PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد اکسترنال WD

shahin..
14-06-2013, 00:48
سلام ...
یه هارد 1 TB وسترن دارم 2 سال بدون مشکل کار می کرد ولی اخیرا دچار مشکلی شده ...
وقتی وصل ویکنم به کامپیوتر نمیشناسه هاردو ( تو چندتا سیستم هم امتحان کردم و مشکل پا برجاست ) ... موقع وصل کردن صدای وصل کردن USB میآد و خود هارد هم موتورش کار میکنه ولی نمیشناسه هاردو ... میشه eject ش کرد ...
بردم بیرون نشون دادم گفتن ماژولش سوخته و اینا پیوستن و نمیشه کاریش کرد :n28: ( گارانتیش 10 روز پیش تموم شده)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
14-06-2013, 00:52
سلام ...
یه هارد 1 TB وسترن دارم 2 سال بدون مشکل کار می کرد ولی اخیرا دچار مشکلی شده ...
وقتی وصل ویکنم به کامپیوتر نمیشناسه هاردو ( تو چندتا سیستم هم امتحان کردم و مشکل پا برجاست ) ... موقع وصل کردن صدای وصل کردن USB میآد و خود هارد هم موتورش کار میکنه ولی نمیشناسه هاردو ... میشه eject ش کرد ...
بردم بیرون نشون دادم گفتن ماژولش سوخته و اینا پیوستن و نمیشه کاریش کرد :n28: ( گارانتیش 10 روز پیش تموم شده)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هارد پارتیشن تیبل نداره ابتدا ببینید میتونید با نرم افزارهای داخل hiren boot cd پارتیشن تیبل یا همون mbr رو فیکس کنید یا نه با ابزار mbr fix

shahin..
14-06-2013, 09:30
هارد پارتیشن تیبل نداره ابتدا ببینید میتونید با نرم افزارهای داخل hiren boot cd پارتیشن تیبل یا همون mbr رو فیکس کنید یا نه با ابزار mbr fix
خیلی ممنون از توجهتون ... فقط من هیچی نمی دونم راجع به اینا اگه میشه لینکشو یا آموزششو بزارید خیلی خیلی ممنون ...

EXTREME
14-06-2013, 10:58
خیلی ممنون از توجهتون ... فقط من هیچی نمی دونم راجع به اینا اگه میشه لینکشو یا آموزششو بزارید خیلی خیلی ممنون ...

باید نرم افزار hiren boot cd رو دانلود کنید روی سی دی به صورت بوتیبل رایت کنید بعد توش mbr fix داره

davoud62
01-09-2013, 17:02
سلام دوستان. خسته نباسید.من هاردم باز نمیشه این ارو رامیده.(Therewas a problem starting ~$WUXCZ.FAT32 The Specified module could not be found )لطفا کمکم کنید این فایلو WUXCZ.FAT32 $~آنتی ویروس ویروس شناسایی کرد ومن هم پاکش کردم هاردم Seagate :n28: چی شد هیچکی نمیتونه کمک کنه؟؟ خواهش