PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در SAMSUNG 350V5X-S03AE

971971
24-06-2013, 10:53
با سلام من این لپ تاپ را تازه خریده ام، چند سوال برایم پیش آمده: 1-نصب ویندوز و درایورها 3-4 ساعت طول کشید آیا این نرمال است؟ اگر نه مشکل از هارد است؟(کلا نصب بیشتر برنامه ها بیشتر از پی سی طول میکشد) 2-هنگام باز کردن ویدیو، اگر از کارت گرافیک ای ام دی(خارجی) استفاده شود در صحنه های سریع در تصویر یک خط افقی حدود 3 سانتیمتر پایینتر از بالای مانیتور می افتد، آیا مشکل از کارت گزافیک است یا نرم افزاری؟ با تشکر

971971
24-06-2013, 20:52
با سلام من این لپ تاپ را تازه خریده ام، چند سوال برایم پیش آمده: 1-نصب ویندوز و درایورها 3-4 ساعت طول کشید آیا این نرمال است؟ اگر نه مشکل از هارد است؟(کلا نصب بیشتر برنامه ها بیشتر از پی سی طول میکشد) 2-هنگام باز کردن ویدیو، اگر از کارت گرافیک ای ام دی(خارجی) استفاده شود در صحنه های سریع در تصویر یک خط افقی حدود 3 سانتیمتر پایینتر از بالای مانیتور می افتد، آیا مشکل از کارت گزافیک است یا نرم افزاری؟ با تشکرحالا دقت میکنم می بینم هنگامی که از گرافیک داخلی اینتل هم استفاده میشود خط افقی وجود دارد ولی به بالای صفحه نزدیکتر است

kiuq
25-06-2013, 00:02
سریعا ببرید نمایندگی تا بررسی کنن

971971
25-06-2013, 11:55
مرسی، در شهر ما نماینده ندارد، باید به تهران بفرستم، چقدر احتمال سخت افزاری بودن مشکل هست؟
با تشکر

kiuq
25-06-2013, 13:27
100 درصد مشکل اسمبلی داره . .
کم پیش میاد این موارد بدشانسی شماست دیگه . .

سعید1400
27-06-2013, 14:33
اینکه 3-4ساعت ویندوز و درایور ها طول میکشه عادیه ولی اگه همه نرم افزار ها دیر نصب میشن میتونه مشکل نرم افزاری باشه بعد میریم سراغ سخت افزاری...:n02:

971971
18-07-2013, 16:24
با تشکر لپ تاپ را به گارانتی فرستادم و گفتند مشکل از درایور بوده و حل شده و بعد از یک هفته فرستادند، ولی همان مشکل وجود داشت(البته این مشکل در wmp وجود نداشت و در نرم افزارهایی مانند mpc و vlc وجود داشت) دوباره فرستادم و پس از دو هفته گفتند که ویندوزش را عوض کردیم و درست شده و فرستادند، این بار ظاهرا مشکل حل شده ولی وقتی خواستم یک ویندوز دیگر در درایو دیگر بزنم باز هم همان مشکل وجود داشت(فقط در wmp و km مشکلی دیده نمیشد ولی در پلیرهای دیگر مشکل بود حتی در جابجا کردن پنجره های ویندوز هم چنان به نظر می آید که گرافیک نصب نشده است ولی در device manager هر دو ویندوز فرقی در مشخصات درایورها وجود ندارد )، من هم بار اولم نیست که ویندوز میزنم و با 3 ویندوز متفاوت امتحان کردم، درایورها را هم از دی وی دی همراه لپ تاپ نصب کردم، نمیدانم ویندوز نصب کردن آنها با من چه فرقی دارد، به نظر شما مشکل کارم در کجاست؟ و آیا بدون مشکل بودن در ویندوز نصب شده توسط گارانتی، عیب سخت افزاری را منتفی میکند یا نه؟

971971
22-07-2013, 04:28
با تشکر لپ تاپ را به گارانتی فرستادم و گفتند مشکل از درایور بوده و حل شده و بعد از یک هفته فرستادند، ولی همان مشکل وجود داشت(البته این مشکل در wmp وجود نداشت و در نرم افزارهایی مانند mpc و vlc وجود داشت) دوباره فرستادم و پس از دو هفته گفتند که ویندوزش را عوض کردیم و درست شده و فرستادند، این بار ظاهرا مشکل حل شده ولی وقتی خواستم یک ویندوز دیگر در درایو دیگر بزنم باز هم همان مشکل وجود داشت(فقط در wmp و km مشکلی دیده نمیشد ولی در پلیرهای دیگر مشکل بود حتی در جابجا کردن پنجره های ویندوز هم چنان به نظر می آید که گرافیک نصب نشده است ولی در device manager هر دو ویندوز فرقی در مشخصات درایورها وجود ندارد )، من هم بار اولم نیست که ویندوز میزنم و با 3 ویندوز متفاوت امتحان کردم، درایورها را هم از دی وی دی همراه لپ تاپ نصب کردم، نمیدانم ویندوز نصب کردن آنها با من چه فرقی دارد، به نظر شما مشکل کارم در کجاست؟ و آیا بدون مشکل بودن در ویندوز نصب شده توسط گارانتی، عیب سخت افزاری را منتفی میکند یا نه؟درایور جدید گرافیک اینتل را دانلود و نصب کردم و بعدا گرافیک را از دی وی دی لپ تاپ نصب کردم، تقریبا مشکل حل شد، فقط در صفحه ورود به ویندوز و خروج از ویندوز احساس میکنم کمی پرش وجود دارد، به نظر شما این مساله عجیب نیست که دی وی دی خود لپ تاپ قادر به نصب درست درایورها نیست؟ در این حالت آیا میتوان گفت که مشکل سخت افزاری وجود ندارد؟