PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گوشی صداگیر earmuff headphone

amlak021
23-12-2013, 19:16
اول از همه امیدوارم سوال جای درست مطرح شده باشه چون جایی از انجمن ندیدم که مربوط به یه همچین چیزی باشه.
بچه ها این چیزی که من میخوام همین گوشی هایی هست که مثلا موقع تیراندازی یا کارهای برشکاری می زارن رو گوششون. که احتمالا می شه گوشی صداگیر.خیلی شبیه هدفون هست.
موقعی که تو خارج مجبور شدم از اینا بخرم فروشنده یه دستگاهی داد که من سر کار ببرم و مقدار صدا رو اندازه می گرفت و با توجه به اون بهم یه سری مدل پیشنهاد داد که هم جلوی صدا رو می گرفت و هم خیلی خنک و سبک بود یعنی اصلا گوش عرق نمی کرد.گرونترینش 100 دلار بود که برای من یه مدل 30 دلاری کافی بود.
من با یه برنامه آندرویدی همین کار رو کردم حداکثر صدای محیط اطراف من بعد 24 ساعت 115 دسی بل بود.فکر کنم در حد شلوغی یه استادیوم باشه:n09:.حالا کاری نداریم من بیشتر برای این میخوام که بعد از ظهر ها در محیط کارم که سرم خلوته بتونم کتاب بخونم.متاسفانه اگر یه سر و صدای کوچیک هم باشه من هیچی نمی تونم بخونم.یعنی یه 4 ساعت تا 6 ساعتی این رو گوشم باشه.
رفتم برای خرید هیچ جا تو تهران پیدا نکردم.فقط یه مغازه تو آزادی داشت که خیلی سنگین و وحشتناک بود.مارکشم اصلا شناخته شده نبود.تازه زده بود تا 100 دسی بل:n22:.

مرکز فروش این گوشی ها کجا هست؟و چه مارک هایی تو ایران هست و واقعا راحت هست؟کلا تجربه خرید یه همچین وسیله ای رو داشتید؟

LΩRD
23-12-2013, 20:46
توی ایران که کلا چیزی گیر نمیاد !

اگه میخوای حتما برند خوب و با کیفیت بخری ، میتونی بگردی و لینک خرید اون محصول رو از سایت های معتبری مثل Amazon و eBay پیدا کنی و به گروه هایی که خرید های خارج از کشور رو انجام میدن بگی واست بخرن و پست کنن

اگه واقعا گیرت نیومد و شدیدا احتیاج داشتی این راهی که گفتم پیشنهاد میشه

bas ali
23-12-2013, 21:31
یک مدل گوشیها هست که من گاهی اوقات استفاده میکنم . حالت هم میگیره و داخل گوش میره و مخصوص خوابیدن هست .
داروخانه ها دارن

amlak021
23-12-2013, 22:08
یک مدل گوشیها هست که من گاهی اوقات استفاده میکنم . حالت هم میگیره و داخل گوش میره و مخصوص خوابیدن هست .
داروخانه ها دارن

علی آقا از اونا استفاده نکن که خیلی خطر داره.
متاسفانه شدیدا به گوش آسیب می رسونه و جلوی صدا رو هم خوب نمی گیره.من یه مدت که گوش درد داشتم دکتر گفت در اثر استفاده از این ها مجرای گوش که پوست خیلی ضعیفی داره زخم شده و شانس آوردی که جرم گوشت به پرده آسیب نرسونده.و بعد یه سری دارو و قطره و 1 هفته گرم نگه داشتن خوب شدم.

تو رو خدا از اونا استفاده نکن.

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-12-2013, 08:35
سلام
باید برید فروشگاههایی که لوازم ایمنی میفروشند .
ابزار فروشیها هم دارند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amlak021
24-12-2013, 09:24
سلام
باید برید فروشگاههایی که لوازم ایمنی میفروشند .
ابزار فروشیها هم دارند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میدونم منظورتون چیه.ولی این فروشگاه ها رو کجا میشه پیدا کرد؟می تونید یه مکان رو بگید که بورس این چیزها باشه؟

SNOW PATROL
24-12-2013, 10:06
میدونم منظورتون چیه.ولی این فروشگاه ها رو کجا میشه پیدا کرد؟می تونید یه مکان رو بگید که بورس این چیزها باشه؟

برند معتبر canasafe تو یکی از قروشگاه های معتبر اینترنتی بفروش میره من لینکش رو براتون میفرستم

در ابزار صنعتی به هیچ وجه نمیتونید چیزی رو پیدا کنید که صدا رو کاملا صفر کنه چون از نظر ایمنی اصلا مورد تایید نیست .. اساس بر این هست که صدا رو به میزانی که برای شنوایی مشکل ایجاد نکنه کم کنه
مگر اینکه صدا اونقدر زیاد نباشه ...
برادر خودم از یکی از همین مدل های کاناسیف استفاده میکنه برای کارش البته از اون لینک نخریده ... وزنش یه مقدار سنگین هست ولی کاملا رو سر فیت میشه و صدا رو خیلی کم میکنه ( از بین نمیبره)

bas ali
25-12-2013, 09:37
علی آقا از اونا استفاده نکن که خیلی خطر داره.
متاسفانه شدیدا به گوش آسیب می رسونه و جلوی صدا رو هم خوب نمی گیره.من یه مدت که گوش درد داشتم دکتر گفت در اثر استفاده از این ها مجرای گوش که پوست خیلی ضعیفی داره زخم شده و شانس آوردی که جرم گوشت به پرده آسیب نرسونده.و بعد یه سری دارو و قطره و 1 هفته گرم نگه داشتن خوب شدم.

تو رو خدا از اونا استفاده نکن.
ممنون ازت . فکر نمیکردم ضرر داشته باشه :n04:
دیگه استفاده نمیکنم

maryam988
17-04-2014, 23:18
من یه صدا گیر واسه توی خونه میخوام که کل صداها رو کامل بگیره آیا هست؟؟؟کجا باید بخرم؟؟؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-04-2014, 21:55
من یه صدا گیر واسه توی خونه میخوام که کل صداها رو کامل بگیره آیا هست؟؟؟کجا باید بخرم؟؟؟

سلام
گمان نکنم چیزی باشه که صدا رو کامل بگیره
اما با انجام چند کار میشه خیلی صدا رو کم کرد
استفاده از نوار درزگیر برای دربها و پنجره ها
شیشه ی دو جداره و سه جداره
استفاده از گوشیهای اسفنجی
استفاده از گوشیهای صنعتی
گوشیهای اسفنجی رو از داروخانه ها بخرید
گوشیهای صنعتی رو از ابزار فروشیها و فروشندگان لوازم ایمنی