PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک فوری !!!!! ماوس تکون نمی خوره

Nezam425
09-09-2013, 09:14
با سلام من سیتمم روش مکافی اینترپرایز نصبه و همیشه آپدیته . چند روز پیش یه آلرت بهم داد به این اسم که یه فایلی تو مسیر svchost.EXe بلوک شده احتمالا ویروس بوده . دقیقا یادم نیست ولی اسم kernel هم تو پیغامش داشت .

مشکل من اینه که یه دفعه ماوس گیر میکنه باید تسک منیجر بگیرم تا دوباره ماوس کار کنه . با آنتی ویروس اسکن کردم چیزی نشون نداد . سیستم رو کلا Fdisk کردم بازم تا ویندوز بالا اومد همین وضعیت رو داشت البته آنی ویروس دیگه پیغام بلوک چیزی بهم نداد ولی تا ویندوز بالا میاد اول کاری ماوس تکون نمیخوره و باید یه بار alt+ctrl+delete بگیرم تا ماوس حرکت کنه .

دو بار پشت سر هم ویندوز عوض کردم ولی بازم حل نشد . روانیم کرد به خدا . خواهشا راهنمائیم کنید

ehsan102
09-09-2013, 10:25
شما بايد بجاي اينكه ويندوز عوض كنيد
ماوس رو با سيتسم ديگه چك ميكرديد

تنظيمات مادربورد رو به پيش فرض تنظيم كن

Erfandotm
09-09-2013, 11:50
ماوس رو رویه یه سیستم دیگه تست کنید ببینید باز هم مشکل ادامه داره یا نه

Nezam425
09-09-2013, 15:36
ماوس سیستمم از این سوزنی هاست و لی یه ماوس USB هم رو سیستم امتحان کردم بازم درست نشد . درایور مادر برد هم بدون هیچ مشکلی عین سابق نصب میکردم . به نظرتون امکان داره ویروس باشه ؟

آخه چون من این سیتم رو زیاد روشن میذارم میگم شاید از منبع تغذیه باشه چون حدود 2 سال پیش درست موقع استارت آپ سیستم قفل میکرد یا وسط کار خاموش میشد که بعد عوض کردن منبع تغذیه ردیف شد .

اسکن با بیت دیفندر رو توصیه میکنید؟

Erfandotm
09-09-2013, 16:58
یعنی میگید مشکل از ویروسه ؟؟؟ اسکن کنید!

Nezam425
09-09-2013, 18:13
با مکافی اینتر پرایز 8.8 آپدیت شده چیزی نشون نمیده رو safe mode هم اسکن کردم بازم چیزی نشون نداد ولی 100% یه مرگش هست دارم بیت دفیندر رو از این لینک دانلود میکنم ببینم چی میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

JAVAD-JOURSARAEI
07-10-2013, 14:35
یادمه نشانگر موس سیستمم غیب می شد و مثل روشن دلا موس را این ور اون ور می بردم تا به قسمت دلخواهم برسم بعداً فهمیدم اشکال از گرافیکم بوده البته نظر شخصیهاما در حالت سیف مد همه چی خوب بود