PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل عجیب !

hamzeh-vampire
21-08-2013, 13:57
سلام خدمت کاربران محترم سایت

بنده الان دو روزه که کامپیوتر رو روشن میکنم میبینم که انگار یه جورایی همه چی از نوع شروع شده : بک گراند صفحه سیاه میشه(ربطی به کرک ویندوز نداره،چون کرک کردم و از این لحاظ پیام نمیده) - my computer تو صفحه اصلی نیست - تمام بکمارک ها و کوکی ها کش های مرورگرم پاک شده،تو هر سایتی میخوام برم باید دوباره یوزر و پس بزنم - یه سری فایل تو IDM داشتم واسه دانلود که همه پاک شد - فونت کل کامپیوتر عوض شده و هزار جور تغییر دیگه ... هر بار هم که کامپیوتر رو خاموش روشن میکنم دوباره مثلا بوکمارک هام پاک میشه و بقیه قضایا ... ولی نرم افزار ها همه هستن درست مثل نصب ویندوز جدیده !

موندم مشکل از کجاست ! کسی میتونه راهنمایی کنه ؟!

خیلی ممنون ...

saeed_136915
21-08-2013, 16:57
سلام
نرم افزار Deep Freeze تقریبا این کارا رو میکنه. اون رو نصب نکردین؟؟

hamzeh-vampire
22-08-2013, 12:04
سلام
نرم افزار Deep Freeze تقریبا این کارا رو میکنه. اون رو نصب نکردین؟؟
نه ...

الان دیگه بوکمارک ها حذف نمیشن ولی کامپیوتر که میخواد بیاد بالا واسه خودش پیام preparing your desktop رو میده که باعث میشه آیکون دسکتاپ اکثرا (نه همشون) مثل My Computer بره !

hamzeh-vampire
30-08-2013, 11:09
نمیشه یه جوری این start up repair رو قطع کرد ؟!

pa13
01-09-2013, 18:41
دوست عزیز شما میتونید به وسیله نرم افزار ccleaner رجستری ویندوز رو تعمیر کنید.دوست من هم همین مشکل رو داشت که با این کار درست شد.راستی شما که ویندوزتون ویروس نداره؟؟آنتی ویروس دارید؟

ali20400
04-09-2013, 23:02
دوست عزیز سیستم شما ممکنه ویروسی باشه.یه ویندوز بدون دستکاری بگیر نصب کن.شاید باورتون نشه من الان یک سال هست که ویندوز عوض نکردم.الان هم سالمه.یه آنتی ویروس خوب نصب کنید.

aryobarzan1354
07-09-2013, 18:17
سلام.دوستان چندروز پیش تو وب بودم با توجه به این که آنتی ویروسم فعاله پس از خارج شدن و خاموش و روشن کردن سیستمم با مشکلاتی روبرو شدم البته درست یادم نیست یه چیزی هم تو سطل زباله داشتم که همون موقع حذفش کردم:1)سیستم دیر بالا میاد.2)رو هرچی کلیک میکنم تا باز شده خیلی طول میکشه وبا تاخیر باز میشه طوری که کلافت میکنه.3)درضمن این اخطار و پیامو میده که ازش سر در نیاوردم.با موضوع server busy وبا این متن this action cannot be completed because the other program is busy.choose"switch to"to activate the busy program and correct the problem.بعد سه تا گزینه انتخابی داری بنامهای switch to...گزینه دومretryگزینه سومcancel.هرکدومو انتخاب کردم نتیجه ای حاصل نشد.لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم.نه تو وب میتونم برم ونه اینکه آیکونهای رو دسکتاب و جاهای دیگه سریع بازمیشه.بعدشم نمیدونم چی رو حذف کردم . لطفا بگید چیکار کنم این مشکلم حل بشه.:n13:

pa13
07-09-2013, 21:29
سلام.دوستان چندروز پیش تو وب بودم با توجه به این که آنتی ویروسم فعاله پس از خارج شدن و خاموش و روشن کردن سیستمم با مشکلاتی روبرو شدم البته درست یادم نیست یه چیزی هم تو سطل زباله داشتم که همون موقع حذفش کردم:1)سیستم دیر بالا میاد.2)رو هرچی کلیک میکنم تا باز شده خیلی طول میکشه وبا تاخیر باز میشه طوری که کلافت میکنه.3)درضمن این اخطار و پیامو میده که ازش سر در نیاوردم.با موضوع server busy وبا این متن this action cannot be completed because the other program is busy.choose"switch to"to activate the busy program and correct the problem.بعد سه تا گزینه انتخابی داری بنامهای switch to...گزینه دومretryگزینه سومcancel.هرکدومو انتخاب کردم نتیجه ای حاصل نشد.لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم.نه تو وب میتونم برم ونه اینکه آیکونهای رو دسکتاب و جاهای دیگه سریع بازمیشه.بعدشم نمیدونم چی رو حذف کردم . لطفا بگید چیکار کنم این مشکلم حل بشه.:n13:
شما آنتی ویروستون چیه؟؟فایروال هم نصب کردین؟؟؟؟(رجستر رو با یه نرم افزار ریپیر کنید ببینید درست میشه؟
توصیه:نصب ویندوز7 ultimate سرویس پک1 بدون دستکاری جدید وقبل از باز کردن درایو هاتون یک آنتی ویروس قابل اعتماد مثل:نورتون ,کسپرسکی ویا نود32 نصب کنیدو آپدیت و اسکن کنید.

aryobarzan1354
07-09-2013, 22:02
شما آنتی ویروستون چیه؟؟فایروال هم نصب کردین؟؟؟؟(رجستر رو با یه نرم افزار ریپیر کنید ببینید درست میشه؟
توصیه:نصب ویندوز7 ultimate سرویس پک1 بدون دستکاری جدید وقبل از باز کردن درایو هاتون یک آنتی ویروس قابل اعتماد مثل:نورتون ,کسپرسکی ویا نود32 نصب کنیدو آپدیت و اسکن کنید.
آنتی ویروس بیت دیفندر اورجینالی که بعنوان اشانتیون با لپ تاپم گرفته بودم رو نصب کردم.یعنی ممکنه سیستمم ویروسی شده باشه؟فایروال هم نصب نکردم.برای رپییررجیستر چ نرم افزاری رو پیشنهاد میددید؟

ali20400
08-09-2013, 01:44
سلام.دوست عزیز به احتمال 99 درصد سیستم شما ویروسی شده.همه حرفای دوستان گرامی کاملا درسته.واسه اسکن سیستم برای ویروس یابی فایلهای سیستمی رو از حالت مخفی خارج کنید این نکته خیلی مهم بود که گفتم.

mansuor2
08-09-2013, 02:15
ویندوزتون تخریب شده! احتمالا به خاطر کرکیه که نصب کردید و یا ویروس... یا خیلی وقته که ازش استفاده کردید و زیاد نرم افزار نصب و پاک کردید! بهتره اگه چیز خاصی نداری یه بار دیگه ویندوز نصب کنی و واسه چند ماه دیگه راحت باشی!

aryobarzan1354
10-09-2013, 19:02
سلام.دوست عزیز به احتمال 99 درصد سیستم شما ویروسی شده.همه حرفای دوستان گرامی کاملا درسته.واسه اسکن سیستم برای ویروس یابی فایلهای سیستمی رو از حالت مخفی خارج کنید این نکته خیلی مهم بود که گفتم.
میشه بگید فایل های سیستمی رو چجوری از حالت مخفی خارجش کنم؟

aryobarzan1354
10-09-2013, 19:05
سه سئوال دیگه ای که داشتم اینه که اگه از فایلهای سیستمی چیزی پاک شده باشه میشه دوباره بازیابی کرد بدون اینکه ویندوزو پاک کنم؟

ali20400
10-09-2013, 20:25
از folder option تب view در کادر پایین میتونید فعال یا غیر فعال کنید.