PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل آبديت ويندوز xp

mehdisarvari
31-08-2013, 22:24
:n24:آقا اين آبديت ويندوز xp معظلي شده ها ...خب از دو قسمت ميشه ديد آبديت هاي ويندوز xp رو...مثلا
run==cmd==systeminfo
حالا ما ديديم اون اعداد رو حالا از كجا بايد بفهميمم كه مال كدوم تاريخ هست اين آبديت ها
ممنون

vissoto
04-09-2013, 11:26
میشه بپرسم شما چرا ویندوز را اپدیت میکنید؟

mehdisarvari
04-09-2013, 11:52
خب اینم سواله که شما میپرسی
واسه اجرای بهتر نرم افزارها...باز کردن هارد های با ظرفیت بالا با بیشترین سرعتو از این جور چیزا که ویندوز باید آبدیت باشه

vissoto
04-09-2013, 11:56
چرا 7 نصب نمیکنید؟

mehdisarvari
04-09-2013, 11:58
هیچی xp نمیشه ..همه جوره همه نرم افزار ها رو جواب میده...منم بیشتر با نرم افزار های قدیمی کار میکنم:n01:

vissoto
04-09-2013, 12:05
افرین بر شما
برای ساپورت شدن هارد با ظرفیت بالا باید کمی خرج کنید!(یا bios را اپدیت کنید)
نرم افزارها هم که با اپدیت کرک انها خراب میشه!
بهتر است xp sp3 را نصب کنید و بی خیال اپدیت بشوید!

mehdisarvari
04-09-2013, 12:10
xp sp3 هم باید آبدیت کنی:n02:وگرنه خوب جواب نمیده

Sahand_20
12-10-2013, 18:44
با درود : اساتید محترم و مجرب رایانه لطفاً من را راهنمایی نمائید، من یک عدد رایانه PC معمولی دارم، و بر روی این سیستم ویندوز XP سرویس پک 3 و آپدیت شده نیز نصب می باشد،
دیشب در حالی که به اینترنت متصل بودم و در حال مطالعه یک متن عادی بودم یک مشکل عجیبی برایم پیش آمد و آنهم این نکته است که سیستم عامل رایانه بنده طبق روال معمول همیشه بصورت اتوماتیک اقدام به آپدیت و بروز رسانی ویندوزXP نمود، اما اینبار با دفعات گذشته یک فرق مهم و اساسی داشت،

به این صورت که بعد از اتمام آپدیت و بروز رسانی ویندوز، یکدفعه سیستم رایانه بنده خود به خود و بصورت کاملاً اتوماتیک ری استارت گردید و بعد از اینکه سیستم مجدداً بالا آمد،
در نهایت تعجب و ناباوری شاهد بودم که علاوه بر دو Account کاربری خودم که یکی از نوعAdministrator می باشد، و دیگری نیزAccount مهمان با نام کاربری (John ) می باشد،

یک Account یوزر جدید با نام کاربری ( rzfloztaong ) ناخواسته به سیستم بنده اضافه گردیده است که یوزر این شخص کاملاً برایم ناشناس می باشد،
و اساساً در منزل فقط بنده دسترسی به این سیستم را دارم و از آنجائی که بنده هیچگونه شناختی از این گونه مسائل ندارم، با مشورت با چند تا از دوستان به این نتیجه رسیدم که به احتمال بسیار زیاد سیستم رایانه بنده مورد -- قرار گرفته است،

به همین منظور مزاحم شما اساتید و سروران شدم تا از شما بزرگواران خواهش کنم بنده را یاری دهید تا بلکه بتوانم رایانه ام را از کنترل آن کاربر به اصطلاح ( rzfloztaong ) خارج کنم و دیگر اینکه چه تمهیداتی را باید بر روی سیستم رایانه ام اجرا کنم تا از گزند اینگونه موارد در امان باشم،

ضمناً یاد آور می شوم که بنده بر روی همین سیستم دو تا آنتی ویروس آپدیت شده با فایروال قوی و یک نرم افزار آنتی اسپی وآنتی ملوار و آنتی تروجان آپدیت شده و یک نسخه از نرم افزار معروف Spy Emergency آپدیت شده نیز نصب شده دارم، ولی بازهم متأسفانه به این مشکل دچار شده ام،

ممنونتان می شوم اگر بزرگواری بفرمائید و بنده را راهنمائی بفرمائید،
با تشکر.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdisarvari
13-10-2013, 00:03
يه دونه انتي ويروس كافيه..فايروالتم هميشه فعال باشه...حالا شايد از طريق اشنا به كامپيوترت نفوذ شده..ميتوني ورژن جديد نرم افزار تغيير اي پي و مخفي كردن اي پي استفاده كني...يه سرچي بكني پيدا ميكني......خيلي تو كامپيوترت نرم افزار نصب نكن..همونا كار دستت ميده