PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر درباره nexus 4

amin 5800
08-07-2013, 18:44
سلام نکسوس 4 گوشی خوبیه؟ تو این رنج قیمت بهتر از نکسوس پیدا میشه؟

white boy
08-07-2013, 19:29
به نظر من گوشی بسیار خوبیه واز لحاظ اپدیت و بروز رسانی سیستم عامل هم خیالتون راحته چون این گوشی جزو اولین گوشی ها خواهد بود که اپدیتهای جدید براش خواهد امد به نظر من خیلی خوبه البته معایبی هم داره که تعدد محاسنش اونها رو پوشش میده مثلا نداشتن شکاف کارت حافظه و محدود بودن به 16 گیگ (( به نظر من ایراد نیست)) و بدنه پشتی در عین حال که واقعا زیباست بسیار اسیب پذیره ونیاز به مراقبت بیشتر داره (( به نظر من در این رنج قیمت بی نظیر هست))

maziarzar
08-07-2013, 21:28
سلام نکسوس 4 گوشی خوبیه؟ تو این رنج قیمت بهتر از نکسوس پیدا میشه؟

باتوجه به اینکه قیمتش حدود 1350 شده رقیب نداره
البته اگه با حافظش مشکلی ندارید

چون از لحاظ پشتیبانی که بهترینه
از لحاظ قدرت جز بهتریناس
باتریشم قابل تحمله
و...

MOHAMMAD2010
08-07-2013, 21:49
عالیه

شیک
ساپورت عالی
باتری خوب

Iloveu-ALL
08-07-2013, 23:49
باتری نکسوس 4 بهتره یا باتری گلگسی S III ?

maziarzar
09-07-2013, 00:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پر واضحه که اس3 باتریش بهتره

Iloveu-ALL
09-07-2013, 01:00
s III از nexus 4 بهتره !! (؟)

1376MAXIMUM
09-07-2013, 01:10
من این گوشی رو دارم خیلی عالیه حرف نداره یه دوبار هم ازدستم افتاد ولی هیچ اتفاقی براش نیوفتاد اونم روی سنگ تو راه پله من اصلا ملاحظه ی باطریش رو نمیکنم اون قدر هم که میگن بد نیست تا دور روز میکشه البته اگه بازی اچ دی زیاد بازی کنید اوضا فرق داره تا یک روز حافظه هم کافیه به نظرم من الان 3 تا بازی اچ دی روش دارم و چندتا نرم افزار و یه فیلم اچ دی هنوز 5 گیگ خالی دارم گوشی خیلی خوبیه دوستم اس3 داره ولی اصلا من از گوشیش خوشم نمیاد به نظرم خیلی ناراحته تو دست و کیفیت صفحه هم که به گرد پای این گوشی نمیرسه از اس 3 خیلی بهتره تجربه من تو یه ماهی که دارمش خیلی عالی بود میگن که کیفیت صداش خوب نیست ولی باید بگم گوش نکنید حرف نداره گوشی یکی از دوستام تو کلاس های تابستون مدرسه تو همین یک شنبه ای که گذشت دیروز گفت خاک بر سرت رفتی پول دادی اینو خریدی از ال جی من گفتم حرف الکی نزن خیلی خوبه قبول نکرد تا موقعی که دادم دستش یعنی به 5 دقیقه نرسید حرفش رو پس گرفت تازه خصارت هم داد تو خریدش شک نکنید

ol.mansoor
09-07-2013, 02:02
s III از nexus 4 بهتره !! (؟)

بله بدون شک

1376MAXIMUM
09-07-2013, 15:58
بله بدون شک
من به هیچ عنوان قبول ندارم به دلیل رام بیخودش خیلی دستکاری کردن باش که کار میکنم اعصابم به هم میریزه اگه اس 3 گرفتید رام سوپر نکسوس رو براس نصب کنید خو دوستمم که اس 3 داره قبول داره حرفم رو بعدهم سی پی یو 4 هسته ای و رم یک گیگ خوب نیست کمه میزان رمش من بایکی ار تعمیر کارا هم حرف زدم گفت اره میران رمش کمه نزدیک 800 مگش پره همین طوری ولی نکسوس زیر 450 مگ پره کیفیت صفه نکسوس خیلی بهتره موقع خرید قبلش مقایسه کنید ببینید کنار هم خودتون میرید طرف نکسوس

ol.mansoor
09-07-2013, 18:58
من به هیچ عنوان قبول ندارم به دلیل رام بیخودش خیلی دستکاری کردن باش که کار میکنم اعصابم به هم میریزه اگه اس 3 گرفتید رام سوپر نکسوس رو براس نصب کنید خو دوستمم که اس 3 داره قبول داره حرفم رو بعدهم سی پی یو 4 هسته ای و رم یک گیگ خوب نیست کمه میزان رمش من بایکی ار تعمیر کارا هم حرف زدم گفت اره میران رمش کمه نزدیک 800 مگش پره همین طوری ولی نکسوس زیر 450 مگ پره کیفیت صفه نکسوس خیلی بهتره موقع خرید قبلش مقایسه کنید ببینید کنار هم خودتون میرید طرف نکسوس

رام رو قبول دارم ولی اینقدا هم آزار دهنده نیست ، به نظرم نکسوس فقط کمی زودتر آپیدت براش میاد و این تنها مزیتش نسبت به اس 3 هست ، از بقیه ی لحاظ اس 3 بهتره

amin 5800
09-07-2013, 19:37
خب من که نتیجه ای نگرفتم اخر کدوم بهتر هست s3 بهتره یا nexsus 4

Iloveu-ALL
09-07-2013, 19:39
برو هر دو رو دستت بگیر باهردوشون کار کن یه کم ببین به دل میشینه یا نه هر کدوم به دلت نشست و حس بهتری بهت داد همون رو بگیر

1376MAXIMUM
09-07-2013, 22:07
رام رو قبول دارم ولی اینقدا هم آزار دهنده نیست ، به نظرم نکسوس فقط کمی زودتر آپیدت براش میاد و این تنها مزیتش نسبت به اس 3 هست ، از بقیه ی لحاظ اس 3 بهتره
فقط کمی زود تر مثلا 2ماه 3ماه:n02:
نه کلا میگم این دوستم که اس3 داره خودش رتبه یک رباتیک ایران رو داره میگه گوشی تو خیلی بهتره
بعد اون مست وانتد رو با گوشیش با گیر اجرا میکنه من خیلی روون و خوب اجرا میکنم بعد اس 3 چه مزیت هایی نسبت به نکسوس داره میگن کیفیت صداش بیخوده ولی به نظر من حرف الکی هست میگن دوربینش خوب نیست من اونم میگم حرف الکی هست عکسش رو اگه خواستید اپ لود میکنم گرماش خیلی از اس3 کم تره فقط باتریش بهتره که اونم جفتشون روزی یک بار شارژ با بازی سنگین می خواهن تو بنچمارک سخت افزار گیک بنچ از اس3 بالا تره گوشی بالا ترش میشه اپتیموس جی بعد هم اچ تی سی وان و وای فایش 100% سرعتش بیشتره 100% رم بیشتر هم داره طراحیش هم که خیلی بهتره تا حالا یه نفر هم پیدا نکردم که بگه گوشیت زشته قیافه خیلی مهمه به نظرم مثلا شما یه کفش میخری خیلی دوستش داری و به نظرت قشنگه ازش خیلی بهتر مراقیت میکنی تا یه کفشی که ازش خوشت نمیاد و تو گوشی های گرون قیمت هم که اگه شما فقط بخواهید یه بار گوشی تون رو فلش کنید 30 تومان میگیرن دیگه باید نشست زار زد به روزی که سخت افزارش مشکل پیدا کنه

1376MAXIMUM
09-07-2013, 22:11
خب من که نتیجه ای نگرفتم اخر کدوم بهتر هست s3 بهتره یا nexsus 4
نکسوس4 دارسه وقتی گرفتی تا ازت می پرسن که مال چه شرکتی هست بگی ال جی بهت میگن خاک .... رفتی پولتو اتیش زدی ولی تا 5 دقیقه با هاش کار کردن تازه میفهمن که چه حرفی زدن و نمیدونن که تموم کارش با گوگل بوده و فقط ال جی سر هم کرده

ol.mansoor
10-07-2013, 12:26
از نظر من
دوربین اس
باتری اس
سخت افزار اس
حافظه داخلی بیشتر 64 گیگ اس ولی رم نکسوس
از لحاظ آپدیت هم نکسوس
حالا انتخاب با شماست آقای امین عزیز که کدوم براتون ارجعیت داره ، اگه گوشی رو واسه چند سال میخواید به نظرم همین نکسوس بخاطر آپدیت بی دردسرش بهتره ولی اگه یه سال میخواید نگه دارید و سال بعد یکی دیگه بگیرید به نظرم همین اس 3 بردارید

h!tman
11-07-2013, 00:41
سخت افزار نکسس بهتره( در حد 30-40درصد.)
شیک تره
همینطور ساپورتش
از نظر صفحه یا دوربین یا باتری حرفی برای گفتن جلوی اس تری نداره .

1376MAXIMUM
11-07-2013, 11:23
راستی با نکسوس توانایی فرستادن نرم افزار و گرفتنش رو ندارید ولی با فایل های دیگه مشکلی نداره و برای این که روی کامپیوتر فایل بریزید یا بردارید هم کابل گوشی استفاده نداره چون اجازش رو بهتون نمیده من هم روی ویندوز و هم روی لینوکس امتحان کردم باید با برنامه aridroidبریزید یا روت کنید من از airdroid استفاده میکنم خیلی بهتر از کابل هست چون هر جایی که خواستید میتونید وصل شید به یه وایرلس و از طریق وایرلس فایل هاتون رو بریزید فقط باید اون دیوایس که از روش فایل برمیدارید یاروش فایل میریزید به همون مودم وصل باشه یا با وایرلس یا با لن یا هر طریقی

amin 5800
11-07-2013, 13:59
یه جورایی ازخریدن nexsus 4 منصرف شدم اخه نه باتری خوبی داره نه دوربین خوبی.قبلا اس3 داشتم میخوام چیزی دیگه بگیرم تو رنج قیمت 1600 باشه. به نظر شما بهترین گزینه چی میتونه باشه؟؟؟

h!tman
11-07-2013, 17:38
افزایش کمی بودجه و خرید از سری های 2013 بهترین گزینه شماست

1376MAXIMUM
11-07-2013, 21:28
یه جورایی ازخریدن nexsus 4 منصرف شدم اخه نه باتری خوبی داره نه دوربین خوبی.قبلا اس3 داشتم میخوام چیزی دیگه بگیرم تو رنج قیمت 1600 باشه. به نظر شما بهترین گزینه چی میتونه باشه؟؟؟
باطریش بد نیست 1.5-2 روز میکشه اگه خیلی بازی نکنید

lordfarid
12-07-2013, 08:40
پشت نکسوس به راحتی خورد میشه !! تو اینترنت یه سرچ بکنید . برای بعضیا حتی با تغییر دما ترکیده شیشه ی پشتش . من حتما میخواستم بخرم اینار. که دیدم الان موندم چی بگیرم . خدایی خیل خوشگله

maziarzar
14-07-2013, 00:03
میتونید یه گارد زله ای براش بخرید تا کمتر ضربه ببینه