PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید هارد اکسترنال 1 یا 2 ترا

amini_bio
10-02-2014, 14:58
با درود خدمت اساتید انجمن.

من برای دوستی می خواهم هارد اکسترنال بخرم.
لطفا کمک کنید چه مارک و چه مدلی بخرم؟

تفاوت قیمت 1 و 2 را هم نمی دانم که آیا به صرفه هست 2 بخرم برای کسی که زیاد فکر نکنم به کارش بیاید یا خیر؟

ممنون

ata.royalfalcon
10-02-2014, 22:27
با درود خدمت اساتید انجمن.

من برای دوستی می خواهم هارد اکسترنال بخرم.
لطفا کمک کنید چه مارک و چه مدلی بخرم؟

تفاوت قیمت 1 و 2 را هم نمی دانم که آیا به صرفه هست 2 بخرم برای کسی که زیاد فکر نکنم به کارش بیاید یا خیر؟

ممنون

سلام .

اگر مدلهای دسکتاپی انتخاب میکنید که توصیه میکنم حداقل 2TB بخرید مگر اینکه منظور شما انواع پرتابل باشه . یک ترابایت پرتابل در حدود 230 هزار تومن و دوترابایت پرتابل هم در حدود 400 هزار تومن هست . این قیمتها حدودی هست و با توجه به مدل و گارانتی و فروشنده و ... متغیر هست . برای دوترابایت پرتابل من پیشنهاد میدم که WD my passport ultra را انتخاب کنید . برای یکترابایتی هم WD my passport ultra و یا Seagate Backup plus را پیشنهاد میدم . دقت کنید که این مدلهای پیشنهادی ضد ضربه/آنتی شوک نیستند و در نتیجه باید دقت کنید . توصیه میکنم که یک کیف مناسب هم بخرید .

amini_bio
11-02-2014, 01:48
بله هارد پاسپورتی مد نظرم است.

با توجه به قیمت فکر کنم همون 1 ترا براش بهتر هست.

در مورد مدل 1-Toshiba Stor.E Basics 2 TB نظرتون چیه؟
گیر میاد؟

ata.royalfalcon
11-02-2014, 10:35
بله هارد پاسپورتی مد نظرم است.

با توجه به قیمت فکر کنم همون 1 ترا براش بهتر هست.

در مورد مدل 1-Toshiba Stor.E Basics 2 TB نظرتون چیه؟
گیر میاد؟

بطور کلی و در مقایسه با WD my passport ultra در صورت خرابی ، شانس بیشتری برای تعمیر و یا ریکاوری اطلاعات خواهد داشت . ولی اگر با دقت نگهداری و استفاده میکنید برای دوترابایتی همان WD my passport ultra پیشنهاد میشه .

amini_bio
12-02-2014, 00:56
ممنون. بین wd و سیگیت کدوم را پیشنهاد می کنید؟
با توجه به کیفیت قیمت و گارانتی

ata.royalfalcon
12-02-2014, 08:39
ممنون. بین wd و سیگیت کدوم را پیشنهاد می کنید؟
با توجه به کیفیت قیمت و گارانتی

تنها جوابي كه ميشه به اين سوال داد اين هست كه هر دو برند مدلهاي متنوع و با كيفيتي توليد ميكنند و چندان فرقي نميكنه كه از كدام برند انتخاب كنيد مگر اينگه انتظارات خاصي داشته باشيد مثلاً اگر ميخواهيد داده ها را رمزگذاري كنيد حتماً WD my passport ultra را بخريد .