PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی

750
14-10-2013, 23:03
سلام

به طور هر 10 دقیقه یکبار این صفحه باز میشه ؟ ولی نمیدنم مشکل از کجاست !

کسپر هم پیغام میده ولی من جیزی ازش نفهمیدم . دوستان کمک کنید لطفا

مرسی ،،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.Hashemi
16-10-2013, 02:53
با سلام احتمالا سیستم شما مورد حمله adware است. کار های زیر را انجام دهید با احتمال زیاد جواب میگیرید : 1- ابتدا سیستم خود را با نرم افزار adwcleaner اسکن کنید. 2- چک کنید که در قسمت target مربوط به shortcut مرورگر firefox به جزء ادرس فایل exe هیچ پارامتر دیگری نداشته باشد. 3- extensions و addons های خود را چک کنید. 4- در مرورگر firefox برای پاک کردن history از clear history استفاده کنید. 5- از منوی Help گزینه Troubleshooting Information را انتخاب کنید و بر روی دکمه Reset Firefox کلیک کنید. --- در نهایت توصیه می شود : 1- از addons به نام adblock plus استفاده کنید. 2- یک بار سیستم خود را با TDSSKiller اسکن کنید. 3- از ضدویروس قدرتمندی در کنار یک مکمل استفاده کنید. با تشکر

750
17-10-2013, 01:41
با سلام احتمالا سیستم شما مورد حمله adware است. کار های زیر را انجام دهید با احتمال زیاد جواب میگیرید : 1- ابتدا سیستم خود را با نرم افزار adwcleaner اسکن کنید. 2- چک کنید که در قسمت target مربوط به shortcut مرورگر firefox به جزء ادرس فایل exe هیچ پارامتر دیگری نداشته باشد. 3- extensions و addons های خود را چک کنید. 4- در مرورگر firefox برای پاک کردن history از clear history استفاده کنید. 5- از منوی Help گزینه Troubleshooting Information را انتخاب کنید و بر روی دکمه Reset Firefox کلیک کنید. --- در نهایت توصیه می شود : 1- از addons به نام adblock plus استفاده کنید. 2- یک بار سیستم خود را با TDSSKiller اسکن کنید. 3- از ضدویروس قدرتمندی در کنار یک مکمل استفاده کنید. با تشکر

مرسی از پاسخ کامل و دقیقت دوست عزیز

حالا من روی سیستمم کسپرسکای 2013 آپدیت شده دارم ، یعنی به کار نمیاد ؟!!
نتونسته تو اسکن پیدا کنه مشکل رو ؟

M.Hashemi
17-10-2013, 15:01
با سلام
ضدویروس خوبی دارید، اما دلیل نمیشه براتون امنیت 100% را بیاورد(اما با تنظیمات حرفه ای می تواند تا 99% امنیت را برقرار کند).
منظورم از مکمل نرم افزار مثل malwarebytes antimalware free بود.
که در شناسایی adware و rootkit و unwantedware و virut تقریبا حرف اول را میزند.
---
اگر با کارهای که گفتم مشکلتون حل نشده توضیح بیشتری بدید و با نرم افزار زیر یک گزارش از سیستم بگیرید و برای من ارسال کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در غیر این صورت اگر می خواهید فقط اطمینان پیدا کنید کاملا حذف شده یا نه توصیه می شود در حال safe mod سیستم را با malwarebytes antimalware اپدیت شده اسکن کامل کنید.
با تشکر