PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل خیلی حاد با نصب ویندوز(لطفا کمک کنید)

marmolak2010
22-01-2014, 23:22
با سلام
من سیستمم چندوقت دست یک شرکت بود و روش XP نصب شده.الان وقتی میخوام وارد شم یوزر و پس میخواد که من یوزر و پس یکی از کاربرا رو دارم!این تازه اولشه!
میخواستم ویندوز عوض کنم اما زمان بوت شدن نه از طریق سیدی رام بوت میشه نه از طریق فلش بوتیبل!تنظیمات بایوس رو هم تغییر دادم فایده ای نداشت!از طریق ورود به ویندوز خواستم نصبش کنم چون یوزر و پس ادمینو ندارم اجازه نصب نمیده!دیگه نمیدونم چیکار کنم!لطفا هر کسی راه غیر معمولی بلده کمک کنه.راستی حالت سیف مود هم بالا نمیاد.یعنی وار نمیشه(یوزر ادمین میخواد منم به هیچ عنوان دسترسی ندارم)
با تشکر
:n14::n14::n14::n28::n28:

btoo
23-01-2014, 00:01
سلام
از partition manager 11 استفاده کن البته بصورت bootable.اگه درایو ویندوزت فرمت نشد,دیلیتش کن از اول بساز بعدشم ویندوز بریز

33505775
23-01-2014, 21:58
با سلام
من سیستمم چندوقت دست یک شرکت بود و روش XP نصب شده.الان وقتی میخوام وارد شم یوزر و پس میخواد که من یوزر و پس یکی از کاربرا رو دارم!این تازه اولشه!
میخواستم ویندوز عوض کنم اما زمان بوت شدن نه از طریق سیدی رام بوت میشه نه از طریق فلش بوتیبل!تنظیمات بایوس رو هم تغییر دادم فایده ای نداشت!از طریق ورود به ویندوز خواستم نصبش کنم چون یوزر و پس ادمینو ندارم اجازه نصب نمیده!دیگه نمیدونم چیکار کنم!لطفا هر کسی راه غیر معمولی بلده کمک کنه.راستی حالت سیف مود هم بالا نمیاد.یعنی وار نمیشه(یوزر ادمین میخواد منم به هیچ عنوان دسترسی ندارم)
با تشکر
:n14::n14::n14::n28::n28:
خب هر بایوسی تنظیمات بوت داره پس چجوری روش اولین ویندوز و ریختن :n09:
یه عکس از بایوست نمی تونی بذاری شاید شما داری اشتباه می کنی
فقط یه نکته بگم کخ بعضی اوقات خودم یادم می ره وقتی تنظیم کردن تموم شد F10 را بزنید تا سیو شه