PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي حدود يك ميليون

Amir.azad
07-09-2013, 09:49
سلام ،ميشه لطفا راهنمايي بفرماييد با بودجه حدود يك ميليون چه گوشي انتخاب مناسبيه با اين ويژگيها
دوربين خيلي خيلي عالي
صفحه نمايش خوب و تاچ روون
وبگردي راحت
ترجيحا سوني نباشه
Thanks in advance

Iloveu-ALL
07-09-2013, 13:46
Sony Xperia T بهترین گزینه هست، TX یه کم بهتره، تاچ روون تری داره البته گرون تره. شما همین T هم بگیرید عالیه

mb1372
07-09-2013, 14:25
سلام
یعنی سیستم عامل براتون مهم نیس؟
با امکاناتی که گفتین با قیمت خیلی پایین تر هم پیدا میشه

Amir.azad
07-09-2013, 15:32
ممنون از توجهتون،
چيزاي ديگه هم مهمه مثلا ورژن اندرويدش جديد باشه ، بازيهاي subway surf و كلا بازيهاي در اين سطح رو راحت اجرا كنه
گوشي سوني تي ايكس قيمتش بي گارانتي زده بود يك ميليون و هفتاد پس با گارانتي فوقش دويست سيصد مياد روش كه ميتونم بخرمش رفتم راجع بهش تحقيق كردم همه راضي بودن بعضيا ميگفتن باطريش زود تموم ميشه كه فك نكنم اونقدر ازار دهنده باشه ولي دوست دارم اخرين گزينم سوني باشه ،با گوشي سامسونگ گالاكسي نكسوس كار كردم خيلي راضي بودم ازش كيفيت صفحه نمايش عالي ،تاچ عالي ولي دوربينش پايينه ،يه گوشي جديدتر ميخوام با دوربين خيلييي بهتر

NOR-1
07-09-2013, 16:04
چرا SP نمیگیرین هم قطعات قوی تر و به روزتری داره هم به اندروید 4.3 اپدیت میشه تو بنچمارک ها از S4 mini بالاتره و کیفیت بدنش هم از گوشی های سامسونگ بهتره البته بدنه و دوربین one s از این بهتره

Amir.azad
07-09-2013, 17:00
چرا SP نمیگیرین هم قطعات قوی تر و به روزتری داره هم به اندروید 4.3 اپدیت میشه تو بنچمارک ها از S4 mini بالاتره و کیفیت بدنش هم از گوشی های سامسونگ بهتره البته بدنه و دوربین one s از این بهتره
ممنون از جوابتون رفتم تو سايتها ديدم اس پي رو،گفته بودن دوربينش از هشت مگاپيكسلاي هم سطحش پايينتره

NOR-1
07-09-2013, 20:59
حالا مگه دوربین کدوم گوشی در سطح خودشه یا بالاتره؟
گوشی که بیشترین امکانات و بهترین کیفیت داشته باشه در کل کاملترین باشه مثل sp نیست به نظر من معایبی که داره یکی حافظه داخلی کم ، دوربین ( البته از گوشی 1 تومنی نباید انتظار زیادی داشت) و ضخامت تقریبا زیاد
به هر حال هیچ چیزی تو این دنیا کامل نیست
گوشی های nexus4 و one s و TX هم کیفیت خوبی دارن

Amir.azad
07-09-2013, 21:27
حالا مگه دوربین کدوم گوشی در سطح خودشه یا بالاتره؟
گوشی که بیشترین امکانات و بهترین کیفیت داشته باشه در کل کاملترین باشه مثل sp نیست به نظر من معایبی که داره یکی حافظه داخلی کم ، دوربین ( البته از گوشی 1 تومنی نباید انتظار زیادی داشت) و ضخامت تقریبا زیاد
به هر حال هیچ چیزی تو این دنیا کامل نیست
گوشی های nexus4 و one s و TX هم کیفیت خوبی دارن
ممنون بابت توجهتون، هيچ گوشي كامل نيست ولي سعي ميكنم با بودجه و ويژگي هايي كه در الويت بالاتر هستند گوشي انتخاب كنم،مثلا وقتي اس پي و تي ايكس تقريبا هم قيمتن (اختلاف ٣٠٠تومني دارن) ميرم سراغ تي ايكس چون خيلي عكس ميگيرم و دوربين برام مهمه،هر چند دوست دارم برند سوني نباشه
سپاس

Amir.azad
07-09-2013, 21:39
نظرتون راجع به samsung galaxy s3 چي هستش؟ دوربين اين مدل بهتره يا تي ايكس؟

NOR-1
07-09-2013, 21:44
باور کنین اون چیزی که می نویسن واقعی نیست حتی گوشی های جدید مثال Z1 و لومیا که 20 مگاپیکسل دارن واقعی نیستن حالا چه برسه به TX که به اندازه 8 دوربین کامپکت نمیشه؟!
تا خودتون مقایسه نکنین نمی فهمین

Amir.azad
07-09-2013, 21:54
باور کنین اون چیزی که می نویسن واقعی نیست حتی گوشی های جدید مثال Z1 و لومیا که 20 مگاپیکسل دارن واقعی نیستن حالا چه برسه به TX که به اندازه 8 دوربین کامپکت نمیشه؟!
تا خودتون مقایسه نکنین نمی فهمین
بله،اينكه خودت با گوشي كار كني خيلي فرق داره پس از نظر شما دوربين اس پي از تي ايكس بهتره،
ميشه بگيد اچ تي سي ها فارسيو ساپورت ميكنن يا نه؟خيلي به سايت بانكها سر ميزنم بايد فارسيو ساپورت كنه. ممنون از شما

NOR-1
08-09-2013, 00:45
بله،اينكه خودت با گوشي كار كني خيلي فرق داره پس از نظر شما دوربين اس پي از تي ايكس بهتره،
ميشه بگيد اچ تي سي ها فارسيو ساپورت ميكنن يا نه؟خيلي به سايت بانكها سر ميزنم بايد فارسيو ساپورت كنه. ممنون از شما

ساپورت میکنه اما باید رام خاورمیانه بریزن که اگه با گارانتی یاس بخرین این کارو رایگان انجام میدن

soranstar
08-09-2013, 00:55
ساپورت میکنه اما باید رام خاورمیانه بریزن که اگه با گارانتی یاس بخرین این کارو رایگان انجام میدن

درکل فکر نکنم مشکلی باشه، گوشی من باوجود رام اروپا، هیچ مشکلی در این زمینه نداره.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta

NOR-1
08-09-2013, 01:05
تا اونجایی که دیدم دوستان خریدن کلاً htc فارسی ساپورت نمیکنه حالا جداً نمیدونم

Amir.azad
08-09-2013, 08:59
تا اونجایی که دیدم دوستان خریدن کلاً htc فارسی ساپورت نمیکنه حالا جداً نمیدونم
بله،خودم htc legend دارم ،كلمه هاي فارسي رو جدا جدا نشون ميده خيلي اعصاب ادم خورد ميشه

Amir.azad
08-09-2013, 09:13
الان روي اين گزينه ها ميشه كمك كنيد
Sony xperia sp
sony xperia tx
htc one xl
samsung galaxy s3

NOR-1
08-09-2013, 09:42
الان روي اين گزينه ها ميشه كمك كنيد
Sony xperia sp
sony xperia tx
htc one xl
samsung galaxy s3

شک نکن S3 بهتره اما SP هم خوبه بقیه تعریفی نداره

Amir.azad
08-09-2013, 10:04
ببخشيد،يه چند تاسوال راجع به سامسونگ اس ٣ دارم
٣٢ گيگي هم داره؟اخه ١٦گيگو ميگن ٥ گيگو سيستم عامل گرفته پس ١١گيگ خيلي كم ميشه
يكي از كاربراش نوشته بود كانتكتش گاهي اوقات با تاخير ٢٠،٣٠ثانيه اي باز ميشه!! البته زياد نتونستم باور كنم براي گوشي اي كه يه موقعي بهترين اسمارت فون دنيا شناخته شده بود،نظر شما چيه؟

Amir.azad
08-09-2013, 10:12
واي دوست عزيز،وقتي تصميمموقطعي كردم سامسونگ اس سه بخرم رفتم تو سايت ديجي كالا ،نظرات رو راجع به سامسونگ اس سه خوندم خيلي ضد و نقيض بود يكي در ميون نوشته بودن حرف نداره يا همش هنگ ميكنه و ريستارت ميشه:n28:

Mohammad Yek110
08-09-2013, 10:56
ببخشيد،يه چند تاسوال راجع به سامسونگ اس ٣ دارم
٣٢ گيگي هم داره؟اخه ١٦گيگو ميگن ٥ گيگو سيستم عامل گرفته پس ١١گيگ خيلي كم ميشه
يكي از كاربراش نوشته بود كانتكتش گاهي اوقات با تاخير ٢٠،٣٠ثانيه اي باز ميشه!! البته زياد نتونستم باور كنم براي گوشي اي كه يه موقعي بهترين اسمارت فون دنيا شناخته شده بود،نظر شما چيه؟
32 پیدا نمی کنید !!
گوشی خوبیه ولی خیلی ظریف هست ....

Amir.azad
08-09-2013, 20:59
كلا نظرم عوض شد رفت روي ال جي جي:n01: