PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی هایی لازم جهت شروع یک کار آزاد (مغازه)

ahmad0120
24-09-2013, 13:59
با عرض درود به دوستان و همراهان گرامی.
بنده با یاری و همراهی پدرم میخوایم یه کاری راه بندازیم ...
بیشتر نظرمون روی کاریه که مربوط به خوردن باشه مثل سوپرمارکت ، اغذیه ، کبابی ، آبمیوه فروشی ، مواد پروتئینی ، لبنیات و از این جور چیزا و باز بیشتر از همه نظرمون روی سوپرمارکت هست
البته به کفش هم فکر میکنیم چون گویا سود خوبی داره !
هیچکدوممون تجربه ی کار نداریم متاسفانه لطفا هرچی لازمه بگید
ما از 25 تا 30 م تومن رو برای شروع در نظر گرفتیم ! هزینه ی رهن مغازه و اجناس و خرید وسایل لازم آیا بیشتر از این میشه ؟
پول برق چقدر میاد معمولا ؟
جواز کسب و پروانه و ... چیا نیاز هست ؟ چجوری بگیریم ؟
مغازه باید در چه مکانی باشه ؟
مغازه های دور و برش چه مغازه هایی باشند خوبه ؟ (یعنی چی بفروشند ؟ )
چند ماه طول میکشه تا به درآمد خوبی برسیم ؟
و سوالاتی از این قبیل ...
کلا هرچیزی که لازمه رو بگید ما از هیچی سر در نمیاریم !!!
با سپاس بسیار

microsof
24-09-2013, 14:17
با عرض احترام.
جسارتا شما همون فردی نیستید که میخواستید هم درس بخونید و هم کار کنید و حقوق ماهی 2 تا 3 میلیون هم داشتید ؟
برادر ؛ بنده یه چند تا از پست های شما رو که دنبال کردم کلا در زمینه درس و کار و... به نظرم اول تکلیف خودتون رو مشخص کنید به صورت قطعی و بعد از دوستان راهنمایی و مشاوره بگیرید

ملا نصرالدین
26-09-2013, 08:54
با عرض درود به دوستان و همراهان گرامی.
بنده با یاری و همراهی پدرم میخوایم یه کاری راه بندازیم ...
بیشتر نظرمون روی کاریه که مربوط به خوردن باشه مثل سوپرمارکت ، اغذیه ، کبابی ، آبمیوه فروشی ، مواد پروتئینی ، لبنیات و از این جور چیزا و باز بیشتر از همه نظرمون روی سوپرمارکت هست
البته به کفش هم فکر میکنیم چون گویا سود خوبی داره !
هیچکدوممون تجربه ی کار نداریم متاسفانه لطفا هرچی لازمه بگید
ما از 25 تا 30 م تومن رو برای شروع در نظر گرفتیم ! هزینه ی رهن مغازه و اجناس و خرید وسایل لازم آیا بیشتر از این میشه ؟
پول برق چقدر میاد معمولا ؟
جواز کسب و پروانه و ... چیا نیاز هست ؟ چجوری بگیریم ؟
مغازه باید در چه مکانی باشه ؟
مغازه های دور و برش چه مغازه هایی باشند خوبه ؟ (یعنی چی بفروشند ؟ )
چند ماه طول میکشه تا به درآمد خوبی برسیم ؟
و سوالاتی از این قبیل ...
کلا هرچیزی که لازمه رو بگید ما از هیچی سر در نمیاریم !!!
با سپاس بسیار

شما این هزینه ی 25 تا 35 تومان رو برای کدام شهر در نظر گرفتید؟اگر برای تهران هست دقیقا کدام سمت تهران
شما اول هر شهری که هستید باید یه چرخی داخل اون شهر و محله بزنید ببینید قیمت ها چطور هست
با این مقدار سرمایه شاید بتونید جنوب شهر تهران یک مغازه ی کوچک بزنید
خیلی مهمه که اطراف مغازه ی شما چی میفروشند...اگر بازار هست ...مثلا بازار کفش..بازار لباس..بازار لوازم برقی... ساندویچی یا سوپر مارکت خوب جواب میده
ولی اداره ی سوپرمارکت اگر در محله باشه و نسبتا بزرگ هم باشه کار 2 نفر نیست...شما حد اقل باید 3 نفر باشید که از 6 صبح تا 12 شب هر روز مغازتون باز باشه
سوپرمارکت از اون شغل هاییه که سودش کمه ...چون قیمت همه اجناس مشخص شده هست...پس باید حتما جایی باشه که فروشتون زیاد باشه تا سود خوبی بدست بیارید
شما باید حساب کنید که پول اجاره مغازه+ اب و برق و گاز+ مالیات سالانه+احتمالا شاگرد رو از سودتون در بیارید حالا پول خرید یخچال و ویترین و... بماند

ahmad0120
26-09-2013, 12:26
شما این هزینه ی 25 تا 35 تومان رو برای کدام شهر در نظر گرفتید؟اگر برای تهران هست دقیقا کدام سمت تهران
شما اول هر شهری که هستید باید یه چرخی داخل اون شهر و محله بزنید ببینید قیمت ها چطور هست
با این مقدار سرمایه شاید بتونید جنوب شهر تهران یک مغازه ی کوچک بزنید
خیلی مهمه که اطراف مغازه ی شما چی میفروشند...اگر بازار هست ...مثلا بازار کفش..بازار لباس..بازار لوازم برقی... ساندویچی یا سوپر مارکت خوب جواب میده
ولی اداره ی سوپرمارکت اگر در محله باشه و نسبتا بزرگ هم باشه کار 2 نفر نیست...شما حد اقل باید 3 نفر باشید که از 6 صبح تا 12 شب هر روز مغازتون باز باشه
سوپرمارکت از اون شغل هاییه که سودش کمه ...چون قیمت همه اجناس مشخص شده هست...پس باید حتما جایی باشه که فروشتون زیاد باشه تا سود خوبی بدست بیارید
شما باید حساب کنید که پول اجاره مغازه+ اب و برق و گاز+ مالیات سالانه+احتمالا شاگرد رو از سودتون در بیارید حالا پول خرید یخچال و ویترین و... بماند

مشهد - وسط شهر

ahmad0120
26-09-2013, 12:27
با عرض احترام.
جسارتا شما همون فردی نیستید که میخواستید هم درس بخونید و هم کار کنید و حقوق ماهی 2 تا 3 میلیون هم داشتید ؟
برادر ؛ بنده یه چند تا از پست های شما رو که دنبال کردم کلا در زمینه درس و کار و... به نظرم اول تکلیف خودتون رو مشخص کنید به صورت قطعی و بعد از دوستان راهنمایی و مشاوره بگیرید

اون کارم نگرفت ... یک ماه رفتم هیچی برام نداشت جز پول کرایه تاکسی و اتوبوس و... :n02:

دیگه تصمیم گرفتیم یک کار درست حسابی راه بندازیم ...

parvizb7
26-09-2013, 18:42
دوست عزیز سوپری بهترین کاره.همیشه فروش داری و درآمدش همیشگیه.سعی کن از اول خوب و قوی شروع کنی.دنگ زو فنگش زیادش عوضش درآمدش عالیه.هرچی بیشتر مغازتو رنگینترش کنی زودتر و بیشتر جذب میشن.
بیشتر شغلها فصلی هستن و درآمدشون خوبه اما آدم ازونجور شغلها به مرور زده میشه.سوپرمارکت ی چیزش که خیلی خوبه اینه که هر روز با آدمای جورواجور اعم از زن و دختر و مرد و پسر در ارتباط هستی.
توی این کار شک نکن.زود عملیش کن.

ahmad0120
27-09-2013, 00:04
دوست عزیز سوپری بهترین کاره.همیشه فروش داری و درآمدش همیشگیه.سعی کن از اول خوب و قوی شروع کنی.دنگ زو فنگش زیادش عوضش درآمدش عالیه.هرچی بیشتر مغازتو رنگینترش کنی زودتر و بیشتر جذب میشن.
بیشتر شغلها فصلی هستن و درآمدشون خوبه اما آدم ازونجور شغلها به مرور زده میشه.سوپرمارکت ی چیزش که خیلی خوبه اینه که هر روز با آدمای جورواجور اعم از زن و دختر و مرد و پسر در ارتباط هستی.
توی این کار شک نکن.زود عملیش کن.
مرسی دوست عزیز
روحیه دادی:n16:

ahmad0120
27-09-2013, 00:07
من که بیشتر نظرم روی کفش یا لباس هست
اما پدرم به همون سوپر مارکت تمایل داره
احتمال قریب به یقین هم سوپر مارکت میزنیم
هرچی لازمه بگید من روی راهنمایی های شما حساب باز کردم

ahmad0120
04-10-2013, 19:49
دوستان ما نظرمون قطعی هست و به زودی این کارو شروع میکنیم
همونطور که گفتم پدرم نظرش فقط روی سوپرمارکت هست ...
نظر شما چیه دوستان ؟ من هرچی فکر میکنم سوپرمارکت سود نداره ... میترسم هم پول اجاره مغازه+برق رو هم در نیاریم !! و اگر کارمون نگیره این بابا از چشم من میدونه و دهنم سرویسه ...
شما اگه با 20 تا 30 م میخواستید کار شروع کنید چه کاری میکردید ؟ اساتید منتظر ایده هایتون هستیم ...

ahmad0120
05-10-2013, 21:14
دوستان؟؟؟؟؟:n27::n27::n27:

a6543210
11-10-2013, 18:54
سوپری شغل سخت و طاقت فرسایی! هست.یعنی از سحر باید واسه شیر و دوغ تا کله شب که ساعت های 11 حداقل هست باید تو مغازه باشین! پس سختی هایی داره .ببینید می تونید کنار بیاین شروع کنید....تازه منطقه خیلی مهمه...من باشم نمی رم تو خطش! یکی بیاد یه چیپس بگیره که مثلا 300 تومن سود کنی!
قصد دلسرد کردن نداشتم گفتم بدونی(دیدم دوستانی که زدن و مغازشون کم فروش داشت جمع کردن)
به نظرم ببین تو همین موقعیت خانواده ها مخصوصا زن جماعت از اونجا بیشتر عبور می کنند بزن تو خط لباس!مخصوصا لباس های هر فصل...
یه لباس می گیری 30 تومن می دی40 تومان!!!(البته رعایت قیمت رو داشه باشی و ارزونتر بفروشی مطمعنا مشتری بیشتر جذب می شه و فروش بیشتر) تو هر روز حد اقل 10 تا لباس هم بفروشی می شه 100 تومن! ساعت 8 می ری و ساعات کاریتون و زحمتتون هم زیاد نیست...سوپری خریداش خیلی دردسر داره!
در هر حال کلاتونو قاضی کنید ضرر نکنید!:n02:
موفق باشین