PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با fingerprint تو فایلهایی که رمز گذاری شدن

saeid 230
19-08-2013, 22:38
سلام به همه دوستان
من یه لپ تاپ dell مدل XPS 1530 دارم
با استفاده از fingerprint سیستمم تو محیط XP روی یه پوشه عکس رمز گذاری کرده بودم حالا بعد از گذر چند سال و چندین بار ویندوز عوض کردن ویندوز 7 دارم
و مجددا نرم افزار fingerprint رو سیستم نصب کردم ولی مشکل اینجاست که دیگه فایلهام رو باز نمیکنه.
یعنی وقتی روی اونا کلیک میکنم صفحه ی swipe finger رو باز میکنه و وقتی انگشت رو میکشم اونو قبول میکنه و تیک میزنه ولی بعد این پیغام رو میده " Not an authorized user " بکاپ پسورد رو هم فراموش کردم و فرمت پوشه ای که نرم افزار قفل کرده به .uea تبدیل شده ،
حالا کسی میتونه بگه مشکل من چیه و چطور حل میشه؟ :n13: :3: خواهش میکنم کمکم کنید

khelane
20-08-2013, 23:03
والا من دقیق بلد نیستم ولی یه سری راهنمایی های هست شاید به دردتون بخوره
اول تمام چیزهای که باعث فیلتر و بلوکه کردن باشه رو ببند مثل انتی ویروس فایروال...
بعد اگه یادتون هست قبلا با چه یوزری این پسورد رو دادی یه یوزر با اون نام که همون موقع اقدام به این عمل کردی درست کن و با اون یوزر برو ببین درست میشه. اگه نشد
میتونی با نرم افزار های نرم یا الترا ایزو اونجا بری تو دایور ببینی فایل ها رو میبینی یا با یه سیستم عامل لینوکس لایو برو داخل سیستم ببین فایلهاتون رو میبینی
بعضی از نرم افزار ها فایلها رو سوپر هایدن میکن و یه مجوز واسش درست میکنن وقتی اون مجوز دریافت شد اقدام به نمایان و در دسترس بودن میکنه شاید اینطوری حل شه
موفق باشید