PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهنمایی جهت بروز رسانی سیستم جهت بازی

vahidreza2007
05-07-2013, 14:35
سلام دوستان .

سیستمی با مشخصات زیر دارم و می خوام بروزش کنم تا بازی های جدید رو به بهترین شکل اجرا کنه و عملکرد سیستم هم بالاتر بره
سیستم قعلی من مشخصات به این صورت زیر هستش

مادربورد : abit - IP35 Pro xe
سی پی یو :‌ Intel - Q6600
رم :‌ Patriot - 2*2 gig - ddr2 - bus 800
مونیتور : LG - LCD - W 1952s
--------------------------------------------
هارد : samsung - 320 -7200 - sata
کارت گرافیک : gigabyte - 6770 - 1 gig - gddr 5
پاور : ACbel - 600 w - real
---------------------------------------------

خوب نظر من روی تعویض 4 قطعه مادر بورد - سی پی یو - رم - مونیتور ( جهت دیدن فیلم و سریال و بازی ) هستش و همچنین خرید یک هارد اکسترنال 500 یا 750 گیگ هستش . و نهایت بودجه من 1 میلیون تومن هستش (‌نه بیشتر و نه کمتر :n02: )

آها تا یادم نرفته این قطعات خودم رو به تفکیک به صورت حداقل چند تومن بر می دارن تا پولش رو اضافه کنم به بودجه بالا :n02:

الا با این توضیحات 2 سیستم بر مبنای اینتل و ای ام دی به من معرفی کنید که هم جدیدترین تکنولوزی روز باشه و هم قدرت خوبی داشته باشه !

vahidreza2007
05-07-2013, 14:38
خواهشا مونیتور رو مدلی معرفی کنید که زاویه دید خوبی داشته باشه و زمان پاسخ دهی خوب یداشته باشه و بشه باهاش از دیدن فیلمم و سریال و بازی لذت برد . (‌خواهشا با کمترین قیمت ممکن معرفی بشه )‌

یه کولر متناسب با سیستم هم نهایت با قیمت 60 تا 80 تومن معرفی کنید که خنک کنندگی خوبی داشته باشه و بی سر و صدا باشه

Ali*Reza
05-07-2013, 15:28
با توجه به بودجه محدودتون که قراره باهاش مانيتور هم تهيه بشه ، به نظر من سيستم جديدى که تهيه خواهيد کرد خيلى از لحاظ پرفرمنس بهتر از سيستم فعليتون نخواهد بود و حتى ممکنه ضعيفتر هم باشه!
در کل پيشنهاد ميکنم فعلا مانيتور رو تهيه کنين تا در آينده در صورت بيشتر شدن بودجه اقدام به خريد بکنين.

vahidreza2007
05-07-2013, 15:34
با توجه به بودجه محدودتون که قراره باهاش مانيتور هم تهيه بشه ، به نظر من سيستم جديدى که تهيه خواهيد کرد خيلى از لحاظ پرفرمنس بهتر از سيستم فعليتون نخواهد بود و حتى ممکنه ضعيفتر هم باشه!
در کل پيشنهاد ميکنم فعلا مانيتور رو تهيه کنين تا در آينده در صورت بيشتر شدن بودجه اقدام به خريد بکنين.

ممنون علیرضا جان . بله خودم هم در همین مورد دو دل بودم که عوض کنم یا نه ! چون همین سیستم فعلی انصافا تا این جا تمام بازی ها رو بدون مشکل و به خوبی اجرا کرده و کم نیاورده !‌

---------------------------------------

الا نظرتون در مورد مونیتور با این مشخصات چی هستش ؟

خواهشا مونیتور رو مدلی معرفی کنید که زاویه دید خوبی داشته باشه و زمان پاسخ دهی خوب یداشته باشه و بشه باهاش از دیدن فیلمم و سریال و بازی لذت برد . (‌خواهشا با کمترین قیمت ممکن معرفی بشه )‌

یه کولر خوب و مناسب برای مدل سی پی یو خودم که بالا ذکر کردم با حدود قیمت 70 -80

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ali*Reza
05-07-2013, 16:43
در مورد مانیتور پیشنهاد من LG LED 20" E2050S با قیمت تقریبی 440 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای خنک کننده هم میتونین Deepcool GAMMAXX 300 رو با قیمت تقریبی 70 تهیه کنین. البته از لحاظ نصب داخل کیستون مطمئن بشین ( از نظر ابعاد ).

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]