PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود کردن با کامپیوتر در حالت خاموشی یا استندبای

M.gh.2013
01-08-2013, 11:42
سلام میخواستم بدونم رو ویندوز xp امکانی هست که فایلهای دانلودی از اینترنت رو در حالت خاموشی یا استندبای کامپیوتر دانلود کرد؟

ehsanbh
01-08-2013, 15:08
اصولا همچین چیزی غیر ممکنه.چ.ن نرافزارهای دانلود منیجر از سیستم عامل وسیستم عامل نیز از منابع سیستم(resources) برای ران شدن استفاده می کنند.در حالت خاموش یا استندبای برای power saving منابع سیستم در اختیار سیستم عامل نیستند مثلا هارد خاموش است یا دیگر منابع...

graphic_princes
01-08-2013, 15:22
پیرامون سوال دوستمون من سوال دیگه ای داشتم نرم ا فزاری وجود داره که سیستم رو در ساعت خاصی روشن کنه و بعد از روشن شدن سیستم و فعال بودن schedule internet download manager فایل به صورت اتوماتیک شروع به دانلود کنه . این قضیه برای وقتی هست که ما خونه نیستیم و با این روش بشه دانلود کرد . کدوم نرم افزار این کارو میکنه ؟

ehsanbh
01-08-2013, 15:39
بله دوست عزیز.من چند وقتی پیگیر این مساله شدم و نتایج تجربیاتم رو در اختیارت میزارم.
یه سری تنظیمات مربوط به سیستمه یه سری خود IDM.
تو بایوس سیستمت میتونی ساعت روشن شدنه سیستمت رو مشخص کنی.مثلا من رو سی دقیقه بامداد گذاشتم و قراره از ساعت یک شب دانلود شروع بشه.
مرحله بعدی وارد تنظیمات IDM شو و گزینه Lunch IDM on start up رو تیک بزن و توی بخش Scheduler مثل این عکس با ساعتهای دلخواه تنظیم کن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طبق این تنظیمات سیستم ساعت هفت و یک دقیقه خاموش میشه.

MicrosoftH
01-08-2013, 15:40
پیرامون سوال دوستمون من سوال دیگه ای داشتم نرم ا فزاری وجود داره که سیستم رو در ساعت خاصی روشن کنه و بعد از روشن شدن سیستم و فعال بودن schedule internet download manager فایل به صورت اتوماتیک شروع به دانلود کنه . این قضیه برای وقتی هست که ما خونه نیستیم و با این روش بشه دانلود کرد . کدوم نرم افزار این کارو میکنه ؟
البته دانلود منجر میتونه بعد دانلود هم کامپیوتر خاموش کنه ولی برای روشن شدن در تایمی مشخص به تاپیک زیر سری بزنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و برای وقتی که روشن شد شروع به دانلود کنه دیگه Schedule که خودتون بلد هستید

payam178
01-08-2013, 15:45
سلام ببنید
اگر سوال دیگری بود در خدمتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsanbh
01-08-2013, 15:52
من از نرافزار استفاده نمیکنم چون خود سیستم این قابلیتو داره این عکس بایوس منه ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.gh.2013
02-08-2013, 10:18
ولی دوستان من همین مشکلو تو یه انجمن دیگه طرح کردم که میگفتن تو ویندوز 7 چنین قابلیتی وجود داره فک کنم وقت دانلود اگه سیستم رو حالت Hibernate باشه دانلود ادامه پیدا میکنه . یه همچین چیزی