PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گوشی تا 800 - 900 تومن...

mehdi perspolisi
09-11-2013, 14:24
سلام دوستان...
دو هفته دیگه تولد خواهرمه و واسه تولدش میخوایم گوشی بخریم... اگه میشه یه گوشی خیلی خوب تو این رنج قیمت (800 - 900 تومن) بهم معرفی کنین...:20:
با تشکر...:n02:

mosicr77
09-11-2013, 18:17
داداش sony xperia sp واسش بخر هم خیلی خوشکله و هم خیلی از نظر سخت افزاری عالیه
توی این رنج قیمت شک نکن بهترین گزینه هست
تویه بازار 3 رنگش موجود هست سفید.مشکی.قرمز که با توجه به اینکه واسه خواهرتون هست سفید یا قرمزش بهتر میتونه باشه

mehdi perspolisi
09-11-2013, 18:43
خودم هم نظرم رو این بود... ولی شنیدم میگن هم تاچش مشکل داره هم باتریش زود خالی میشه...:n27:

Aristar
09-11-2013, 18:54
حالا تاچش درست تو بعضی مدلاش مثل اینکه خوب جواب نمیده ولی باتریش رو هر کی گفته یا باهاش کار نکرده یا هم پدر گوشی رو در آورده و انتظار داشته دو روز باطریش دووم بیاره!

من فردا این گوشی به دستم میرسه!تازه خریدمش!اگر بخاین ازش یک Review میذارم ولی تو این رنج گوشی خوش قیمت و شیک بهتر از این مدل گیرت نمیاد.شک نکن

mosicr77
09-11-2013, 19:27
خودم هم نظرم رو این بود... ولی شنیدم میگن هم تاچش مشکل داره هم باتریش زود خالی میشه...:n27:
داداش تاچ گوشی تو حالت عمودی اونم تو هر 1000 تا یکی
داداش باطریشم نسبت به هم رده ها بهتره و کلا اسمارت فون ها نباید از باطریشون انتطار زیادی داشته باشی و نهایتن 2 روز یه بار باید شارژ کنی:n01:

mehdi perspolisi
09-11-2013, 21:05
داداش تاچ گوشی تو حالت عمودی اونم تو هر 1000 تا یکی
داداش باطریشم نسبت به هم رده ها بهتره و کلا اسمارت فون ها نباید از باطریشون انتطار زیادی داشته باشی و نهایتن 2 روز یه بار باید شارژ کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اگه قیمت رو تا 1 تومن افزایش بدیم گوشی بهتری نسبت به xperia sp هست؟!
نمیدونم یکی میگفت شب شارژ کردم گوشی رو صبح بیدار شدم دیدم 50% شارژ داره فقط...!!!

حالا تاچش درست تو بعضی مدلاش مثل اینکه خوب جواب نمیده ولی باتریش رو هر کی گفته یا باهاش کار نکرده یا هم پدر گوشی رو در آورده و انتظار داشته دو روز باطریش دووم بیاره!

من فردا این گوشی به دستم میرسه!تازه خریدمش!اگر بخاین ازش یک Review میذارم ولی تو این رنج گوشی خوش قیمت و شیک بهتر از این مدل گیرت نمیاد.شک نکن

مبارکت باشه... اگه یه Review بذاری که ممنون میشم...:n01:

Aristar
09-11-2013, 22:45
باشه!اگر تا فردا هارد لپ تاپ خراب نشد از طریق همین سیستم برات میذارم.
اگر یه کوچولو مایه رو ببری بالا LG Nexus 4 هست!و البته 4X

mehdi perspolisi
11-11-2013, 20:11
خب مثلا بین LG Nexus 4 و 4X کدام بهتره؟!
یا اگه گوشی بهتری به غیر از اینا هست بگین...:n16:

Aristar
11-11-2013, 22:45
دوست عزیز همون اکسپریا اس پی رو بگیر بی خیال اونا شو!
من از دیروز که باهاش کار کردم معایب و محاسنش رو برات میگم:
1- تاچ خیلی خوب و روان و بدون مشکل در حالت افقی(جز در بخش دکمه های پایین که فکر کنم از قصد اونجوره چون برا بقیه گوشیام شنیدم این جوره از چند نفر)
2- صفحه نمایش بسیار با کیفیت و شفاف (چیزی به اسم مشخص بودن پیکسل توش معنی نداره )
3- پردازنده قوی!پدرشو دربیاری هنگ نمیکنه!
4- ظاهر شیک(البته من چندان کاربردی از اون صفحه رنگی پایینش ندیدم!چون پایدار نیست و با فاصله چشمک میزنه!)

معایبش:
1- یکم سنگینه(البته شاید برای من و برای اولش اینجوره ولی در کل سنگینه)
2- باتریش یه کوچولو نازک نارنجیه!البته بهتر میشه
3- بخش قاب پشتیش حساسه هر بار که بازش میکنم میترسم نکنه بشکنه!

البته من قبلا تجره اینجور اندازه صفحه نمایش رو نداشتم و یه کوچلو دلمو زد!خیلی بزرگه!من نمیدونم ملت چجوری با اینا کار میکنن!الحق به برادر استیو جابز که قبل مرگش گفته بود صفحه نمایش بزرگتر 4 اینچ اشتباهه!

gozel_goz
12-11-2013, 11:02
سونی اس پی بگیر شک نکن

amirbahalegharn
14-11-2013, 00:09
یکی SPگوشی خیلی خوبیه، و یکی هم گوشی زیر رو مدنظر بگیر :
Neo n003 2GB/32GB که هزینه سفارشش از چین برابر 870 تومان میشه و درکل حدود 930-950 پات درمیاد.
5.0Inch Android 4.2 Smartphone
*MTK6589T Quad core, Max 1.5GHz
*5point touch 1080P screen, FHD 1920x1080
*Dual camera:front 3.0MP, rear 13.0MP SONY with Auto focus and LED flash
*RAM/ROM: 2GB/32GB
*OTG / OTA Support
*3000mAh

باتشکر

mehdi perspolisi
15-11-2013, 12:44
ممنون از همه که وقت گذاشتین و جواب دادین... به احتمال 90% اس پی رو می گیریم براش...:n01:

Aristar
15-11-2013, 13:00
دوست عزیز
من یک ایراد دیگم براش بگم!
بهش نگین لمسیش ایراد داره!چون اگر بگین مثل من با کوچکترین مشکلی فکر میکنین به اون مشکل دچار شده!

در ضمن اگر گوشی قبلیش اسمارت فون نبوده هم براش اینو نگیرین.بنظرش خیلی بزرگ میاد

Iloveu-ALL
15-11-2013, 19:58
دوست عزیز
من یک ایراد دیگم براش بگم!
بهش نگین لمسیش ایراد داره!چون اگر بگین مثل من با کوچکترین مشکلی فکر میکنین به اون مشکل دچار شده!

در ضمن اگر گوشی قبلیش اسمارت فون نبوده هم براش اینو نگیرین.بنظرش خیلی بزرگ میاد

ربطی نداره بستگی به خود آدم داره که از اندازه ی بزرگ خوشش بیاد یا نه ... که بیشتر وقت ها فرد با یه کم کار کردن با گوشی هم میتونه ببینه که آیا باهاش راحت هست و خوشش میاد یا نه ... البته فقط مسئله راحت بودن و خوش اومدن نیست ... ممکنه یکی حمل گوشی های بزرگ براش خیلی سخت باشه یا فلان اندازه کاراییش براش کمتر باشه و ...
خوشدست بودن گوشی هم هست که تو لذت بردن از کارکردن با گوشی دخیله.

Aristar
15-11-2013, 21:49
دوست عزیز شما گوشیت بزرگه؟
من وقتی دارم میبینم بزرگه میگم!حالا دستای من مردونست برای دستای خانم خیلی بزرگتر میاد

Iloveu-ALL
15-11-2013, 22:51
دوست عزیز شما گوشیت بزرگه؟
من وقتی دارم میبینم بزرگه میگم!حالا دستای من مردونست برای دستای خانم خیلی بزرگتر میاد

بیشتر خانم ها (نه همه!) تا اونجایی میدونم اندازه کوچیک تر رو میپسندن (من از روی مشاهده اطرافیانم اینو گفتم)
ولی ایشون ممکنه با گوشی کار کنن و خوششون بیاد.
+ sp سنگین هم هست.

Iloveu-ALL
15-11-2013, 22:58
@شروع کننده تاپیک: پیشنهاد میشه موقع خرید گوشی حتما با همسرتون برید یه گوشی بخرید، اینطوری همسرتون با سلیقه خودشون گوشی میگیرند
البته شما یه سری مدل زیر نظر بگیرید که خوب باشه و از بینشون یکیشو انتخاب کنه. sp شاید اصلا خوششون نیومد. sp نشد، گوشی که بعد sp بهترینه. البته شما هم بهش بگید که sp بهترین و گوشی خوبی هست.
اینطوری خیلی بهتره. این هم کادو دادن حساب میشه.

mehdi perspolisi
16-11-2013, 13:44
ممنون دوستان...
والله گوشی قبلیش اسمارت فون نبوده...

حالا Nexus 4 و sp بهش پیشنهاد میدیم ببینیم خودش کدام رو انتخاب میکنه...