PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Shortcut شدن صفحه اول فلش مموری

ps baz
27-08-2013, 17:15
سلام

فلش یک بنده خدایی روی سیستمم فایل هاش مخفی شده بود من هم توی گوگل سرچ کردم برای درست کردنش و طبق آموزش یک سایتی این دستور رو توی CMD زدم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد فایل ها هم درست شد و پیدا هم شد ، ولی :

از وقتی این کارو کردم دیگه هر فلش مموری که به سیستمم وصل میکنم در صفحه اولش یک Shortcut درست میشه به این صورت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و همه ی اطلاعات توی اون Shortcut ریخته میشه و هر چی هم که من از اونجا کات میکنم به صفحه اول باز دفعه بعد که فلش رو وصل میکنم میبینم باز فایل ها رو ریخته توی اون Shortcut و باعث میشه واسه کار هایی که نیاز هست که فایل در صفحه اول فلش (روت) باشه به مشکل بخورم ، مخصوصاً رم های گوشی های موبایل که اصلاً برنامه هاش از بین میره و خراب میشه

هر کاری کردم درست نمیشه

وقتی روی اون Shortcut راست کلیک میکنم یک گزینه میاد به اسم : Open File Location که وقتی روش کلیک میکنم این فایل رو نشون میده :

و بعدش توی درایو C ویندوزم این فایل رو جستجو کردم که اینها رو پیدا کرد :

بعدش من تک تک این فایل ها رو با برنامه Unlocker پاک کردم ، و بعد دیدم حالا دیگه وقتی روی Shortcut کلک میکنم بازش نمیکنه و مینویسه فایل هایی که به این قسمت ارجاع داده میشد پاک شده اند اگر میخوای از سطل آشغال بازیافتش کن ، من هم بازیافتش کردم چون دیدم این راه حلش نیست

فلش مموری رو هم فرمت کاملش هم کردم ( یعنی تیک Quick Format رو نزدم ) ، ولی درست نمیشه ،

با Nod32 4 که آخرین آپدیتی که کردمش برای 1 ماه پیش بوده هم امتحان کردم شناساییش نمیکنه

معلوم هست باید یه جوری اون دستوری که از توی CMD دادم رو کنسل کنم

==================

حالا چه جوری این مشکل رو رفع کنم که دیگه Shortcut درست نکنه ؟

ممنون میشم کمک کنید

ps baz
27-08-2013, 20:50
مشکلم حل شد
یک ویروس جدید بود که آنتی ویروس رو آپدیت کردم و شناساییش کرد و ویروس رو قرنطینه کرد

womankhanoom
31-08-2013, 23:59
salam.chikar kardin?kodoom anti virus?manam hamin moshkelo daram