PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک شدن ناگهانی اطلاعات یک درایو

ana army
27-08-2013, 08:52
با سلام!
من کامپیوتر لب تابم یک شب بعد از اینکه یک فلش مموری بهش زدم و چند تا فیلم ازش گرفتم. نیم ساعت بعد یکدفه ای درایو D هیچی نشون نداد و همه چی انگار پاک شده بود. و کار نمی کرد تا فرمتش نکردم چیزی ذخیره هم نمی شد. فرمتش کردم و تا یک مدت کار می کرد اما بعد از دو هفته دوباره که بعد از فلش مموری زدن دوباره همین جوری شد. در ضمن فلش مموری زیاد می زنم چرا با بعضی ها این طور مشکلات پیش می یاد؟؟؟؟ لطف کمک کنید.

EXTREME
27-08-2013, 14:17
با سلام!
من کامپیوتر لب تابم یک شب بعد از اینکه یک فلش مموری بهش زدم و چند تا فیلم ازش گرفتم. نیم ساعت بعد یکدفه ای درایو D هیچی نشون نداد و همه چی انگار پاک شده بود. و کار نمی کرد تا فرمتش نکردم چیزی ذخیره هم نمی شد. فرمتش کردم و تا یک مدت کار می کرد اما بعد از دو هفته دوباره که بعد از فلش مموری زدن دوباره همین جوری شد. در ضمن فلش مموری زیاد می زنم چرا با بعضی ها این طور مشکلات پیش می یاد؟؟؟؟ لطف کمک کنید.

فلش مموری و سیستم رو با یک آنتی ویروس آپدیت شده یک اسکن کامل بکنید احتمالا ویروسی است
اون هم درایوتون احتمالا پاک نشده بوده اطلاعات هیدن شده بوده که اثر ویروس بوده باید یک اسکن ویروس میکردید و ویروس ها رو پاک میکردید البته به شرطی که ویندوز سالم باشه فایل های هیدن رو فعال میکردین و اطلاعات رو میکشیدین بیرون یا ریکاوری میکردین

ana army
13-10-2013, 20:34
تشکر اما اطلاعات هایدن هم نشده بود . وقتی که روی درایو کلیک میکنم راهی جز فرمت درایو وجود نداره.فکر نکنم که ویروس باشه

EXTREME
13-10-2013, 21:26
تشکر اما اطلاعات هایدن هم نشده بود . وقتی که روی درایو کلیک میکنم راهی جز فرمت درایو وجود نداره.فکر نکنم که ویروس باشه

یک عکس از disk managemnt بدین وقتی فلش وصل است