز
گوشی های وارداتی رو دیگه ریجیسترش نمیکنن و 2 حالت داره یکی اینکه ی آشنای کلفتی داشته باشی و دیگه اینکه سریال گوشیتو با یک گوشی اوراق شده عوض کنی که نیاز به باکس داره و اگر ببری بازار یا همون الائدین 50 هزار تومان ازت میگکیرن و این کارو میکنن
موفق باشید

mohammad_1000
24-01-2007, 18:35
سلام.چند وقت پيش برنا remind me رو رو گوشيم نصب کردم حالا وقتی ميخوام uninstal کنم يه پيغام ميده ميگه ?close all applications اگه no رو بزنی ميگه instalation canceled و اگه yes بزنی گوشی به منو tools برميگرده و هيچ اتفاقی نمی افته!
در ضمن گوشيمو نميتونم فرمت کنم چون وقتی ميخوام اينکارو بکنم يه پيغام مياد که ميگهmemory in use
2.برنامهEZ Protect روي گوشيمه اما کار نميکه ولی اسمش تو ليست manager نيست که بتونم uninstall کنمش!
ممنون ميشم از دوستان کسی کمک کنه

سلام دوست عزیز
شما احتکالا" چند تا از برنامه هات باز مونده و احتمالا" خود این برنامه هم که میخای پاک کنی باز مونده برو داخل برنامه و کلوزش کن و وقتی شما میخای فرمت کنی مموریت فول هستش چند تا از چیزاتو پاک کن تا فرمت شه
و اگه بازم نشد میتونی فلشش کنی
موفق باشید

Lord007
24-01-2007, 20:49
سلام دوست عزیز
شما احتکالا" چند تا از برنامه هات باز مونده و احتمالا" خود این برنامه هم که میخای پاک کنی باز مونده برو داخل برنامه و کلوزش کن و وقتی شما میخای فرمت کنی مموریت فول هستش چند تا از چیزاتو پاک کن تا فرمت شه
و اگه بازم نشد میتونی فلشش کنی
موفق باشید

از این که برنامه بسته هستش مطمئنم چون با task manager حتی برنامه هایی که به صورت مخفی در حال اجرا هستنو می تونم ببینم.
فون مموریم بیشتر از 2 مگ فضای خالی داره مموری کارتمم که نزدیک 100 مگش خالیه.گوشیم 6630 هستش.
البته من رو این گوشی تا حالا بیشتر از 500 تا بازی و نرم افزار نصب کردمو برداشتم شاید برا همین اینطوری قاط زده:blush:
راستی من فلش گوشیو خوب بلد نیستم.مشه راهنماییم کنید؟

n_yaghmaei
25-01-2007, 00:41

اگر شما گوشي هاي سوني اريکسون را وارد کنيد مي توانيد به بعضي از مغازه ها ببريد تا به صورت دستي شماره سربال را تغيير دهند و گوشي را رجيستر کنند

SeAn PaUl
25-01-2007, 14:03
آقا من يه N73 خريدم كه هرچي ميخوام روش نصب كنم اين اخطار رو ميده:
cartifical may not be vailed is expired is phones data setting may be inccorect
اگه يه حالي بدين ممنون ميشم

mohammad_1000
25-01-2007, 17:06
از این که برنامه بسته هستش مطمئنم چون با task manager حتی برنامه هایی که به صورت مخفی در حال اجرا هستنو می تونم ببینم.
فون مموریم بیشتر از 2 مگ فضای خالی داره مموری کارتمم که نزدیک 100 مگش خالیه.گوشیم 6630 هستش.
البته من رو این گوشی تا حالا بیشتر از 500 تا بازی و نرم افزار نصب کردمو برداشتم شاید برا همین اینطوری قاط زده:blush:
راستی من فلش گوشیو خوب بلد نیستم.مشه راهنماییم کنید؟

سلام دوست عزیز فلش گوشی باید توسط دستگاه باکس صورت بگیره که کار خود شما نیست و دستگاهشم خیلی گرونه
و شما میتونید ی جوره دیگه فرمت کنی گوشیتو
ابتدا گوشیرو خاموش میکنی بعد دکمه های ستاره و 3 و سبز یا گزینه کال رو میگیری همزمان با هم دکمه روشن رو هم میزنی همزمان نگه میداری تا فرمت بشه اینجوری بهتره هیچ مشکلی هم پیش نمیاد
ولی اگه بازم نشد باید حتما" 5 هزار تومان بدی تا فلش کنن اینجوری دیگه حتما" درست میشه
موفق باشید

Lord007
25-01-2007, 19:32
خیلی ممنون :)

SeAn PaUl
26-01-2007, 14:15
هيچ كي نيست يه حالي به ما بده؟

mohammad_1000
26-01-2007, 16:52
هيچ كي نيست يه حالي به ما بده؟

سلام دوست عزیز
خوب شما مشکلتو به ما بگو تا ی حالی به شما بدیم
موفق باشید

ahmadshakeri
26-01-2007, 18:47
سلام
من v3xدارم بعد از ریختن themseبا برنامه GLوپاک کردن آن یگر دوربین فیلمبرداریم کار نمی کند اما دوربین عکاسیم کار می کند در ضمن MP3PLEYERهم کار نمی کندلطفاکمکم کنید

SeAn PaUl
26-01-2007, 23:45
سلام دوست عزیز
خوب شما مشکلتو به ما بگو تا ی حالی به شما بدیم
موفق باشید
تو پستهاي قبلي گفته بودم كه: من يه گوشيه N73 خريدم كه هيچي روش نصب نميشه و موقع نصب برنامه ها و تمها اين اخطار رو ميده:
اگه كارمو راه بندازين تا هفت روز سر نماز دعاتون ميكنم. يا حق.

mohammad_1000
27-01-2007, 18:49
سلام دوست
عزیز این پیغام میگه که باید فون ستینگت ریستوری بشه و شما توسط
ستاره مربع 7370 مربع ریستارت میکنی در ضمن
لوک فونتم 12345 هستش
موفق باشید

mohammad_1000
27-01-2007, 18:50
سلام
من v3xدارم بعد از ریختن themseبا برنامه GLوپاک کردن آن یگر دوربین فیلمبرداریم کار نمی کند اما دوربین عکاسیم کار می کند در ضمن MP3PLEYERهم کار نمی کندلطفاکمکم کنید

سلام دوست عزیز گوشیتون به دلیل به هم ریختن ic rom و باز هم به دلیل بد ریختن نرم افزار باید فلش بشه
موفق باشید

SeAn PaUl
27-01-2007, 23:14
سلام دوست
عزیز این پیغام میگه که باید فون ستینگت ریستوری بشه و شما توسط
ستاره مربع 7370 مربع ریستارت میکنی در ضمن
لوک فونتم 12345 هستش
موفق باشید

بازم همون اخطار رو ميده:sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Aloneboy
31-01-2007, 09:24
بعد از اینکه برنامه رو نصب کردم برای حذف کامل ان یا انیستال کردن برنامه باید چیکار کنم؟

emertat
31-01-2007, 13:22
سلام
من برنامه مربوط به این فرمت را با نام lightplayer نصب کردم ولی با کارکردن با برنامه مشکل دارم و نمیدونم توی چه فولدری باید آهنگ بذارم لطفا کمک کنید

yadol
31-01-2007, 21:18
سلام من نوکیا n80 دارم برنامهایی برای روشن نگه داشتن فلش دوربین گرفتم اجرا کردم اما این پیغامو میده(Expired certificate(چیکار کنم اشکال کجاست این پیغامو اکثر اوقات برای همه فایلا میده که می خوام بریزم رو گوشی میده. سیمبین و sis.sisx... رعایت میکنم اما نمیدونم اشکل چیه....
کمک.....کمک.....

سما2003
31-01-2007, 21:57
سلام
من یه دستگاه موبایل سونی اریکسون k750 دارم ، بلوتوث رو به سیستم نصب کردم ولی بلوتوث موبایل رو نمیشناسه پیداش نمیکنه
دستگاه بلوتوثم billionton هست
میشه حتما کمک کنید و بگید چرا نمیشناسه؟
و میشه بگید که k750 جاوا یا فرمت سيس رو پشتیبانی میکنه ؟
با تشکر

سما2003
31-01-2007, 21:58
سلام
من یه دستگاه موبایل سونی اریکسون k750 دارم ، بلوتوث رو به سیستم نصب کردم ولی بلوتوث موبایل رو نمیشناسه پیداش نمیکنه
با تشکر

topoly77
01-02-2007, 00:59
با عرض سلام خدمت همه دوستان

من دارای گوشی 6600 نوکیا هستم و برنامه ETI Comcorder روی آن نصب کرده ام متاسفانه فیلمهایی که توسط این برنامه گرفتم چند مشکل دارند :

اول اینکه قسمت تصویر و قسمت صدای مربوط به این تصویر رو جداگانه ذخیره می کنه

دوم اینکه فیلم هایی که ذخیره کرده ام دارای پسوند eye هستند و من نمی دونم این پسوند را باچه نرم افزاری می توان در کامپیوتر دید لطفاً کمکم کنید.

پیشاپیش از راهنمایی هایتان ممنونم.

khaiyam
02-02-2007, 01:05
چطوری رو K750i برنامه یا بازی نصب کنم شما در راهنماتون تا یک مقدار گفتید اما در موقع آپلود در گوشی تو کدوم فولدر یا بریزم (تو حافظه خود دوربین یا مموری) بعد از آپلود چکار کنم اگر یک برنامه را اشتباه نصب کنم مثلا برای سیمباید باشه و... مشکلی پیش نمی یاد

woleky
02-02-2007, 23:52
باسلام خدمت دوستان گرامی
درمنوی اصلی گوشی من(7610) آیکن maseging نیست وحذف شده است وآنرانیزدرجایی پیدانکردم .آیابایستی برنامه ای نصب کنم یاگوشی خودراریست کنم؟

MamadSefid
06-02-2007, 22:04
سلام - من یک برنامه رو وقتی می خوام روی گوشی 6600 نصب کنم این پیغامو میده

App.closed chidlnstaller) r)

این ارور فقط بر روی این برنامه اشکال میگیره و گر نه بقیه برنامه ها به راحتی نصب میشن

ممنون میشم کمکم کنید

mohammad_1000
07-02-2007, 10:51
سلام
با تشکر

سلام دوست عزیز در مورد بلوتوث مشکل از دستگاه بلوتوث و اگر کلیل راست کنید رو فایلی و سرچو بزنید باید پیدا کنه
در ضمن کا 750 فرمتش فقط جاوا هستش ولی جاواهای خوبو ساپورت میکنه
موفق باشید

n_yaghmaei
07-02-2007, 22:58
سلام دوست عزیز
گوشی های وارداتی رو دیگه ریجیسترش نمیکنن و 2 حالت داره یکی اینکه ی آشنای کلفتی داشته باشی و دیگه اینکه سریال گوشیتو با یک گوشی اوراق شده عوض کنی که نیاز به باکس داره و اگر ببری بازار یا همون الائدین 50 هزار تومان ازت میگکیرن و این کارو میکنن
موفق باشید

شما می توانید گوشی وارداتی خود را برای رجیستر به گمرک ببرید و هزینه گمرک آن که برابر 60% قیمت گوشی است پرداخت کنید

n_yaghmaei
07-02-2007, 22:59
آقا من يه N73 خريدم كه هرچي ميخوام روش نصب كنم اين اخطار رو ميده:
اگه يه حالي بدين ممنون ميشم

گوشی های n73 با این که فرمت سیمبیان است اما نمی تواند فایلهایی با پسوند sis را اجرا کند

Hamid110
08-02-2007, 01:37
گوشی های n73 با این که فرمت سیمبیان است اما نمی تواند فایلهایی با پسوند sis را اجرا کند

سلام . .

دوستان گرامی . . روی گوشی نوکیا N73 هم برنامه نصب میشه . . چون سیمباین داره . . اما نه سیمباین 7 و 8 . .
سیمباین N73 سیمباین 9 هستش . . که به همین دلیل برنامه های سیمباین 7 و 8 روی اون به هیچ عنوان نصب نمیشه . . شما باید برنامه ی مخصوص این سری از سیمباین رو تهیه کنید . . فعلا برنامه های این گوشی ها کمه . . اما کم کم زیاد میشه . .

ممنون . .

موفق باشید . .

Hamid110
08-02-2007, 02:12
باسلام خدمت دوستان گرامی
درمنوی اصلی گوشی من(7610) آیکن maseging نیست وحذف شده است وآنرانیزدرجایی پیدانکردم .آیابایستی برنامه ای نصب کنم یاگوشی خودراریست کنم؟
سلام . .

دوست گرامی . . در کلوپ گوشی 7610 این مشکل رو مطرح میکردی . .

شما برو به قسمت Settings گوشیت . . و بعد Phone و بعد Standby mode . .
در اینجا میتونی برای هر قسمت یکی از برنامه ها رو بزاری . . مثلا جای مسیج .. و . .

موفق باشید . .

n_yaghmaei
11-02-2007, 21:27
سلام . .

دوستان گرامی . . روی گوشی نوکیا N73 هم برنامه نصب میشه . . چون سیمباین داره . . اما نه سیمباین 7 و 8 . .
سیمباین N73 سیمباین 9 هستش . . که به همین دلیل برنامه های سیمباین 7 و 8 روی اون به هیچ عنوان نصب نمیشه . . شما باید برنامه ی مخصوص این سری از سیمباین رو تهیه کنید . . فعلا برنامه های این گوشی ها کمه . . اما کم کم زیاد میشه . .

ممنون . .

موفق باشید . .

دوست عزیز حمید جان
من خودم شخصا برای گوشی N73 ویروس فرستادم (ویروس که دیگه ورژن سیمبیان نمیشناسه ) اما ویروس رو اجرا نکرد لازم به ذکره که طرف تازه گوشیشو گرفته بود و هنوز هم هیچگونه آنتی ویروسی روش نریخته بود

Hamid110
11-02-2007, 21:44
دوست عزیز حمید جان
من خودم شخصا برای گوشی N73 ویروس فرستادم (ویروس که دیگه ورژن سیمبیان نمیشناسه ) اما ویروس رو اجرا نکرد لازم به ذکره که طرف تازه گوشیشو گرفته بود و هنوز هم هیچگونه آنتی ویروسی روش نریخته بود

سلام . .

دوست گرامی . . منظور شما اینه که . . گوشی نوکیا N73 سیمباین نداره . . ؟

همانطور که گفتم به علت اینکه ورژن سیمباین اون فرق داره . . همه ی برنامه ها روی اون نصب نمیشه . .

حتما باید نرم افزار ساخته شده یا ویروس برای سیمباین 9 باشه . .

ممنون . .

موفق باشید . .

mahdi_alone
13-02-2007, 19:48
سلام
در مورد برنامه full screen caller v3.04 توی همه لینکها trial این برنامه هست کسی crack شده این برنامه
رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi_vsgh
14-02-2007, 17:20
سلام اگه برنامه ای را نصب کرده باشیم چطوری میشه اونو از گوشی پاک کرد؟؟
6600

اگه ممکنه دقیق بگین چون من تازه کارم زیاد کار با گوشی را بلد نیستم!

mohammad_1000
14-02-2007, 18:31
شما به قسمت مننجر گوشی برید و اون برنامه ای که میخاین رو پاک کنید نه
میتونید از طریق رم ریدر به قسمت سیستم رمتون برید و پوشه ی برنامه مورد نظرو پاک کنید
موفق باشید

mehdi_vsgh
14-02-2007, 19:31
شما به قسمت مننجر گوشی برید و اون برنامه ای که میخاین رو پاک کنید نه
میتونید از طریق رم ریدر به قسمت سیستم رمتون برید و پوشه ی برنامه مورد نظرو پاک کنید
موفق باشید

محمد جان دستت درد نکنه خیلی حال دادی!!
واقعا شرمندم کردی!!

na1362mo
15-02-2007, 13:02
سلام من گوشي 73 دارم ولي هيچ نرم افزاري روش نصب نمي شه روش هايي هم كه گفته شده رو به درستي انجام دادم ولي پيغام no suported مي ده بعضي وقت ها سوال اينكه نصب كنم مياد ولي بعد از بله جواب دادن دوباره اين پيغام رو مي ده لطفا كمك كنيد ممنون

arashmidos200x
15-02-2007, 16:51
من 6630 دارم روش نصب كردم اموزشو بطور كامل رعايت كردم و براي هك روي ان80 و 3350و دبليو 350 امتحان كردم احمقانه ترين قسمتش اينه كه از طرف سوال ميكنه بعدش تازه همرو yes زدم اخر يه reporte چرت تحويلم داد كه هيچي بدرد بخور توش نبود بايد چيكار كنم؟؟؟؟؟؟

mohammad_1000
15-02-2007, 16:55
سلام من گوشي 73 دارم ولي هيچ نرم افزاري روش نصب نمي شه روش هايي هم كه گفته شده رو به درستي انجام دادم ولي پيغام no suported مي ده بعضي وقت ها سوال اينكه نصب كنم مياد ولي بعد از بله جواب دادن دوباره اين پيغام رو مي ده لطفا كمك كنيد ممنون

سلام
دوست عزیز به این دلیل نصب نمیشه و پیغام میده که سیمبیان اون برنامه با سیمبیان گوشی شما یکی نیست و اکثرا" ان 73 ها سیمبیان بالایی داره مثلا" os 9
موفق باشید

mohammad_1000
15-02-2007, 16:59
من 6630 دارم روش نصب كردم اموزشو بطور كامل رعايت كردم و براي هك روي ان80 و 3350و دبليو 350 امتحان كردم احمقانه ترين قسمتش اينه كه از طرف سوال ميكنه بعدش تازه همرو yes زدم اخر يه reporte چرت تحويلم داد كه هيچي بدرد بخور توش نبود بايد چيكار كنم؟؟؟؟؟؟

سلام
هیچی ولش کن به حال خودش
من نمیدونم که چرا ما ایرانی ها دنبال اذیت کردن همدیگه هستیم بابا یکم به فکر خودتون باشید که دارید تو این زمونه فنا میشید
درسته که من خودم معرفی کردم ولی برای بالا بردن سطح سایته ولی سوء استفاده از برنامه دیگه به عهده من نیست
به فکر خودتون باشید برای نجات خودتون از منجلابی که هممون توش ناخواسته افتادیم شاید توسط نسل قبل
موفق باشید

na1362mo
17-02-2007, 09:52
ممنون از راهنمايي تون ميشه كمكم كنيد نرم افزار هاي سيمباين 9 رو از كجا مي تونم دانلود كنم

mohammad_1000
20-02-2007, 00:20
ی سری به سایت
بزن
و شما میتونید نرم افزار مورد نظرو نام ببرید تا براتون قرار بدیم
موفق باشید

elhamandmahdi
21-02-2007, 23:00
سلام:
گوشی من Nokia N70
داشتم با کابل USB رو گوشیم فایل کپی میکردم وقتی کابلو کشیدم گوشیم خود به خود یه ریستارت شد و وقتی دوباره گوشیم روشن شد فونت نوشتهاش عوض شده بود یعنی فونتاش به نظر میرسه از حالت Bold خارج شده و مثل اولش نیست.
خواهش میکنم راهنماییم کنید.
ممنون

Kolang
21-02-2007, 23:05
سلام:
گوشی من Nokia N70
داشتم با کابل USB رو گوشیم فایل کپی میکردم وقتی کابلو کشیدم گوشیم خود به خود یه ریستارت شد و وقتی دوباره گوشیم روشن شد فونت نوشتهاش عوض شده بود یعنی فونتاش به نظر میرسه از حالت Bold خارج شده و مثل اولش نیست.
خواهش میکنم راهنماییم کنید.
ممنون

با برنامه زیر فونت گوشی رو پاک کن و گوشی رو خاموش و روشن کن
فونت به حالت اول برمیگرده;)

Kolang
21-02-2007, 23:05
ممنون از راهنمايي تون ميشه كمكم كنيد نرم افزار هاي سيمباين 9 رو از كجا مي تونم دانلود كنم

اکثر برنامه های سیمبین 9.1 در تاپیک زیر موجود هستند

elhamandmahdi
22-02-2007, 00:10
Kamal_iut
دستت درد نکنه درست شد.ممنون از توجهت.

sepehr_n71
23-02-2007, 22:13

قوانين اين تاپيک:

man barname haye serie60 ver.3 ro goshim mikham nasb konam nemishe.barnameharam az hamin site download kardam

sepehr_n71
23-02-2007, 22:16
salam.sharmande iz inke nemitonam farsi benevisam.man goshim n71 hast.harchi barname ke mikham ro goshim nasb konam error mide:is not supported.dar zemn barname haram az hamin site download kardam
.lotfan komakam konid

roteal2007
27-02-2007, 16:44
یه مشکل با برنامه لطفا طریقه ریختن فایل ها با پسوند ونحوه استفاده از این برنامه را شرح دهید ota symot pictur masyse daram

V E S T A
10-03-2007, 12:39
سلام

گوشیم6630هست ميشه بگيد چه جوری می تونم فايلی با پسوند rar وjar رو نصب کنم؟؟

يکی بگه ها ا ا ا.......

mohammad_1000
10-03-2007, 14:41
سلام
دوست عزیز شما فایل رار رو نمیتونی مستقیم در گوشی نصب کنید شما اول باید توسط وین رار اون فایلو از حالت رار در بیاری و فایل اصلی رو وارد گوشی کنی و بعد نصبش کنی
فایل جار هم عین بقیه هستش وارد گوشی میکنی و بازش میکنی و ازت گزینه اینیستال میخواد و اینیستال میشه
موفق باشید

bushveg
10-03-2007, 16:10
lotfan komakam konin .. chejoori theme hayi ke nasb kardam roo n71(os9.1) ro pak konam . esmeshoon too app manager nist

V E S T A
10-03-2007, 17:53
سلام استاد mohammad1000عزيز:

من برنامه win rar ندارم بازم کمکم ميکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamed_rafat
11-03-2007, 07:21
با عرض سلام آقا يه نرم افزار روي گوشي نصب شده براي رفع محدوديت فيلم برداري حالا که مي خوام در کامپيوتر اجرا کنم فايل تصوير و صوت ش از هم جداي هستش و نمي توان اجرا شون به کنم پسوند فايل تصويريش eye و فايل صوتيش ear هستش

admiral_cavandish
12-03-2007, 18:19
سلام من برنامهاي مي خوام كه بتونه هر فرمتي رو يا مهمترهارو به sviتبديل كنه

Character
16-03-2007, 13:28
سلام
من برنامه Bermin Moby Exploreoats رو دانلود كردم اما نمي دونم چه جوري بايد ازش استفاده كنم
بايد اول با win rar بازش كنم يا همين جوري روي گوشي كپي كنم؟

tarane
19-03-2007, 10:45
من یه برنامه واسه تبدیل ویدیو به3gpمی خواستم با registration

mehdi_vsgh
20-03-2007, 09:37
سلام!!
من یه سیدی برای نرم افزارهای نوکیا خریدم اما بعضی از برنامه‌ها را نمیدونم چه کاربردی دارن!!
اگه یکی از دوستان زحمت بکشه بگه که هرکدوم از این برنامه‌ها به چه دردی میخوره ممنون میشم!!:10:

Active Desk 2.5 [3650, 7650]

Ani Viewer 1.14

Beereng 1.0

Blue JackX 1.0

Calcium 1.1

Caricature 1.1

Crystal Mailer 1.2.2

Face Store 4.3.5

Face Wave 4.2

gscalc 1.2.223

Handy Car 1.7

Handy Day 1.0.1

Handy File 1.50.1

Handy Shopper 1.5
برای اینکه زیاد نشه فعلا همینا رو اگه لطف کنید جواب بدین ممونم خواهم شد!!

ali111122223333
20-03-2007, 10:48
سلام من گوشی ان 73 دارم
گوشیمو ریست کردم حالا وقتی میخوام برنلمه های که قبلا روش نصب کرده
بودم الان دیگه دوباره نصب نمیشن و ارور زیر رو میده
certificate may not yet be valid,is expired phones date setting may be incorrect
لطفا من رو راهنمایی کنید دارم دیوونه میشم

ali111122223333
20-03-2007, 10:56
در ضمن پستهای قبلی رو هم خوندم چند نفر بودن همین مشکل رو داشتن ولی جواب درستی نبود
اگه دوستانی که قبلا این مشکل رو داشتن و الان بر طرف شده به ما هم بگن چطوری؟

ali111122223333
20-03-2007, 12:47
یافتم یافتم
اینجوری که من فهمیدم این مشکل زمانی به وجود میاد که گوشی رو ریست میکنید
و وقتی تاریخ جدید رو وارد میکنید اگر با تاریخ قبلی فرق داشته باشه دیگه برنامه ها و حتی تم ها هم نصب نمیشوند
پس وقتی گوشیتونو ریست مسکنید تاریخ قبلی رو به خاطر داشته باشید

Character
22-03-2007, 12:40
سلام
من مي خوام روي Fexplorer N70 نصب كنم اما موقع نصب Security error مي ده. آنتي ويروس رو هم غير فعال كردم اما درست نشد البته بگم كه برنامه هاي ديگه رو ميشه روش نصب كرد به نظر شما اشكال از كجاست؟

bmaze
30-03-2007, 03:20
گوشی من نوکیا 6131 است فایلهای .sis را نمیتواند بخواند
لطفاً مرا راهنمایی کنید

kayko
30-03-2007, 18:33
لطفا اگه می شه برنامه تبدیل موبایل به وب کم واسه 7610 رو بذارین !!!!!!!!!!11

kayko
30-03-2007, 18:38
لطفا اگه می شه برنامه تبدیل موبایل به وب کم واسه 7610 رو بذارین !!!!!!!!!!11

n_yaghmaei
31-03-2007, 01:00
گوشی من نوکیا 6131 است فایلهای .sis را نمیتواند بخواند
لطفاً مرا راهنمایی کنید

گوشی نوکیا 6131 فرمت جاوا است و برنامه های سیمبین بر روی آنها نصب نمی شود شما می توانید برنامه هایی با پسوند jar بر روی آنها نصب نمایید

parvazen
01-04-2007, 17:03
سلام
گوشی من n73موزيک اديشنه
وقتی برنامه اينستال ميکنم اين پيغام رو ميده:
certificate may not be valid

surena_iran2564
02-04-2007, 00:15
گوشیم ان73 .برنامه و بازی های سیمبین 9,1 رو ساپورت نمیکنه!

hossein_2006_a
05-04-2007, 01:43
[

با تشکر از جناب hossien9600[/quote]

فایلهای rar رو چطوری از حالت فشرده خارج کنم

topoly77
06-04-2007, 15:49
با سلام خدمت همه دوستان

من یه برنامه برای فیلم برداری طولانی و یک برنامه منشی تلفنی میخواستم

مدل گوشی من n90 هستش

پیشاپیش ممنونم

.

topoly77
06-04-2007, 15:54
با سلام خدمت همه دوستان

من یه برنامه برای فیلم برداری طولانی و یک برنامه منشی تلفنی میخواستم

مدل گوشی من n90 هستش

پیشاپیش ممنونم

.

Watson
06-04-2007, 22:12
آقایون خانوم ها یه مشکل خفن
من میخام برنامه Mobilock رو نصب کنم ولی وقتی نصب شد میگه نمیتونید استفاده کنید و اگه تاریخ گوشی رو 1 سال به عقب برگردونم درست میشه اما من نمیخام این کارو بکنم خاستم ببینم شما نسخه فول شو دارید که نو سال 2007 کار کنه ؟

alex_pk
06-04-2007, 22:23
فایلهای rar رو چطوری از حالت فشرده خارج کنم

سلام دوست عزيز

شما ميتونيد به جای باز کردن فايل های RaR از حالت فشرده, پسوند فايلی رو که دانلود ميکنيد به Jar تغيير بدين.

در حالت کلی اگر بخواهيد فايلی رو از حالت فشرده خارج کنيد ميتونيد از برنامه WinRaR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنيد.

Donwload WinRAR 3.62 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد.

samir_dante
07-04-2007, 13:02
سلام
وقتی میخوام رو n91 تمی که دانلود کردم بزارم این ارور رو میده علتش چیه؟
certificate may not yet be vali , is expried or phones daste setting may be incorrect

download_friend
17-04-2007, 12:04
سلام دوستان:
دو تا سوال دارم:

1. من Nokia 6600 دارم و یه‌ چند وقت پیش قبل از اینکه‌ گوشی و مموری کارتم رو فورمت و مستر ریست کنم، اومدم از Contacts و Messagesبک آپ گرفتم (از اینجا: menu>extras>memory options)؛ اما حالا موندم که‌ چطور اون بک آپ ها رو برگردونم!؟ گوشی 6600 نه‌ کابل داره‌ و نه‌ من دستگاه Bluetooth دارم (فقط رم ریدر دارم).
حالا کسی میتونه‌ کمکم کنه‌ که‌ چطور اون بک آپ ها رو به‌ گوشیم برگردونم؟ یعنی اینکه‌ بتونم دوباره‌ محتویات داخل بک آپ خودمو در جای خودشون قرار بدم و ببینمشون؟

2. من چون زیاد برنامه‌ نصب میکنم و بعدا پاکشون میکنم در آخر میبینم با اینکه‌ اکثر و گاها همه‌ برنامه‌ ها رو پاک میکنم اما فضای اشغال شده‌ خود گوشی رو اونقدر زیاد نشون میده‌ که‌ نمیشه‌ هیچ برنامه ‌دیگه‌ ای رو نصب کرد! حالا شما راه حلی بلدین که‌ احتیاجی به‌ فرمت کردن نباشه‌؟

ممنون

sms11
19-04-2007, 14:33
سلام .من گوشیم ان 70 هست.مدتی پیش دیکشنری های موجود در تاپیک برنامه کاربردی رو روی گوشیم نصب کردم و برنامه هم روی گوشیم باز شد و کار کرد.مدتی از دیکشنری استفاده نکردم و بعد از مدتی تقریبا طولانی که رفتم سراغ دیکشنری برنامه رو باز نمیکنه.برنامه رو دوباره هم نصب کردم.بازم باز نشد حالا من چی کار کنم

Blossom
19-04-2007, 15:09
آقا یه مشکل!
من با برنامه ی X-Plore خیلی کار می کنم چون امکاناتش برای من حد اقل خیلی خوبه. اما بعد از تقریبا یک هفته کاملا اتفاقی وقتی وارد برنامنه می شم صفحه آبی می شه و میگه برنامه باید دوباره نصب شه. البته کد خطاش هم خیلی عجیبه یه چیز شبیه به این:
/**')*(*
بعد گوشی ری استارت می شه. با نصب مجدد هم راه نمی افته اما وقتی گوشی رو فرمت می کنم دوباره می تونم ازش استفاده کنم.
راهکاری ندارین؟ به این برنامه خیلی وابسته ام.

khabat ahmady
23-04-2007, 11:55
سلام دوست عزيز .من يه گوشي 3230 دارام كه برنامه فارسي ساز بر روي آن نصب نمي شه لطف مي كني كمك كنين .تشكر