PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا نشدن بسياری از نرم افزارها در ويندوز 7

amirkunglao
02-07-2013, 18:17
سلام..
مدتی ست رو لپ تاپ با اين مشکل مواجهم..
اول powerpoint، بعد firefox و همين طور داره زياد ميشه الآن کلا office هم اجرا نميشه!!!!!!
یعنی وقتی برای اجرا روشون کليک میکنم یه لحظه اون دايره مياد و ميچرخه و بعدش هيچ اتفاقی نميفته ، حتي تو task manager هم تو قسمت process هم نميره!!!
چند جا تو نت هم ديدم اين مشکل رو داشتن ولی جوابی پيدا نکردم، به نظرتون چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ashokrany
03-07-2013, 00:21
سلام..
مدتی ست رو لپ تاپ با اين مشکل مواجهم..
اول powerpoint، بعد firefox و همين طور داره زياد ميشه الآن کلا office هم اجرا نميشه!!!!!!
یعنی وقتی برای اجرا روشون کليک میکنم یه لحظه اون دايره مياد و ميچرخه و بعدش هيچ اتفاقی نميفته ، حتي تو task manager هم تو قسمت process هم نميره!!!
چند جا تو نت هم ديدم اين مشکل رو داشتن ولی جوابی پيدا نکردم، به نظرتون چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز، ویندوز سون یه دستوری داره که به صورت خودکار خیلی از مشکلات نرم افزاریش رو حل میکنه، برای اینکه این دستور رو اجرا کنی، تو منوی استارتت تایپ کن CMD یه اپلیکیشن مشکی رنگ مثل عکس زیر میبینی، روش کلیک راست کن و Run as administrator رو بزن، بعد که وارد صفحه برنامه شدی همون جا تایپ کن sfc /scannow و بعد Enter رو بزن، اگه درست برنامه رو اجرا کنی پروسه رفع مشکل شروع میشه، شما باید صبر کنی تا 100% بشه و بعد یه بار ویندوز رو ریستارت کنی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirkunglao
03-07-2013, 03:21
ممنون از راهنماييت ...
امتحان می کنم، خدا کنه درست شه...