PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مصرف اینترنت

1376MAXIMUM
30-01-2014, 07:03
سلام:n18:
من ویندوز 7 رو دارم رو سیستمم ولی یه چیزی هست روی سیستم که ترافیکم رو خیلی مصرف میکنه و نمیدونم چی هست نمیتونم پیداش کنم و جلوی مصرفش رو بگیرم اپ دیت ویندوز هم خاموشه ولی بازم یه چیزی داره ترافیک میکشه :n14:
ممنون:n16:

jahangir1400
30-01-2014, 07:11
از طریق ران resmon رو اجرا کنید در بخش network میتونید ببینید چه برنامه و پروسس هایی از نت استفاده میکنند

کلا برای کنترل اینترنت یه فایروال خوب هم لازمه رو سیستم نصب باشه که هر برنامه ای که خواست به نت دسترسی پیدا کنه با اجازه ما باشه

1376MAXIMUM
30-01-2014, 12:10
این یه اسکرین شات هر چی بستمشون باز شدن نه انتی ویروس نه فایر وال و نه.... هیچی ندارم روش هر چی خود ویندوز داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ak313
31-01-2014, 10:14
توی سرویسهات سرویس bits رو غیر فعال کنه
background ..........

smss.exe
31-01-2014, 11:52
این یه اسکرین شات هر چی بستمشون باز شدن نه انتی ویروس نه فایر وال و نه.... هیچی ندارم روش هر چی خود ویندوز داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام

با توجه به عکس:
IDMan.exe که همون برنامه Internet Download Manager هست رو ببندید. (از پایین کنار ساعت روش کلیک راست کنید و Exit رو بزنید)
PandoraService.exe یک سرویس دیدن برنامه های ویدئویی از اینترنته که همراه با KMPlayer نصب میشه و این رو هم میتونید از Control Panel پاکش کنید. (فقط همین Pandora رو پاک کنید کافیه نمیخواد که KMPlayer رو پاک کنید)
wermgr.exe به صورت پیش فرض برای خود ویندوزه ولی یک سری Malware هم داریم که به همین نام هستند و کار میکنند؛ پس بهتره که اول اونا را که تا بالا کفتم تست کنید و بعد اگر جواب نداد یه آنتی ویروس بریزید که سیستم رو کامل باهاش چک کنید.

باقی چیزها برای خود ویندوز هستش و کاری نداره؛ در ضمن اون سرویس رو هم که دوستمون گفت نیمخواد که Stop و یا Disable کنید چون اون برای خود Windows Update هستش و چون شما اون رو غیرفعال کردید پس کاری نداره.

احتمالا با این کارها درست بشه

1376MAXIMUM
31-01-2014, 15:36
نه بازم نمیشه برای این که به ویندوز رو عوض هم کردم بازم هست الان دیگه این ویندوزه رو ندارم فعلا دارم یکی دانلود میکنم میگم یه سوال دیگه فرق وین ۷ اینترپرایز با التیمیت چی هست؟ با این که ویندوز رو عوض کردم ولی هنوز هم هست مصرفه اینترنت

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

smss.exe
31-01-2014, 16:46
نه بازم نمیشه برای این که به ویندوز رو عوض هم کردم بازم هست الان دیگه این ویندوزه رو ندارم فعلا دارم یکی دانلود میکنم میگم یه سوال دیگه فرق وین ۷ اینترپرایز با التیمیت چی هست؟ با این که ویندوز رو عوض کردم ولی هنوز هم هست مصرفه اینترنت

سلام

در مورد ویندوز قبلی که دقیقا همونه چون IDMan.exe کلی Recieve داشت با توجه به اون عکس.
فرقی نداره فقط تو نوع فروش محصول توسط مایکروسافت فرق داشت (یعنی چون Enterprise از نوع Volume License بود مایکروسافت این رو به صورت تکی نمیفروشه و به تعداد باید ازش خرید ولی Ultimate همون قابلیت ها رو داره و به صورت تکی هم فروخته میشه)

توی همون عکسی که گذاشتید قسمت Network Activity رو هم چک کنید؛ اونجا ارتباط ها رو با جاهای مختلف نشون میده

برنامه Net Limiter رو هم اگر نصب کنید میشه ازش فهمید که چه چیزهایی با انترنت ارتباط دارند

1376MAXIMUM
31-01-2014, 18:48
اون ای دی ام رو خودم گذاشته بودم و میدونستم مصرف میکنه ولی در صورتی هم که نباشه بازم مصرف اینترنت هست

smss.exe
31-01-2014, 19:10
سلام

اکثر استفاده برنامه ها از اینترنت رو میتونید از همون برنامه که عکسش رو گذاشتید ببینید. برای کارهای حرفه ای تر هم باید از برنامه هایی مثل Wireshark و یا Microsoft Network Monitor استفاده کنید که با جزییات خیلی زیاد ارتباطات شبکه ای رو بهتون نشون میدن.

و یه چیز دیگه این که شما از کجا متوجه میشید که از اینترنت شما داره استفاده میشه؟

1376MAXIMUM
31-01-2014, 23:14
چراغ روی مودم مثل مثل موقعی که مثلا دانلود میکنیم همین طور چشمک میزنه و تا کامپیوتر رو جدا میکنیم تموم میشه و ثابت میشه چراغه حتی وایرلسم رو هم از تو تنظیمات مودم خاموش کردم ولی تا لن کامپیوتر وصل میشه چراغ اینترنت شروع میکنه به چشمک زدن

smss.exe
01-02-2014, 00:32
سلام

با توجه به اینکه گفتید ویندوز هم عوض کردید احتمالش هم هست که فقط چراغ مودم باشه و دانلودی در کار نباشه؛ بازم برای اینکه مطمئن بشید یه برنامه دیگه مثل Net Limiter و یا چیز دیگه ای نصب کنید که تمام برنامه ها رو که با اینترنت در ارتباط هستند رو لیست میکنه و بعد شما متوجه میشید که چی بوده.

1376MAXIMUM
01-02-2014, 01:03
ممنون حالا ویندوزی که داشتم دانلود میکردم تموم شد ویدوزه واقعا اشغال بود خیلی دستکاری شده بود من ۳۲ بیت ویندوز ۷ رو داشتم یک دی وی دی کامل بود الان این دوتا ورژنش هست یعنی ۳۲&۶۴ باهم روی یک دی وی دی اصلا اون یه چیز دیگه ای بود شانسی اون اصلیش بود دستکاری نشده بود مال پرشیا گستر بود