PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشغال کردن 100٪ cpu توسط Adobe flash player

dvb_hamed
28-07-2013, 17:02
سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
یه مشکلی اساسی با adobe flash player دارم
هنگام وبگردی و بازدید از سایت هایی که تبلیغات و فلش های زیادی دارن و همچنین سایت های بازی آنلاین مانند بازی های فیسبوک و... usage cpu به بالاترین حد خودش میرسه جوری که سرعت سکرول کردن صفحات خیلی خیلی کم میشه و اصولا کار دیگه ای نمیشه با سیستم انجام داد تا زمانی که browser بسته بشه
این مشکل در تمامی ورژن ها و آخرین آپدیت های flash player وجود داره و همچنین در 3 مرورگر mozila,chrome,IE شاهد کندی سرعت و اشغال cpu هستم
مشکل از قدرت پردازش cpu و گرافیک نیست چون دوستان دیگه ای هم با سیستم های i5 و گرافیک های 2 گیگ... همین مشکل رو دارن

خواهشا یکی برای اولین بار یه راه حلی ارائه بده

راستی؛غیر از adob flash player پلاگینی هست که روی browser نصب کنیم و همون کار رو بکنه؟

MicrosoftH
29-07-2013, 12:20
ببینید بعضی از وب سایت های ایرانی یه Download manager میزارن وقتی کرک میکنی و اجرا میکنی نصفی از CPU و اشغال میکنه سعی کنید از وب سایت اصلی دانلود کنید بعدش از کروم استفاده کنی خیلی کارهات راحت تر میشه (این کروم پیشنهاد شخصی )

dvb_hamed
31-07-2013, 22:21
یعنی هیچ کس بلد نیست؟بابت درست کردن این مشکل حاضرم هزینه ش رو ژرداخت کنم به کسی که راهنمایی کنه

MicrosoftH
31-07-2013, 22:36
یعنی هیچ کس بلد نیست؟بابت درست کردن این مشکل حاضرم هزینه ش رو ژرداخت کنم به کسی که راهنمایی کنه
دوست عزیز از وب سایت اصلی دانلود کنید و خلاص مرورگرها و ... هم از سایت اصلی من این مشکل و قبلا داشتم الان رفع شده

dvb_hamed
01-08-2013, 02:33
واقعا مشکل فقط از اینه که نرم افزار ها رو از سایت های ایرانی دانلود میکنیم؟
دقیقا با نرم افزار IDM مشکل دارم.وقتی 3 4 تا لینک رو با هم روی دسکتاپ میارم cpu فول میشه.از سایت اصلی دانلود کنم که کرک نداره
خود ویندوز چطور؟آخا ویندوز رو هم دانلود میکنم و از روی فلش مموری روی سیستم ویندوز نصب میکنم
آپدیت شدن ویندوز سرعت رو پایین نمیاره؟

MicrosoftH
01-08-2013, 08:24
واقعا مشکل فقط از اینه که نرم افزار ها رو از سایت های ایرانی دانلود میکنیم؟
دقیقا با نرم افزار IDM مشکل دارم.وقتی 3 4 تا لینک رو با هم روی دسکتاپ میارم cpu فول میشه.از سایت اصلی دانلود کنم که کرک نداره
خود ویندوز چطور؟آخا ویندوز رو هم دانلود میکنم و از روی فلش مموری روی سیستم ویندوز نصب میکنم
آپدیت شدن ویندوز سرعت رو پایین نمیاره؟
دوست عزیز بعضی از کرک های که میزارن واقعا مصرف CPU میبره بالا من دیشب ویندوزم و عوض کردم IDM رو از دانلودها گرفتم کرکش خوبه اصلا مصرف CPU نداره در حالیکه IDM که در s o ft98 .ir کرکش و گذاشتن کشت منو Cpu میرفت بالا یه مدت روانی شدم

NorthBridge
01-08-2013, 10:45
اصولاً مشکل شما در مرورگرتون و ارتباطش با تبلیغات فلش ربطی نداره به دانلود منیجر و...
نمیدونم چرا قاطی کردید ایندو موضوع مجزا رو . شما idm و ida و ... رو پاک هم بکنید بازم مشکلتون در وبگردی و تبلیغات فلش حل نمیشه چون ربطی بین ایندو قضیه نیست

تبلیغات فلش هرچی تعداد بیشتری داشته باشند توان پردازش بیشتری نیاز دارند و هر قدر هم سیستم شما قوی باشه بازم تاحدی/بکلی کند میشه . مختص شما هم نیست بلکه همه ی کاربرها با چنین طراحی های جنون آمیزی در وبسایتهای آماتوری فارسی زبان دست به گریبانند
به همین دلیله که افزونه های Ads Block برای مرورگرها عرضه شده تا براحتی جلوی چنین تبلیغاتی رو بگیرید و نفس راحتی بکشید ...

MicrosoftH
01-08-2013, 15:55
صد البته بنده گفتم که مشکل idm بنده بخاطر کرکش بود و این یه مثال بود و همونطور دوستمون گفتن ADBlock و نصب کنید مشکلتون برای بلاک کردن رفع بشه

dvb_hamed
03-08-2013, 15:14
فایده ای نداشت
ویندوز رو عوض کردم؛فایرفکس وadob رو از سایت های اصلی خودشون دانلود کردم
ولی باز وقتی میرم در سایتی مثل facenama . com و دو تا دونه تب باز مینک cpu فول میشه
غیر از adob پلاگین دیگه ای نیست برای پخش فلش های سایت؟