PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره فوری - خرید LED

cina30
17-09-2013, 22:33
سلام دوستان

یه LED میخوام که همه جوره بهترین باشه و چیزی کم یا نقص نداشته باشه
نظرم روی سامسونگ هست

ممنون میشم چند مدل معرفی کنید

به نظرتون این مدل گزینه ی مناسبیه ؟ Samsung 46F8880 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تا همین 6 میلیون میخوام

پیشاپیش ممنون:n16:

matinpour
18-09-2013, 14:30
سلام دوستان

نظرم روی سامسونگ هست

به نظرتون این مدل گزینه ی مناسبیه ؟ Samsung 46F8880 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تا همین 6 میلیون میخوام

دوست عزیز
این مدلی را که انتخاب کردید نهایت تلویزیون در سری های LED در جهان است که دارای امکانات و توانمندی های است که هیچ برندی این توان مندیها را ندارد. انتخابتان انتخاب درستی است.

hapalii
18-09-2013, 21:13
سلام

قطعا نهایت چیزی که می تونید بخرید نیست اما مدل خوبی در ضمن اگر بگردید 5.800 هم پیدا می کنید البته من 1 هفته ای هست دور از بازارم دقیق نمی دونم موجودی این مدل تو بازار چقدر زیر فروشی ها چقدر ولی 1 هفته پیش می شد 5.750 خرید .
در ضمن هیچ چیزی بی نقص نیست .

cina30
19-09-2013, 00:02
دوست عزیز
این مدلی را که انتخاب کردید نهایت تلویزیون در سری های LED در جهان است که دارای امکانات و توانمندی های است که هیچ برندی این توان مندیها را ندارد. انتخابتان انتخاب درستی است.
سلام دوست عزیز ممنونم بابت پاسخت
یه سوال حاشیه ای

این تلویزیون زیرنویس فارسی رو هم ساپورت میکنه ؟منظورم فرمت SRT هست چون همیشه درگیر بودم با این قضیه

سلام

قطعا نهایت چیزی که می تونید بخرید نیست اما مدل خوبی در ضمن اگر بگردید 5.800 هم پیدا می کنید البته من 1 هفته ای هست دور از بازارم دقیق نمی دونم موجودی این مدل تو بازار چقدر زیر فروشی ها چقدر ولی 1 هفته پیش می شد 5.750 خرید .
در ضمن هیچ چیزی بی نقص نیست .
سلام دوست عزیز
بنظرت بهتره از کجا بگیرم ؟

مرسی

faraso0
19-09-2013, 12:42
سلام.
اگه با برند سونی مشکلی نداری ، بهترین تلویزیون ال ای دی سال 2013 از نظر کیفیت تصویر مدل w900 سونی هستش .
ولی از نظر امکانات و پشتیبانی از زیرنویس فارسی سری 8 سامسونگ کاملترین مدل توی بازاره.

matinpour
19-09-2013, 15:06
سلام دوست عزیز ممنونم بابت پاسخت
یه سوال حاشیه ای

این تلویزیون زیرنویس فارسی رو هم ساپورت میکنه ؟منظورم فرمت SRT هست چون همیشه درگیر بودم با این قضیه

سلام دوست عزیز
بنظرت بهتره از کجا بگیرم ؟

مرسی

دوست عزیز
این تلویزیون از تمامی فرمتهای زیرنویس موجود و تمامی فرمتهای صوتی و تصویری موجود پشتیبانی می کند و جزء تنها تلویزیون های موجود در جهان است که قابلیت ارتقا به مدلهای سالهای آینده را دارد و شما را از خرید یک تلویزیون در سال آینده بی نیاز می کند که
همانطور که گفتم با این مدل تلویزیون شما هیچ مشگلی با هیچ چیزی که در برندهای دیگر دارند پیدا نمی کنید. و بهتر است که از نمایندگی با گارانتی سام سرویس بگیرید

QSEVEN
30-09-2013, 01:08
من هم میخواهم بخرم بگیرم ؟؟؟؟

hapalii
01-10-2013, 01:32
دوست عزیز
این تلویزیون از تمامی فرمتهای زیرنویس موجود و تمامی فرمتهای صوتی و تصویری موجود پشتیبانی می کند و جزء تنها تلویزیون های موجود در جهان است که قابلیت ارتقا به مدلهای سالهای آینده را دارد و شما را از خرید یک تلویزیون در سال آینده بی نیاز می کند که
همانطور که گفتم با این مدل تلویزیون شما هیچ مشگلی با هیچ چیزی که در برندهای دیگر دارند پیدا نمی کنید. و بهتر است که از نمایندگی با گارانتی سام سرویس بگیرید

شما دیگه دارید عنوان ناظر انجمن رو یدک می کشید بد نیست وقتی اسم سامسونگ میاد کمی هیجان خودتون رو کنترل کنید بعد جواب بدید در این که سامسونگ بهترین پخش مالتی مدیا رو داره از نظر تعداد فرمت ها شکی نیست اما این که شما به این شدت می گید تمامی فرمت های زیر نویس و تمامی فرمت های صوتی و تصویری اصلا به عقل جور در میاد اگر سری ES8880 رو بخواهید می تونم بگم چه فرمتهایی رو پخش نمیکنه ( که البته طبیعتا فرمت های کاربری نیستند زیاد ) اما هنوز سری F اون زیر دستم نبوده که دقیقا تست کنم تا 7 - 8 روز دیگه احتمالا می تونم بهش دسترسی داشته باشم اون وقت اگر یادم بود تو همین پست فرمتهای و کدک هایی رو که ساپورت نمیکنه می نویسم در ضمن شما خیلی این کیت ارتقاء رو که هنوز هم تو بازار ایران نیست بزرگ می کنید ولی باز فرمودید یا استفاده از این کیت قابلیت ارتقاء به مدلهای سالهای اینده هست اما ببینم اگر شق القمری شد مثلا سال بد همه پنل های OLED شدند یا UHD همه گیر شده یا اصلا فرضا پنلهای خمیده باب شد این کیت چطور می تونه تلوزیون شما رو تبدیل به مدلهای سالهای آینده ( لااقل می گفتید سال آینده ) بکنه ؟

این جمله هم من و دیگه خیلی ذوق زده کرد

همانطور که گفتم با این مدل تلویزیون شما هیچ مشگلی با هیچ چیزی که در برندهای دیگر دارند پیدا نمی کنید

hapalii
01-10-2013, 01:35
من هم میخواهم بخرم بگیرم ؟؟؟؟

شما هم اگر می خواهی بخری بخر مدل خوبی یکی از خوب های بازار قیمتش هم خوب افت کرده و الان میشه 5.700 هم خرید البته سری 7 اون هم داره میاد که به نظر من شکیل تر و خوشکل تره البته فقط تو عکس دیدم از نظر سخت افزاری هم فرق فاحشی با هم ندارند .

parham511
01-10-2013, 16:32
سلام دوستان

نظرم روی سامسونگ هست

تا همین 6 میلیون میخوام

هر برند و هر تکنولوژی یک مزایا و یک معایبی داره، مثل این میمونه بخوای یه hyundai ix55 رو با hyundai Genesis مقایسه کنی، هروسیله و هر TV هم واسه یه کار و یه نوع استفاده طراحی شده و با افزایش قیمت طبیعتا کیفیت هم افزایش پیدا میکنه، البته این درمورد برندهای ژاپنی تولید چین توی ایران صدق نمیکنه چون قیمت بازاره ایرانشون غیر طبیعی بالاست و صرفه اقتصادی نداره به نظرم.

matinpour
01-10-2013, 20:17
شما دیگه دارید عنوان ناظر انجمن رو یدک می کشید بد نیست وقتی اسم سامسونگ میاد کمی هیجان خودتون رو کنترل کنید بعد جواب بدید در این که سامسونگ بهترین پخش مالتی مدیا رو داره از نظر تعداد فرمت ها شکی نیست اما این که شما به این شدت می گید تمامی فرمت های زیر نویس و تمامی فرمت های صوتی و تصویری اصلا به عقل جور در میاد اگر سری ES8880 رو بخواهید می تونم بگم چه فرمتهایی رو پخش نمیکنه ( که البته طبیعتا فرمت های کاربری نیستند زیاد ) اما هنوز سری F اون زیر دستم نبوده که دقیقا تست کنم تا 7 - 8 روز دیگه احتمالا می تونم بهش دسترسی داشته باشم اون وقت اگر یادم بود تو همین پست فرمتهای و کدک هایی رو که ساپورت نمیکنه می نویسم در ضمن شما خیلی این کیت ارتقاء رو که هنوز هم تو بازار ایران نیست بزرگ می کنید ولی باز فرمودید یا استفاده از این کیت قابلیت ارتقاء به مدلهای سالهای اینده هست اما ببینم اگر شق القمری شد مثلا سال بد همه پنل های OLED شدند یا UHD همه گیر شده یا اصلا فرضا پنلهای خمیده باب شد این کیت چطور می تونه تلوزیون شما رو تبدیل به مدلهای سالهای آینده ( لااقل می گفتید سال آینده ) بکنه ؟

این جمله هم من و دیگه خیلی ذوق زده کرد

همانطور که گفتم با این مدل تلویزیون شما هیچ مشگلی با هیچ چیزی که در برندهای دیگر دارند پیدا نمی کنید

دوست عزیز
این آمار پشتیبانی از فرمتها در سری 6 - 7- 8 F سامسونگ در ضمن ادب را فراموش نکنید همنطور که قبلا هم به دیگر دوستان هم گفتم کار ما اطلاع رساتی است نه تبلیغ
زیرنویس و رسانه ها مطالب فرمت های فایل، و کدک زیرنویس خارجی

نام

فرمت فایل

MPEG-4

ttxt

SAMI

smi

SubRip

srt

(SubViewer)

sub

Micro DVD

.sub or .txt

(SubStation Alpha)

ssa

(Advanced SubStation Alpha)

.ass

Powerdivx

.psb

داخلی

نام

محفظه

Xsub

AVI

(SubStation Alpha)

MKV

(Advanced SubStation Alpha

MKV

SubRip

MKV

MPEG-4

MP4

وضوح تصویر پشتیبانی شده

رزولیشن

نوع

فایل گسترده

15360x8640

JPEG

*.jpg *.jpeg

4096x4096

PNG

*.png

4096x4096

BMP

*.bmp

15360x8640

MPO

*.mpo

پشتیبانی از فرمت های فایل های موسیقی

نظرات

کدک

نوع

فایل گسترده

MPEG1 Audio Layer 3

MPEG

*.mp3

AAC

MPEG4

*.m4a

*.mpa

*.aac

پشتیبانی تا 2کانال

FLAC

FLAC

*.flac

پشتیبانی تا 2کانال

Vorbis

OGG

*.ogg

WMA 10 حرفه ای تا 5.1 کانال را پشتیبانی می کند. WMA با فشرده سازی صوتی پشتیبانی نمی شود.پشتیبانی تا مشخصات M2

WMA

WMA

*.wma

wav

wav

*.wav

نوع 0 . نوع 1 پشتیبانی شده هستند.

midi

midi

*.mid

*.midi

ape

ape

*.ape

کدک تصویری

کدک صوتی

سرعت بیت

)مگابیت در ثانیه(

قالب نرخ فریم

(ثانیه)

رزولیشن

کدک تصویر

محفظه

فایل گسترش

AC3

LPCM

ADPCM(IMA, MS)

AAC

HE-AAC

WMA

DD+

MPEG(MP3)

30

6~30

1920x1080

(WMV v7,v8,

MSMPEG4

v3:

1280x720

Divx 3.11 / 4 / 5 / 6

AVI

MKV

ASF

MP4

3GP

MOV

FLV

VRO

TS

SVAF

*.av

*.mkv

*.asf

*.wmv

*.mp4

*.3gp

*.vro

*.mpg

*.mpeg

*.ts

*.tp

*.trp

*.mov

*.flv

*.vob

*.svi

*.m2ts

MPEG4 SP/ASP

H.264 BP/MP/HP

Motion JPEG

Microsoft MPEG-4 v3

Window Media Video

v7,v8,v9

MPEG2

MPEG1

4

640x480

VP6

60

24/25/30

MVC

Vorbis

20

6~30

1920x1080

VP8

WebM

*.webm

این بخش از مدل های چین و هنگ کنگ پشتیبانی می کند.

کدک صوتی

سرعت بیت

)مگابیت در ثانیه(

قالب نرخ فریم

(ثانیه)

رزولیشن

کدک تصویر

محفظه

فایل گسترش

RealAudio 6

20

6~30

1920x1080

RV8/9/10 (RV30/40)

RMVB

*.rmvb

محدودیت های دیگراگر یک مشکل با داده های محتوا وجود داشته باشد کدک ها ممکن است به درستی عمل نکند.
محتوای ویدئو بازی نمی کند و یا به درستی بازی نمی کند اگر یک خطا در محتوا یا محفظه وجود داشته باشد.
در صورتی که نرخ بیت استاندارد /نرخ فریم بالا باشد صدا یا ویدئو سازگاری با تلویزیون ممکن است کار نکنند.رتبه بندی. اگر جدول شاخص غلط است، جستجوی )پرش( عملکرد کار نمی کند. هنگام بازی های ویدئویی بیش از یک اتصال به شبکه، ویدئو ممکن است بازی نکند هموار به خاطر داده ها سرعت انتقال برخی از دستگاه های USB /دوربین دیجیتال ممکن است سازگار با پخش نباشد.
رمزگشاها ویدیوئی● ● پشتیبانی ازH.264، سطح 4.1FMO / ASO / RS) پشتیبانی نمی کند)
VC1 AP L4● ● پشتیبانی نمی شود.
● ● همه کدک های ویدئویی به استثنای WMV V7،V8،V3 MSMPEG4، MVC، و VP6:
در زیر 1280x720: 60 قاب حداکثربالاتر از 1280x720: 30 قاب حداکثر
GMC 2● ● بر پشتیبانی نمی شود.
● ● پشتیبانی از SVAFبالا / پایین و چپ / راست فقط.
● ● پشتیبانی ازBlu-ray/DVDمشخصاتMVCتنها.

رمزگشاها صوتی
WMA 10 ● ●حرفه ای تا 5.1کانال را پشتیبانی می. پشتیبانی تا مشخصات M2.
WMA ● ●با ​​فشردهسازی losslessصوتی پشتیبانی نمی شود.
10 RealAudio● ●، با فشرده سازی losslessمدل از چین و هنگ کنگ پشتیبانی نمی شود.
QCELP● ●، AMR NB / WB پشتیبانی نمی شود.
Vorbis ● ●با پسوند تا 2 کانال پشتیبانی می کند.
DD +● ● تا5.1کانال پشتیبانی می کند.

hapalii
02-10-2013, 10:43
من هیچ بی ادبی نکردم شما موقع پست دادن دقت کامل رو نمی کنید همین جدولی که دادید و توضیحاتی که از خود سامسونگ کپی کردید خودش نشان میده که پس این تی وی تمام فرمت های رو پخش نمی کنه در صورتی که عین کلمه شما " تمامی فرمت های موجود بود " و نگفته بودید مثالا بیشترین فرمت ها رو پخش میکنه و هنوز نگفتید چطور با یه کیت تبدیل به مدل های سالهای آینده میشه با فرض این که مدل های سال های آینده مثلا شاید همگی دیگه 4K بودند این کیت چطوری رزولوشن یک تی وی رو زیاد می کنه ؟
شما در زمان اطلاع رسانی در مورد برند سامسونگ کمی بیشتر دقت کنید باور بفرمائید من به اندازه کافی با ادب هستم .

matinpour
02-10-2013, 20:31
من هیچ بی ادبی نکردم شما موقع پست دادن دقت کامل رو نمی کنید همین جدولی که دادید و توضیحاتی که از خود سامسونگ کپی کردید خودش نشان میده که پس این تی وی تمام فرمت های رو پخش نمی کنه در صورتی که عین کلمه شما " تمامی فرمت های موجود بود " و نگفته بودید مثالا بیشترین فرمت ها رو پخش میکنه و هنوز نگفتید چطور با یه کیت تبدیل به مدل های سالهای آینده میشه با فرض این که مدل های سال های آینده مثلا شاید همگی دیگه 4K بودند این کیت چطوری رزولوشن یک تی وی رو زیاد می کنه ؟
شما در زمان اطلاع رسانی در مورد برند سامسونگ کمی بیشتر دقت کنید باور بفرمائید من به اندازه کافی با ادب هستم .

دوست عزیز
اگر دقت کنید برندهای دیگر اغلب این فرمتها را پشتیبانی نمی کنند کافیست در تایپیکها و در سایتهای دیگر بگردید مطلب دستتان می آید حتی در سایتهای خارجی و در ضمن اگر تایپیکهای دیگر را مطالعه می کردید می دیددید که قبلا توضییح در باره کیت تکامل را داده ام
مثلا در این پست#93 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و غیره
و اگر با ادب بودید به جای این مطلب بسیار زننده که
شما دیگه دارید عنوان ناظر انجمن رو یدک می کشید
می گفتید دوست عزیز لطفا تعادل را در رابطه با ارائه اطلاعات در برندهای مختلف رعایت بفرمایید . به این می گویند ادبیات دوستانه و سازنده. یاد بگیرید که با مردم خوب و سازنده سخن بگویید
موفق باشید

hapalii
03-10-2013, 17:05
دوست عزیز
اگر دقت کنید برندهای دیگر اغلب این فرمتها را پشتیبانی نمی کنند کافیست در تایپیکها و در سایتهای دیگر بگردید مطلب دستتان می آید حتی در سایتهای خارجی و در ضمن اگر تایپیکهای دیگر را مطالعه می کردید می دیددید که قبلا توضییح در باره کیت تکامل را داده ام
مثلا در این پست#93 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و غیره
و اگر با ادب بودید به جای این مطلب بسیار زننده که
شما دیگه دارید عنوان ناظر انجمن رو یدک می کشید
می گفتید دوست عزیز لطفا تعادل را در رابطه با ارائه اطلاعات در برندهای مختلف رعایت بفرمایید . به این می گویند ادبیات دوستانه و سازنده. یاد بگیرید که با مردم خوب و سازنده سخن بگویید
موفق باشید

دوست عزیز شما اصلا جواب حرف های منو نمی دید هر چی خودتون می خواهید می گید بنده خودم می دونم که سامسونگ بهترین پخش رو داره از روی پورت USB ولی همه فرمتها رو پخش نمیکنه پس شما که ناظر انجمن هستید حق ندارید بگید همه فرمتهای موجود جمله همه فرمت های موجود معنی کاملا واضحی داره حالا این که شما حاضر نیست قبول کنید که اشتباه کردید چیز دیگه است .
کیت ارتقاء هم اگر شما در بارش فقط خواندید من از نزدیک دیدم همین جا هم اعتراف می کنم خودم کارمند شرکت سامسونگ هستم این کیت بعضی از کارائی ها رو ارتقاء میده اما باز هم جمله این که این کیت مدل تی وی رو به مدل سالهای بعد تبدیل می کنه باز هم جمله اشتباهی باز برای بار سوم می پرسم اگر سامسونگ تصمیم بگیر سری 8 سال آینده رو مثلا 4K بزنه این کیت چطور می تونه مدل F8880 رو تبدیل به مدل سال بعد همین سری بکنه پس می بینید که این جمله تون هم باز اشتباه .

در ضمن برای من اصلا مهم نیست شما تعادل رو در ارتباط با برند های مختلف رعایت می کنید با نه شاید ( شاید که نه حتما ) شما برند سامسونگ رو از برند های دیگه بنا بر هر دلیلی بیشتر دوست داشته باشید صاحب اختیار هستید اما نمی تونید اطلاعات اشتباه به کسی بدید .
متاصفانه این فروم هم دیگه زیادی صوت و کور شده دوستان دیگه که مطلع تر هستند نمیاند حداقل بگند که اشتباه از منه منم که معنی تمامی فرمتهای موجود رو نمی فهمم یا ارتقاء به مدل های سالهای آینده یعنی چی
به هر حال از نظر من دیگه بحثی نیست ما رو بخیر و شما رو به سلامت .