PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ویندوز پرتابل در فلش

sobhan1990
02-02-2014, 13:30
سلام

من میخوام با استفاده از ویندوزی که توی فلش هست سیستم رو بوت کنم و بالا بیاد... ولی الان یه سوال دارم:

اگر از قبل ویندوز روی سیستم نصب باشه، میدونم که ویندوزی که توی فلش هست میتونه بوت بشه ولی اگر از قبل ویندوز روی سیستم نباشه و سیستم کاملا خالی باشه؛ آیا میشه از روی ویندوز موجود در فلش سیستم رو بوت کرد؟

اگر سیستم تازه بسته شده باشه؛ یعنی همه قطعات نو باشند و هارد حتی پارتیشن بندی نشده باشه و بایوس مادربورد(مین بورد) کاملا دست نخورده باشه آیا باز هم سیستم با استفاده از ویندوز موجود در فلش بوت میشه یا خیر ؟؟ و چرا ؟؟ دلیلش چیه؟؟

پیشاپیش تشکر از دوستانی که راهنمایی میکنند.

sobhan1990
02-02-2014, 20:25
کسی اطلاعی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

smss.exe
02-02-2014, 21:27
سلام

این که ویندوز داخل فلش رو بوت کنه اصلا ربطی به هارد و یا ویندوز نصب شده روی اون سیستم نداره؛ فقط به این بستگی داره که شما در تنظیمات BIOS این رو تعریف کنید که ابتدا فلش رو به عنوان بوت بخونه؛ و خب اولین کاری که سیستم شما بعد از روشن شدن میکنه اینه که اون فلش رو میخونه و اگر سیستم عامل رو داخل اون شناسایی کرد بوت میکنه

و اینکه گفتید BIOS دست نخورده باشه؛ این مورد هم بستگی به تنظیمات پیش فرض اون داره؛ ولی در اکثر موارد بوت میشه؛ چون تنظیمات پیش فرض ابتدا دنبال وسیله ای برای بوت می گردند (به غیر از هارد) و بعد میرن سراغ هارد و سیستم عامل داخل اون رو بوت می کنند

البته ابن قسمت دوم کاملا بستگی به تنظیمات پیش فرض BIOS داره

aliaallii522
26-09-2014, 10:34
سلام اقا صبحان من با شما یک کار مهم داشتم ممنون میشم با من تماس بگیرید ali_shariati.moghadam@yahoo.com

milad.xp
10-10-2014, 10:35
سلام اقا صبحان من با شما یک کار مهم داشتم ممنون میشم با من تماس بگیرید ali_shariati.moghadam@yahoo.com

با سلام
البته من ناظر این قسمت نیستم، اما توصیه میکنم چنانچه قصد تماس خصوصی با کاربری رو دارین با ارسال پیغام خصوصی،که از امکانات انجمنه،این کارو انجام بدین.
با انجام این کار تاپیک وجه عمومیت خودش رو حفظ می کنه و مکانی برای قول و قرار خصوصی نمیشه.
امیدوارم از من ناراحت نشده باشین.باتشکر