PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عصب کشی دندان

sepide7
04-11-2013, 13:24
با سلام
چند سال پیش به دندون از بالا عصب کشی کردمو روکش دادم اما همش درد می کرد و ذوق ذوق می کرد. دردش خفیفه اما بیشتر اوقات با لثم درد می کنه .تا توی چشمم حس میکنم وقتی دردش شدیده درد می کنه. حس میکنم تا تو چشمم ریشه داره اصلا. یکی دوبار مراجعه کردم به یه دکتر دیگه.روکشو واسم عوض کرد یه بارم بش اضافه کرد فقط یه کم بهتر بود یه مدت اما بازم مرتب اذیتم می کنه.آیا دندونی که عصب کشی شده بازم درد می کنه؟ ممکنه درد از لثه ها باشه من موجه نشم.اغلب جرات نخ کشیدن اطرافشو ندارم.یه کم کافیه دست دست بشه تا اونوقت دیگه تا تو چشمم انگار درد می گیره و ریشه داره.چرا اینجوریه؟

ms368
05-11-2013, 20:26
با سلام
چند سال پیش به دندون از بالا عصب کشی کردمو روکش دادم اما همش درد می کرد و ذوق ذوق می کرد. دردش خفیفه اما بیشتر اوقات با لثم درد می کنه .تا توی چشمم حس میکنم وقتی دردش شدیده درد می کنه. حس میکنم تا تو چشمم ریشه داره اصلا. یکی دوبار مراجعه کردم به یه دکتر دیگه.روکشو واسم عوض کرد یه بارم بش اضافه کرد فقط یه کم بهتر بود یه مدت اما بازم مرتب اذیتم می کنه.آیا دندونی که عصب کشی شده بازم درد می کنه؟ ممکنه درد از لثه ها باشه من موجه نشم.اغلب جرات نخ کشیدن اطرافشو ندارم.یه کم کافیه دست دست بشه تا اونوقت دیگه تا تو چشمم انگار درد می گیره و ریشه داره.چرا اینجوریه؟

باید بری عکس بگیری و ببری یه جای معتبر مثه دانشکده پزشکی
ممکنه عصب کشیت موفقیت آمیز نبوده که برای فهمیدنش هر ۳ ماه یکبار باید یه عکس بگیرید و به دکترتون نشون بدید .
معمولا بعد از عصب کشی نباید سریعا روکش کنید
من سر یه دندون ۳ بار عصب کشی کردم و آخرش هم نتونستم نجاتش بدم .

sepide7
06-11-2013, 12:21
دانشکده؟اونجاکه میزنن درب و داغون می کنن دهن آدمو:n28:

ms368
06-11-2013, 13:15
دانشکده؟اونجاکه میزنن درب و داغون می کنن دهن آدمو:n28:

والا شیراز که بهترین متخصصا اونجا فعالیت میکنن و اگه مراکز تخصصی نتونن کاری برامون انجام بدن ارجاع میدن به دانشکده
جاهای دیگه رو نمیدونم ولی اینجا واقعا متخصصای خیلی خوبی توی دانشکده هستن .

sepide7
16-11-2013, 15:47
میدن دست دانشجوها

greena
18-11-2013, 21:23
سلام ودرود

اگه شما یه عصب کشی کامل هم کرده باشید ممکنه تا چند ماه درد های گذرا داشته باشید چون عصب دندونها زمان مردن شوک زیادی به عصبهای مرتبط میده

اما اگه عصب کشی ناقص ویا نیمه تمام داشته باشید این درد همیشه میاد و میره والبته بسیار دردناک هستش تا جایی که به اشتباه شما فکر میکنید دندونهای دیگه خراب شدن ....

بهترین کار رفتن پیش یه متخصص ریشه خوب که تو شهر خودتون معروف باشه هست ،مطمئن باشید با عصب کشی خوب هر چند مبلغ زیادی ممکنه بخواد اما بهتر از کشیدن دندون به دلیل عصب کشی ناقصه.

در کل باید بعد از حتی یک عصب کشی کامل هم مدتی تحمل کنید.