PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با یاهو آیدی

siavash2death
27-02-2014, 17:31
سلام. اول از همه معذرت میخوام اگه تاپیک رو جای اشتباهی ایجاد کردم. نمی دونستم باید کجا بپرسم. من یه مشکل با یاهو آیدیم و بالطبع با ایمیل یاهو ی خودم پیدا کردم که هر چقدر تلاش کردم و راهنماهای انگلیسی رو خوندم باز فایده ای نداشت! من پسورد آیدیم رو فراموش کردم. وقتی اون گزینه عدم دسترسی به ایمیل یا آیدی رو می زنم 3 تا گزینه داره. هر کدوم رو که می زنم حداکثر یه alternative email نشون میده که راهنمای ریست کردن پسورد رو به اون آدرس می فرسته. اما مشکل اینه که نمی دونم من اشتباه کردم یا یاهو آدرس ایمیل دیگه ای به جز خودش رو قبول نمی کنه! دقیقا آدرس همون ایمیلی هستش که من پسوردش رو فراموش کردم. یه بار نمی دونم چیکار کردم سوالهای امنیتی رو ازم پرسید که یکیش رو درست می زدم. یکی دیگه رو هر چی می زدم قبول نمی کرد. حالا نمی دونم به خاطر حروف کوچیک بزرگ بود ایراد می گرفت یا نه. به هر حال بعد همون یه بار دیگه هر کار می کنم دیگه اون سوالات امنیتی رو نمی پرسه تا شاید امتحان کنم و جواب صحیحش یادم بیاد! چیکار باید بکنم؟ خیلی به این آیدیم نیاز دارم. نیاز نداشتم ولش می کردم می رفتم یه ایمیل و آیدی دیگه می ساختم!

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-02-2014, 11:33
سلام. اول از همه معذرت میخوام اگه تاپیک رو جای اشتباهی ایجاد کردم. نمی دونستم باید کجا بپرسم. من یه مشکل با یاهو آیدیم و بالطبع با ایمیل یاهو ی خودم پیدا کردم که هر چقدر تلاش کردم و راهنماهای انگلیسی رو خوندم باز فایده ای نداشت! من پسورد آیدیم رو فراموش کردم. وقتی اون گزینه عدم دسترسی به ایمیل یا آیدی رو می زنم 3 تا گزینه داره. هر کدوم رو که می زنم حداکثر یه alternative email نشون میده که راهنمای ریست کردن پسورد رو به اون آدرس می فرسته. اما مشکل اینه که نمی دونم من اشتباه کردم یا یاهو آدرس ایمیل دیگه ای به جز خودش رو قبول نمی کنه! دقیقا آدرس همون ایمیلی هستش که من پسوردش رو فراموش کردم. یه بار نمی دونم چیکار کردم سوالهای امنیتی رو ازم پرسید که یکیش رو درست می زدم. یکی دیگه رو هر چی می زدم قبول نمی کرد. حالا نمی دونم به خاطر حروف کوچیک بزرگ بود ایراد می گرفت یا نه. به هر حال بعد همون یه بار دیگه هر کار می کنم دیگه اون سوالات امنیتی رو نمی پرسه تا شاید امتحان کنم و جواب صحیحش یادم بیاد! چیکار باید بکنم؟ خیلی به این آیدیم نیاز دارم. نیاز نداشتم ولش می کردم می رفتم یه ایمیل و آیدی دیگه می ساختم!سلام .
يه گزینه ی دیگه هم داره و اون ارسال پیام از یک آی دیگه به یکی از کارمندان قسمت بازیابی پاسوورد هست .
باید ایمیل کامل رو بنویسید ( xxxxxxx@yahoo.com) و بگین که از 3 روز پیش ( مثال ) نمیتونین وارد بشین و ایمیل جایگزین هم مشکل داره و سوال دوم امنیتی رو هم فراموش کردین جوابش رو .
بهتره یک موبایل رو هم بنویسید .
اگر اشتباه نکنم به جاس ایمیل زدن میتونین بهشون تلفن هم بزنین .
بعد ازیکی دو روز بهتون ایمیل میزنند .
اگر قانع شده باشند که شما صاحب آی دی هستین براتون درستش میکنند .
اگر نه , باز ازتون سوالهائی میپرسند که باید جواب بدین .
توی همون صفحه که سوال امنینی و اینا هم نوشته contact یا یه چیزی مثل این .
در مورد alternative email نمیدونم درست متوجه منظورتون شدم یا نه .
شما موقع ثبت نام یک ایمیل جایگزین بهشون دادین تا اگه مشکلی برای ایمیلتون پیش اومد براتون لینک ریست کردن پاسوورد رو بفرستند به اون ایمیل که میتونه یاهو باشه یا جی میل یا msn یا هر ایمیل دیگه

siavash2death
01-03-2014, 18:13
میشه لطفا این آدرس ایمیلی که میگین رو بهم بدید؟؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-03-2014, 01:37
میشه لطفا این آدرس ایمیلی که میگین رو بهم بدید؟؟

سلام
این لینک رو امتحان کنین اما قبلش باید از یاهو sign out کنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم هست

کاری که بنده انجام دادم این بود که چند بار به اون دو سوال جواب غلط دادم .
بعدش پائین صفحه نوشت contact customer care
وارد اون صفحه که شدم یک جای نوشتن پیام داره .
موضوع رو توضیح دادم و ایمیل مشکل دار رو نوشتم و یک ایمیل هم برای تماس بهشون دادم تا بدونند کدوم ایمیل مشکل داره و چطوری باهام تماس بگیرند و اینکه آخرین بار کی وارد شدم و مشکلم چی هست دقیقاً و دکمه send رو زدم و 2 روز بعد جواب دادند و ازم خواستند بیشتر توضیح بدم تا ثابت بشه خودم صاحب حسابم .
براشون نوشتم که از چه مرورگری و در چه تاریخی وارد شدم آخرین بار و از چه کشور و شهری .
شماره موبایلم هم نوشتم
بعدش برام یه لینک فرستادم که باهاش پاسوورد ریست شد و دوباره پاسوورد تعیین کردم براش

siavash2death
04-03-2014, 03:09
خدایی چه دردسریه گرفتار شدم! میگه نمی تونیم یوزرهای از کشورهای تحریم شده رو ساپورت کنیم!! اجازه هم نمیده ایمیل بزنم!! من خیلی نیاز به ایمیلم دارم. چند تا برنامه همشون قبلا ثبت نام کردم با این ایمیل بوده و میگن خودشون پسورد رو تغییر دادند و لینک تغییر پسورد رو به این آدرس ایمیل می فرستند!

MOHAMMAD_ASEMOONI
04-03-2014, 03:45
خدایی چه دردسریه گرفتار شدم! میگه نمی تونیم یوزرهای از کشورهای تحریم شده رو ساپورت کنیم!! اجازه هم نمیده ایمیل بزنم!! من خیلی نیاز به ایمیلم دارم. چند تا برنامه همشون قبلا ثبت نام کردم با این ایمیل بوده و میگن خودشون پسورد رو تغییر دادند و لینک تغییر پسورد رو به این آدرس ایمیل می فرستند!سلام . اگر چیز خیلی محرمانه ای در ایمیلتون نیست و با انجام کارهای بازیابی پاسوورد از خارج از کشور میشه دوباره راهش انداخت و کسی رو که خارج باشه و مورد اطمینانتون باشه سراغ دارین , بهش بگین تا ایمیل رو براتون برگردونه یا خودتون با فیلـتـرشـکن برید انجام بدید

siavash2death
04-03-2014, 03:48
سلام . اگر چیز خیلی محرمانه ای در ایمیلتون نیست و با انجام کارهای بازیابی پاسوورد از خارج از کشور میشه دوباره راهش انداخت و کسی رو که خارج باشه و مورد اطمینانتون باشه سراغ دارین , بهش بگین تا ایمیل رو براتون برگردونه یا خودتون با فیلـتـرشـکن برید انجام بدید

مشکل اینه که من کسی رو خارج از کشور ندارم. قند شکن ها هم تقریبا همشون از کار افتادند!